Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Parkowanie na Galerii to jakaś masakra

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zarag



Dołączył: 15 Sty 2009
Posty: 102

PostWysłany: Sob Wrz 15, 2018 8:45 pm    Temat postu: Parkowanie na Galerii to jakaś masakra Odpowiedz z cytatem

Nie często odwiedzam "Galerię" - dziś pojechałam do apteki ( żałuję - mogłam
jechać do "Barbary" na WP II), a tam nie było gdzie zaparkować, więc zaparkowałam na tyłach "Neonetu"( nie ma tam zakazu) i co? wróciłam po 20 minutach i okazuje się,że nie wyjadę bo do Neonetu przyjechał dostawca z towarem- zablokował całą drogę.Pytam kierowcę - jak mam wyjechać?, a on mówi , a po co tu Pani zaparkowała,Ja na to zakaz parkowania jest tylko na miejscu przed drzwiami do zaplecza Neonet. On na to- jak Pani wezwie policjęto jeszcze zapłaci Pani mandat.
Myślę,że skoro na głównym parkingu już jest za mało miejsca to dookoła budynku należało, by tak zorganizować, by można było tam zaparkować i w dowolnym czasie to miejsce opuścić .A nie tak jak ja- musiałam iść pieszo do domu( bo nie uśmiechało mi się czekać godzinę ,aż rozładują towar)- potem poprosiłam syna, by przyprowadził to auto.
Jakoś inne supermarkety - mają miejsca dostaw tak rozwiązane, że z klientami to nie koliduje.O długo tam nie pojadę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
subim



Dołączył: 26 Sie 2007
Posty: 115
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Wrz 17, 2018 10:19 am    Temat postu: Re: Parkowanie na Galerii to jakaś masakra Odpowiedz z cytatem

Masakra to nie tylko parkowanie (w niektórych momentach bo nie zawsze) ale i jazda bo zwracanie uwagi na jakiekolwiek zasady nie istnieje. W drugą stronę stający "tylko na chwilę" gdzie popadnie lepsi nie są bo w nosie mają, ze blokują ruch czy mozliwość wyjazdu.
_________________
- Poruczniku Drebin, czy pan wie, że miasto opanowały pawiany???
- To chyba wina wyborców.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zarag



Dołączył: 15 Sty 2009
Posty: 102

PostWysłany: Wto Wrz 18, 2018 6:14 pm    Temat postu: Parkowanie na Galerii to jakaś masakra Odpowiedz z cytatem

No właśnie - bałagan się zrobił, ale to sprzedającym tam powinno zależeć, by klienci tam chętnie zajeżdżali.Ja już się zraziłam do robienia tam zakupów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
secundo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 2899
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Paź 06, 2018 1:34 pm    Temat postu: Re: Parkowanie na Galerii to jakaś masakra Odpowiedz z cytatem

Ktoś tam w administracji wydawał zgodę na uruchomienie tego centrum handlowego z daną ilością miejsc parkingowych i na podłączenie do ul. 1 Maja. Pozwolenia te są obowiązkowe do uzyskania, a urzędnicy są opłacani przez nas za to, żeby prawidłowo ich udzielać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Balbina



Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 1608
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Paź 08, 2018 9:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wystarczyłoby nakazać kierunek ruchu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
subim



Dołączył: 26 Sie 2007
Posty: 115
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Paź 08, 2018 10:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Balbina napisał:
wystarczyłoby nakazać kierunek ruchu


I postawić znaki "ustąp pierwszeństwa" bo jazda na skrzyżowania równorzędne i prawą rękę to dla kierowców abstrakcja .... taka sama zresztą jak w Europie Centralnej.
_________________
- Poruczniku Drebin, czy pan wie, że miasto opanowały pawiany???
- To chyba wina wyborców.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MefKM



Dołączył: 25 Lip 2006
Posty: 903
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Paź 08, 2018 11:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zawsze mozna zaparkowac na macku
_________________
MefKM
_______________________________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
akin



Dołączył: 15 Gru 2010
Posty: 367

PostWysłany: Pon Paź 08, 2018 3:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w ogóle jakaś masakra z parkowaniem... nie tylko tam. ja jak wracam z pracy o 22 to mam masakrę z zaparkowaniem Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka