Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jaka drukarka? Kto doradzi? :)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gemis



Dołączył: 05 Maj 2006
Posty: 274
Skąd: Knurów ul.Łokietka

PostWysłany: Nie Sty 21, 2007 8:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam drukarke laserową.. Dokładnie HP LaserJet 4 Plus ( z kartą sieciową ) Zakupiłem ją za 255 zł na allegro ( po regeneracji ) i w tej chwili moge powiedzieć że nigdy więcej nie kupie atramentówki.

Drukuje tylko b&w ale jeśli komuś to wystarcza to nie ma chyba lepszego wyboru. Ogromny podajnik na całą ryze papieru, serwer wydruku, jakość i szybkość.

Wydrukowałem narazie 3 książki ( po 700 stron ) do tego co chwile drukuje jakieś materiały na studia. Stara atramentówka by sie przy takim obciążeniu powiesiła na kablu. Tonera jeszcze nie wymieniałem. Zresztą ceny materiałów eksploatacyjnych w porównaniu do ilości stron , są śmiesznie małe.

Jeśli nie potrzebujesz koloru to może właśnie coś takiego. Teraz ceny jeszcze niższe ( 180-200).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
robik85



Dołączył: 26 Kwi 2006
Posty: 61
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Sty 21, 2007 11:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gemis Twoja drukarka może wydrukować koło 6-9 tys kartek (przy 5% zaczernienia strony) czyli super wydajna Very Happy

Nie wiem czy to tylko moje zdanie, ale wydaje mi się ze hp robi najlepsze drukarki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cvaniaceq



Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 127
Skąd: swiat i okolice

PostWysłany: Wto Sty 23, 2007 2:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.epson.com/cgi-bin/Store/consumer/consDetail.jsp?cookies=no&oid=63059192


polecam !!
_________________
LEPIEJ WIDOCZNY - WIDOCZNIE LEPSZY
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
miconet



Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 34
Skąd: Saarlouis (Knurow)

PostWysłany: Sro Sty 24, 2007 12:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moze i HP robi dobre drukarki, ale napewno naboje sa za drogie w porownaniu z innymi producentami. HP zajmuje tutaj piewsze miejsce w biciu klienta po kieszeni Applause Osobiscie jestem zadowolony z EPSONA i z o polowe tanszych orginalnych naboji, do tego mozna kupic duze opakowanie 4 naboji w cenie trzech.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Xander_cage



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 1202
Skąd: N 50°13' E 18°41'

PostWysłany: Sro Sty 24, 2007 12:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja swego czasu używałem HP LaserJet 5L i byłem z niej bardzo zadowolony.
Teraz aktualnie jestem bez drukarki i szukam czegoś konkretnego.
Jeśli chodzi o atramentówki (plujki) to Canon Pixma iP 5200R WiFi
Jeśli chodzi o laser to mam dwa typy, albo HP 6L po regeneracji, albo HP LaserJet 1018.
Choć zawsze można zaszaleć i sprawić sobie drukareczkę OKI 5250n za jakieś 2000 zł.
Wybór należy do nas samych Mr. Green

Pozdrawiam serdecznie
Xander Cage
_________________
... Welcome to the Xander Zone ...



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
tvardy
Moderator


Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 2364
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Sty 24, 2007 9:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

miconet napisał:
Moze i HP robi dobre drukarki, ale napewno naboje sa za drogie w porownaniu z innymi producentami. HP zajmuje tutaj piewsze miejsce w biciu klienta po kieszeni Applause Osobiscie jestem zadowolony z EPSONA i z o polowe tanszych orginalnych naboji, do tego mozna kupic duze opakowanie 4 naboji w cenie trzech.



Nie zgodziłbym się z tym tak do końca... Kiedyś może tak było
ale obecnie można kupić wysokiej jakości zamienniki za dużo mniejsze pieniądze...

A poza tym trwałość drukarek HP jest nieporównywalna
_________________
Pozdrawiam
-= tvardy =-

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
miconet



Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 34
Skąd: Saarlouis (Knurow)

PostWysłany: Czw Sty 25, 2007 1:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@tvardy
Byc moze w Polsce rzeczywisce ceny zamiennikow sa o wiele tansze, ale u mnie w Niemczech wyglada a sprawa tak. Kazdy orginalny naboj 20 ml (czarny oraz trzy kolory) do mego EPSONA kosztuje 9,99Euro, tyle samo co zamiennik. Wiec skoro mam dac za zamiennik do EPSONA tyle samo co orginalny naboj, to wole oczywiscie orginalny. A zamienniki HP sa i tak drozsze od orginalnych naboji EPSONA. Co do wytrzymalosci EPSONA, to zobaczymy, jak by co to mam na nia 2 letnia gwarancje.
Jakosciowo najgorsza firma jest Lexmark, w ciagu roku powazne naprawy przeszly dwie laserowki w naszej firmie. A kazda drukarka kosztowala 1000 Euro,


Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka