Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

To nie jest zwykła grypa
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 58, 59, 60  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Baron



Dołączył: 11 Maj 2006
Posty: 4170
Skąd: Knurow

PostWysłany: Nie Sie 02, 2020 6:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aha bo zapomnialem jezeli w polsce padaja takie teksty w mediach ze jeden czlowiek zarazil na weselu 150 osob to po wczorajszej demonstracji w belinie 17 000 ludzi scisnietych bez masek jak mrowki powinne zostac natychmiast izolowane czy tak jest nie a tykich demonstracji mamy obecnie na calym swiecie dzisiatki jak nie setki czy wszrosl poziom zakazen drastycznie ?? nie , i tu jest pies pogrzebany to sa fakty ! Wave
_________________
Szli krzycząc: "Polska! Polska" [...]
Wtem Bóg z Mojżeszowego pokazał się krzaka,
Spojrzał na te krzyczące i zapytał: "Jaka?".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
mirek1962



Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 43

PostWysłany: Nie Sie 02, 2020 10:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem ciekawy skąd oni dziennie biorą tych zarażonych ostatnio po 500 600 i nie wiadomo jeszcze ile ich dobowo wyjdzie??? Jak to możliwe zrobić ponad 20000 tyś testów na dobę jaki to przerób mocy laboratoriów. No tak media tak mówią to tak jest. Niewiarygodne !!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marro



Dołączył: 29 Lip 2007
Posty: 378

PostWysłany: Nie Sie 02, 2020 4:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No jeżeli nakaz noszenia maseczek w sklepie czy autobusie to deptanie swobód obywatelskich to ja nie mam więcej pytań... Obostrzenia właśnie są spowodowane faktem że dla niektórych takie podstawowe zasady są nie do przyjęcia bo to burzy ich komfort - więc jak inaczej wymóc to co niezbędne. Jak widać ze statystyk kraje azjatyckie mają je dużo lepsze właśnie ze względu na większe zdyscyplinowanie społeczeństwa. Co do tych epidemii grzybicy płuc - ciekawe czy ktoś zastanawiał się jaki jest to problem na Tajwanie lub w Chinach gdzie maseczki nosi się od lat ze względu na smog i zapylenie miast - pewnie umierają tam na tą przypadłość tysiące ludzi...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Atticus



Dołączył: 03 Paź 2016
Posty: 314

PostWysłany: Nie Sie 02, 2020 11:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mirek1962 napisał:
Ja jestem ciekawy skąd oni dziennie biorą tych zarażonych ostatnio po 500 600 i nie wiadomo jeszcze ile ich dobowo wyjdzie??? Jak to możliwe zrobić ponad 20000 tyś testów na dobę jaki to przerób mocy laboratoriów. No tak media tak mówią to tak jest. Niewiarygodne !!

Brytyjczycy juz w Maju robili 80 tys. testów dziennie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Atticus



Dołączył: 03 Paź 2016
Posty: 314

PostWysłany: Nie Sie 02, 2020 11:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Baron napisał:
aha bo zapomnialem jezeli w polsce padaja takie teksty w mediach ze jeden czlowiek zarazil na weselu 150 osob to po wczorajszej demonstracji w belinie 17 000 ludzi scisnietych bez masek jak mrowki powinne zostac natychmiast izolowane czy tak jest nie a tykich demonstracji mamy obecnie na calym swiecie dzisiatki jak nie setki czy wszrosl poziom zakazen drastycznie ?? nie , i tu jest pies pogrzebany to sa fakty ! Wave

Tak, na weselu wszyscy się ściskają, całują, tańczą w parach i przebywają w klimatyzowanych pomieszczeniach. Jak nie rozumiesz różnicy pomiędzy taka sytuacją, a demonstracją na świeżym powietrzu, to nie zabieraj głosu. Choc jestem pewien, że demonstracja też spowoduje wzrost zachorowań. Hiszpanie też mieli, 8 marca, masowe demonstracje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Baron



Dołączył: 11 Maj 2006
Posty: 4170
Skąd: Knurow

PostWysłany: Pon Sie 03, 2020 8:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Atticus napisał:
Baron napisał:
aha bo zapomnialem jezeli w polsce padaja takie teksty w mediach ze jeden czlowiek zarazil na weselu 150 osob to po wczorajszej demonstracji w belinie 17 000 ludzi scisnietych bez masek jak mrowki powinne zostac natychmiast izolowane czy tak jest nie a tykich demonstracji mamy obecnie na calym swiecie dzisiatki jak nie setki czy wszrosl poziom zakazen drastycznie ?? nie , i tu jest pies pogrzebany to sa fakty ! Wave

Tak, na weselu wszyscy się ściskają, całują, tańczą w parach i przebywają w klimatyzowanych pomieszczeniach. Jak nie rozumiesz różnicy pomiędzy taka sytuacją, a demonstracją na świeżym powietrzu, to nie zabieraj głosu. Choc jestem pewien, że demonstracja też spowoduje wzrost zachorowań. Hiszpanie też mieli, 8 marca, masowe demonstracje


Rozwalasz mnie ale ci odpowiem wczoraj bylem w najwiekszych termach w europie w Erding 11000 ludzi scisnietych kolo siebie w basenach saunach barach itd party na calego sciskanie sie calowanie przy wejsciu musisz miec maseczke w srodku nie jaka tu jest logika ? tylko polityczna glupotoa i kupieni pseudo medycy nadal obstaja przy swoim , w niemczech od wczoraj znowu kazdy moze sie testowac za darmo bez jakichkolwiek oznakow chorobowych te testy obecnie to jakas loteria chyba bo niewierze zeby laboratoria mogly taka ilosc testow przeprowadzic to niemozliwe paranoja.
Na chamca chca podwyzszyc statystyki zachorowan ale to sie nieuda zapomnij, chcesz chodzic w kagancu cale zycie twoja sprawa ale nie zmuszaj wolnych ludzi zeby padali na kolana przed glupcami!. A co znaszym problemem ozonowym byla dziora teraz jej niema?? wiesz na czym polega ozonowanie pomieszczen? to miedzy innymi to samo na swiezym powietrzu ultrafiolet zabija kazdego wirusa ! mozesz zejsc na raka skory bo za dlugo siedzisz na sloncu ale na wirusa napewno juz nie.
_________________
Szli krzycząc: "Polska! Polska" [...]
Wtem Bóg z Mojżeszowego pokazał się krzaka,
Spojrzał na te krzyczące i zapytał: "Jaka?".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
Marro



Dołączył: 29 Lip 2007
Posty: 378

PostWysłany: Pon Sie 03, 2020 10:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Baron napisał:

Rozwalasz mnie ale ci odpowiem wczoraj bylem w najwiekszych termach w europie w Erding 11000 ludzi scisnietych kolo siebie w basenach saunach barach itd party na calego sciskanie sie calowanie przy wejsciu musisz miec maseczke w srodku nie jaka tu jest logika ?


Daj znać jak się czujesz za dwa tygodnie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Atticus



Dołączył: 03 Paź 2016
Posty: 314

PostWysłany: Pon Sie 03, 2020 6:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Baron napisał:


Rozwalasz mnie ale ci odpowiem wczoraj bylem w najwiekszych termach w europie w Erding 11000 ludzi scisnietych kolo siebie w basenach saunach barach itd party na calego sciskanie sie calowanie przy wejsciu musisz miec maseczke w srodku nie jaka tu jest logika ? tylko polityczna glupotoa i kupieni pseudo medycy nadal obstaja przy swoim , w niemczech od wczoraj znowu kazdy moze sie testowac za darmo bez jakichkolwiek oznakow chorobowych te testy obecnie to jakas loteria chyba bo niewierze zeby laboratoria mogly taka ilosc testow przeprowadzic to niemozliwe paranoja.
Na chamca chca podwyzszyc statystyki zachorowan ale to sie nieuda zapomnij, chcesz chodzic w kagancu cale zycie twoja sprawa ale nie zmuszaj wolnych ludzi zeby padali na kolana przed glupcami!. A co znaszym problemem ozonowym byla dziora teraz jej niema?? wiesz na czym polega ozonowanie pomieszczen? to miedzy innymi to samo na swiezym powietrzu ultrafiolet zabija kazdego wirusa ! mozesz zejsc na raka skory bo za dlugo siedzisz na sloncu ale na wirusa napewno juz nie.

Całowałeś się z kimś obcym w tych termach?..., Albo wiesz co? Dyskusja z toba nie ma sensu. Ilość bzdur, które wygadujesz mnie przerasta.
Ja bym proponował, by ludzie, których złapano bez maseczki w miejscach gdzie należy je nosić, samodzielnie finansowali swoje leczenie, w przypadku zachorowania. Założę się, że ilość dumnych durniów, których poniża noszenie maseczki zmniejszyłaby się dramatycznie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Atticus



Dołączył: 03 Paź 2016
Posty: 314

PostWysłany: Pon Sie 03, 2020 11:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Baron napisał:
Atticus napisał:
Baron napisał:
Atticus napisał:
4 osoby w Knurowie

https://www.knurow.pl/eurzad/KORONAWIRUS.html



chyba 4000

Śmiało! Znajdź te dane.


Tak jak mowilem niema testow i sie nie testuje , testuje sie osoby juz chore ile testow zostalo przeprowadzonych w knurowie czy testowano jakiekolwiek dziecko? a przeciez dzieci jak wiadomo sa zazwyczaj nosicielami a same niechoruja.Nie trzeba byc matematykiem zeby dodac 2 plus 2 gdyby w knurowie przetestowano cala ludnosc otrzymalbys prawdopodobnie taki wynik.

Na początku epidemii 4 przypadki przeliczyłeś na 4000, czyli 10% mieszkańców. Ile powinno być dziś? We Włoszech po dużo poważniejszej epidemii, dziś, w wyniku badań przesiewowych szacują liczbę osób, którzy maja antyciał na 1,5%. Na twoim miejscu, bym sie zapadł pod ziemię ze wstydu. Jak można takie brednie opowiadać i to jeszcze tonem eksperta, pouczającego innych? Brick wall
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Baron



Dołączył: 11 Maj 2006
Posty: 4170
Skąd: Knurow

PostWysłany: Wto Sie 04, 2020 4:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lubie was i szanuje knurow moje miasto nie dajcie sie oglipic
_________________
Szli krzycząc: "Polska! Polska" [...]
Wtem Bóg z Mojżeszowego pokazał się krzaka,
Spojrzał na te krzyczące i zapytał: "Jaka?".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
Atticus



Dołączył: 03 Paź 2016
Posty: 314

PostWysłany: Wto Sie 04, 2020 6:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Baron napisał:
lubie was i szanuje knurow moje miasto nie dajcie sie oglipic

Wiem, że próbowałeś nas ogłupić, ale nie daliśmy się.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Baron



Dołączył: 11 Maj 2006
Posty: 4170
Skąd: Knurow

PostWysłany: Czw Sie 06, 2020 3:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Atticus napisał:
Baron napisał:
Atticus napisał:
Baron napisał:
Atticus napisał:
4 osoby w Knurowie

https://www.knurow.pl/eurzad/KORONAWIRUS.html



chyba 4000

Śmiało! Znajdź te dane.


Tak jak mowilem niema testow i sie nie testuje , testuje sie osoby juz chore ile testow zostalo przeprowadzonych w knurowie czy testowano jakiekolwiek dziecko? a przeciez dzieci jak wiadomo sa zazwyczaj nosicielami a same niechoruja.Nie trzeba byc matematykiem zeby dodac 2 plus 2 gdyby w knurowie przetestowano cala ludnosc otrzymalbys prawdopodobnie taki wynik.

Na początku epidemii 4 przypadki przeliczyłeś na 4000, czyli 10% mieszkańców. Ile powinno być dziś? We Włoszech po dużo poważniejszej epidemii, dziś, w wyniku badań przesiewowych szacują liczbę osób, którzy maja antyciał na 1,5%. Na twoim miejscu, bym sie zapadł pod ziemię ze wstydu. Jak można takie brednie opowiadać i to jeszcze tonem eksperta, pouczającego innych? Brick wall


nadal nierozumiesz? nie bylo testow nie bylo wirusa sa testy sa wirusy nieprawdaz ? nie 4000 tylko wszyscy byli chorzy !!!!!!!!!!!!!!!
ale wez sobie to jako sarkazm i bedzie pasowac ! Brick wall Brick wall
_________________
Szli krzycząc: "Polska! Polska" [...]
Wtem Bóg z Mojżeszowego pokazał się krzaka,
Spojrzał na te krzyczące i zapytał: "Jaka?".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
Baron



Dołączył: 11 Maj 2006
Posty: 4170
Skąd: Knurow

PostWysłany: Czw Sie 06, 2020 3:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marro napisał:
Baron napisał:

Rozwalasz mnie ale ci odpowiem wczoraj bylem w najwiekszych termach w europie w Erding 11000 ludzi scisnietych kolo siebie w basenach saunach barach itd party na calego sciskanie sie calowanie przy wejsciu musisz miec maseczke w srodku nie jaka tu jest logika ?


Daj znać jak się czujesz za dwa tygodnie...


nie ma takiej opcji zeby zachorowac probowalem juz wszystkiego, przez 4 miesiace odwiedzilem jakies 10 klinik z tego 2 zakazne bylem na niejednej masowej imprezie nikt nie chorowal, tlumaczenie ze jestesmy noscielami i mozemy zakazic ludzi w podeszlym wieku jest niepowazne nikt nie bedzie zyl wiecznie a mam wrazenie ze do tego daza politycy. To ci ktorzy obawiaja sie choroby lub naleza do grupy ryzyka powinno sie izolowac dla ich wlasnego bezpieczenistwa a nie cala spolecznosc, zrobilo sie na swiecie wielkie ZOO dzisiaj zwierzeta patrza na nas po innej stronie klatki eeeeeeeeeehhhhhhhhh inteligencjo.
_________________
Szli krzycząc: "Polska! Polska" [...]
Wtem Bóg z Mojżeszowego pokazał się krzaka,
Spojrzał na te krzyczące i zapytał: "Jaka?".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
Baron



Dołączył: 11 Maj 2006
Posty: 4170
Skąd: Knurow

PostWysłany: Czw Sie 06, 2020 3:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Atticus napisał:

Całowałeś się z kimś obcym w tych termach?..., Albo wiesz co? Dyskusja z toba nie ma sensu. Ilość bzdur, które wygadujesz mnie przerasta.
Ja bym proponował, by ludzie, których złapano bez maseczki w miejscach gdzie należy je nosić, samodzielnie finansowali swoje leczenie, w przypadku zachorowania. Założę się, że ilość dumnych durniów, których poniża noszenie maseczki zmniejszyłaby się dramatycznie


maska nie chroni przed wirusem szczegolnie te papierowe g...a , mowiono juz duzo na ten temat dlaczego teraz zmuszaja do masek jezeli ochrona jest minimalna tylko maski FFP3 i to i tez nie jest 100% ochrona sa wlasciwe!

zreszta nie koniecznie powinienes chodzic w kasku po ulicy nie uzywajac motoru lub roweru. Mr. Green
_________________
Szli krzycząc: "Polska! Polska" [...]
Wtem Bóg z Mojżeszowego pokazał się krzaka,
Spojrzał na te krzyczące i zapytał: "Jaka?".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
Baron



Dołączył: 11 Maj 2006
Posty: 4170
Skąd: Knurow

PostWysłany: Czw Sie 06, 2020 7:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://politykapolska.eu/2020/06/20/lekarze-i-naukowcy-o-covid-19-jestesmy-oszukiwani-wypowiedzi-ponad-40-lekarzy-i-naukowcow-z-calego-swiata/

https://www.youtube.com/watch?time_continue=65&v=88m_KNGGMQM&feature=emb_logo
_________________
Szli krzycząc: "Polska! Polska" [...]
Wtem Bóg z Mojżeszowego pokazał się krzaka,
Spojrzał na te krzyczące i zapytał: "Jaka?".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 58, 59, 60  Następny
Strona 12 z 60

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka