Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Mały głód - Policja
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Baron

PostWysłany: Pią Gru 24, 2010 2:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Xander bo problem jest taki ze Policja w Polsce ma strasznie ograniczone pole dzialania ci mlodzi niewiedza co to byla komuna jak ciezko sie zylo nie majac prawa do niczego gdzie za kurtke wojskowa (moro) policjant mogl ci wybic palka zeby, w Polsce jednak mamy w policji i nie tylko korupcje i moze dobrze ze nie za duzo im wolno jednak respekt przed czlowiekiem ktory broni twojego bezpieczenstwa powinno sie miec, zreszta jak przed kazdym czlowiekiem to zasady dobrego wychowania a jak sie go nie posiada to cierp cialo, powinno sie stosowac troszke inne srodki wobec takiej bezmyslnej mlodej rasy trzeba kuc puki sa mlodzi bo na starosc to tylko szweckie gardiny ich czekaja!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
Reklamiarz

Wysłany:     Temat postu: Reklama Google

Powrót do góry
NKS

PostWysłany: Sob Gru 25, 2010 1:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tam stoje obok tego wszystkiego ale ze co? Mam zalowac ze nie pamietam czasow komuny bo urodzilem sie w 90r? Chyba po to ludzie walczyli zebym mogl tego nie doswiadczyc! Wink
RYBKACORP

PostWysłany: Sob Gru 25, 2010 2:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj nie chodziło mi o atak na Policję, tylko o przestrzeganie prawa! W tym miejscu koło "Złotego kurczaka" są 2 miejsca parkingowe wydzielone dla niepełnosprawnych. I właśnie jedno z nich zajął radiowóz. Jakbym z braku miejsc na parkingowych na osiedlu ( a sami wiecie że jest ich za mało ) tam właśnie zaparkował to czy by też wszyscy stanęli w mojej obronie?!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Xander_cage

PostWysłany: Czw Gru 30, 2010 10:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem ci tak.
Mi też czasem zdarzy się zaparkować na kopercie (pod kurczakiem również).
Zawsze jednak jest to okres nie dłuższy niż 15-20 minut. Myślę, że gdyby przyjechał inwalida i nie miał gdzie zaparkować policjanci na pewno wyjechali by autkiem i ustąpili miejsca.

Pozdrawiam serdecznie
Xander Cage

Ps. Stanął bym w Twojej obronie gdybyś za szybą zostawił kartkę z numerem telefonu lub informacją gdzie Cię znaleźć (ja tak czasem robię, kiedyś nawet zdarzyło mi się, że telefon zadzwonił - parkowałem na miejscu dla inwalidy pod swoim blokiem - gość poinformował, że jest inwalidą a ponieważ nie ma innego miejsca chciałby skorzystać z przywileju, zszedłem na dół i przeparkowałem samochód.).

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
secundo

PostWysłany: Pią Gru 31, 2010 1:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawa jest prosta:
1. jeśli akurat nie przeprowadzają interwencji, nie mają prawa zajmować miejsca dla inwalidów
2. podczas patrolu nie mają prawa przesiadywać w BP na kawie ani jeść zapiekanek w Złotym Kurczaku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Xander_cage

PostWysłany: Sob Sty 01, 2011 12:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OK co do pierwszego masz rację niezaprzeczalną.
Jeśli zaś chodzi o drugie to pewnie, niech nie jedzą nie piją i najlepiej jeszcze pozabierać im radiowozy niech z buta cisną po mieście bez przerwy przez całą służbę.....
Z całym szacunkiem pewnie nie byłeś nigdy na służbie w terenie i pewnie pojęcia nie masz ile to kosztuje wysiłku nawet jeśli akurat interwencji nie ma zbyt dużo lub wcale....

Pozdrawiam serdecznie
Xander Cage

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
secundo

PostWysłany: Nie Sty 02, 2011 5:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Xander_cage napisał:
pewnie nie byłeś nigdy na służbie w terenie i pewnie pojęcia nie masz ile to kosztuje wysiłku
Rozumiem, ale na spożywanie posiłków są przerwy. Przecież robotnikowi też nie wolno jeść przy taśmie a urzędniczce w okienku. To są podstawowe zasady.
Ja bym nawet policjantom nie miał za złe, gdyby te wizyty w BP i knajpkach miała tylko żywnościowy cel. Niestety oni "ucinają" tam po godzinę czy dwie z każdego dnia służby i w tym czasie nie robią tego, co powinni. O to są pretensje, nie o gryzienie kanapek.
Powrót do góry
Xander_cage

PostWysłany: Nie Sty 02, 2011 9:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapewniam Cię przyjacielu, że nawet gdy spożywają posiłek czy piją kawę maja łączność z dyspozytorem i jeśli jest interwencja natychmiast przerywają jedzenie czy picie i jadą na interwencję.

Dlaczego nikt nie czepi się dyspozytorów pogotowia ratunkowego, którzy niejednokrotnie przeginają pałę i olewają zgłoszenia mimo, iż chodzi o życie ludzkie a karetki stoją w bazie?

Pozdrawiam serdecznie
Xander Cage

Powrót do góry
kibic2

PostWysłany: Sro Sty 05, 2011 8:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeśli ktoś inny to by był zaraz został by ukarany no ale oni moga, tak samo moga spać w radiowozie między cmentarzem a działkami widziałem nie jednokrotnie kolo 3-5 rano. Xander_cage co z tego że maja łaczność będac gdzieś w trasie może i by mieli bliżej do miejsca zdarzenia.
Powrót do góry
Wilq

PostWysłany: Sro Sty 05, 2011 9:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mogę uwierzyć, że ten temat ma aż 2 (!) strony z zadatkiem na trzecią.. Dochodzę do wniosku, że w tym naszym miasteczku nie ma poważniejszych problemów niż posiłek policjantów Brick wall
Powrót do góry
raqoo

PostWysłany: Sro Sty 05, 2011 10:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kibic2 napisał:
(...) Xander_cage co z tego że maja łaczność będac gdzieś w trasie może i by mieli bliżej do miejsca zdarzenia.

Jasne niech jeżdżą cały czas. Najlepiej niech wybiorą sobie jedno z kilku rond w Knurowie i się kręcą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
JOHN

PostWysłany: Nie Lut 13, 2011 6:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do autora zdjęcia: za popełnione wykroczenie policjant został pouczony.
Ulżyło ?
tego typu zdjęcia to żenada.
Skoro taka wspaniała to praca i tylko jeździ się z jednej jadłodajni do drugiej, to jeden z drugim wstąpcie do policji. Jakaś chora zazdrość.
Nie zapominajcie ,że w policji nie pracują roboty, tylko ludzie spośród nas.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: