Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pikieta pod Urzędem Miasta w Knurowie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
radny



Dołączył: 20 Paź 2014
Posty: 97

PostWysłany: Sob Lis 19, 2016 11:11 pm    Temat postu: Pikieta pod Urzędem Miasta w Knurowie Odpowiedz z cytatem

To chyba historyczne wydarzenie, które nigdy dotąd nie miało miejsca w Knurowie! Ludzie, mieszkańcy przyjdą pod Urząd Miasta protestować przeciwko polityce władz Knurowa! Ludzie podsumują półmetek obecnej kadencji pracy p. Ramsa, a bardziej jego wszystkich lat na tym stanowisku, jego buty i podejścia wybiórczego do przestrzegania prawa przez radnych!

[b]Poniedziałek, 21.11.2016 godz. 14,30 ul. Ogana Urząd Miasta!

https://www.facebook.com/events/1938081196419297/
_________________
Lubię ludzi:-)


Ostatnio zmieniony przez radny dnia Pon Lis 21, 2016 7:10 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Plumowski



Dołączył: 13 Lis 2006
Posty: 1465
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Lis 20, 2016 1:43 pm    Temat postu: Re: Pikieta pod Urzędem Miasta w Knurowie Odpowiedz z cytatem

radny napisał:


PRZYJDŹ I BĄDŹ Z NAMI ![/b]


Może by tak się "radny" przedstawił z imienia i nazwiska.
To wtedy możemy popikietować...
_________________
Pozdrawiam,
Heniek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ala



Dołączył: 30 Paź 2006
Posty: 1102

PostWysłany: Nie Lis 20, 2016 1:46 pm    Temat postu: Re: Pikieta pod Urzędem Miasta w Knurowie Odpowiedz z cytatem

Plumowski napisał:
radny napisał:


PRZYJDŹ I BĄDŹ Z NAMI ![/b]


Może by tak się "radny" przedstawił z imienia i nazwiska.
To wtedy możemy popikietować...


W pierwszym swoim poście się przedstawił, tak Mi się zdaje.
_________________
Jeśli nie rozumiesz treści tego postu, to znaczy nie jesteś adresatem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krzysiu



Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 1599

PostWysłany: Nie Lis 20, 2016 6:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przecież wiadomo który radny wystarczy tylko link odtworzyć.Popieram protest odwołanie Sanecznika i ponowna podwyżka czynszów to przegięcie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lolek



Dołączył: 29 Paź 2006
Posty: 233

PostWysłany: Nie Lis 20, 2016 10:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pikieta ilu was bedzie 5 ?? W porywach 15.....narodowcy, masakra byle nie ci sami co rzucali w komende policjii...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Plumowski



Dołączył: 13 Lis 2006
Posty: 1465
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Lis 21, 2016 8:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

krzysiu napisał:
Przecież wiadomo który radny wystarczy tylko link odtworzyć.Popieram protest odwołanie Sanecznika i ponowna podwyżka czynszów to przegięcie.


Link. Ja tam widzę Łukasza.
A on chyba nie jest radnym?
_________________
Pozdrawiam,
Heniek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Knurowianin2000



Dołączył: 30 Cze 2010
Posty: 1425
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Lis 21, 2016 10:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I jak frekwencja?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Xander_cage



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 1202
Skąd: N 50°13' E 18°41'

PostWysłany: Pon Lis 21, 2016 11:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Knurowianin2000 napisał:
I jak frekwencja?


Sam byłem ciekaw i zajżałem na miastoknurow.pl a tam w komentarzach tekst, że było 6 osób w tym 4 z Gliwic.... Jeśli temu wierzyć to BRAWO!!! Tylko tak dalej!!!

Pozdrawiam
Xander
_________________
... Welcome to the Xander Zone ...



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
Lolek



Dołączył: 29 Paź 2006
Posty: 233

PostWysłany: Wto Lis 22, 2016 9:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

6 ludzi z czego 4 z knurowa, zenada to moze oczyms swiadczy??? smiac sie chce, a juz w ogole strona "miasto knurow" zmienila wlasciciela i nie mozna pisac komentarzy np odnoscie pikiety tzn mozna ale moderator ich nie akceptuje, cos mi sie wydaje ze chlopcy z miasta knurow mieli cos wspolnego z pikieta, albo marzylo im sie dup... demonstracja ale coz marzyc mozna, i prosze nie zapominac ze mamy wolnosc slowa.....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tvardy
Moderator


Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 2364
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Lis 22, 2016 9:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wow .. . Smile

To ludzi moc Smile

Cóż... jakie miasto taka pikieta
_________________
Pozdrawiam
-= tvardy =-

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
subim



Dołączył: 26 Sie 2007
Posty: 115
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Lis 22, 2016 12:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tvardy napisał:
Wow .. . Smile

To ludzi moc Smile

Cóż... jakie miasto taka pikieta


urząd jest popularny, jedni się tam "energetyzują", inni pikietują ....
_________________
- Poruczniku Drebin, czy pan wie, że miasto opanowały pawiany???
- To chyba wina wyborców.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Xander_cage



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 1202
Skąd: N 50°13' E 18°41'

PostWysłany: Sro Lis 23, 2016 11:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kilka słów w temacie artykułu zamieszczonego na portalu miastoknurow.pl

http://miastoknurow.pl/48016,postulaty-wygloszone-podczas-poniedzialkowej-pikiety.html

W dniu dzisiejszym, tj. 23.11.16 około godz. 7:30 podczas porannego przeglądu wieści z "kraju i ze świata" natknąłem się na artykuł do którego link zamieszczam powyżej. Jakież było moje zdziwienie, gdy pod artykułem zauważyłem komentarz opatrzony nickiem "Xander_cage" do złudzenia przypominającym nick, którego używam od czasu rejestracji w portalu miastoknurow.pl (kiedy właścicielem i wydawcą serwisu była zupełnie inna osoba). Nick, którego używam "Xander_Cage" jest zawsze opatrzony takim samym avatharem jakiego używam na tym forum (zwróćcie proszę uwagę na wielkość liter użytych w nicku). Ponadto komentarz został napisany w sposób do złudzenia przypominający mój styl pisania (Użyto słów i zwrotów których notorycznie używam na określenie zwolenników p. Kijowskiego i jego organizacji) jednakże opinia w nim wyrażona jest całkowicie sprzeczna z moimi przekonaniami i opinią w tej akurat materii. O dziwo komentarz został napisany w czasie, w którym pełniłem służbę nocną (ze względu na specyfikę wykonywanego zawodu podczas służby jestem pozbawiony bezpośredniej łączności ze światem zewnętrznym).
W moim odczuciu zamieszczenie rzeczonego komentarza jest celowym działaniem mającym na celu zdyskredytowanie mojej osoby.
W związku z powyższym podjąłem następujące działania:
1) Używając mojego oryginalnego nicku "Xander_Cage" (opatrzonego avathaerm) dodałem adekwatną do sytuacji odpowiedź pod komentarzem:
Kod:


Szanowny przedmówco – sobowtórze!
Nie wiem kim jesteś i nie mam pojęcia na czyje zlecenie napisałeś ten komentarz, który de facto jest całkowicie sprzeczny z moimi przekonaniami.
W związku z powyższym oświadczam jak niżej.
primo: Nigdy nie uważałem by nasze miasto było źle zarządzane.
secundo: Nigdy też nie wyrażałem opinii by w rozwoju Knurowa nastąpiła regresja.
tertio: Nigdy nie popierałem i nie zamierzam popierać pikiet i „autopromocji opozycyjnych” rodem z „Muppet Show”.
quatro: Wszelkie komentarze dodawane przeze mnie na portalach informacyjnych związanych z miastem Knurów są dodawane jedynie po zalogowaniu a mój nick „Xander_Cage” jest opatrzony avatarem.
ultimo: Oświadczam wszem i wobec: Komentarza opatrzonego nickiem „Xander_cage” nie mogłem napisać, gdyż w dniu 32 listopada 2016r. o godz 02:00 pełniłem służbę nocną i byłem pozbawiony dostępu do telefonii komórkowej i internetu (na życzenie mogę to udowodnić).

Ponadto oświadczam i ostrzegam, iż każde kolejne zamieszczenie komentarza w moim imieniu, a także próby szkalowania mojej osoby spowodują wyciągnięcie konsekwencji natury prawnej wobec autora komentarza oraz portalu, który zezwolił na taką publikację.
Jednocześnie zwracam się z prośbą i żądaniem do redakcji portalu miastoknurow.pl o usunięcie komentarza opatrzonego nickiem „Xander_cage” jako szkalującego moją osobę oraz podszywającego się pode mnie.

Z wyrazami szacunku

Adam Kozak (Xander_Cage)


2) W osobnym komentarzu do artykułu subiektywnie ustosunkowałem się do sprawy będącej przedmiotem artykułu:
Kod:
Przypuszczam, że za organizacją opisanej „manifestacji” stoi jeden z radnych naszego miasta będący (jak sam zadeklarował podczas zaprzysiężenia) w absolutnej opozycji do aktualnie urzędujących władz miasta. Szkoda, że prowodyr tego jakże komicznego wystąpienia, które do złudzenia przypominało dwóch bohaterów serii „Muppet Show” (dwaj dziadkowie siedzący w loży złośliwie komentujący to co dzieje się na scenie) nie miał na tyle odwagi cywilnej by uwiecznić swoją podobiznę na „pamiątkowej” fotografii razem z innymi uczestnikami tego przekomicznego zajścia.
Na domiar wszystkiego przypuszczam, iż ta sama osoba wpadła na idiotyczny wręcz pomysł zamieszczenia podszywającego się pod moją osobę komentarza pod niniejszym artykułem do czego ustosunkowałem się niezwłocznie po odkryciu manipulacji.
Nie pozostaje mi nic innego jak życzyć wspaniałej „opozycji” wiele powodzenia i samozaparcia na prostej drodze do kompletnego samozaorania się w oczach opinii społecznej.


3) Wysłałem stosownego malila do redakcji portalu miastoknurów.pl i aktualnie oczekuję na ustosunkowanie się do mojej wiadomości (będę informował na bieżąco - w razie potrzeby w osobnym wątku).

Na dowód przedstawiam sporządzoną przeze mnie dokumentację w postaci zrzutów ekranu:
- Fałszywy komentarz

- Moja odpowiedź

Dlaczego o tym piszę? Otóż, duża część aktywnych użytkowników tego forum przegląda i udziela się na łamach lokalnych mediów internetowych, wszyscy też znają moje zdanie w przedmiocie zarządzania naszym miastem a także mój stosunek do prób "autolanserki" naszego opozycyjnego radnego i jego zwolenników. Nie chcę by przez ten podszywający się nieudolnie pod moją osobę komentarz był mi przypisywany przez osoby, które mnie znają (wirtualnie jak i realnie). Ponadto jako osoba apolityczna nie chcę być kojarzony z żadną partią ani ugrupowaniem zarówno prawicowym jak i lewicowym.
W przypadku gdy będzie miała miejsce sytuacja analogiczna do wyżej opisanej zamierzam z całą stanowczością wyciągnąć konsekwencje prawne względem autorów manipulacji i osób ich wspierających.

Na koniec odniosę się do sprawy pozbawienia mandatu radnego Sanecznika.
Do tej pory nie dysponowałem wystarczającą ilością wolnego czasu by śledzić ten wątek i przyjrzeć się dokładnie sprawie oraz przeanalizować zgromadzony materiał, dlatego też mój stosunek do przedmiotowej sprawy był, jest i pozostanie całkowicie neutralny do czasu przeanalizowania przeze mnie zgromadzonych materiałów.

Łącząc przeprosiny za nieco przydługi post życzę wszystkim miłego dnia.
Pozdrawiam
Xander Cage (A. Kozak)
_________________
... Welcome to the Xander Zone ...



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
Xander_cage



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 1202
Skąd: N 50°13' E 18°41'

PostWysłany: Sro Lis 23, 2016 12:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aktualizacja dotycząca mojego poprzedniego postu z ostatniej chwili.

Kilka minut temu redakcja portalu miastoknurow.pl pozytywnie ustosunkowała się do mojej prośby i usunęła komentarz osoby podszywającej się pode mnie łącznie z moją odpowiedzią na rzeczony komentarz za co bardzo serdecznie dziękuję.
Wykonane przeze mnie zrzuty ekranu użyte w poście powyżej pozostają dostępne jako dokumentacja całego zajścia.

Pozdrawiam
Xander (A. Kozak)
_________________
... Welcome to the Xander Zone ...



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka