Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Czy Zima znów zaskoczy drogowców?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
krzysiu



Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 1599

PostWysłany: Czw Sty 05, 2017 7:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cena niska to więc mamy a jak w umowie jest to nie wiemy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
tvardy
Moderator


Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 2364
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Sty 05, 2017 9:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Al napisał:
tvardy napisał:
Cóż... widać dla naszego UM i Rady Miasta są ważne inne sprawy niż bezpieczeństwo swoich wyborców.

nie, zgodnie z prawem, wygrywa ten kto zrobi jak najtaniej, najniższa cena w przetargu i wygrali, widocznie liczyli na taka zimę jaka było w ostatnie 2 lata i ich teraz to przerosło, chyba piasku nie kupili i nie maja czym sypac o soli nawet nie wspomnę, ostatnio posypali alejki w parkach - mimo że nie było ślisko jakimś paskudnym żużlem, wygladało jak hasie z kachloka - chyba za darmo go mieli Mr. Green


Wybacz, ale co mnie obchodzi że firma się przestrzelił z ceną ??

Najważniejszy w tym momencie jest SIWZ i to czego oczekuje zleceniodawca
_________________
Pozdrawiam
-= tvardy =-

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Al



Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 332

PostWysłany: Pią Sty 06, 2017 11:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i dlatego powinni zabrac sie za niego i egzekwować warunki umowy, ale jak widac nic takiego nie ma miejsca,
_________________
http://www.garnek.pl/panka
http://forum.polskikurnik.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
secundo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 2899
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Sty 07, 2017 6:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem jest fatalnie. W porównaniu do Gliwic. Jeżeli opadów nie ma od trzech dni, to wytłumaczcie mi, dlaczego na skrzyżowaniach mamy lód, czemu auta muszą się ślizgać na podjazdach i przy dojeździe do skrzyżowań? I to wcale nie najmniej ważnych!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gollop



Dołączył: 01 Mar 2009
Posty: 95

PostWysłany: Sob Sty 07, 2017 8:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Generalnie jest dramat. Jadąc klasztorną to juz w połowie trzeba zacząc hamować żeby promnemu na ogrod nie wjechac
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wrona25



Dołączył: 09 Paź 2008
Posty: 160

PostWysłany: Sob Sty 07, 2017 9:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

secundo napisał:
Moim zdaniem jest fatalnie. W porównaniu do Gliwic. Jeżeli opadów nie ma od trzech dni, to wytłumaczcie mi, dlaczego na skrzyżowaniach mamy lód, czemu auta muszą się ślizgać na podjazdach i przy dojeździe do skrzyżowań? I to wcale nie najmniej ważnych!

Tak jest bo od początku opadów były zaniedbania. Teraz jest tak duży mróz, że sól i inne środki chemiczne tego nie ruszą. W tv, radiu i internecie były ostrzeżenia o mrozie, opadach, wietrze ale widocznie firma (nie)dbająca o drogi to olała.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Xander_cage



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 1202
Skąd: N 50°13' E 18°41'

PostWysłany: Nie Sty 08, 2017 11:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W dniu wczorajszym poprosiłem o interwencję radnego Janusza Szydło. Chodziło mi o drogi osiedlowe na ul Ułanów i Lotników (za Komartu zawsze były odśnieżone). Radny interweniował w UM i w SM po czym przekazał mi, że firma została powiadomiona. Jaki będzie efekt? Zobaczymy.
W tym miejscu należą się podziękowania dla radnego Janusza Szydło za pomoc i zaangażowanie. Dziękuję.

Pozdrawiam
Xander
_________________
... Welcome to the Xander Zone ...



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
krzysiu



Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 1599

PostWysłany: Nie Sty 08, 2017 3:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Boczne chodniki na koloniji nie posypane a to juz należy do miasta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Xander_cage



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 1202
Skąd: N 50°13' E 18°41'

PostWysłany: Nie Sty 08, 2017 5:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

krzysiu napisał:
Boczne chodniki na koloniji nie posypane a to juz należy do miasta.


Dlaczego nie interweniujecie w MZGLiA, czy choćby u radnego Kandziora, który z taką troską opiekuje się całym miastem?

Pozdrawiam
Xander
_________________
... Welcome to the Xander Zone ...



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
Al



Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 332

PostWysłany: Nie Sty 08, 2017 6:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Xander_cage napisał:
krzysiu napisał:
Boczne chodniki na koloniji nie posypane a to juz należy do miasta.


Dlaczego nie interweniujecie w MZGLiA, czy choćby u radnego Kandziora, który z taką troską opiekuje się całym miastem?

Pozdrawiam
Xander

miejskie drogi i chodniki to sprawa UM a nie MZGLiA - tam interweniujemy w razie zaniedbań na chodnikach należacych do wspólnot mieszkaniowych lub budynkach będących w ich zarządzie
_________________
http://www.garnek.pl/panka
http://forum.polskikurnik.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Xander_cage



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 1202
Skąd: N 50°13' E 18°41'

PostWysłany: Nie Sty 08, 2017 7:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro UM to procedura wygląda tak:
Wykonujemy telefon na numer: 32 330 15 58 i zgłaszamy że chodniki są nie odśnieżone i czekamy na przyjazd firmy.

Pozdrawiam
Xander
_________________
... Welcome to the Xander Zone ...



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
subim



Dołączył: 26 Sie 2007
Posty: 115
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Sty 09, 2017 11:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wiem kogo prosić o interwencję bo wyjazd z każdej drogi podporządkowanej (ale nie głównej) to loteria czy się uda wyhamować czy nie bo na końcowych fragmentach dojazdów są największe lodowiska .... i taka była dzisiaj chyba też przyczyna wypadku na Szpitalnej ...
_________________
- Poruczniku Drebin, czy pan wie, że miasto opanowały pawiany???
- To chyba wina wyborców.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Sty 10, 2017 7:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jechałem w niedzielę do województwa świętokrzyskiego i nasza droga wojewódzka jest pięknie odśnieżona w porównaniu do tych, którymi jechałem, a mianowicie DW789, DW794, DW786. Lód na jezdni z odrobinką asfaltu. Gdybym wiedział wziąłbym łyżwy Wink
https://www.youtube.com/watch?v=vDCpKQEtFNY
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
maciekknurow



Dołączył: 19 Wrz 2006
Posty: 517
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Sty 10, 2017 10:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Xander_cage napisał:
krzysiu napisał:
Boczne chodniki na koloniji nie posypane a to juz należy do miasta.


Dlaczego nie interweniujecie w MZGLiA, czy choćby u radnego Kandziora, który z taką troską opiekuje się całym miastem?

Pozdrawiam
Xander


Szanowny Panie Kozak

Na wstępie pozwolę sobie zacytować mój wpis z Facebook z dnia 5 stycznia nr.
,,Przed chwilą interweniowałem po raz kolejny w sprawie odśnieżania dróg i chodników w Knurowie.
Pracownicy urzędu poinformowali mnie że wszystkie jednostki są w terenie i zapewnili że niebawem zostaną odśnieżone:- deptak biegnący od przystanku na WPII w stronę ,,dużego" Tesco,
-ulica Lotników,

- ulica Witosa i podjazd na parking w okolicy sklepu Eko

W dalszym ciągu będę monitorował sytuację."

Faktycznie chyba się różnimy ja i radny Szydło (oczywiście poza glosowaniem nad taryfami za wodę i ścieki:)) ja takich interwencji podjąłem już sporo i dopiero trzecia była na prośbę mieszkańców, ponieważ ludzie wiedzą że mnie nie trzeba prosić bo widzę co się dzieje a pan Szydło...? Dobrze że zareagował na Pana prośbę.
Panie Kozak mam jeszcze takie intymne pytanko do Pana z którego komitetu będzie Pan kandydował do Rady Miasta od pana Pacha czy może od pana Ramsa Wink Jakieś plany na zbliżającą się emeryturę. (15 lat pracy i można przejść)? Może polityczne? Panie Kozak tym niemniej zachęcam Pana nie tylko do uzewnętrzniania swojej energii w Internecie ale do aktywności na rzecz Knurowian.
Jeśli wolno zapytać podejmował pan kiedyś działania dla drugiego człowieka (poza tymi za które otrzymał pan wynagrodzenie Smile?

Pozdrawiam serdecznie
_________________
Maciej Kandzior
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Xander_cage



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 1202
Skąd: N 50°13' E 18°41'

PostWysłany: Wto Sty 10, 2017 11:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szanowny Panie Kandzior.

Odpowiadając na Pana post napisany w stylu miotających się "liderów" pożal się Boże opozycji.

Primo:
Portal FB jest dla mnie rozrywką w wolnej chwili, czasem też służy wymianie doświadczeń na zamkniętych grupach dyskusyjnych. W związku z tym raczej nie obserwuję i nie mam zamiaru obserwować i czytać lanserskich wpisów o wielkich osiągnięciach. Dlatego proszę wybaczyć ale nie polubię Pana funpageu.

Secundo:
Marnie wyglądają te Pana interwencje skoro jedyne co można zrobić w lokalizacjach o których Pan pisze to wywinąć niezłego orła na ubitym i wyświechtanym lodzie. Ale to pewnie jak zwykle będzie wina prezydenta.

Terzo:
Czy korzystał Pan z usług wróżki? A może jest Pan jasnowidzem? Wie Pan kiedy idę na emeryturę i w dodatku jakie mam plany na emeryturę wcześniej ode mnie!! Świetnie! Może wie tez Pan czy wygram w totka??

Quatro:
Panie Kandzior! Jeśli chodzi o moją działalność społeczną to zamiast pisać głupoty i podejmować kolejną próbę szkalowania mojej osoby radzę zasięgnąć języka. Działałem społecznie zanim Pan skończył szkołę podstawową (choćby w ZHP). Działam nadal i mam się czym pochwalić na tym polu, ale w przeciwieństwie do Pana, Panie Kandzior nie należę do ludzi którzy wszystkim i wszędzie trąbią o swojej doskonałości, z której de facto nic szczególnego nie wynika.


Na chwilę obecną tyle ode mnie.

Pozdrawiam
Xander

Ps. Proponuję na przyszłość spuścić nieco z tonu bo mnie takie skakanie nie rusza a Pan sobie możesz narobić kłopotów i obciachu przy okazji (radzę przypomnieć sobie co już wielokrotnie Panu i Pańskim kolegom pisałem).
_________________
... Welcome to the Xander Zone ...



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Następny
Strona 10 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka