Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Chcę wymienić okna w mieszkaniu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kwintesencja22



Dołączył: 07 Cze 2010
Posty: 79

PostWysłany: Pon Cze 02, 2014 10:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawiamy się nad firmą MS z Przemysłowej. Mamy do oblożenie oknami cały dom. Dali najlepsza ofertę po PROST. Czy macie doświadczenie z tą firmą? Zważywszy na fakt, że budowa domu kosztuje to szuka się tańszych rozwiązań ale niekoniecznie najbardziej badziewnych. A wiem, że niezawsze cena idzieza jakością. Okna są na lata i szukamy firmy, która solidnie je zamontuje. Proszę o komentarze. Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
mariosek



Dołączył: 25 Sie 2015
Posty: 1

PostWysłany: Sob Wrz 19, 2015 6:35 pm    Temat postu: Okna i parapety i wszystko ok Odpowiedz z cytatem

Mogę polecić śmiało PROSTA tym bardziej że nie zapowiadało się że pójdzie sprawnie bo okna nietypowe w kamienicy a do tego parapety ale czasowo zmieściliśmy się w 3 tygodnie oczywiście z montażem.
Co prawda trzeba mieć oko na montaż i sprawdzić czy od producenta wszysko ok przyszło ale tak jest raczej wszędzie więc nie ma no narzekać a przepłacać nie warto tym bardziej że rozbieżność w cenie była w granicach od 300 - 600 zł biorąc pod uwagę ten sam standard w innych miejscach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karolina1639



Dołączył: 23 Maj 2008
Posty: 332
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Nie Wrz 20, 2015 7:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy ktoś montował same rolety do okien ?

Gdyż mam zamiar zamontować takowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adelheidis



Dołączył: 06 Paź 2014
Posty: 32

PostWysłany: Pon Wrz 21, 2015 3:20 pm    Temat postu: Re: Okna i parapety i wszystko ok Odpowiedz z cytatem

mariosek napisał:
Mogę polecić śmiało PROSTA tym bardziej że nie zapowiadało się że pójdzie sprawnie bo okna nietypowe w kamienicy a do tego parapety ale czasowo zmieściliśmy się w 3 tygodnie oczywiście z montażem.
Co prawda trzeba mieć oko na montaż i sprawdzić czy od producenta wszysko ok przyszło ale tak jest raczej wszędzie więc nie ma no narzekać a przepłacać nie warto tym bardziej że rozbieżność w cenie była w granicach od 300 - 600 zł biorąc pod uwagę ten sam standard w innych miejscach


a czy mogłabym prosić na miary na tą firmę? Smile

chyba, że możecie jeszcze kogoś polecić w zakresie montażu okien tarasowych? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arkadioss



Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 194
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Sty 24, 2017 5:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odświeżę trochę temat bo jest dosyć stary i być może a nawet na pewno dużo się pozmieniało.

Chciałbym wymienić okna w mieszkaniu, czy mógłby ktoś polecić firmę godną zaufania w kwestii montażu i zakupu dobrej jakości okien ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MRUCZanka



Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 851
Skąd: Knurów/Koszęcin

PostWysłany: Pon Sty 30, 2017 5:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam PROSTa. Fachowość i rzetelność w każdym calu Smile Okna mam wymienione w lipcu zeszłego roku, działają bez zarzutu. Jeszcze będę zamawiać balkonowe od nich Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
philips4



Dołączył: 30 Kwi 2009
Posty: 73
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Paź 17, 2017 12:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja więc się podpinam pod temat i ponownie (jak ktoś wyżej) chciałem zapytać o opinie na temat firmy PROMAR. Może ktoś ma okna z tej firmy? Niby gracz w Knurowie duży, a jednak opinii brak. Cena poprzez porównanie np 9 szt okien jednak dużo niższa niż np. w firmie BARTEK czy w PROST. Z góry dzięki! Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
przyrodnik



Dołączył: 07 Maj 2006
Posty: 364
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Paź 18, 2017 8:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i polecam pana Przybyłe mama okna 20 lat teraz nowe drzwi ale ciągle wszystko działa .
_________________
Uczmy żyć w zgodzie z naturą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dabek



Dołączył: 01 Lip 2006
Posty: 6

PostWysłany: Wto Paź 09, 2018 3:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znajdzie sie ktos z opinia nt firmy Promar ? We wstepnej wycenie mam 1200zl mniej niz w firmie Bartek ale nie potrafie sie doszukac opinii ;o
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zarag



Dołączył: 15 Sty 2009
Posty: 102

PostWysłany: Wto Paź 09, 2018 5:00 pm    Temat postu: okna Odpowiedz z cytatem

Jedno z okien mam chyba z Promara - około 15 lat temu było wstawiane, okno ok, ale montaż niechlujny- trzeba było poprawiać, bo firma jak już otrzymała kasę to mnie miała w d....e.Pamiętajcie by przed zapłatą wszystko sprawdzić i w razie czego żądać poprawek,Tak się złożyło ,że przy zapłacie i kończeniu montażu była 80 letnia kobieta, nas młodych nie było w domu.
Ale od tego czasu ,majster może być już inny i być może montują dobrze.
U mnie zrobili takie wybrzuszenie przy framudze, że okno się do końca nie otwierało.Starsza kobieta tego nie sprawdziła.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zarag



Dołączył: 15 Sty 2009
Posty: 102

PostWysłany: Wto Paź 09, 2018 5:14 pm    Temat postu: okna Odpowiedz z cytatem

Sorki- przepraszam to okno to było z firmy "PROFIL"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Strona 5 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka