Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Fałszywy radny (radni) miasta?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 22, 23, 24  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Merci



Dołączył: 25 Kwi 2015
Posty: 61

PostWysłany: Sob Wrz 17, 2016 9:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wierzę w przypadki !
Bardzo słuszna uwaga!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
radny



Dołączył: 20 Paź 2014
Posty: 97

PostWysłany: Sob Wrz 17, 2016 10:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pachnie mi to Wielkim Skandalem, radny Rzepa będzie określał czy w dniu wyborów p. Sanecznik był mieszkańcem Knurowa?! Sam był wtedy mieszkańcem Ochojca, co potwierdził w swoich słowach bodajże członek rady parafialnej tejże parafii! Pan radny Rzepa zakupił dom dopiero kilka miesięcy po wyborze na radnego w Knurowie, czyli de facto w DNIU WYBORU nie był mieszkańcem naszego miasta! A to już jest złamanie zapisów Ustawy Samorządowej!
SKANDAL !!!
Panie Prezydencie, proszę być mężczyzną i przerwać ten chocholi taniec!
_________________
Lubię ludzi:-)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Merci



Dołączył: 25 Kwi 2015
Posty: 61

PostWysłany: Wto Wrz 20, 2016 11:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś zna treść tego listu do Urzędu Wojewódzkiego? Czy jest gdzieś dostępny?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
seth



Dołączył: 19 Lip 2016
Posty: 18

PostWysłany: Wto Wrz 20, 2016 9:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sieci jest wszystko



[/img]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
radny



Dołączył: 20 Paź 2014
Posty: 97

PostWysłany: Sro Wrz 21, 2016 11:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to spostrzegawczy są Ci mieszkańcy Czerwionki i zauważyli, podobno radnego Sanecznika jako ich mieszkańca, a nasi pozostali radni, włodarze, mieszkańcy, Urząd Wojewódzki nie dowiedział się, nie zauważył, nie został poinformowany o pozostałych trzech radnych, którzy w dniu WYBORÓW nie ZAMIESZKIWALI na terenie naszej gminy ! Przypadek? czy celowe działanie?
_________________
Lubię ludzi:-)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krzysiu



Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 1599

PostWysłany: Sro Wrz 21, 2016 12:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Celowa nagonka na pana Sanecznika.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Merci



Dołączył: 25 Kwi 2015
Posty: 61

PostWysłany: Pią Wrz 23, 2016 7:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaka znowu nagonka, jak mieszka w innej gminie to niech odda pieniądze , zrezygnuje z rady w Knurowie i po sprawie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bananek



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 234

PostWysłany: Nie Paź 02, 2016 9:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.nowiny.gliwice.pl/wydarzenia,7394,0


Anonimowi mieszkańcy Czerwionki-Leszczyn, w piśmie skierowanym do wojewody, twierdzą, że Sanecznik, tak w czasie wyborów, jak i nadal, mieszka w tej miejscowości z całą rodziną. Wskazują ulicę, przy której ma dom i miejscową szkołę, do której chodzą jego dzieci.

Sam Sanecznik nie wypiera się związków z sąsiednią miejscowością, ale nie widzi w nich niczego nagannego. Jak podkreśla, centrum jego aktywności życiowej pozostaje Knurów. A ta sytuacja w świetle przepisów jest kryterium przesądzającym o „stałości zamieszkania”.

- To prawda, mam dom w Czerwionce-Leszczynach. I pod Kołobrzegiem. I w Knurowie. Mojej firmie idzie dobrze i nie narzekam na brak pieniędzy. Mam też nieruchomości w innych miastach. Ale to w Knurowie płacę podatki, pobieram dodatek "500 plus" w tutejszym MOPS, a dom w tym mieście to jednocześnie siedziba firmy mojej żony. Wszystkie te fakty można łatwo sprawdzić. Ale po co? Lepiej rozpętać nagonkę – komentuje Sanecznik.

Anonim wystarczył wojewodzie, by wszcząć postępowanie wyjaśniające. Reakcja o tyle zaskakująca, że sprawa już raz była wyjaśniana. Sanecznik należał do grupy czterech radnych, na których cień podejrzeń rzucili anonimowi oskarżyciele. W każdym przypadku chodziło o wątpliwości dotyczące miejsca zamieszkania w dniu wyborów, a w konsekwencji – legalności objęcia mandatu. Po zbadaniu przez komisję rewizyjną rada rozstrzygnęła sprawę na korzyść obwinianych o złamanie prawa – Sanecznika, Tomasza Rzepy, Roberta Furtaka i Barbary Gawlińskiej-Twardawy. Jaki sens wracać do sprawy, która już raz została rozstrzygnięta?

- Wojewoda zdecydował się na wszczęcie postępowania, gdyż zależy mu na dokładnym wyjaśnieniu sytuacji, nim podejmie dalsze kroki. Poza tym, od czasu poprzedniej sprawy, dotyczącej tego samego radnego, mogły pojawić się nowe okoliczności. Stąd potrzeba weryfikacji – tłumaczy Alina Kucharzewska z biura prasowego wojewody.

Choć Sanecznik jest przekonany o sile dowodów na swoją niewinność, wcale nie jest pewny rozstrzygnięcia.
– Sprawa na pierwszy rzut oka zalatuje polityką. Nie zdziwiłbym się, gdyby za „mieszkańcami Czerwionki-Leszczyn” ukrywali się ludzie sprzyjający prezydentowi. To sposób na zamknięcie ust niewygodnemu radnemu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pawlo77



Dołączył: 26 Sie 2012
Posty: 65

PostWysłany: Nie Paź 02, 2016 1:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bananek napisał:
http://www.nowiny.gliwice.pl/wydarzenia,7394,0


Anonimowi mieszkańcy Czerwionki-Leszczyn, w piśmie skierowanym do wojewody, twierdzą, że Sanecznik, tak w czasie wyborów, jak i nadal, mieszka w tej miejscowości z całą rodziną. Wskazują ulicę, przy której ma dom i miejscową szkołę, do której chodzą jego dzieci.

Sam Sanecznik nie wypiera się związków z sąsiednią miejscowością, ale nie widzi w nich niczego nagannego. Jak podkreśla, centrum jego aktywności życiowej pozostaje Knurów. A ta sytuacja w świetle przepisów jest kryterium przesądzającym o „stałości zamieszkania”.

- To prawda, mam dom w Czerwionce-Leszczynach. I pod Kołobrzegiem. I w Knurowie. Mojej firmie idzie dobrze i nie narzekam na brak pieniędzy. Mam też nieruchomości w innych miastach. Ale to w Knurowie płacę podatki, pobieram dodatek "500 plus" w tutejszym MOPS, a dom w tym mieście to jednocześnie siedziba firmy mojej żony. Wszystkie te fakty można łatwo sprawdzić. Ale po co? Lepiej rozpętać nagonkę – komentuje Sanecznik.

Anonim wystarczył wojewodzie, by wszcząć postępowanie wyjaśniające. Reakcja o tyle zaskakująca, że sprawa już raz była wyjaśniana. Sanecznik należał do grupy czterech radnych, na których cień podejrzeń rzucili anonimowi oskarżyciele. W każdym przypadku chodziło o wątpliwości dotyczące miejsca zamieszkania w dniu wyborów, a w konsekwencji – legalności objęcia mandatu. Po zbadaniu przez komisję rewizyjną rada rozstrzygnęła sprawę na korzyść obwinianych o złamanie prawa – Sanecznika, Tomasza Rzepy, Roberta Furtaka i Barbary Gawlińskiej-Twardawy. Jaki sens wracać do sprawy, która już raz została rozstrzygnięta?

- Wojewoda zdecydował się na wszczęcie postępowania, gdyż zależy mu na dokładnym wyjaśnieniu sytuacji, nim podejmie dalsze kroki. Poza tym, od czasu poprzedniej sprawy, dotyczącej tego samego radnego, mogły pojawić się nowe okoliczności. Stąd potrzeba weryfikacji – tłumaczy Alina Kucharzewska z biura prasowego wojewody.

Choć Sanecznik jest przekonany o sile dowodów na swoją niewinność, wcale nie jest pewny rozstrzygnięcia.
– Sprawa na pierwszy rzut oka zalatuje polityką. Nie zdziwiłbym się, gdyby za „mieszkańcami Czerwionki-Leszczyn” ukrywali się ludzie sprzyjający prezydentowi. To sposób na zamknięcie ust niewygodnemu radnemu.


To oczywiste, że sprawa zalatuje polityką. Według dostępnych danych czwórka radnych w dniu jak i teraz PODOBNO nie zamieszkiwało oraz nie zamieszkuje Knurowa, a sprawa ostatnio dotyczy TYLKO I WYŁĄCZNIE radnego Marka Sanecznika. Podejrzane jest przede wszystkim to, że radny ten jest najbardziej aktywnym radnym z całej czwórki oraz że jako jedyny z tej czwórki jest radnym opozycyjnym do aktualnego obozu władzy w naszym mieście. Czyżby niewygodnych ludzi trzeba by było szybko usunąć? W takim razie, dlaczego przycichła sprawa radnych: Tomasza Rzepy, Roberta Furtaka oraz Barbary Twardawy-Gawlińskiej?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Emanuel



Dołączył: 28 Mar 2015
Posty: 37

PostWysłany: Nie Paź 02, 2016 10:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powtórzę po Was panowie i za autorem tej wypowiedzi p. Sanecznikiem ….”To prawda, mam dom w Czerwionce-Leszczynach. I pod Kołobrzegiem. I w Knurowie. Mojej firmie idzie dobrze i nie narzekam na brak pieniędzy. Mam też nieruchomości w innych miastach. Ale to w Knurowie płacę podatki, pobieram dodatek "500 plus" w tutejszym MOPS” …
Nasuwa mi się myśli – obrzydliwie bogaty i .. dodatek 500 + ?, nie odbieram tego dobrze / nieetyczne/ , a swoja drogą informacje te nie świadczą o jego zamieszkaniu w naszym mieście.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
chico



Dołączył: 18 Wrz 2016
Posty: 4

PostWysłany: Pon Paź 03, 2016 10:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co jest nieetyczne ? Dają to trzeba brać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
TadeuszWielki



Dołączył: 11 Lut 2011
Posty: 159

PostWysłany: Pon Paź 03, 2016 3:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A etycznym jest pobieranie 500 plus przez matkę 9 dzieci, każde z innego ojca, która nie przepracowała ani jednego dnia w swoim życiu?
Do tego alimenty, zasiłki rodzinne....
Etyczne czy nie?


Z początku sprawa nie-zamieszkania Pana Sanecznika mnie raziła, ale teraz myślę, że radnym jest dobrym, udziela się więc może na tym się skupmy.
Ja głosowałem na radnego zamieszkałego w Knurowie z dziada-pradziada, ale wielce się zawiodłem, już zapoznając się z wynikami głosowań przy różnych uchwałach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tvardy
Moderator


Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 2364
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Paź 04, 2016 8:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Emanuel napisał:
Powtórzę po Was panowie i za autorem tej wypowiedzi p. Sanecznikiem ….”To prawda, mam dom w Czerwionce-Leszczynach. I pod Kołobrzegiem. I w Knurowie. Mojej firmie idzie dobrze i nie narzekam na brak pieniędzy. Mam też nieruchomości w innych miastach. Ale to w Knurowie płacę podatki, pobieram dodatek "500 plus" w tutejszym MOPS” …
Nasuwa mi się myśli – obrzydliwie bogaty i .. dodatek 500 + ?, nie odbieram tego dobrze / nieetyczne/ , a swoja drogą informacje te nie świadczą o jego zamieszkaniu w naszym mieście.


Nie on jeden jest taki "nieetyczny"

Państwo w legalny sposób pozwoliło się doić... "dobra zmiana"

szkoda że my wszyscy musimy za to płacić... bo jak powiedziała znana mądra kobieta:


_________________
Pozdrawiam
-= tvardy =-

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
OK



Dołączył: 19 Paź 2014
Posty: 213
Skąd: Koziełka

PostWysłany: Pią Paź 07, 2016 10:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tvardy napisał:


AMEN !
_________________
OBYWATELSKI KNURÓW
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Oxymoron



Dołączył: 06 Lis 2013
Posty: 33

PostWysłany: Pon Lis 07, 2016 5:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie zgadzam się z tym że z każdej strony człowiek czuję się oszukiwany i okłamywany. W tym kraju powoli wszystko schodzi na psy (przepraszam pieski) . Radni oszukują... I to po co ? Chyba nie dla tych pieniędzy które dostają??!! Albo może tak... Skoro nawet na 500+sie połaszczył jeden z drugim. W końcu te pieniadze idą z moich podatków aby bogaty radny sie bogacił... A ten który rzeczywiście potrzebuje to niewiele zyska. Myślę ze p.Marek dawno by się wycofał i odpuścił mandat radnego...tylko za daleko wszystko zaszlo i teraz wstyd... Przeciez wie że na oszustwie kiepsko sie jedzie a juz na pewno nie za daleko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 22, 23, 24  Następny
Strona 19 z 24

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka