Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jak się podoba Knurów? (Według was)

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Knurowzgory.pl



Dołączył: 29 Lip 2019
Posty: 1
Skąd: os. II Wojska Polskiego

PostWysłany: Wto Lip 30, 2019 6:10 pm    Temat postu: Jak się podoba Knurów? (Według was) Odpowiedz z cytatem

Smile Jak wam sie podoba Knurów?
_________________
"Być albo nie być" SHAKESPEARE
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
bananek



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 234

PostWysłany: Czw Sie 01, 2019 9:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale co masz na myśli, co mamy oceniać: jakość architektury, porządek, stan komunikacji, poziom lokalnej polityki, rozwój gospodarczy, liczbę inwestycji, dostęp do usług, poziom życia?

Pytasz innych, a na początku może byś coś sam od siebie zapodał? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anonim



Dołączył: 11 Lip 2006
Posty: 1502

PostWysłany: Pią Sie 02, 2019 1:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na folderach robi wrażenie. A wystarczy się przejechać po głównych ulicach i stwierdzasz, że drogi są pełne dziur i kolein. Żeby było smutniej, nawet te główne nie są sprzątane i pod krawężnikami zalega gruba warstwa marasu.

To mi się zdecydowanie nie podoba.

Wycinanie drzew mi się nie podoba (wzdłuż "setki", czy pod nowe inwestycje budowlane).
_________________
Śląsk dawał Warszawie miliony ton węgla, w zamian za to Warszawa brała od Śląska miliony ton stali.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
max



Dołączył: 25 Kwi 2006
Posty: 391
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Sie 02, 2019 6:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Autor tematu pewnie milczy, bo chciał jedynie zareklamować swoją stronę (która nota bene nie działa)? Dontknow
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zarag



Dołączył: 15 Sty 2009
Posty: 102

PostWysłany: Pią Sie 02, 2019 8:22 pm    Temat postu: jak podoba się Knurów Odpowiedz z cytatem

Z tym "marasem" przy krawężnikach to fakt.Dziś jak jechałam ścieżką rowerową, z przeciwnej strony jechał tir- wiadomo , duże auto, podmuch był spory.Gdybym nie miała okularów , to grudki piasku uszkodziły by mi oczy(słyszałam jak piasek odbił się od szkieł.Ja nie wiem , posprzątanie tego , aż tyle kosztuje?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Famarco



Dołączył: 22 Cze 2012
Posty: 37

PostWysłany: Sob Sie 03, 2019 9:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z góry prezentuje się ostatnio wyjątkowo efektownie . Z dołu można doszukiwać się wielu mankamentów , narzekać na drogi , władzę , młodzież itd. Ale tak szczerze to nie znajdzie się ideału a ja osobiście nie mam zamiaru się stąd wyprowadzać .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rotmistrz



Dołączył: 30 Lip 2013
Posty: 365

PostWysłany: Sro Sie 07, 2019 10:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedno z najbardziej zadbanych miast w Polsce. Poza Krzyżówką nie ma przy głównych trasach zaniedbanych miejsc. Zawsze można narzekać ale przy takim Zabrzu Gliwicach czy Rybniku Knurów to inny świat.
_________________
Msza Trydencka w Gliwicach
Osiedle Szczygłowice
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka