Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jak KZK GOP utrudnia życie swoim pasażerom
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 14, 15, 16  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Reggae dance



Dołączył: 25 Sie 2006
Posty: 502
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Maj 08, 2008 1:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Owszem jeździ długa 710 rano...ale zdarzyło się ze 3 razy że pojechał krótki..wtedy było fajnie Very Happy

Pozdroo...BLESS
_________________
"Dont gain the world and loose your soul
wisdom is better than silver and gold"


Bob Marley
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Lady



Dołączył: 02 Cze 2007
Posty: 8

PostWysłany: Czw Maj 08, 2008 3:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"ocierać" się o przyjemnych wizualnie współpasażerów można, ale gorzej jak się trafi na pana, który chwilę wcześniej wydał uzbierane pieniądze na kolejną butelkę taniego wina...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pajak



Dołączył: 14 Lis 2006
Posty: 87
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Maj 08, 2008 9:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lady napisał:
"ocierać" się o przyjemnych wizualnie współpasażerów można, ale gorzej jak się trafi na pana, który chwilę wcześniej wydał uzbierane pieniądze na kolejną butelkę taniego wina...


wali od ciebie stereotypem, bo jak jeżdżę od 4 lat autobusami w godzinach porannych (chyba) nigdy nie spotkałem takowego pana. popołudniem lub wieczorkiem - racja, ale rano to nie ma szans.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hildek



Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 46

PostWysłany: Czw Maj 08, 2008 10:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pajak napisał:
Lady napisał:
"ocierać" się o przyjemnych wizualnie współpasażerów można, ale gorzej jak się trafi na pana, który chwilę wcześniej wydał uzbierane pieniądze na kolejną butelkę taniego wina...


wali od ciebie stereotypem, bo jak jeżdżę od 4 lat autobusami w godzinach porannych (chyba) nigdy nie spotkałem takowego pana. popołudniem lub wieczorkiem - racja, ale rano to nie ma szans.


A Ty tak chętnie sie "ocierasz" o każdego pana "niepowiniaczu"? Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zibo



Dołączył: 04 Maj 2006
Posty: 434
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Maj 08, 2008 10:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to chyba 47 nie jezdzisz Wink

na szcescie tyle dobrze ze tloku nie ma przynajmniej Smile
_________________
Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Maj 08, 2008 10:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też jeszcze nigdy nie spotkałem takiego pana w autobusie 710 Smile większość to młodzież jadąca do szkół Very Happy a, żeby się dobrze poocierać trzeba mieć dobrą strategię Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reggae dance



Dołączył: 25 Sie 2006
Posty: 502
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Maj 09, 2008 6:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pfff najważniejsze to zająć dobrą miejscówę...w tamtym roku potrzebna była "technika węża" by dobrze się umiejscowić w autobusie...a teraz jest nieco luźniej niż rok temu (czyżby mniej osób się uczyło?? a może nasze kochane społeczeństwo wzbogaciło się o własne 4 kółka Very Happy...heheh)...póki co jest pozytywnie Very Happy...ale mogli by dodać jeszcze jeden kurs rano z ułanów by rozluźnić nieco bądź co bądź tłok w autobusach Very Happy

Powiem tyle...rano nie jest źle...i oby nie zdarzały się przypadki krótkich 710...Very Happy...

Pozdroo...BLESS
_________________
"Dont gain the world and loose your soul
wisdom is better than silver and gold"


Bob Marley
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Baron



Dołączył: 11 Maj 2006
Posty: 4170
Skąd: Knurow

PostWysłany: Sob Maj 10, 2008 2:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w godzinach kiedy jest scisk mozna wyslac 2 autobusy naraz a te autobusy ktore jezdza puste skleslic lub ograniczyc i sprawa zalatwiona !
_________________
Szli krzycząc: "Polska! Polska" [...]
Wtem Bóg z Mojżeszowego pokazał się krzaka,
Spojrzał na te krzyczące i zapytał: "Jaka?".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Maj 13, 2008 4:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kto to widział, żeby jechał krótki 710 o godzinie 15:34 z Gliwic (pl. piastów) Dontknow Evil or Very Mad przesadzają...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
byq



Dołączył: 12 Mar 2007
Posty: 38
Skąd: że znowu?

PostWysłany: Wto Maj 13, 2008 7:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lukas2401 napisał:
Kto to widział, żeby jechał krótki 710 o godzinie 15:34 z Gliwic (pl. piastów) Dontknow Evil or Very Mad przesadzają...


Ja tego niewidziałem , ale widziałem krótki 710 ten z 15.04 (plac piastów) jak podjechał na Wojska Polskiego Smile Mr. Green Violent normalnie porażka.

Jestem ciekaw jak długo taka sytuacja potrwa. Może wkoncu się ktoś za to weźnie Wink

Poza tym, czy na knurowskich liniach było liczenie pasażerów?Smile Dontknow
_________________
Hej Hej Jeszcze raz...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Maj 13, 2008 8:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja widziałem... ba, nawet w środku byłem... rozumiem dać taki autobus o 11...12... jak mało ludzi jeździ... ale żeby po 15 ?? Evil or Very Mad Brick wall
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reggae dance



Dołączył: 25 Sie 2006
Posty: 502
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Maj 14, 2008 6:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem wam że najlepsza jest ta 710 oblepiona w reklamy Leroy Merlin Very Happy...puszka jak cholera...nawet nie ma okna by otworzyćVery Happy a szyberdachy to chyba mają folię nie przepuszczającą powietrza...to jest porażka

Pozdroo...BLESS
_________________
"Dont gain the world and loose your soul
wisdom is better than silver and gold"


Bob Marley
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
trou87



Dołączył: 25 Paź 2007
Posty: 167

PostWysłany: Sro Maj 14, 2008 10:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na knurowskich liniach było tylko liczenie na 648, wiem bo sam liczylem:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WhiteD



Dołączył: 16 Lut 2008
Posty: 101

PostWysłany: Czw Maj 15, 2008 11:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przedewszystkim - te nowe autobusy to mają coś takiego jak klimatyzacja? Bo nie musi być temperatury +30 stopni Celsjusza żeby tam spływać. I nawet otwarcie wszystkim lufcików nic nie daje. Jeszcze jak sie trafi losowo na pana po tanim winie/po piwie to nic tylko przenieść sie na dach.
Co do tych panów (i pań czasami) - oni sie trafiają losowo. Nie ma ogólnego schematu kiedy sie natrafi na osobnika uzbrojonego w zapach i puszki (tak jak na analogicznego osobnika uzbrojonego w odgłosy charkania i smarkania, na co raz mi sie zdażyło w 120 nie zdzierżyć wstać, dać chusteczke higieniczną i spytać czy nie potrzebuje do niej instrukcji obsługi, chusteczka jakieś 5 groszy, mina faceta i szczęście na twarzach innych pasażerów - bezcenne; za wszystko inne zapłacisz kartą Master Card).
Co do ilości, jak rok temu w okresie lipiec-grudzień jeździłam 710 i 194 z gliwic tak koło 16:00 to wejście to autobusu (długiego jakby co Razz) było możliwe tylko na placu piastów (wtedy można było też czasem jeszcze usiąść). Wejście przy katedrze - cóż czasem dawało się wcisnąć jeszcze kogoś kto był na tyle odważny by tego próbować. Albo tak zdesperowany.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Maj 15, 2008 12:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Reggae dance napisał:
Powiem wam że najlepsza jest ta 710 oblepiona w reklamy Leroy Merlin Very Happy...puszka jak cholera...nawet nie ma okna by otworzyćVery Happy a szyberdachy to chyba mają folię nie przepuszczającą powietrza...to jest porażka

Pozdroo...BLESS

Jechałem dzisiaj Very Happy fajna sauna Very Happy

WhiteD napisał:
Przedewszystkim - te nowe autobusy to mają coś takiego jak klimatyzacja? Bo nie musi być temperatury +30 stopni Celsjusza żeby tam spływać. I nawet otwarcie wszystkim lufcików nic nie daje.

Mają... ale to i tak mało co daje jak kierowca co chwile otwiera drzwi Smile dlatego latem najlepsze są stare ikarusy Smile
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 14, 15, 16  Następny
Strona 2 z 16

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka