Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wielkie wyróżnienie dla knurowskiej porodówki!

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
secundo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 2899
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Gru 14, 2006 10:46 pm    Temat postu: Wielkie wyróżnienie dla knurowskiej porodówki! Odpowiedz z cytatem

Knurowska porodówska została wyróżniona jako jeden z trzynastu szpitali w Polsce i trzech na Śląsku w tegorocznej akcji "Rodzić po Ludzku". Najwyższe lokaty w kraju dostał oddział położniczy w Pyskowicach i punkt porodowy w Lędzinach.
Wyróżnienie Knurowa trzeba uznać za ogromny, zupełnie niesamowity sukces szpitala. W "Rodzić po ludzku" decydują bowiem opinie samych kobiet, które rodziły i detalicznie opisują warunki porodu oraz opinie rodzin i najbliższych. Wśród cech knurowskiego oddziału wybijającym się faktem jest znieczulenie zewnątrzoponowe za darmo dla każdej kobiety. Mogę osobiście potwierdzić, że kultura personalu jest znacznie powyżej przeciętnej (choć oczywiście jak zawsze wyjątki, zwłaszcza w niższym personelu, też bywają). Ogólnie ogromny plus. Jest to taka rzecz, która obiektywnie rozsławia nasze miasto (może nareszcie jakiś nienaciągany "Laur Knurowa"?!). Sukces osiągnięty nie tyle pieniędzmi, co głową, kulturą, pomyślunkiem, talentem i pracowitością - znakomity wzór i prawdziwy skarb w tym naszym Knurowie, który przecież nie cierpi na nadmiar powodó do chwalenia się. Gratulacje! I pomyśleć, że jest to szpital realnie zagrożony likwidacją...[/url]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Tiger



Dołączył: 28 Lis 2006
Posty: 37
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Gru 15, 2006 12:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wielkie Gratulacje Dla Naszego Spzitala
_________________
Jedna Wiara Jeden Klub Górnik Zabrze Aż Po Grób
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MRUCZanka



Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 851
Skąd: Knurów/Koszęcin

PostWysłany: Pią Gru 15, 2006 2:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Porodówka może i tak, nie wiem,bo nie rodziłam i jeszcze nie zamierzam przez kilka najbliższych lat Wink Ale chirurgia... bez komentarza. A może lepiej,jak skomentuję - odnośnei personelu, wiadomo,są mili,milsi i mniej mili, jak wszędzie, natomiast standard naszego szpitala jest żenujący i chociażby za warunki pobytu pacjenta sanepid powinien go zamknąć. Na przestrzeni zaledwie 2ch miesięcy przerobiłam aż 3 szpitale, w dwóch będąc pełnoprawną pacjentką,w tym w Knurowie w zasadzie potrzebowałam opieki od a do z... Gdyby nie rodzina,nie wiem jak by się to skończyło, na szczęście trafiłam do Siemianowic Śl. Warunki,jakie tam panowały po prostu mnie powaliły(pozytywnie oczywiście). Skomentuję to może tak- w Knurowie jest przytłaczający wystrój, zero intymności dla pacjenta,oddziały koedukacyjne, jedna,jedyna łazienka publiczna o standardzie poniżej przeciętnego. Dla mnie to skandal. Najbardziej wkurzłao mnie, gdy w momencie wejscia do ubikacji zastawałam kobiety kopcące jak parowozy, zostawione okno otwarte na ościerz... okno przebolałam,ale ten smród papierosów!!! D'oh! D'oh! Przecież tam się oddychać nie dało. I jak miało się sprawnie wszystko leczyć? Naprawdę nie zdziwiłabym się,gdyby sanepid zamknął nasz szpital...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
secundo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 2899
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Gru 15, 2006 3:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mruczanka, Ty chyba nie byłaś w brudnym szpitalu i nie widziałaś skandalicznych łazienek! W knurowskim na męskiej chirurgii (którą ogólnie krytykujesz) są świetne łazienki, w kafelkach, z czysciutkimi prysznicami i toaletami, także dla pacjentów na wózkach. Pokoje dla kobiet po porodzie są niesamowite jak na polskie warunki, superkomfort, fotele dla odwiedzających, prysznic w pokoju, 2-osobowe z TV. Jeśli w Siemianowicach byłaś w oparzeniówce, nie dziw się, że tam było tak sterylnie. Po prostu na oparzeniówce tak musi być.[/url]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
panna



Dołączył: 23 Sie 2006
Posty: 82

PostWysłany: Pią Gru 15, 2006 6:10 pm    Temat postu: knurowski szpital Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich
Miło mi dowiedzieć się, że knurowski szpital został pozytywnie oceniony;
widziałem wiele szpitali i stwierdzam, że ten nasz knurowski pod każdym względem jest lepszy od tych, które widziałem (nie znaczy to, że jest super)... Naszemu szpitalowi brakuje łazienek i toalet dla pacjentów, brakuje personelu do utrzymania bieżącej czystości i porządku, brakuje środków materialnych na jego porządne funkcjonowanie...
Nie brakuje natomiast naszemu szpitalowi lekarzy i personelu o dobrym sercu i dużej wiedzy fachowej i poświęceniu się dla pacjentow...
Od personelu technicznego począwszy, a na ordynatorach kończąc mogę Wam wszystkim od siebie powiedzieć, że: gdybym - nie daj to Boże - miał znaleźć się gdzieś w szpitalu, to... niech to będzie w Knurowie.
Pozdrawiam - Panna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka