Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Shoutbox na forum
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Sprawy Forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Admin
Administrator


Dołączył: 17 Kwi 2006
Posty: 1968
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Maj 25, 2007 11:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

karolzet napisał:
Proszę Cię powiedz mi: jak wg. ciebie wyglada idealne forum? Smile


Nie ma takiego! Nigdy wszystkim nie będzie się wszystko podobało. Smile

Podobnie jak TOM, nie jestem zwolennikiem naładowania wszystkiego co się da. Nie znaczy to, że nasze forum nie mogłoby się rozbudować o kilka elementów, które co prawda raczej nie mają znaczenia dla wymiany myśli, ale są przyjemne dla oka lub upiększają (np. rangi, info o platformie przeglądarka/system op. użytkownika, numer GG w profilu, dodatkowe statystyki itp. bajery).

Shutbox? Lepiej mniej i wolniej, a sensowniej i z zachowaniem dla potomnych Smile. Ale nie mówię nie - czytaj niżej.

Ponieważ nie korzystam z napakowanego w te wszystkie możliwości oprogramowania "by Przemo", tylko "z gołego" zestawu skryptów, każda modyfikacja forum to nie jest naciśnięcie "jednego guzika". Na razie musimy się zadowolić tym co jest, do momentu aż mnie "natchnie" do zmian i "skapnie" więcej wolnego czasu. Smile
_________________
Marek Ostrowski
Autor strony / Administrator Forum
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
TOM



Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 149
Skąd: somewhere in time

PostWysłany: Sob Maj 26, 2007 12:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

karolzet napisał:
TOM napisał:
a to forum podane przez Ciebie według mnie też jest przekombinowane Mr. Green


Proszę Cię powiedz mi: jak wg. ciebie wyglada idealne forum? Smile


Nie wiem Very Happy bo jeszcze takiego nie widziałem Mr. Green a tak na poważnie to myśle, że takie jak to i jemu podobne są optymalne Very Happy a tak jeszcze poważniej to jestem uczulony na większość (ale nie wszystkie) wodotryski, które stworzono dla rozszerzenia rzekomej funkcjonalności. Czyż nie podoba Ci się na forum, którego podałem przykład? Ten iście cudowny zegar we flashu(na wypadek jakby systemowy w komputerze/systemie nie działał) albo też gustowny nagłówek/logo/baner (bo w sumie nie wiem co to ma być) tego forum Mr. Green . Zatem będąc na takie przekombinowane fora uczulonym musiałbym zażywać wapno (takie płaskie okrągłe - "duża moneta" rozpuszczane w wodzie), które zażywałem jako dziecko mając uczulenie na niektóre owoce czy pomidory gdy zaczynał się sezon na nie w ogródku/sklepach. Very Happy. Ciekawe czy taka forma tej taletki pozostała do dziś na swedzące bomble a'la ugryzienie komara Very Happy.

EDIT(bo w międzyczasie admin cosik napisał Very Happy):
Admin: Zdadzam się z Tobą, napakowane forum utrudnia podstawową funkcjonalność forum ale parę drobiazgów jak z jakiego systemu operacynego i przeglądarki się korzysta jest OK - zwłaszcza jak wyświetane jest to w postaci logo/maskotek tychże produktów a jako hint pełna nazwa Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dovin



Dołączył: 08 Lut 2008
Posty: 454

PostWysłany: Sob Kwi 18, 2009 10:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak wszystko ucichło... Może by tak jeszcze raz wrócić do pomysłu stworzenia SB u nas na forum ? Mr. Green
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tvardy
Moderator


Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 2364
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Kwi 29, 2009 2:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dovin napisał:
Tak wszystko ucichło... Może by tak jeszcze raz wrócić do pomysłu stworzenia SB u nas na forum ? Mr. Green



jeżeli miałoby to przyciągnąć więcej osób to czemu nie...

...jednak jeżeli nie to chyba nie ma to większego sensu...

Marku może na próbę ??
_________________
Pozdrawiam
-= tvardy =-

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Sprawy Forum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka