Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Fotoradar w Smolnicy

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Powiat Gliwicki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pawo64



Dołączył: 22 Maj 2010
Posty: 4

PostWysłany: Sob Maj 22, 2010 3:44 pm    Temat postu: Fotoradar w Smolnicy Odpowiedz z cytatem

Cześć Smile Czy ktoś z was orientuje się czy fotoradar w Smolnicy przy ul. Wiejskiej jest czynny ? Czy to tylko atrapa Very Happy?? Bo przyznam się że trochę przekroczyłem prędkość Violent i gdy go już ujrzałem było troszkę za późno?? I nie wiem czy szykować kasę czy nie Brick wall
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Risse



Dołączył: 04 Maj 2010
Posty: 72
Skąd: Żernica

PostWysłany: Sob Maj 22, 2010 5:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najprawdopodobniej jest czynny bo teraz jest odwrocony i robi fotki samochodom jadacyum od strony zernicy Smile Jezdze tam codziennie dojezdzajac do pracy i z mojego doswiadczenia jesli Ci nic nie mrugnelo to chyba mozesz byc spokojny Wink Przewaznie w żernicy (obok rafbola) i wlasnie w smolnicy fotoradary sa zapelniane mniej wiecej do 2h Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Plumowski



Dołączył: 13 Lis 2006
Posty: 1465
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Maj 23, 2010 12:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Risse napisał:
najprawdopodobniej jest czynny bo teraz jest odwrocony i robi fotki samochodom jadacyum od strony zernicy Smile



Co nie znaczy wcale, że to nie atrapa...
_________________
Pozdrawiam,
Heniek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pawo64



Dołączył: 22 Maj 2010
Posty: 4

PostWysłany: Czw Maj 27, 2010 4:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzięki Mr. Green Mam nadzieję, że go akurat nie było.. może fotoradary w soboty też mają wolne Smile Nie pozostaje nic tylko czekać Dontknow
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Powiat Gliwicki Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka