Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Place zabaw w Knurowie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Budowy, remonty, modernizacje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Yo! Gotti



Dołączył: 14 Sty 2007
Posty: 971

PostWysłany: Pią Mar 20, 2009 7:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jamalaja napisał:
nie wiem czy dzieci chodzące do drugiej gimnazjum chodzą się bawić na plac zabaw i zjeżdżają np. na ślizgawce.
To kto niszczy place zabaw? Biznesmeni?
A małe dzieci to co, odcięci są od tych z gimnazjum? Nie widzą ich? Nie rozmawiają? Poza tym małe dzieci potrafią rzucać mięsem bardziej niż gimnazjaliści.
Temat jest o placu zabaw. To coś co znajduję się pod moim blokiem w polskich realiach można nazwać placem zabaw.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
jamalaja



Dołączył: 27 Sty 2007
Posty: 76

PostWysłany: Pią Mar 20, 2009 7:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale chodzi o wygląd placów zabaw i bezpieczeństwo,a nie o przeklinających gimnazjalistów Evil or Very Mad chcesz to załóż nowy wątek...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Powazny



Dołączył: 12 Lip 2008
Posty: 535

PostWysłany: Nie Mar 22, 2009 12:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Yo! Gotti napisał:
Jak słyszę o placu zabaw to aż mi się nie dobrze robi.
Pod moim blokiem stoją huśtawki i piaskownica i jak jest ciepło to mamusie wychodzią ze swoimi niewychowanymi bachorami, które tak drą ryja że w domu (przy otwartym oknie) nie można wytrzymać tego hałasu Brick wall

Narzekacie że place zabaw są niszczone, ano są i nadal będą i to przez wasze dorastające dzieci.
Najlepiej wywalić dziecko na plac zabaw a samemu usiąść na ławce z poplotkować z koleżanką - niech się dzieci same wychowują. D'oh!


Placow zabaw nie nieszcza dzieck , dla ktorych te place sa przeznaczone ...
Place zabaw niszczy zupelnie inna grupa "mlodziezy" , ktrora de facto tez ktos wychowal ...

Plac zabaw ma byc tak umiejscowiony by nie przeszkadzal nikomu ...
Dzieci maja prawo same sie na nim bawic ... starczy jak mamy sa z boku i sie przypatruja zabawie .... dlatego urzadzenia zabaw powinny byc bezpieczne (tego w Swiniowie brak)
Na calym swiecie mamy stoja ... lub siedza z boku .. .tak to sie odbywa ... dziueci ucza sie wtedy bawic w towarzystwie innych dzieci itd ... zapewniam cie ,ze w innych krajach tez mamusie nie zjezdzaja na slizgawcez dzieckiem.

A jak myslisz ,ze place zabaw niszcza 2-4 latki to wogole nie mamy o czym gadac .

Wracajac do tematu PLACE ZABAW W SWINIOWIE (juz celowo to miasto tak nazywam) NIE ISTNIEJA , NIE MA TAKOWYCH .... sa jakies kiepskawe imitacje , glownie nie ogrodzone , zasrane przez psy itd ... NIEBEZPIECZNE dla maluchow ! TAK !!!!! NIEBEZPIECZNE !!!!!!!

Coz moge powiedziec ... Ty jako dziecko pewnie nie krzyczalas pod blokiem i wychowalas sie u siostr zakonnych ... Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jamalaja



Dołączył: 27 Sty 2007
Posty: 76

PostWysłany: Nie Mar 22, 2009 11:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powazny napisał:

Coz moge powiedziec ... Ty jako dziecko pewnie nie krzyczalas pod blokiem i wychowalas sie u siostr zakonnych ... Smile


Nie wiem do kogo są te słowa skierowane bo chyba nie do mnie?? Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
cichy



Dołączył: 30 Lip 2007
Posty: 691

PostWysłany: Nie Mar 22, 2009 11:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powazny napisał:
PLACE ZABAW W SWINIOWIE (juz celowo to miasto tak nazywam)

Może Ty uważasz się za świnie i dlatego to tak nazywasz, zgodzę się z tym że place zabaw pozostawiają wiele do życzenia. Knurów wcale nie jest wyjątkiem w tej kwestii, ale to nie powód aby tak nazywać miasto w którym mieszkasz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
LeGolas



Dołączył: 14 Mar 2009
Posty: 49

PostWysłany: Nie Mar 22, 2009 4:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cichy ale on stwierdził fakt Mr. Green
_________________
Lepiej żeby mnie nienawidzili takim, jaki jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę.

Kurt Cobain
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Powazny



Dołączył: 12 Lip 2008
Posty: 535

PostWysłany: Pon Mar 23, 2009 10:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cichy napisał:
Powazny napisał:
PLACE ZABAW W SWINIOWIE (juz celowo to miasto tak nazywam)

Może Ty uważasz się za świnie i dlatego to tak nazywasz, zgodzę się z tym że place zabaw pozostawiają wiele do życzenia. Knurów wcale nie jest wyjątkiem w tej kwestii, ale to nie powód aby tak nazywać miasto w którym mieszkasz.


Knur = swinia ...

HUmoreska i gra slowan widzen iektorych wielce denerwuje Wink
Tak jestem swinia.
Gorszymi warchlakami sa jednak ci ,ktorzy lansuja sie za spoleczna kase a ludzia kaza bawic sie na pseudo placach zabaw i jezdzic pseudo drogami, chodzic pseudo chodnikami .... pozdro i przepraszam z,e urazilem Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Powazny



Dołączył: 12 Lip 2008
Posty: 535

PostWysłany: Pon Mar 23, 2009 10:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jamalaja napisał:
Powazny napisał:

Coz moge powiedziec ... Ty jako dziecko pewnie nie krzyczalas pod blokiem i wychowalas sie u siostr zakonnych ... Smile


Nie wiem do kogo są te słowa skierowane bo chyba nie do mnie?? Wink


Nie nie te slowa nie do Ciebie ... ,ale do tej osoby ktora cytowalem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MefKM



Dołączył: 25 Lip 2006
Posty: 903
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Mar 23, 2009 12:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

place zabaw jakies tam sa, tylko gdyby jeszcze byly ogrodzone - bo nie wystrczy postawic tabliczke "zakaz wprowadzania psow" - niestety pies wyprowadzajac wlasciciela na spacer nie potrafi czytac ...


czy ma ktos nr tel. do hycla (ew. jakie sluzby sie takimi przypadkami zajmuja) - bo mnie krew zalewa, pod blokiem grasuja 3 jamniki, ich wlasciciele wyptrowadzaja psy w ten sposob, ze uchyla drzwi wejsciowe z klatki i pies juz jest wyprowadzony - obsrywa i oszczekuje wszystko i wszystkich, a jak chce isc do domu to stoi przed klatka i wyje - oczywiscie wlasciciel ma to w doopie i czeka az ktos psa wpuscic i idac po schodach zapuka w drzwi

pod blokiem jest mały plac zabaw i piaskownica, oczywiscie nieogrodzone i dostepne dla psow - jak z dzieckiem teraz wyjsc na taki plac i pozostawic je np. w piaskowinicy w towarzystwie innych dzieci - jesli w pisku moga i czesto sa - odchody ??
_________________
MefKM
_______________________________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Powazny



Dołączył: 12 Lip 2008
Posty: 535

PostWysłany: Pon Mar 23, 2009 12:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MefKM napisał:
place zabaw jakies tam sa, tylko gdyby jeszcze byly ogrodzone - bo nie wystrczy postawic tabliczke "zakaz wprowadzania psow" - niestety pies wyprowadzajac wlasciciela na spacer nie potrafi czytac ...


czy ma ktos nr tel. do hycla (ew. jakie sluzby sie takimi przypadkami zajmuja) - bo mnie krew zalewa, pod blokiem grasuja 3 jamniki, ich wlasciciele wyptrowadzaja psy w ten sposob, ze uchyla drzwi wejsciowe z klatki i pies juz jest wyprowadzony - obsrywa i oszczekuje wszystko i wszystkich, a jak chce isc do domu to stoi przed klatka i wyje - oczywiscie wlasciciel ma to w doopie i czeka az ktos psa wpuscic i idac po schodach zapuka w drzwi

pod blokiem jest mały plac zabaw i piaskownica, oczywiscie nieogrodzone i dostepne dla psow - jak z dzieckiem teraz wyjsc na taki plac i pozostawic je np. w piaskowinicy w towarzystwie innych dzieci - jesli w pisku moga i czesto sa - odchody ??


Swiete slowa ... place zabaw dla najmlodszych dzieci powinny byc ogrodzone. Taki kotek czy piesek czesto nawali gdzie popadnie ... malutkie dzieci bawia sie potem w piasku ... czesto biora raczki do buzi a takie odchody to masakryczne choroby przenosza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sasza1976



Dołączył: 01 Kwi 2009
Posty: 1267

PostWysłany: Sro Maj 20, 2009 5:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MefKM
Tu masz linka http://www.forum.wirtualnyknurow.pl/viewtopic.php?t=3822 wszystko o hyclach .Jak chcesz skazać psa na śmierc to dzwoń.

Zgadzam się że koty i psy zanieczyszczają piaskownice , ale te bezpańskie i od nieodpowiedzialnych właścicieli .To ich ( właścicieli ) powinien hycel wyłapać i wywieśc do schronu Mr. Green

Kilka rad dla mam http://www.kobieta.pl/dziecko/zdrowie/zobacz/artykul/niechciany-prezent-z-piaskownicy/

Co do placu zabaw .
Prywatny plac zabaw z prawdziwego zdarzenia załatwiłby sprawę.
Ogrodzony dobrze wyposażony .Ale za darmo umarlo .
Ciekawy jestem czy mamuśki płaciłyby za wstęp 5 zeta dziennie .
Za coś trzeba taki plac utrzymać.

Wasze dzieci bawią się nad rzeką , jeziorem na piaszczystej plaży.
Nawet nie przemknie Wam przez myśl o psie czy kocie ,
nie wspomnę tu o lisach i innych mieszkańcach lasów , łąk .

Wiem, wiem o placach zabaw, nie o psach sorki Smile
_________________
nie osądzaj mnie , ani dobrze ,ani źle
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MefKM



Dołączył: 25 Lip 2006
Posty: 903
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Maj 21, 2009 8:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sasza1976 napisał:

... Prywatny plac zabaw z prawdziwego zdarzenia .....


nio to odpowiadajac na twoj pomysl z prywatnym placem zabaw - to moze nalezaloby wprowadzic prywatny wychodek dla psow, ciekawe czy wtedy wlasciciele psow, którzy nie chca sprzatac po swoich pupilach kupek z trawnikow publicznych, placiliby powiedzmy tez po 5zł codziennie za mozliwosc calodziennego wprowadzadzania psow na teren, gdzie moga sie dowoli wyprozniac

pies to obowiazek, a trawniki to nie wychodki, co dobitnie probowal uswiadomic wlascicielowi pieska Marek K. w filmie Dzien swira.
_________________
MefKM
_______________________________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sasza1976



Dołączył: 01 Kwi 2009
Posty: 1267

PostWysłany: Czw Maj 21, 2009 12:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MefKM
Tak jak napisałem "Zgadzam się że koty i psy zanieczyszczają piaskownice , ale te bezpańskie i od nieodpowiedzialnych właścicieli "

Co tu mówić o prywatnych wychodkach dla psów ,skoro w naszym mieście nie ma WC dla ludzi . Not talking

Dyskusja sprzatać po psach czy nie ,jest tutaj http://www.forum.wirtualnyknurow.pl/viewtopic.php?t=3431&postdays=0&postorder=asc&start=45

Odpowiadając na twoje pytanie , chętnie zapłacę 5 zl dziennie za prywatny plac dla psów , czysty ,zadbany , posprzątany z życzliwą i fachową obsługą.


Wszystko o psach jest tutaj http://www.forum.wirtualnyknurow.pl/viewtopic.php?t=3797

Ten temat jest o placach zabaw dla dzieci.
_________________
nie osądzaj mnie , ani dobrze ,ani źle
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mim



Dołączył: 23 Paź 2008
Posty: 56
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Maj 21, 2009 2:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba nasza kochana władza czyta ten temat , bo wkrotce maja byc remonty placów zabaw Wink Jak na zawolanie po tym temacie Mr. Green

"Place zabaw czeka naprawa

71 urządzeń zabawowych znajduje się w Knurowie na ogólnodostępnych placach zabaw zlokalizowanych na terenach zieleni miejskiej. O ich utrzymanie, naprawy i konserwacje zadba firma, która będzie najtańsza. W Knurowie można naliczyć dwanaście placów zabaw. Codziennie na huśtawkach i zjeżdżalniach w ich obrębie bawią się małe dzieci. Liczba milusińskich wraz z ilością słońca na niebie stale w tych miejscach się zwiększa. By czuły się tutaj one i ich rodzice bezpieczne, zlecono naprawę uszkodzonych zabawek i montaż nowych."

Ze strony http://miastoknurow.pl/764,place-zabaw-czeka-naprawa,artykul,artykuly.html , jak ktos zainteresowany co dokładnie będą remontowac, to tam pisze
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MefKM



Dołączył: 25 Lip 2006
Posty: 903
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Maj 22, 2009 9:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sasza1976 napisał:


Ten temat jest o placach zabaw dla dzieci.


to czemu kilka postow wyzej zaczynasz o psach i jeszcze piszesz do mnie, a jak ci odpowiadam, to kota ogonem i zwracasz mi uwage, ze pisze nie na temat i jeszcze wskazujesz mi linki do tematow o psach - badzmy konsekwentni end.



nio wracajac juz do tematu, moze wreszczie cos ruszy i wzbogaca sie nasze place zabaw, ja jeszcze mam malutkie dzieciatko, ale za rok ...

oby nie skonczylo sie tylko na samych checiach - mam tu na mysli UM!!
_________________
MefKM
_______________________________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Budowy, remonty, modernizacje Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 2 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka