Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Prezydent RP
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Xander_cage

PostWysłany: Pon Mar 21, 2016 3:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marro napisał:
Xander_cage napisał:
@ Unjay: Szanowny Unjay! Niniejszym pragn? zwróci? Ci honor! O?wiadczam, i? nigdy wi?cej nie skalam swoj? wypowiedzi? tematu w którym wiesz wi?cej ode mnie (zw?aszcza tematach politycznych i temacie imigrantów). Wybacz moje natr?ctwo i kompletny brak wiedzy.

Pozdrawiam
Xander

Obawiam si?, ?e musia?by? zrezygnowa? z udzielania si? na forum zatem Wink Faktem jest, ?e mi te? ju? zbrzyd?o Wink

Szkoda b?dzie ale tak w?a?nie zrobi? Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
Reklamiarz

Wysłany:     Temat postu: Reklama Google

Powrót do góry
unjay

PostWysłany: Pon Mar 21, 2016 7:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Xander_cage napisał:
Marro napisał:
Xander_cage napisał:
@ Unjay: Szanowny Unjay! Niniejszym pragn? zwróci? Ci honor! O?wiadczam, i? nigdy wi?cej nie skalam swoj? wypowiedzi? tematu w którym wiesz wi?cej ode mnie (zw?aszcza tematach politycznych i temacie imigrantów). Wybacz moje natr?ctwo i kompletny brak wiedzy.

Pozdrawiam
Xander

Obawiam si?, ?e musia?by? zrezygnowa? z udzielania si? na forum zatem Wink Faktem jest, ?e mi te? ju? zbrzyd?o Wink

Nie opowiadaj dalej bzdury, a jak kto? Ci je wytknie to si? obra?. Jak prawdziwy twardziel.
Xander_cage

PostWysłany: Pon Mar 21, 2016 9:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

unjay napisał:
Xander_cage napisał:
Marro napisał:
Xander_cage napisał:

Pozdrawiam
Xander

Nie opowiadaj dalej bzdury, a jak kto? Ci je wytknie to si? obra?. Jak prawdziwy twardziel.

A kto tutaj si? obrazi?? Po prostu nie lubi? kopa? si? z koniem. I tak nie przyjmujesz ?adnych argumentów, które s? sprzeczne z Twoj? KOD lemingoz?, wi?c nie zamierzam wali? grochem o ?cian?. Ty widocznie nie potrafisz si? z tym pogodzi? i non stop ?wi?cisz swój pseudo triumf podpieraj?c si? wypowiedziami ludzi opozycji i bardzo obiektywnych mediów przywo?ujesz moje posty i prowokujesz abym nadal z Tob? dyskutowa?. Niedoczekanie Twoje kolego sympatyczny. TO jest ostatni post w tym temacie, którym jednocze?nie zamykam jak?kolwiek dyskusj? z Tob?.

Pozdrawiam
Xander

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
Marro

PostWysłany: Pon Mar 21, 2016 10:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Xander_cage napisał:
unjay napisał:
Xander_cage napisał:
Marro napisał:
Xander_cage napisał:

Pozdrawiam
Xander

A kto tutaj si? obrazi?? Po prostu nie lubi? kopa? si? z koniem. I tak nie przyjmujesz ?adnych argumentów, które s? sprzeczne z Twoj? KOD lemingoz?, wi?c nie zamierzam wali? grochem o ?cian?. Ty widocznie nie potrafisz si? z tym pogodzi? i non stop ?wi?cisz swój pseudo triumf podpieraj?c si? wypowiedziami ludzi opozycji i bardzo obiektywnych mediów przywo?ujesz moje posty i prowokujesz abym nadal z Tob? dyskutowa?. Niedoczekanie Twoje kolego sympatyczny. TO jest ostatni post w tym temacie, którym jednocze?nie zamykam jak?kolwiek dyskusj? z Tob?.

Pozdrawiam
Xander

Z ust mi to Pan wyj??e? Wave
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krzysiu

PostWysłany: Pią Kwi 08, 2016 10:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,19883559,duda-krytykowal-komorowskiego-i-mowil-o-ojczyznie-dojnej.html#BoxNewsLink
Powrót do góry
pytam_sie

PostWysłany: Pią Kwi 08, 2016 12:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

krzysiu napisał:
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,19883559,duda-krytykowal-komorowskiego-i-mowil-o-ojczyznie-dojnej.html#BoxNewsLink

Bo to pierwszy sort ...
Bez namaczania Wink
Atticus

PostWysłany: Wto Sty 31, 2017 7:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Xander_cage napisał:
konwojowany VIP nie ma ?adnego wp?ywu na procedury konwojowe obowi?zuj?ce w danym wypadku, a wi?c nie ma te? wp?ywu na to z jak? pr?dko?ci? i w jaki sposób porusza si? kolumna. To dowódca sekcji decyduje o wszystkim i VIP nie ma na to wp?ywu, wi?c je?li bra? kogo? za dup? za zaistnia?? sytuacj? to dowódc? sekcji i twórc? procedur bezpiecze?stwa a nie PAD.

"Macierewicz za bardzo spieszy? si? na gal? Kaczy?skiego? By?y BOR-owiec mówi nam, ?e o pr?dko?ci kolumny decyduje VIP"

http://natemat.pl/200131,macierewicz-za-bardzo-spieszyl-sie-na-gale-kaczynskiego-byly-bor-owiec-mowi-nam-ze-o-predkosci-kolumny-decyduje-vip[/img]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Xander_cage

PostWysłany: Wto Sty 31, 2017 10:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Atticus napisał:
]
"Macierewicz za bardzo spieszy? si? na gal? Kaczy?skiego? By?y BOR-owiec mówi nam, ?e o pr?dko?ci kolumny decyduje VIP"

http://natemat.pl/200131,macierewicz-za-bardzo-spieszyl-sie-na-gale-kaczynskiego-byly-bor-owiec-mowi-nam-ze-o-predkosci-kolumny-decyduje-vip[/img]

Tak oczywi?cie By?y BORowik... nie roz?mieszaj mnie prosz?...

Pozdrawiam
Xander

Powrót do góry
Iro

PostWysłany: Sro Lut 01, 2017 8:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Xander_cage napisał:
Atticus napisał:
]

Tak oczywi?cie By?y BORowik... nie roz?mieszaj mnie prosz?...

chcesz powiedzie?, ze to dowódca sekcji podj?? decyzj?, ze Antonii ma by? tego samego dnia na pogrzebie w Warszawie, potem pomóc Rydzykowi zarobi? troche grosza w Toruniu, a nastepnie zd??y? na imprezk? ku czci Jaros?awa spowrotem w Warszawie?
Nie w?tpi?, ze wg procedur za zabezpieczenie oraz szczegó?y dotycz?ce transportu i ochrony odpowiada BOR, lub tak jak by?o w tej sytuacji ?W, ale procedury procedurami, a Antek zd??y? musia? to i kolejne dwie limuzyny w uda?o im si? skasowa?.
Praktycznie ca?a obecna ekipa rz?dz?ca jest przekonana, ?e ich nie dotycz? ?adne prawa i tak te? si? zachowuje. Zapominaja tylko o tym, ?e prawa fizyki dotycz? wszystkich w takim samym stopniu i tego nie zmieni? nawet, gdyby mieli wi?kszo?? konstytucyjn?.
Powrót do góry
MefKM

PostWysłany: Sro Lut 01, 2017 8:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na takie okoliczno?ci powinni mie? helikopter - najlepiej po sztuce do ka?dego ministerstwa, a co kto szlachcie zabroni

w cywilizowanych krajach urz?dnicy moga transportem publicznym sie porusza?, ale w PL to s? to takie ?w. krowy, ?e armia gorowików czy ?w musi ich broni?
Iro

PostWysłany: Sro Lut 01, 2017 12:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MefKM napisał:

w cywilizowanych krajach urz?dnicy moga transportem publicznym sie porusza?, ale w PL to s? to takie ?w. krowy, ?e armia gorowików czy ?w musi ich broni?

poprzedni prezydent nie mia? problemów z tym, by polecie? do Stanów rejsowym samolotem a I tak hejterzy zrobili z tego powód do ataków na Jego osob?
Powrót do góry
Xander_cage

PostWysłany: Sro Lut 01, 2017 10:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Iro: Nic nie chcia?em powiedzie? tylko pi?em do materia?u z linku...
Co do reszty nie b?d? si? odnosi? bo i tak zaraz znajdzie si? tutaj expert, z którym nie b?d? mia? prawa polemizowa?.

Pozdrawiam
Xander

Ps. Swoje upodobania polityczne mog?e? sobie darowa?.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15
Strona 15 z 15

Skocz do: