Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Maciej Kandzior Radny Miasta Knurów
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 77, 78, 79

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
maciekknurow

PostWysłany: Sob Kwi 15, 2017 12:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drodzy Przyjaciele, Życzę Wam Zdrowych, Radosnych, Rodzinnych i Spokojnych Świąt Wielkiej Nocy Smile

Reklamiarz

Wysłany:     Temat postu: Reklama Google

Powrót do góry
maciekknurow

PostWysłany: Wto Kwi 18, 2017 11:25 am    Temat postu: KOMISJA SPORTU Odpowiedz z cytatem

Dziś o godzinie 17.30 w Ratuszu miejskim przy ul Niepodległości odbędzie się posiedzenie Komisji Sportu Rekreacji Turystyki i Promocji Zdrowia, której jestem członkiem, każdy może przyjść i wziąć udział w posiedzeniu Komisji. Serdecznie zapraszamy.
Xander_cage

PostWysłany: Czw Maj 18, 2017 9:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niniejszy post jest duplikatem postu z tematu o urodzinach miasta 2017r.

W dniu dzisiejszym Przegląd Lokalny zamieścił informację odnośnie artystów występujących na tegorocznych Dniach Knurowa.
Przyznaję szczerze, że nie czytałem wydania papierowego natomiast zgodnie z wycinkiem artykułu podanym na stronie PL, mimo usilnych starań radnego Kandziora zmierzających do zablokowania koncertu jednej z gwiazd:
NATALIA PRZYBYSZ wystąpi w dniu 17.06.2017r. na tzw. Placu 700lecia

http://przegladlokalny.eu/rock-do-kwadratu-i-disco-polo

Z mojej strony gratulacje dla Pana Prezydenta oraz dyrekcji Centrum Kultury za zachowanie neutralności w sprawie prywatnych poczynań artystki i skupienie się na tym co dla dni miasta jest najważniejsze - sztuce (jaka by ona nie była - rzecz gustu).

Zastanawiam się teraz czy radny Kandzior zgodnie z deklaracją zamieszczoną we własnym artykule na łamach własnego portalu "Nasz Knurów" zorganizuje pikietę organizacji "PRO LIVE".

http://naszknurow.pl/nie-bedzie-koncertu-natalii-przybysz-na-dniach-knurowa-2017/

Ostatnia sprawa. Stając w obliczu faktu, że wszystkie moje wpisy na stronie FB rzeczonego radnego są notorycznie kasowane mimo, iż nie zawierają żadnych przesłanek do takiego zachowania a są jedynie głosem w publicznej dyskusji swoje pytanie do Pana radnego zadam tutaj:

Panie Macieju jak czuje się Pan w obliczu faktu, że będąc pewnym zwycięstwa w tej sprawie przegrał Pan ją z kretesem?

Pozdrawiam
Xander (Adam Kozak)

Ps. Mały edit: Właśnie zauważyłem, że możliwość dodawania komentarzy na profilu publicznym radnego również mam zablokowaną i w związku z tym kolejne pytanie do Pana radnego Macieja:

Panie radny czy zablokowanie mi możliwości dodawania komentarzy na publicznym profilu Pańskiej osoby jest podyktowane niechęcią do krytyki czy totalnym brakiem argumentów w dyskusjach z moją osobą? Czego Pan się obawia?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 77, 78, 79
Strona 79 z 79

Skocz do: