Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Na bilet do kina chyba starczy...?
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Knurowski Trzaskprask
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kaktus



Dołączył: 27 Kwi 2006
Posty: 131

PostWysłany: Nie Lis 25, 2007 12:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niektorzy widza cos czego nie ma, ja nie widze zadnego bezdomnego i to jeszcze w domniemaniu jakiegos konretnego, zaniedługo ktos jeszcze powie jak sie on nazywa i przedstawi jego zyciorys, co zreszta już Pietas zaczal robic). Zart slowny dopasowany do tego co rzeczywiscie widzimy: reklamowki z butelkami i stojaca tylem do nas osobe blisko tych reklamowek. Czy ja mam cos nie tak z oczami czy poniektorzy z was? Dontknow D'oh!

Temat jest lajtowy wiec dajcie spokoj juz temu domniemanemu i wirtualnemu bezdomnemu. Tam naprawde sa tylko reklamówki, a reszta to wasza stereotypowa wyobraznia Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Karamazow



Dołączył: 18 Paź 2007
Posty: 138

PostWysłany: Nie Lis 25, 2007 12:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę że niektórzy ładnie smarują wazelinką , chyba po ty by na najbliższym konsystorzu Pan Admin sypnął jakąś funckją.

A mi się żart nie podoba.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Baron



Dołączył: 11 Maj 2006
Posty: 4170
Skąd: Knurow

PostWysłany: Nie Lis 25, 2007 1:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o co chodzi, ktora godzina?? jakis bezdomny?? niewidze, ciemnosc widze, widze ciemnosc - Albercik ! ....wychodzimy . Mr. Green
_________________
Szli krzycząc: "Polska! Polska" [...]
Wtem Bóg z Mojżeszowego pokazał się krzaka,
Spojrzał na te krzyczące i zapytał: "Jaka?".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Knurowski Trzaskprask Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka