Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kampania wyborcza 2010 - Podziękowania

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ala



Dołączył: 30 Paź 2006
Posty: 1102

PostWysłany: Pią Lis 19, 2010 10:45 am    Temat postu: Kampania wyborcza 2010 - Podziękowania Odpowiedz z cytatem

Chciała bym podziękować jeszcze przed ciszą wyborczą wszystkim kandydatom piszącym na tym forum:

Dziękuję, że swoimi wpisami ożywiliście tu atmosferę dyskusji.

Dziękuję za składane obietnice, będzie to jakiś materiał wyjściowy do dalszej dyskusji "Co robi radny".

Dziękuję za odwiedziny osób zarejestrowanych dawno temu, a przypadkowo powróciły na forum w okresie kampani wyborczej. I do zobaczenia za cztery lata.

No i dzięki dla wszystkich forumowiczów za powstrzymanie "języka politycznego" w dyskusji tak często używanego na forach.
_________________
Jeśli nie rozumiesz treści tego postu, to znaczy nie jesteś adresatem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Latu



Dołączył: 07 Paź 2010
Posty: 19

PostWysłany: Pią Lis 19, 2010 1:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja uważam, że kandydaci, którzy odważyli się zamieścić tutaj temat ze swoją kandydaturą są osobami nie mającymi obciążonego sumienia Smile Są to osoby otwarte i takie, które nie muszą się obawiać, ze ktoś z anonimowych forumowiczów wyleje tu na forum wszystkie brudy ich dotyczące.....
Jak wiadomo, jeśli osoba jest dobrym kandydatem, ma czyste sumienie i nie musi niczego ukrywać co by ją w wyborach skreśliło, to może śmiało tu na forum umieścić swój post....

Natomiast jeśli ktoś kandyduje i jedyną rzeczą jaką robi w tych wyborach jest umieszczenie zdjęcia swej mordki na słupach, a do tego boi się, że anonimowy forumowicz wywlecze tu na forum jakim to jest złym człowiekiem i jak to z robieniem czegoś dla miasta nie ma nic wspólnego to oczywiście woli tutaj postu nie zamieszczać, bo "jeszcze się wyda Smile "

Znam np Marię Kaszek i ona zamieściła tutaj swój post i jak widać ma same przychylne słowa..... Brawa dla niej. Sama bardzo ją popieram i piszę o tym tutaj otwarcie.

Ale czekałam także, czy może inny znajomy mi Pan kandydat odwazy się zamieścic tutaj post i na jego szczęście się nie odważył Smile


Ostatnio zmieniony przez Latu dnia Pią Lis 19, 2010 2:17 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eth



Dołączył: 07 Mar 2010
Posty: 173

PostWysłany: Pią Lis 19, 2010 1:47 pm    Temat postu: Re: Podziękowania. Odpowiedz z cytatem

ala napisał:

I do zobaczenia za cztery lata.


Przyłączam się do podziękowań szczególnie chce podziękować kandydatom którzy na forum wchodzą tylko przed wyborami obiecując gruszki na sośnie, czyli dotyczy to większości z kandydatów którzy udzielali się tu na forum
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Katarzyna_Knurow



Dołączył: 14 Lis 2010
Posty: 14

PostWysłany: Pią Lis 19, 2010 3:08 pm    Temat postu: Re: Podziękowania. Odpowiedz z cytatem

eth napisał:
Przyłączam się do podziękowań szczególnie chce podziękować kandydatom którzy na forum wchodzą tylko przed wyborami obiecując gruszki na sośnie, czyli dotyczy to większości z kandydatów którzy udzielali się tu na forum


Zapomniałeś jeszcze podziękować innym stałym forumowiczom, którzy narzekali, że nic nie wiedzą o kandydatach, że wszystko co widzą to plakaty wyborcze, że kandydaci nie mają odwagi tutaj nic napisać, a niektórzy wręcz pisali "apele wyborców" by kandydaci się ujawnili i byli otwarci na dyskusję....fajnie jakbyś też to wziął pod uwagę...

Poza tym, czy to źle, że kandydaci tu coś napisali? Że mogliśmy ich poznać, zadać im jakiekolwiek pytanie, przekonać się o ich wiedzy, doświadczeniu i elokwencji?? Czy to nie świadczy jednak o ich odwadze, tak jak napisała Latu we wcześniejszym poście, bo teoretycznie mogła ich tu spotkać totalna krytyka i obelgi anonimowych foumowiczów takich jak Ty i ja? Czy chcesz powiedzieć, że lepiej jakby się ogłaszali na alternatywnym "bezpiecznym" forum, gdzie nikt nie zada im niewygodnych pytań, czy może lepiej gdyby pozostali tylko twarzami na słupach ogłoszeniowych i numerkami na listach wyborczych?? Proszę oświeć mnie, bo nie wiem o co Ci chodzi...

I na koniec jeszcze dodam, że choćby to był jeden, jedyny post większości tych kandydatów przez następne cztery lata, to już jest coś, bo ja na przykład będę wiedziała z czego takiego kandydata rozliczyć przed następnymi wyborami...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ulwar



Dołączył: 21 Paź 2010
Posty: 96

PostWysłany: Sro Lis 24, 2010 5:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja dziękuję wszystkim którzy na mnie głosowali z którymi miałem okazję rozmawiać i którzy powiedzieli mi o tym co chcieli by zmienić w naszym mieście:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka