Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

P&B Group Salon Łazienek i Mebli - nie polecam - opinia

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
iwonakaminska76



Dołączył: 15 Sty 2009
Posty: 273

PostWysłany: Pią Sie 26, 2016 11:36 am    Temat postu: P&B Group Salon Łazienek i Mebli - nie polecam - opinia Odpowiedz z cytatem

Niestety pomimo fantastycznego startu finisz mamy fatalny. Co ja piszę! Finiszu to nawet
nie widać i nie słychać.
Od początku.... Rozmowy wstępne (sprawa dotyczy mebli łazienkowych na wymiar) miałam na początku lipca. Do podpisania umowy doszło 11-tego lipca i pracownica zapewniła mnie, że za 4 tygodnie czyli w okolicach około 11-tego sierpnia dojdzie do ich montażu. Według umowy powinnam czekać 5 tyg i tego się trzymam, bo ważne to co na "papierku". Mamy 26 sierpień a ja jestem zwodzona terminem z dnia na dzień. Poświęcam dzień wolnego na montaż czekam jak pipa w domu, a finalnie dowiaduję się, że powodem niepojawienia się ekipy montażowej jest brak wiertła do gresu, z którego zakupem mieli problem. Dodam, że sklep Leroy Merlin, który leży w odległości ok 5 km od mojego miejsca zamieszkania, jest czynny do 21 i w ofercie mają owe wiertła. Pracownica Pani M. obiecuje kolejny termin na jutro tj. 27,08,2016. Zobaczymy czy można po raz kolejny jej ufać. O zadośćuczynieniu jakimkolwiek nawet nie wspomnieli. Nie wiem, jeżeli nie dojdzie jutro do montażu, czy mogę zrezygnować bo jest w umowie zapis: "10. W przypadku odstąpienia od umowy jednej ze stron, strona rezygnująca zapłaci karę w wysokości 20% wartości umowy"???
Co robić???
_________________
- Kapitanie! Jesteśmy otoczeni!
- Świetnie. To znaczy, że możemy atakować we wszystkich kierunkach!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
keczu78



Dołączył: 08 Wrz 2009
Posty: 425
Skąd: Knurow-Mieszka I

PostWysłany: Pią Sie 26, 2016 4:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też nie polecam tej firmy Na początku ładnie pięknie rozmowy itp a ja przychodzi czas na montaż to ściemy walą że hej.


Chyba ważne dla tej firmy że zaliczka wpłacona ???? !!!!


Ostatnio zmieniony przez keczu78 dnia Pon Sie 29, 2016 6:08 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
akin



Dołączył: 15 Gru 2010
Posty: 367

PostWysłany: Pią Sie 26, 2016 8:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a nie dało by się jakoś rozwiązać umowy? Oni strikte się nie wywiązali z umowy. może jakiś radca prawny?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Plumowski



Dołączył: 13 Lis 2006
Posty: 1465
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Sie 27, 2016 9:02 am    Temat postu: Re: P&B Group Salon Łazienek i Mebli - nie polecam - opi Odpowiedz z cytatem

iwonakaminska76 napisał:
, strona rezygnująca zapłaci karę w wysokości 20% wartości umowy"???
Co robić???


W umowie był określony termin montażu?
Wysokość kary umownej za niedotrzymanie terminu?
_________________
Pozdrawiam,
Heniek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iwonakaminska76



Dołączył: 15 Sty 2009
Posty: 273

PostWysłany: Sob Sie 27, 2016 11:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W umowie nie ma mowy o karze za niedotrzymanie terminu.
Montaż 5 tyg od dnia zapłaty zaliczki.
Umowę podpisano 11 lipca tym samym termin minął 15 sierpnia.

Dziś rano przyszedł pan od montażu i...
Nic nie grało. Wymiary to jakaś abstrakcja.
Na szybko na miejscu na zlecenie szefa stolarz wycina w meblach do łazienki dziury bo rurki przeszkadzają (nagle nie wyrosły) Chce to silikonować Szok! Okropne/brzydkie dziury w szafkach!
Meble idą do poprawki. Tylko czy ja tak chcę?
_________________
- Kapitanie! Jesteśmy otoczeni!
- Świetnie. To znaczy, że możemy atakować we wszystkich kierunkach!


Ostatnio zmieniony przez iwonakaminska76 dnia Wto Sie 30, 2016 10:54 am, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
iwonakaminska76



Dołączył: 15 Sty 2009
Posty: 273

PostWysłany: Pon Sie 29, 2016 9:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozwiązałam dziś umowę bez najmniejszego trudu. Właściciel zachował się pod tym względem idealnie.
Oj żeby w tym zakładzie pracowały osoby pokroju szefa to by nie było problemów. No ale niestety.... Szef i jego firma zbiera cięgi.
_________________
- Kapitanie! Jesteśmy otoczeni!
- Świetnie. To znaczy, że możemy atakować we wszystkich kierunkach!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
iwonakaminska76



Dołączył: 15 Sty 2009
Posty: 273

PostWysłany: Czw Wrz 01, 2016 9:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety nie jest takie łatwe zerwanie z nimi umowy. Dowiedziałam się że nadal planują mi montaż łazienkowych mebli.
Mailem wysłałam pismo mówiące że umowę uważam za nieważną, zwrot zadatku etc.
Co z tego wyjdzie?
Będę informować.

Ps. Blok obok montują meble kuchenne w tej chwili. W zasadzie był remont całej kuchni. Koszt nie mały, ale co tam się dzieje.... Mają pecha bo z tymi ludzmi się znam Dancing
Obiecali im remont w 2 tygodnie, a rozkopaną kuchnię mają już miesiąc i końca nie widać.
Firma pożal się Boże Brick wall Brick wall Brick wall

Niestety wystawiłabym im opinię na facebooku ale tam można usuwać nieprzychylne opinie. Od znajomych od kuchni wiem że mieli nieprzychylną opinię na FB tylko jakoś nie umiem jej znalezć. Amba fatima było i ni ma Shame on you
_________________
- Kapitanie! Jesteśmy otoczeni!
- Świetnie. To znaczy, że możemy atakować we wszystkich kierunkach!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kreskaa



Dołączył: 14 Wrz 2016
Posty: 4

PostWysłany: Czw Wrz 15, 2016 8:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdziwiłam się właśnie gdy napisałaś że szef tej firmy to spoko człowiek... to typowy szef nastawiony na kasę. Klienta ma w nosie. Cala firma to porażka. I z tego co wiem to dzieje się tam teraz ostro !!! Również padłam ofiarą ich beznadziejności. Nie polecam nikomu mebli do zabudowy, bo nie mają bladego pojęcia w temacie. Robią jak chcą, mierzą jak chcą... zdanie klienta mają gdzieś. Bardzo trudni w dyskusji. Natomiast szef najchętniej brał by kasę za całość jeszcze przed wykonaniem usługi. Plotki po knurowie chodzą ,że nie mają stolarza bo nie wytrzymał tego burdelu i tego że mu nie płacą a tyrał od świtu do zmierzchu !!! Stąd opóźnienia w realizacjach. Przydałby im się najazd pipu bo tam wyzyskuje się ludzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kreskaa



Dołączył: 14 Wrz 2016
Posty: 4

PostWysłany: Czw Wrz 15, 2016 8:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I też uważam że nie warto wystawiać opinii na fb skoro z 3 pozostawionych tam jedna jest osobista szefa.... żenada!!! Zakładam że niezadowoonych osób jest bardzo dużo. A kobieta która jest tam zatrudniona obecnie to jakiś koszmar i przykład antysprzedawcy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iwonakaminska76



Dołączył: 15 Sty 2009
Posty: 273

PostWysłany: Pią Wrz 16, 2016 6:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy chodzi o panią M.?
_________________
- Kapitanie! Jesteśmy otoczeni!
- Świetnie. To znaczy, że możemy atakować we wszystkich kierunkach!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kreskaa



Dołączył: 14 Wrz 2016
Posty: 4

PostWysłany: Sob Wrz 17, 2016 8:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokladnie tak !!! Ja mam nieodparte wrażenie że ona tam moesza i ma satysfakcję z niezadowolenia klienta. Do tego jest opryskliwa. Przestrzegam wszystkich przed niekompetencją firmy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iwonakaminska76



Dołączył: 15 Sty 2009
Posty: 273

PostWysłany: Pon Paź 03, 2016 12:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Finish nastąpił.

Po deklaracji ze strony właściciela że zadzwoni do mnie w sprawie rozwiązania umowy nic takiego nie nastąpiło.
Postanowiłam im wysłać pismo listem poleconym informując że rozwiązanie umowy następuje z ich winy.
Czekałam na odpowiedz dość długo. Doczekałam się Poinformowano mnie że dostanę 10% rabatu.
Poszłam następnego dnia do ich firmy i niestety nie byli w stanie mi zaproponować terminu gdyż ich stolarz nie żył.

Finalnie nie mam mebli, umowa rozwiązana, a firmy i tak NIE POLECAM. Shame on you
_________________
- Kapitanie! Jesteśmy otoczeni!
- Świetnie. To znaczy, że możemy atakować we wszystkich kierunkach!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kreskaa



Dołączył: 14 Wrz 2016
Posty: 4

PostWysłany: Wto Paź 11, 2016 9:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak to stolarz nie żył ?? Pan Mariusz stolarz ?? Jeśli to była z ich strony kiepska wymówka to niech ich piekło pochłonie ... mam nadzieję ze żyje... ale z drugiej strony nie wierzę że dorośli ludzie mogliby wymyslec cos takiego by ratowac swoje tyłki..zamiast po prostu sie przyznac że się zwolnił bo miał ich dość ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iwonakaminska76



Dołączył: 15 Sty 2009
Posty: 273

PostWysłany: Czw Paź 13, 2016 11:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pan Bogdan z Rudy Śląskiej.
Niestety to jest prawda
_________________
- Kapitanie! Jesteśmy otoczeni!
- Świetnie. To znaczy, że możemy atakować we wszystkich kierunkach!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka