Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kandydaci na prezydenta Knurowa [Wybory 2018]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jan Niezbędny



Dołączył: 01 Lut 2018
Posty: 17

PostWysłany: Sro Paź 24, 2018 11:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko ślepi jak nietoperze w ciągu dnia mogą mówić, że nasze miasto się rozwija. W naszym mieście nie ma w ogóle zakładów pracy. Jak na prawie 40 tysięczne miasto to wypadamy tragicznie. Miasto w godzinach szczytu jest gorzej zatłoczone niż dużo większe Gliwice czy Rybnik. Z autostrady dłużej się zjeżdża do centrum miasta niż jazda z Katowic do zjazdu z A1 na Knurów. Nic dziwnego ludzie nie potrafią znaleźć w ogóle w naszym mieście pracy, dlatego około godz. 15 wszyscy muszą wracać z pracy do naszego miasta. Pod względem kultury to już Czerwionka-Leszczyny, którą bardzo upatrzyli sobie dziennikarze iknurow proponuje lepszą ofertę kulturalną niż Knurów. Drogi? Wystarczy przejechać sobie trzema najbardziej głównymi drogami w Knurowie (Dworcowa, Niepodległości, Zwycięstwa), żeby zobaczyć jaki jest ich stan nawierzchni oraz jakie drogi są brudne i zaniedbane. Dobrze wiem, że Lolek , który jest opłacany przez Urząd Miasta zacznie rzucać zaraz argumentami, które będę przemawiały za wybranym władcą miasta w niedzielnych wyborach, ale nie dajmy się oszukać jaka jest prawda.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Wilq



Dołączył: 25 Kwi 2006
Posty: 381
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Paź 25, 2018 6:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W kwestii zakorkowanej Dworcowej ciężko o jakiś złoty środek, być może budowa nowej drogi od ronda A1 do Osiedla WPII. Przypuszczam, że mieszkańcy Starego Knurowa nie byli by zachwyceni perspektywą nowej drogi za oknami. Co do DW 921 w ciągu ulic Zwycięsta-Niepdległosci-Dworcowa jest to droga wojewódzka zarządzania przez ZDW, miasto ma ograniczone możliwości. Z resztą z tego co widziałem szykuje się remont odcinka na Krywałdzie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
yeti



Dołączył: 29 Sty 2007
Posty: 96

PostWysłany: Czw Paź 25, 2018 5:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Knurów nigdy nie będzie w stanie konkurować z Gliwicami, Katowicami itp. Rola spokojnej sypialni, z niezłym dojazdem do Wrocławia/Berlina, Krakowa, Ostravy i na Wiedeń mi odpowiada Smile.

Chyba co niektórzy zapomnieli że jeszcze 100 la temu tu była wieś na uboczu i pola, a chcieliby CONAJMNIEJ Silicon Valey Wink.

Dostrzegajcie zalety !!! jest ich trochę. Nie twierdzę, że to tylko i wyłącznie dzieło włodarzy miasta, tak samo jak nasze udręki to niekoniecznie ich tylko ich wina.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lolek



Dołączył: 29 Paź 2006
Posty: 233

PostWysłany: Czw Paź 25, 2018 9:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jan Niezbędny napisał:
Tylko ślepi jak nietoperze w ciągu dnia mogą mówić, że nasze miasto się rozwija. W naszym mieście nie ma w ogóle zakładów pracy. Jak na prawie 40 tysięczne miasto to wypadamy tragicznie. Miasto w godzinach szczytu jest gorzej zatłoczone niż dużo większe Gliwice czy Rybnik. Z autostrady dłużej się zjeżdża do centrum miasta niż jazda z Katowic do zjazdu z A1 na Knurów. Nic dziwnego ludzie nie potrafią znaleźć w ogóle w naszym mieście pracy, dlatego około godz. 15 wszyscy muszą wracać z pracy do naszego miasta. Pod względem kultury to już Czerwionka-Leszczyny, którą bardzo upatrzyli sobie dziennikarze iknurow proponuje lepszą ofertę kulturalną niż Knurów. Drogi? Wystarczy przejechać sobie trzema najbardziej głównymi drogami w Knurowie (Dworcowa, Niepodległości, Zwycięstwa), żeby zobaczyć jaki jest ich stan nawierzchni oraz jakie drogi są brudne i zaniedbane. Dobrze wiem, że Lolek , który jest opłacany przez Urząd Miasta zacznie rzucać zaraz argumentami, które będę przemawiały za wybranym władcą miasta w niedzielnych wyborach, ale nie dajmy się oszukać jaka jest prawda.


Człowieku, weź się odpczep ja nie mam żadnych powiązań z urzędem, nie jestem opłacany przez UM to są czyste pomówienia.... Ja jestem pracownikiem KWK a z urzędem mam tyle wspólnego, że wiem gdzie on jest.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ala



Dołączył: 30 Paź 2006
Posty: 1102

PostWysłany: Pią Paź 26, 2018 8:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lolek napisał:


Człowieku, weź się odpczep ja nie mam żadnych powiązań z urzędem, nie jestem opłacany przez UM to są czyste pomówienia.... Ja jestem pracownikiem KWK a z urzędem mam tyle wspólnego, że wiem gdzie on jest.


Roflguy
_________________
Jeśli nie rozumiesz treści tego postu, to znaczy nie jesteś adresatem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Balbina



Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 1608
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Paź 26, 2018 9:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A nawet jeśli to co???? Nowe władze miasta zostały wybrane przez mieszkańców. Więc spokojnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ala



Dołączył: 30 Paź 2006
Posty: 1102

PostWysłany: Pią Paź 26, 2018 11:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Balbina napisał:
A nawet jeśli to co????


A no nic. Pozamiatane na 5 lat.
Pozostajemy spokojną sypialnią.

Przykładem szkolnym:
Trójkowicze zdecydowali, że piątki i szóstki na świadectwie to zbędny trud, bo dostateczny też da promocje do następnej klasy.
_________________
Jeśli nie rozumiesz treści tego postu, to znaczy nie jesteś adresatem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Balbina



Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 1608
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Paź 26, 2018 11:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ala napisał:
Balbina napisał:
A nawet jeśli to co????


A no nic. Pozamiatane na 5 lat.
Pozostajemy spokojną sypialnią.

Przykładem szkolnym:
Trójkowicze zdecydowali, że piątki i szóstki na świadectwie to zbędny trud, bo dostateczny też da promocje do następnej klasy.

Przerost formy nad treścią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jan Niezbędny



Dołączył: 01 Lut 2018
Posty: 17

PostWysłany: Pon Paź 29, 2018 6:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lolek napisał:
Jan Niezbędny napisał:
Tylko ślepi jak nietoperze w ciągu dnia mogą mówić, że nasze miasto się rozwija. W naszym mieście nie ma w ogóle zakładów pracy. Jak na prawie 40 tysięczne miasto to wypadamy tragicznie. Miasto w godzinach szczytu jest gorzej zatłoczone niż dużo większe Gliwice czy Rybnik. Z autostrady dłużej się zjeżdża do centrum miasta niż jazda z Katowic do zjazdu z A1 na Knurów. Nic dziwnego ludzie nie potrafią znaleźć w ogóle w naszym mieście pracy, dlatego około godz. 15 wszyscy muszą wracać z pracy do naszego miasta. Pod względem kultury to już Czerwionka-Leszczyny, którą bardzo upatrzyli sobie dziennikarze iknurow proponuje lepszą ofertę kulturalną niż Knurów. Drogi? Wystarczy przejechać sobie trzema najbardziej głównymi drogami w Knurowie (Dworcowa, Niepodległości, Zwycięstwa), żeby zobaczyć jaki jest ich stan nawierzchni oraz jakie drogi są brudne i zaniedbane. Dobrze wiem, że Lolek , który jest opłacany przez Urząd Miasta zacznie rzucać zaraz argumentami, które będę przemawiały za wybranym władcą miasta w niedzielnych wyborach, ale nie dajmy się oszukać jaka jest prawda.


Człowieku, weź się odpczep ja nie mam żadnych powiązań z urzędem, nie jestem opłacany przez UM to są czyste pomówienia.... Ja jestem pracownikiem KWK a z urzędem mam tyle wspólnego, że wiem gdzie on jest.


Winny się tłumaczy!!.. Dobrze znam pańskie powiązania z obecnym prezydentem, ale oszczędzę już pana prywatność. Bez powodu nie wysilałby się pan tak bardzo w obronę Adama Ramsa jakby nie miał z tego jakikolwiek z tego korzyści. Dobrze wiem jaki jest Knurów i każdy to widzi. Na Prezydenta Bytomia Damiana Bartyle wieszane są psy, że zrobił hasiok z miasta. Ciekawe, że Adama Ramsa nikt o to samo nie oczernia. Do Knurowa zwożone są odpady tak samo jak do Bytomia tylko u nas sprawa jest bardzo intensywnie zamiatana pod dywan i nikt nie chce się tym tematem zająć. Kontrkandydaci startujący na Urząd Prezydenta wyjątkowo w naszym mieście oszczędzili obecnego prezydenta co w żaden sposób nie jest czynione w sąsiednich miastach. Dlatego tam już w pierwszej turze nowi kandydaci potrafili osiągnąć lepszy wynik od urzędującego prezydenta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kiziamizia



Dołączył: 14 Mar 2012
Posty: 107

PostWysłany: Pon Paź 29, 2018 8:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jan Niezbędny napisał:
Lolek napisał:
Jan Niezbędny napisał:
Tylko ślepi jak nietoperze w ciągu dnia mogą mówić, że nasze miasto się rozwija. W naszym mieście nie ma w ogóle zakładów pracy. Jak na prawie 40 tysięczne miasto to wypadamy tragicznie. Miasto w godzinach szczytu jest gorzej zatłoczone niż dużo większe Gliwice czy Rybnik. Z autostrady dłużej się zjeżdża do centrum miasta niż jazda z Katowic do zjazdu z A1 na Knurów. Nic dziwnego ludzie nie potrafią znaleźć w ogóle w naszym mieście pracy, dlatego około godz. 15 wszyscy muszą wracać z pracy do naszego miasta. Pod względem kultury to już Czerwionka-Leszczyny, którą bardzo upatrzyli sobie dziennikarze iknurow proponuje lepszą ofertę kulturalną niż Knurów. Drogi? Wystarczy przejechać sobie trzema najbardziej głównymi drogami w Knurowie (Dworcowa, Niepodległości, Zwycięstwa), żeby zobaczyć jaki jest ich stan nawierzchni oraz jakie drogi są brudne i zaniedbane. Dobrze wiem, że Lolek , który jest opłacany przez Urząd Miasta zacznie rzucać zaraz argumentami, które będę przemawiały za wybranym władcą miasta w niedzielnych wyborach, ale nie dajmy się oszukać jaka jest prawda.


Człowieku, weź się odpczep ja nie mam żadnych powiązań z urzędem, nie jestem opłacany przez UM to są czyste pomówienia.... Ja jestem pracownikiem KWK a z urzędem mam tyle wspólnego, że wiem gdzie on jest.


Winny się tłumaczy!!.. Dobrze znam pańskie powiązania z obecnym prezydentem, ale oszczędzę już pana prywatność. Bez powodu nie wysilałby się pan tak bardzo w obronę Adama Ramsa jakby nie miał z tego jakikolwiek z tego korzyści. Dobrze wiem jaki jest Knurów i każdy to widzi. Na Prezydenta Bytomia Damiana Bartyle wieszane są psy, że zrobił hasiok z miasta. Ciekawe, że Adama Ramsa nikt o to samo nie oczernia. Do Knurowa zwożone są odpady tak samo jak do Bytomia tylko u nas sprawa jest bardzo intensywnie zamiatana pod dywan i nikt nie chce się tym tematem zająć. Kontrkandydaci startujący na Urząd Prezydenta wyjątkowo w naszym mieście oszczędzili obecnego prezydenta co w żaden sposób nie jest czynione w sąsiednich miastach. Dlatego tam już w pierwszej turze nowi kandydaci potrafili osiągnąć lepszy wynik od urzędującego prezydenta.



Widzisz jak to jest. Napisałam szczerze, że obecny pan prezydent jest bo jest ale ja mu nie wierzę, nie ufam i nie zaufam bo jak można zaufać komuś kto do miasteczka w którym też sam z rodziną mieszka pozwala zwozić i składować odpady. Dziwię się bardzo, że to jakoś innym mieszkańcom nie przeszkadza. Brud, kiła i mogiła.

Ja sobie wypraszam, żeby mi tu radzić żebym się wyprowadziła. Ja wiele lat temu przyjechałam tu z Katowic. Po wielu Waszych wypowiedziach widzę, że i Wy tu przyjechaliście ale z jakichś zapóźnionych w rozwoju prowincji skoro brud Wam nie przeszkadza. W przyszłym roku Urząd Miejski zaprosi Wam jakiegoś grajka i urządzi festyn jak co roku. To jest cały program kulturalny dla miasta. Miasta, które się wyludnia i umiera i nawet nowe domy nowobogackich tego nie zmienią.
_________________
kiziamizia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Obywatel008



Dołączył: 27 Gru 2016
Posty: 137

PostWysłany: Pon Paź 29, 2018 9:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Jan Niezbędny napisałeś:
Cytat:
Bez powodu nie wysilałby się pan tak bardzo w obronę Adama Ramsa jakby nie miał z tego jakikolwiek z tego korzyści.
Przecież można kogoś brać w obronę nie w imię jakiś korzyści tylko poprostu gdy ktoś ma z różnych powodów dobre zdanie o osobie którą broni.

Cytat:
Dobrze wiem jaki jest Knurów i każdy to widzi
Jak dobrze wiesz jaki jest to podziel się z nami opinią. Jaki jest "twój" Knurów? Napisz jak go widzisz. Każdy widzi inaczej.

Dla mnie Knurów to miasto sprzeczności. Z jednej strony mamy lokalnego monopolistę MZGLiA który administruje wspólnotami (a z zasady nie powienien) którego poziom usług można streścić do "Karta.Mikropocesorowa+Czytnik=240zł".

Mam wrażenie że przez kilka lat do wielu osób tam pracujących i próbujących zarządzać nie dotarło że czasy się trochę zmieniły i na rynku usług konkuruje się jakością usług a nie metodami sprzed 3 dekad (poczytaj wątek o MZGLiA to zrozumiesz co mam na myśli). Wyśmiewanie klienta jak się domaga jakiś podstawowych działań, za które zapłacił, działa do pewnego momentu. Później ... już nie działa.

Z drugiej strony mamy MOSiR który oferuje w naszym mieście znakomity produkt (ogólno pojęta rekreacja) w bardzo dobrej cenie. Nie będe ujawniał danych osób. Wygooglaj sobie kto tam zarządza, jakie ma wykształcenie (dokształca się) jak dba o cały dobytek związany z rekreacją. Ludzie z pomysłem, ukierunkowani na sprzedaż produktu jakim jest sport, rekreacja. Widziałeś gdzieś na mieście reklamy MZGLiA, jakiekolwiek? MOSiR a i owszem, dobry produkt również potrzebuje reklamy. Dobrze idzie im ta sprzedaż. Knurów to również śmieci z muchami ale tereny zielone również znajdziesz. Jeżeli uważasz, że sprawa śmieci jest zamiatana pod dywan napisz proszę coś więcej, interesujący temat a przyznam że nic na ten temat nie wiem. Im więcej faktów popartych dokumentami wiarygodnymi opiniami tym lepiej. Zresztą co tu duzo pisać: porównajcie http://mosirknurow.pl/ i http://mzglia.pl oba podmioty zajmują się sprzedażą swoich usług. Do bezpośredniego porówniania mamy LWSM http://lwsm.pl/ które też daje radę. Idę przez osiedle patrze jak decydenci tej spółdzielni dbali od kilku lat o dofinansowania w trakcie ocieplania (budynki te mają takie specyficzne loga z informacja o dofinansowaniu) to sobie myślę że "robią/robili to dobrze". MZGLiA docieplał z dopłatami budynki wspólnot? Może tak może nie, nigdzie się tym nie chwalą. Z tego co pamiętam właścicielem LWSM jest miasto, mogę się mylić.

Mamy szkoły podstawowe, w porównaniu z Gliwicami czy Zabrzem nasze podstawówki naprawdę dają radę. Z tego co pamiętam technikum nasze przoduje w jakiś rankingach. W podstawówce, nie napiszę dokładnie gdzie, kadra potrafiła stworzyć (chociaż swoje problemy też mają, ostatnio przyśpiewka o pluciu Wink i żeby nie było, ja osobiście nie winię nauczycieli za ten incydent) warunki że uczniowie wygrywają różne konkursy na poziomie wojewódzkim i wyżej . Jak wykonawca robót coś spartolił to nie ma zmiłuj. Jeszcze raz tak żeby było dobrze. Rada rodziców w tej szkole w pełni rozumie znaczenia słowa "jawność" przy rozliczaniu się ze środków finansowych. Wchodzisz do szkoły i bach pierwsze co bije po oczach to sprawozdanie finansowe na co poszła kasa od rodziców a jak nie chodzisz do szkoły to na www też jest Smile Moim zdaniem oświata daje radę. Są też prywatne incjatywy, unikalne w skali śląska a może i nawet Polski. Pan, pasjonat elektroniki któremu zależy i nasza lokalna oświata stara się jakoś pomóc (nieformalnie, w sensie takim że mówi o tych zajęciach). To się dzieje w Knurowie, młodzież, studenci z dużego obszaru śląska przyjeżdzają na te zajęcia. Nie będe pisał szczegółów, nie chcę być posądzany o jakąś ukrytą reklamę czy coś w tym stylu. Jak kogoś to interesuje niech się trochę pomęczy i poszuka.

Z drugiej strony Ci co zdobędą wykształcenie to uciekają stąd. Jako zakład pracy do wyboru masz kopalnie i ... wyjeżdzasz z Knurowa ponieważ nie ma tutaj dużych zakładów produkcyjnych czy też innych dużych firm typu R&D. Ktoś wyżej napisał ze Knurów to sypialnia. I to prawda, Knurów jest sypialnią. To że od prawie dwóch dekad prezydentem jest ta sama osoba to moim zdaniem rezultat dobrej taktyki podczas wyborów. Zwróć uwagę jak w każdej kampani prezydent i jego otoczenie dba o swój elektorat o seniorów. W głównej mierze to seniorzy i seniorki, i żeby mnie źle nie zrozumiano nie ma w tym nic deprecjonującego. Nie mam jakiś twardych danych, ale Knurów dla mnie to w tej chwili miasto gdzie dominuje pokolenie seniorów. Podczas wyborów ma również znaczenie jak wiele ludzi powiązanych jest z miastem/administracją samorządową całe rodziny maja tylko jednego wybrańca.

Zmieszanie z zamieszkiwaniem/niezamieszkiwaniem w dniu wyborów do Rady Miasta też splendoru naszym decydentom nie przyniosło (delikatnie pisząc). Z drugiej strony część Radnych w jakimś stopniu przyczyniła się do rozbudowy ekosystemu wokół MOSiRu. Nie pamiętam czy to byli radni miasta czy powiatu.

Czy w Knurowie mamy jakieś nieprawidłowości? Jeżeli uważasz, że mamy opisz je. Chętnie poczytam, wyrobię sobie opinie. Nie chodzi o to żeby kogoś oczerniać (dlaczego ktoś miałby oczerniać prezydenta miasta o robienie z Knurowa hasioka?) Jeżeli masz podstawy do stwierdzenia że za hasiok odpowiada prezydent miasta, to raz jeszcze, opisz sprawę, chętnie poczytam z racji tego ze niemam wyrobionego w żaden sposób zdania w tym temacie.

W Knurowie wkurza kilka spraw, niektóre są wręcz bulwersujące ale są też miejsca gdzie wyróżniamy się pozytywnie na tle sąsiadów z ościennych miast. Ja podałem dwa przykłady może jest tego więcej.

BTW. Nie jestem w żaden sposób powiązany rodzinnie ani jakkolwiek ani z MOSIREM czy też Oświatą w Knurowie, poprostu porównując z innymi ościennymi miastami w mojej opinii dają radę. Jak uważacie że głupoty o nich piszę to chętnie poczytam również narzekań (zdania chyba jednak nie zmienię Smile)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
max



Dołączył: 25 Kwi 2006
Posty: 391
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Paź 29, 2018 11:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@ Obywatel008, udzielaj się częściej, bo warto Cię czytać: wyważone opinie zawsze w cenie. Thumbsup
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Balbina



Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 1608
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Paź 30, 2018 10:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co wiem to decyzję o lokalizacji hasioka przy Przemysłowej wydał prezydent Rudy Śląskiej. Czemu? Nie wiem. Miasto walczy z tą decyzją od miesięcy. Wzywa kontrole z WIOŚ. I ci? Nic. Dontknow Ale nie można powiedzieć że nic nie robi albo zamiata pod dywan. Trochę wysiłku należy włożyć w odszukanie źródeł a nie wylewać kible gnoju przy ujściu. Shame on you
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
golarz_filip



Dołączył: 19 Cze 2009
Posty: 110

PostWysłany: Wto Paź 30, 2018 11:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kiziamizia napisał:


Widzisz jak to jest. Napisałam szczerze, że obecny pan prezydent jest bo jest ale ja mu nie wierzę, nie ufam i nie zaufam bo jak można zaufać komuś kto do miasteczka w którym też sam z rodziną mieszka pozwala zwozić i składować odpady. Dziwię się bardzo, że to jakoś innym mieszkańcom nie przeszkadza. Brud, kiła i mogiła.


Poczytaj, zanim zaczniesz wypisywać takie kocopoły. Decyzję o utworzeniu składowiska na terenie należącym do Skarbu Państwa (nie miasta) podjął w zastępstwie Starostwa Powiatowego w Gliwicach prezydent Rudy Śląskiej, wyznaczony przez Samorządowe Kolegium Odwoławcze. Takie mamy chore prawo. Z tego co wiem, urząd od razu reagował (pisma do Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska itd.). Tu jednak widać jak na dłoni nieudolność instytucji powołanych do kontroli takich przypadków. Niebawem minie rok odkąd zaczęli zwozić do Knurowa odpady. W sprawę włączyła się prokuratura, minister sprawiedliwości objął postępowanie nadzorem, a śmieci jak są tak są.
_________________
little death for everyone
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Balbina



Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 1608
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Paź 30, 2018 2:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zareagują jak zaczną płonąć. Dopiero. D'oh!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 5 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka