Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jesteśmy tu, by Ci pomóc..... ale po podwyżkach :)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Knurowski Trzaskprask
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
arc



Dołączył: 23 Cze 2006
Posty: 994
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Sie 10, 2007 8:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DEMON napisał:
To jak taki jesteś mądry, że w szpitalu łatwa praca to idź popracuj kilka dni, to zobaczymy co wtedy powiesz Neutral|||



Drogi DEMONIE,
jeżeli kiedyś czułbym powołanie na potrzebę pomocy, ratowania życia i opiekowania się ludzmi chorymi z pewnością wybrałbym taki kierunek kształcenia. Niestety nic takiego się we mnie w odpowiednim momencie nie obudziło i robię zgoła inne rzeczy.
Nie mówię że praca w szpitalu jest łatwa, skąd ta teza ?? Raczej nie podobają mi się inne , czysto ludzkie zachowania.

( A nawiasem mówiąc to idz pracować na kopalnię popracuj jako górnik - zobaczymy jakie będziesz miał odczucia, a potem spróbuj załapać się do pracy jako dozór ?? Smile zobaczymy ...... ))

Wyjaśniam - nie pracuję na kopalni

Smile

Pozdr
Arc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
tvardy
Moderator


Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 2364
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Sie 11, 2007 8:28 am    Temat postu: Przypomnienie Odpowiedz z cytatem

Chciałem tylko przypomnieć że na Trzaskprasku nie dyskutujemy o sprawach poważnych...
a jakby na to nie patrzeć sytuacja w Służbie Zdrowia do takich należy
_________________
Pozdrawiam
-= tvardy =-

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Andrzej17lol



Dołączył: 18 Paź 2007
Posty: 26
Skąd: KNW - K.Wielkiego

PostWysłany: Czw Paź 18, 2007 5:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja miałem bardzo ciekawą przygodę z naszą służbą zdrowia! A mianowicie: wrusł mi paznokieć w dóżym palcu u stopy, wyrwałem go i sądziłem ze wszystko się dobrze zagoi, cały palec spuchł zaropiał (zaognił się) kiedy poszedłem do lekarza w czerwcu powiedzieli że nie udzielą mi pomocy z powodu strajku, dodał jeszcze że jeżeli go szybko nie zrobie to mi go utną. Pomocy nie otrzymałęm przez następne 4 miesiące, przyjeli mnie tylko dlatego że zakażenie przeniosło się prawie na całą stope (od głupiego palca) i odrazu mi to czyścili zaszywali etc... I zapytałem co by się stało jak by mi nie zrobili tego? A oni spokojnym głosem : Stopa była by do amputacji, wyobrażace sobie? mam 16 lat i zapierdzielałbym bez stopy N/C. A co do strajku to za to że przez tyle miesięcy musiałem cerpieć z bólu to nie dał bym żadnej/żadnemu ani złamanego grosza jeszcze bym im kazał płacić. A co do ch zarobków zarabiają 1000zł na miesciąc pracują Mąż i Żona to powiedzmy zarabiają 2 tysiące, nie est to dóżo ale można dobrze żyć, i nie trzeba tyle narzekać!!
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Riina



Dołączył: 23 Paź 2006
Posty: 78
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Paź 19, 2007 2:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mąż, żona i niech jeszcze dzieciaka mają. 2000 zł wystarczy, żeby dobrze żyć?? Jak wszystko poopłacają to za dużo nie zostanie.

Po drugie: możesz mieć pretensje tylko i wyłącznie do siebie w sprawie tego palca. Po co sam go usuwałeś? Nie wykonałeś tego prawidłowo to się zakażenie wdało.
_________________
"Nie przegrywa ten kto upada, lecz ten kto nie chce powstać"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Crimson



Dołączył: 23 Cze 2007
Posty: 477
Skąd: Knurów WP I

PostWysłany: Pią Paź 19, 2007 3:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piszesz, że pracuje mąż i żona

a nie we wszystkich rodzinach jest tak, że obydwoje pracują
a pozatym co to jest te 2000zł ?? Brick wall Brick wall Brick wall


opłaty, dziecko (nie mówiąc już o więcej niż jednym), życie (jedzenie, ubrania itp.), więc wg mnie to nie wystarcza żeby dobrze żyć ...
choć nie ruzumię jak można se wyrwać paznokcia i chodzić tak przez 4 miesiące..... kompletnie Cię nie ruzumię.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Andrzej17lol



Dołączył: 18 Paź 2007
Posty: 26
Skąd: KNW - K.Wielkiego

PostWysłany: Pią Paź 19, 2007 6:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakoś ja sobie wyrwałem paznokieć, bolało jak cholera ale miałęm nadzieje że się zaraz zagoi jak każda rana, jednak nei wyszło...
A co do pieniędzy każdy ma swój punkt widzenia, może 2000zł to dla mnie dużo poniewaz jestem jeszcze młody, być może kiedyś będe narzekał(...)
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Knurowski Trzaskprask Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka