Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Policja bije
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tasknw

PostWysłany: Pią Maj 26, 2017 1:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A nie wpadli?cie na to, ?e jakby nie kozaczy? to by pewnie jeszcze ?y????
Ile? razy mnie ju? Policja zatrzymywa?a do kontroli. Ile razy po pijaku opier*ol od nich dosta?em za g?upie zachowanie.... I jako? ?yje Very Happy
Tyle, ?e ja zawsze w stosunku do nich nawet jak nie mieli racji odnosi?em si? kulturalnie.... Zawsze z szacunkiem, mo?e nie do nich a z racji tego, jaki wykonuj? zawód i do Ore?ka na czapce.... I z ich strony zawsze by?o tak samo....

Poka?cie chocia? jeden przypadek gdzie osoba która zgin??a z r?ki policjanta nie by?a pijana/na?pana/agresywna.... Raczej nie ma takich... Przewa?nie gin? Kozacy którym za??cza si? nie?miertelno??....
Ludzie troch? wi?cej szacunku do siebie nawzajem... A ?wiat b?dzie lepszy....

W Knurowie jest 37 tys. ludzi... Ilu z Was zosta?o cho?by pobitych przez pa?y?
We Wro jest ich ponad 600 tys... I podejrzewam, ?e 99,5% tych ludzi podczas zatrzymania czy te? wylegitymowania zachowa?a by si? kulturalnie i z szacunkiem... I wszyscy by prze?yli....
Reklamiarz

Wysłany:     Temat postu: Reklama Google

Powrót do góry
Xander_cage

PostWysłany: Pią Maj 26, 2017 2:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@tasknw: Niepotrzebnie si? wychyla?e? za chwil? zbierzesz gromy za posta... Niestety TVN zrobi? swoje i wyrok ju? zapad? a czy s?uszny? B?dzie trzeba zaczeka? na opini? s?du.

Pozdrawiam
Xander

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
lukas2401
Moderator

PostWysłany: Pią Maj 26, 2017 8:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapewne gdyby nie kozaczy? to by ?y?, ale widz?, ?e niektórzy nadal nie rozumiej? o co tu chodzi. Prawo jest po to, ?eby go przestrzega?. Oboj?tnie czy si? jest policjantem czy zwyk?ym cz?owiekiem. A od wydawania wyroków s? s?dy jak to Xander wspomnia? Wink

P.S. I to o czym wspomina?em
http://prawo.gazetaprawna.pl/artykuly/1045562,policjant-minikamera-w-mundurze-smierc-igora-stachowiaka.html

PostWysłany: Pią Maj 26, 2017 8:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i git Smile
B?dzie du?o fajnego stuffu jak tutaj Smile

http://joemonster.org/filmy/84011/Kierowca_nie_chcial_okazac_dokumentow_wybral_trudniejszy_sposob

Ca?y czas nie mog? zrozumie? delikatnego traktowania polskich kierowców przez drogówk?... ile to razy wida?, ?e kierowca kompletnie odmawia wspó?pracy z policj? a funkcjonariusze przez 20min prosz? a wr?cz b?agaj? o okazanie dokumentów... lol.

To mi si? podoba w USA. Nie chcesz pokaza? ID... to sami wezm? Wink

A wracaj?c do tematu ?p. Igora S. to niestety pokazane materia?y TV wyra?nie wskazuj? na mocn? win? policjantów... mam nadziej?, ?e wyroki b?d? bardzo surowe a wr?cz pokazowe. A bior?c pod uwag?, ?e Ziobro lubi pokazówki to mo?e by? konkretnie.

Zazwyczaj w 99% stoj? za policj?... ale tutaj chyba panowie w mundurach polecieli za daleko. Zdecydowanie za daleko... wyra?nie wy?adowali swoj? frustracj?.

http://www.tvn24.pl/superwizjer-w-tvn24,149,m/smierc-igora-stachowiaka-w-komisariacie-zobacz-reportaz-superwizjera,741647.html

My?l?, ?e ci??ko tutaj broni? Policjantów. Tfu. Milicjantów.
SQT

PostWysłany: Nie Lip 23, 2017 11:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja natomiast mam zdanie ?e praca w policji to powinna by? praca tymczasowa - kilka lat max. Nie znam ?adnego normalnego policjanta z d?u?szym sta?em. Ka?dy po d?u?szym czasie zaczyna pokazywa? co? w rodzaju: "To ja jestem w?adza i wszystko mog?". Mo?ecie si? zgadza? lub nie ale pozna?em ju? kilka takich przypadków.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
makar

PostWysłany: Pon Lip 31, 2017 9:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poczekajmy na wyrok, to nie telewizja go wydaje.
Powrót do góry
MarianL

PostWysłany: Pon Lip 31, 2017 10:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak wida? obecna sytuacja policji jest ju? chyba beznadziejna:

http://wroclaw.wyborcza.pl/wroclaw/7,35771,22162375,policjanci-ktorzy-pobili-82-latke-z-zarzutami-nie-przyznaja.html

Ja rozumiem, ?e starsza Pani pope?ni?a wykroczenie za które nale?y si? kara (policjant mo?e wypisa? mandat do 500 z?, a w razie skierowania sprawy do S?du grzywna mo?e wynie?? nawet 5 000 z? (mo?e szkoda, ?e S?dy czasami nie zbli?aj? si? do tej górnej granicy), ale na pewno u?ycie ?rodków przymusu w tej konkretnej sytuacji by?o zb?dne. Nie wiem w czym problem, ale chyba co? jest nie tak w rekrutacji do Policji, bo wida?, ?e za du?o jest tam osób które absolutnie nie powinny nigdy ubra? munduru. By? mo?e ustawa dekomunizacyjna wprawdzie z jednej strony mo?e i wyrzuci cennych i do?wiadczonych dowódców, ale globalnie spowoduje jak?? zmian? w zarz?dzaniu Policj?, bo na razie sytuacja jest gorsza ni? z?a.
Powrót do góry
Atticus

PostWysłany: Czw Sie 03, 2017 1:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tasknw napisał:
A nie wpadli?cie na to, ?e jakby nie kozaczy? to by pewnie jeszcze ?y????....podejrzewam, ?e 99,5% tych ludzi podczas zatrzymania czy te? wylegitymowania zachowa?a by si? kulturalnie i z szacunkiem... I wszyscy by prze?yli....

Rozumiem, ?e "kozacz?cych" mo?na zabi?.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Plumowski

PostWysłany: Czw Sie 03, 2017 3:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Atticus napisał:
tasknw napisał:
A nie wpadli?cie na to, ?e jakby nie kozaczy? to by pewnie jeszcze ?y????....podejrzewam, ?e 99,5% tych ludzi podczas zatrzymania czy te? wylegitymowania zachowa?a by si? kulturalnie i z szacunkiem... I wszyscy by prze?yli....

Rozumiem, ?e "kozacz?cych" mo?na zabi?.

Nie wiem jak inni, ale ja rozumiem, ?e kozacz?c mog? nawet straci? ?ycie.
I zachowuj? si? normalnie; nawet jak wiem, ?e pan w?adza mo?e si? myli? co do oceny danej sytuacji.
Co mia?o wiele razy miejsce.
Nie mówi?c ju? o sytuacjach, ?e to oni maj?c racj?.
Nie kozacz?c wiele razy zaoszcz?dzi?em na mandatach.
Atticus

PostWysłany: Czw Sie 03, 2017 4:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nikt nie namawia do kozaczenia. Zreszt? porównanie osoby w Pana wieku do dwudziestoparolatka do?? ma?o obiektywne.
Na filmie wida? by?o wyra?nie, ?e paralizator by? nadu?ywany. Osoby nie potrafi?ce panowa? nad emocjami nie powinny by? policjantami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
makar

PostWysłany: Czw Wrz 07, 2017 6:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio w Danii policja nie nadu?ywa?a pa?ek w stosunku do naszych kibiców?
Powrót do góry
Plumowski

PostWysłany: Czw Wrz 07, 2017 7:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

makar napisał:

https://www.wprost.pl/10074416/Dunska-policja-bila-Polaka-bez-powodu-Nowe-nagrania-z-kamer-pozbawiaja-zludzen.html
Szyderca

PostWysłany: Czw Wrz 21, 2017 8:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak opisano wy?ej, je?li pod czaszk? nie ma si? nic wi?cej jak fistaszka to potem podnosi si? larum, ?e policja bije, morduje itp.

Nieraz mia?em nieprzyjemno?? otrzyma? mandat, nieraz wchodzi?em w polemik? z funkcjonariuszem ale je?li jeste? opanowany i kulturalny to na pewno nic Ci nie grozi. Cho? musz? zaznaczy?, ?e nasi Knurowscy stró?e prawa s? wyj?tkowo perfidni, ale có? to ju? kwestia cz?owieka, a nie instytucji.
MarianL

PostWysłany: Sro Wrz 27, 2017 2:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Plumowski napisał:
makar napisał:

https://www.wprost.pl/10074416/Dunska-policja-bila-Polaka-bez-powodu-Nowe-nagrania-z-kamer-pozbawiaja-zludzen.html

Ja w internecie znalaz?em i taki artyku?:
http://www.prawdaobiektywna.pl/sport/dunska-policja-skatowala-polskiego-kibica-2685.html
Powrót do góry
MarianL

PostWysłany: Pią Lis 03, 2017 9:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolejny problem z Policj?. Chyba by naprawd? trzeba by zrobi? weryfikacj?, bo wydaje mi si?, ?e zdecydowanie za du?o jest tam ludzi, którzy si? do takiej pracy nie nadaj?:

https://wiadomosci.wp.pl/zle-zwazyla-pierogi-policja-zakula-kobiete-w-kajdanki-i-przesluchiwala-przez-4-godziny-6183181334984833a
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strona 6 z 6

Skocz do: