Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Lech Wa??sa - opluwanie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
unjay

PostWysłany: Sro Lut 24, 2016 10:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jerzy Borowczak: szkoda mi Lecha Wa??sy - on po?wi?ci? swoj? rodzin? [WYWIAD]

http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/jerzy-borowczak-szkoda-mi-lecha-walesy-on-poswiecil-swoja-rodzine-wywiad/kj4j55

Reklamiarz

Wysłany:     Temat postu: Reklama Google

Powrót do góry
unjay

PostWysłany: Sob Lut 27, 2016 12:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy teczka „Bolka” jest prawdziwa? Nie wiem tego. Wyrobi? sobie zdanie na ten temat dopiero wtedy, gdy powiedz? mi to wiarygodni historycy, po wnikliwych badaniach (nie tylko grafologicznych) . Ju? jednak wiadomo, ?e w tych dokumentach s? podpisy „Bolek” robione co najmniej kilkoma charakterami pisma. I ?e ju? w 1990 roku s?d uzna? dwa z tych dokumentów za sfa?szowane.

Na zdrowy rozum: gdyby ta teczka by?a prawdziwa, to po co w 1982 roku w?adze dokonywa?yby tak gigantycznej operacji fa?szersko-dezinformacyjnej, ?eby storpedowa? przyznanie Wa??sie pokojowej nagrody Nobla? Dlaczego po prostu nie pokazano zawarto?ci tej teczki?

http://bogdanklich.natemat.pl/172709,papiez-walesa-i-boniek

ciekawy felieton.
unjay

PostWysłany: Nie Lut 28, 2016 8:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam fascynuj?cy wyk?ad. Szkoda, ?e nie mamy w Polsce takich umys?ów.
https://www.youtube.com/watch?v=vs41JrnGaxc

Gor?co polecam!
michal_gonciarz

PostWysłany: Sob Paź 21, 2017 3:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kto by? bolkiem wiadomo nie od dzisiaj, dodatkowe udowadnianie grafologiczne by?o ca?kowicie zb?dne. Tak naprawd? nie mam poj?cia dlaczego teraz zdecydowano si? nag?a?nia? masowo niektóre informacje. Ci którzy si? interesowali wspó?czesn? histori? Polski ju? dawno wiedzieli ?e by? kapusiem. Prosz? zwróci? uwag? ?e nie odtajniono jeszcze dokumentów ?e s?u?b wojskowych w których równie? by? agentem. W wolnym i cywilizowanym kraju taki delikwent by zosta? powieszony za zdrad? ojczyzny, podobnie jak Kiszczak czy jaruzel a u nas jeszcze mu marsze odprawiaj?.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Benon

PostWysłany: Sro Maj 23, 2018 1:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bolek, oddaj srebrniki na niepe?nosprawnego!

Wielce nieszanowny Bolku!

Pisz? do ciebie ten list otwarty obejrzawszy i ods?uchawszy film z twojej rozmowy z okupuj?cymi Sejm niepe?nosprawnymi i ich rodzicami, domagaj?cymi si? comiesi?cznego 500-z?otowego wsparcia w „?ywej gotówce”.

Nie przes?dzaj?c o s?uszno?ci lub nies?uszno?ci ??dania niepe?nosprawnych i ich opiekunów, uwa?am ?e Nasze Pa?stwo powinno im pomaga? na miar? swoich mo?liwo?ci.

Ty jednak Bolku swoimi s?owami i zachowaniem podczas wspomnianej rozmowy pokaza?e?, ?e zupe?nie nie nadajesz si? do roli rzecznika interesów niepe?nosprawnych, ?e przyszed?e? do Sejmu tylko po to by podczy?ci? swój zafajdany wizerunek, co ci si? zreszt? nie uda?o.

Tak jak mi po ludzku ?al alkoholika le??cego na trotuarze w ka?u?y w?asnych wydalin, tak ?al mi ciebie przywalonego konfidenck? teczk? Bolka i innymi b??dami, którymi zaszkodzi?e? Polakom i Polsce.

Dlatego mam dla ciebie rad?. Mo?na wyczyta? w dokumentach, ?e w latach 1971-1974 wzi??e? od Bezpieki za kapowanie na swoich kolegów 13 300 z?. Po uwzgl?dnieniu inflacji i denominacji wynika, ?e 13 300 z? z roku 1974 stanowi równowarto?? mniej wi?cej 6 184 z? z roku 2017. Przeznacz tak? kwot? na 500-z?otowe comiesi?czne stypendium dla jednego niepe?nosprawnego – b?dzie je móg? otrzymywa? przez przesz?o rok.

Jako megaloman, ?achniesz si? zapewne, ?e taki gest nie ma znaczenia, ?e ty chcesz rozwi?za? problem niepe?nosprawnych systemowo. Wierz mi jednak, i? b?dzie to krok na miar? twoich obecnych mo?liwo?ci i oczekiwa? wobec ciebie trze?wo my?l?cych Polaków.

Wiem, ?e najtrudniejsz? dla ciebie konsekwencj? przyj?cia mojej rady b?dzie przyznanie si? do tego, czemu – kompromituj?c si? jeszcze bardziej – uporczywie zaprzeczasz. Obiecuj? ci jednak, ?e je?eli, to zrobisz b?d? znowu nazywa? ci? Lechem, a nie Bolkiem. My?l?, ?e podobnie post?pi wielu innych Polaków.

Obserwuj?cy ci? z politowaniem
Benon
tasknw

PostWysłany: Czw Maj 24, 2018 9:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za to PiS nikomu nie szkodzi... Tak jak i PO nie szkodzi?o...
Wieczne wyci?ganie spraw STARYCH.... W tym kraju jest jedno i to samo od lat.... Nie liczy si? TU I TERAZ. Nie ma mowy o zrobieniu dla POLAKÓW czego? ABY BY?O LEPIEJ... NIE, PO CO?!!!!
Lepiej ?yjmy tym co si? sta?o lata temu, tym co JU? BY?O i tym CO NIE ZMIENI JU? OBECNEJ SYTUACJI... Bo tak najpro?ciej.... Bo po co zrobi? co? DLA POLSKI. Lepiej gada? o Bolkach / Germa?skich Oprawcach / Smole?skach / i cholera wie co jeszcze.... To jest naprawd? super POLITYKA PRZYSZ?O?CI....
Z takim podej?ciem to ja si? w ogóle dziwi?, ?e My jako Naród stoimy nieco lepiej ni? taka Bia?oru? czy Ukraina.. Bo powinni?my sta? w jednym szeregu z nimi albo jeszcze w choler? za nimi....
Przykre to jest, ale niestety poprawy na lepsze nie wida?....
Ka?da Zmiana ma by? dobra... Lecz ka?da jest gorsza od poprzedniej... Ka?da...
Tylko patrzenie w przesz?o?? tak cho?by co? to mog?o zmieni?, cho?by przez to chleb czy benzyna mog?a stanie?.... Ehhh
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Strona 7 z 7

Skocz do: