Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kandydaci na prezydenta Knurowa [Wybory 2018]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pawelz



Dołączył: 29 Paź 2017
Posty: 32
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Paź 30, 2018 3:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powinni postawić tam straż miejską/policję i kontrolować skrupulatnie każdy samochód ze śmieciami, zabierać dowód za każde najmniejsze uchybienie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
tasknw



Dołączył: 17 Lis 2011
Posty: 607
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Paź 31, 2018 9:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obywatel008
Bardzo ładnie napisane! Aż się chce czytać takie posty. Niestety podejrzewam, że opluwacze i tak tego nie zrozumieją, ba nawet nie przeczytają bo oni tylko mają wprawę w oczernianiu ludzi bez żadnych dowodów. A jak się z nimi nie zgadzasz to wiadomo przecież, że masz powiązania w UM, przecież to oczywiste Mr. Green

Jakby tak ktoś nie był nigdy w Knurowie i poczytał te wszystkie posty opisujące Knurów jako miasto z nieudolną władzą to pierwsze jakie by miał o nim wyobrażenie to to, że jest to jakaś wiocha zabita dechami, gdzie nie ma dróg, domy z dachami pokrytymi w najlepszym wypadku Azbestem, oraz mieszkańcami spędzającymi swój wolny czas z tanim trunkiem w ręku pod GSem Dontknow

Na szczęście prawda jest nieco inna. Knurów jako miejscowość która tak naprawdę statusu miasta mieć nie powinna to bardzo się wyróżnia na tle innych podobnych - przewyższa inne nawet o kilka klas. Ale prawda jest taka, że są miasta które przewyższają Knurów. Mimo wszystko nie jest w WNM tak źle jak co poniektórzy tutaj wypisują...
_________________
>>>Krewetki to nasza pasja<<<
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Admin
Administrator


Dołączył: 17 Kwi 2006
Posty: 1968
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Paź 31, 2018 10:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Post przeniesiony

kiziamizia napisał:
Widzę, że budżetówka jest w akcji. Będziecie mieli wolne 12 listopada to możecie wylewać na mnie wiadra pomyj a ja i tak zdania nie zmienię. Tylko nie wiem za co tak wychwalacie pana Ramsa jakby był jakimś zbawcą, łaskawcom dla miasta i mieszkańców. Pan prezydent wykonuje pracę, za którą bierze pensję i to bardzo dobrą. Niczego nadzwyczajnego nie wymyślił i nie zrobił. Miasto Knurów ze względu na liczbę mieszkańców powinno mieć tak jak to było kiedyś burmistrza a nie prezydenta. W ratuszu pracuje armia pracowników. Radców prawnych, ekonomistów, architekt, geodeci i podobno specjaliści od ochrony środowiska. Armia ludzi a efekty cieniutkie. Nikt nie ma pomysłu co zrobić z budynkami po byłym pogotowiu ratunkowym, budynkami po zakładzie wodolecznictwa i rehabilitacji. Nie widać żadnych działań na placu po byłej ciepłowni. Przystanki autobusowe a zwłaszcza ten przy targowisku brudne i zaniedbane. No wiem pan prezydent nie jeździ autobusem tylko wozi się służbowym samochodem. Zaraz mi napiszecie, że to inne służby za to odpowiadają, tak ale jeśli inne służby nie wykonują pracy, która do nich należy to musi być reakcja i przywołanie ich do pracy. Nie ma należytego połączenia autobusowego z Rybnikiem. Na liście najbardziej zadymionych miast w Europie jesteśmy w czołówce . Wyprzedzamy nawet Zabrze i Gliwice. Czy to jest powód do dumy. Śmieci zwożone ciągle na tereny poprzemysłowe. Nie pytajcie mnie co ja bym zrobiła na miejscu pana prezydenta, bo ja nie jestem panem Ramsem i nie mam dochodów prezydenckich, ale miałabym kilka pomysłów. Chodzenie na akademie i odpusty i nawet gorliwa modlitwa to za mało, żeby zmienić ten stan rzeczy.

_________________
Marek Ostrowski
Autor strony / Administrator Forum
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Admin
Administrator


Dołączył: 17 Kwi 2006
Posty: 1968
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Paź 31, 2018 10:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Post przeniesiony

chopper5 napisał:
kiziamizia

Trochę za późno rozwijasz dyskusję były wybory więc temat zamknięty to co możesz zrobić jako mieszkaniec Knurowa to chodzić na sesje rady miejskiej i doradzić co zmienić w tym mieście ale podejrzewam ze jesteś silna tylko przed komputerem .Pozdrawiam

_________________
Marek Ostrowski
Autor strony / Administrator Forum
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strona 6 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka