Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Usuni?te posty
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Sprawy Forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lucjanszolajski

PostWysłany: Czw Sty 04, 2007 10:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Admin napisał:
Widz?, ?e LucjanSzkolajski Wave nadal si? dzieli swoimi przemy?leniami na naszym forum, wi?c domniemuj?, ?e przyj?? do wiadomo?ci moje wyja?nienie zwi?zane z usuni?ciem posta. Wyja?nienie przes?a?em e-mailem, ale z obiektywnych powodów nie by?o to natychmiast (czyt. niezw?ocznie) po usuni?ciu.

Ok, przyj??em nawet w wcze?niejszym po?cie dobrze odgad?em jego przyczyn?. Troch? pó?no sprawdzi?em skrzynk? ale wa?niejsza by?a tre??.

Co do filmiku mo?e wykorzysta? opcj? "url=" a w niej napisa? ostrze?enie przed zawarto?ci? linka.

Ma?y OT Wave
@Baron
To ja da?em ten link na "starym forum", te? mi go usun?li - jednak najbardziej si? oberwa?o jakiej? userce która porówna?a jedzenie p?odu do jedzenia mi?sa.

P.S- w internecie s? dobre ale i z?e rzeczy, tak by?o, jest i b?dzie ale to my decydujemy co ogl?damy.
Reklamiarz

Wysłany:     Temat postu: Reklama Google

Powrót do góry
Jonas

PostWysłany: Wto Wrz 08, 2009 11:19 am    Temat postu: nie nadu?ywajmy no?yczek! Odpowiedz z cytatem

Przeczyta?em raz jeszcze posty w tym topic'u i musz? przyzna?, ?e zasada "piszta co chceta" nigdy u mnie nie obowi?zywa?a (s?owa Admina). Autor tego topic'u do spó?ki z innymi nie raz mnie na nim pomawia? co traktuje jako Jego w?asne ale ciasne pogl?dy. Wkurzaj? mnie - a jak?e - ale wiem, ?e trudno b?dzie Mu zarzuci? pisanie niezgodne z regulaminem. Wi?c moj? obron? jest i b?dzie odpowied? na Jego zarzuty czasami w nieco niegrzeczny sposób ale zawsze w granicach dobrego smaku i bez ?amania regulaminu.

Jednak jeden z ostatnich postów zosta? bezczelnie zredagowany poprzez wyci?cie ostatnich dwóch zda?. Bez zawiadomienia mnie o tym i bez informacji pod postem, ?e taki zabieg mia? miejsce.

??dam w zwi?zku z tym odpowiedzi Admina tutaj skoro drog? mail'ow? na mój mail nie odpowiedzia?. Jest to niepowa?ne traktowanie forumowiczów, którzy przyczyniaj? si? do rozwoju tego forum i s? w tak?e w pewnym procencie jego wspó?w?a?cicielami. Tutaj Admin u mnie ma duuuu?ego minusa.

Dodam, ?e inne posty te? ostatnio mi poznika?y. Mimo ?e raczej nie na temat to jednak czasem offtop’icowanie przyczynia si? do zawi?zywania realcji mi?dzy forumowiczami. A to te? wa?ne – prawda?

Upraszam zatem by na drugi raz usuwanie postów by?o konsultowane bo inaczej niestety wygl?da to tak jakby w?adza bi?a komu? na dekiel. Tymbardziej taka – raczej wirtualna wi?c to tym bardziej ?a?osne i smutne.

Pozdrawiam i licz? na konstruktywne wspó?dzia?anie - Jonas
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Sprawy Forum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Skocz do: