Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Usługi dostępu do Internetu w Knurowie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 103, 104, 105
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
arkadioss



Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 194
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Gru 14, 2018 10:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niedawno wypowiadałem umowę z GMK i miałem wypowiedzenie 1 miesiąc jednakże byłem w trakcie umowy terminowej i przypilnowałem sobie ustawowych terminów. Jeśli ktoś już jest długo u nich i jest na umowie na czas nieokreślony to wypowiedzenie może być na 3 miesiące jednakże dla pewności dobrze zapytać rzecznika konsumentów.
GMK robi "nieładne" podchody przy wypowiadaniu umowy bo żąda różnicy w cenie abonamentu z czasu "określonego" a czasu jak przechodzisz na umowę na czas nieokreślony. Ma do tego prawo bo jest to zapisane w umowie, że po czasie określonym (zazwyczaj 2 lata) abonament jest coś około 2x wyższy. Zazwyczaj każdy płaci kwotę jak płacił wcześniej i takim sposobem nalicza się "kara". Jak ktoś jest długo u nich to może się naliczyć konkretna kwota bo dopóki płacisz i nie masz problemów nikt z GMK nie zwraca na to uwagi. Rozwiązaniem jest podpisanie umowy na kolejne 2 lata z nimi i "ugody" dotyczącej zniesienia tej "kary". Ogólnie mnie osobiście nie podobają się takie zagrywki, wszystko jest zrobione zgodnie z prawem i umową, który dany użytkownik podpisuje lecz sądzę, że to działanie na krótka metę. Klient podpisze umowę na 2 lata żeby uciec przed "karą" ale później już ucieknie i na pewno nie wróci. Wydaje mi się, że bardziej powinno się zachęcić polepszając ofertę by użytkownik chciał sam a nie pod przymusem zostać i by był zadowolony z nowej oferty. Dostawców internetu i tv jest w Knurowie kilku więc jest w razie czego w czym wybierać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
matt



Dołączył: 13 Cze 2010
Posty: 51

PostWysłany: Sob Mar 30, 2019 1:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Macie też z alfą problemy ostatnio? Zrywa połączenie, nie ma internetu godzinami itp. i tak już tygodniami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marro



Dołączył: 29 Lip 2007
Posty: 378

PostWysłany: Sob Mar 30, 2019 2:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

matt napisał:
Macie też z alfą problemy ostatnio? Zrywa połączenie, nie ma internetu godzinami itp. i tak już tygodniami.


U mnie brak problemów - a co o tych niedogodnościach mówi obsługa techniczna? Bo chyba nie sugerujesz, że jesteś tak cierpliwy, że po tygodniach problemów zadajesz pytanie na forum i rozważasz zgłoszenie operatorowi? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
matt



Dołączył: 13 Cze 2010
Posty: 51

PostWysłany: Sob Mar 30, 2019 2:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nic nie wiedzą, na wizytę się też nie dogadaliśmy w zeszłym tygodniu, dopiero w przyszłym tygodniu przyjdą. Wcześniej mogłem tego nawet nie zauważyć bo to w takich godzinach, że raczej z internetu osobiście nie korzystam, ale podpiąłem monitorowanie uptime serwera który stoi u mnie w domu i jestem po prostu zasypywany powiadomieniami, że strona znowu leży Brick wall
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Plumowski



Dołączył: 13 Lis 2006
Posty: 1465
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Mar 31, 2019 1:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

matt napisał:
Nic nie wiedzą, na wizytę się też nie dogadaliśmy w zeszłym tygodniu, dopiero w przyszłym tygodniu przyjdą. Wcześniej mogłem tego nawet nie zauważyć bo to w takich godzinach, że raczej z internetu osobiście nie korzystam, ale podpiąłem monitorowanie uptime serwera który stoi u mnie w domu i jestem po prostu zasypywany powiadomieniami, że strona znowu leży Brick wall


Ciekawe.
Od czasu jak A-S świadczy usługi, awarie mogę policzyć na jednej ręce;
i za każdym razem przyjeżdżali ekspresowo.
_________________
Pozdrawiam,
Heniek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
matt



Dołączył: 13 Cze 2010
Posty: 51

PostWysłany: Pon Kwi 01, 2019 9:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spoko już mi wysłali maila że ogarnęli temat, zobaczymy, jestem dobrej myśli Super
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Atticus



Dołączył: 03 Paź 2016
Posty: 314

PostWysłany: Wto Kwi 02, 2019 3:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zmieniłem Alfę na UPC. Zamiast 59 płacę przez 2 lata 39 zł za dużo szybsze łącze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
KtosInny



Dołączył: 03 Paź 2008
Posty: 83

PostWysłany: Wto Kwi 02, 2019 4:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Atticus napisał:
Zmieniłem Alfę na UPC. Zamiast 59 płacę przez 2 lata 39 zł za dużo szybsze łącze.

Pochwał się kolego co masz za tą cenę i w jakiej lokalizacji? Bo jak wpisuję swój adres to mam 49 zł. A i nawet za to jest tylko 150Mb download i do 10Mb uploadu. To chyba jednak słabo przy 300Mb upload/download (jedyny symetryk w Knurowie) w Alfie. Poza tym w speedtest.pl Alfa i nawet Gesa są wyżej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 103, 104, 105
Strona 105 z 105

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka