Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kąpielisko Leśne Zacisze - modernizacja
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Budowy, remonty, modernizacje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
astrumx



Dołączył: 24 Sty 2010
Posty: 107

PostWysłany: Pon Cze 27, 2016 1:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na minus oceniam:

- Aluminiowy "Brodzik" do płukania stóp przed wejściem na basen wydaje mi się niebezpieczny praktycznie każde dziecko w nim upada, nawet te trzymane ze ręce.
- Słabo oznaczony "schodek" w najpłytszym basenie.
- Ostre krawędzie elementów przytwierdzających małe zjeżdzalnie
- Brudna podłoga w toaletach

Na plus:
- Ceny w sklepiku przystępne i szybka obsługa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Piotr18



Dołączył: 13 Cze 2011
Posty: 47

PostWysłany: Sob Lip 02, 2016 9:37 pm    Temat postu: Parkowanie przy kąpielisku Zacisze leśne w Knurowie. Odpowiedz z cytatem

Byłem dzisiaj na kąpielisku Zacisze, i to co się tam działo wołało o pomstę do nieba.Na trzydzieści miejsc parkingowych było około 300 samochodów. Pytam kto to projektował i jest za to odpowiedzialny,wystarczył by patrol policji i jest 270 mandatów.Niszczenie roślinności poprzez parkowanie na trawniku art 144 kodeksu wykroczeń.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krzysiu



Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 1599

PostWysłany: Nie Lip 03, 2016 4:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Racja auta wszędzie parkowały gdzie się da, milionowa inwestycja a miejsc parkingowych brak.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wilq



Dołączył: 25 Kwi 2006
Posty: 381
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Lip 04, 2016 5:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fakt - mało miejsc parkingowych. Pytanie tylko w którym miejscu widzielibyście tam dodatkowy parking? Nie bardzo jest gdzie, odrzucając oczywiście opcję wycinki lasu w tym celu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jurek99



Dołączył: 05 Lip 2016
Posty: 2

PostWysłany: Wto Lip 05, 2016 9:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba tylko zlikwidować bajpassa z Michalskiego na Niepodleglości i na jego miejscu zrobić parking
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomula



Dołączył: 08 Paź 2010
Posty: 20

PostWysłany: Czw Lip 07, 2016 6:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może zamiast biadolić to wziąć dupe i wsadzić w autobus, albo na piechty przyjść. Wave
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rss20



Dołączył: 02 Lut 2013
Posty: 544

PostWysłany: Czw Lip 07, 2016 9:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nieee no jak to, każdy ma przecież 50km na kąpielisko. Toż to autobusem z 13 przesiadkami trzeba by się tłuc albo pół dnia rowerem.

No litości ludzie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Admin
Administrator


Dołączył: 17 Kwi 2006
Posty: 1968
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Sie 07, 2016 10:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem








Środek niedzieli. Parkingi nie wyglądają na oblężone.






_________________
Marek Ostrowski
Autor strony / Administrator Forum
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Pattiw2



Dołączył: 20 Sty 2009
Posty: 83

PostWysłany: Pon Sie 08, 2016 1:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tyle tylko że to nie kwestia braku checi przyjazdu autobusem na basen a kwestia finansowa. Dla 4 osobowej rodziny 8 biletów na autobus + bilety wstepu na basen + wydatki na jedzenie na basenie ( bo do autobusu troche trudno wziąć ogromny ekwipunek) to wydatek ok 100 zł. A autobusy nie sa na zawołanie. W razie deszczu trzeba sie gdzies schować a na basenie nie ma gdzie. Z malymi dziećmi szybciej, taniej, wygodniej jest samochodem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ala



Dołączył: 30 Paź 2006
Posty: 1102

PostWysłany: Pią Sie 12, 2016 8:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W kwestii dojazdu autobusem to jest szansa na zmiany.
KZKGOP odwiedziło "pluskadełko Zacisze Leśne" na posiedzeniu wyjazdowym więc będą debatować nad tym.
_________________
Jeśli nie rozumiesz treści tego postu, to znaczy nie jesteś adresatem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MRUCZanka



Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 851
Skąd: Knurów/Koszęcin

PostWysłany: Nie Sie 21, 2016 2:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wczoraj byłam po raz pierwszy na wyremontowanym basenie. Moje spostrzeżenia są mocno na plus, aczkolwiek minusy tez się pojawiają. Mam sporo porównań z rybnickim kąpieliskiem na Rudzie.

Oczywiście parking - masakra z parkowaniem Brick wall a przecież wystarczyłoby zrobić kilka dodatkowych miejsc w okolicach - chociażby na myjce, i pod sklepem.

Kostka pod zjeżdżalniami - niefajny pomysł, myślę, że lepszym rozwiązaniem byłaby specjalna mata antypoślizgowa pochłaniająca wodę.

"Beczka" - troszkę za duża, o metr mniejsza zdecydowanie lepiej by się sprawdziła, ciężko było rozhulać imprezę, szczególnie z dzieciakami w wieku 10u lat, które nie są zbyt silne Wink

Toaleta.... Brick wall chyba nie ma pomocy sprzątającej, bo nie dość, że nie było papieru, to zasyfiona zdziebko.... Dontknow

Troszkę płytki basen dla pływających, i troszkę za mały - nie pamiętam za bardzo starego, też był taki krótki??

Generalnie na plus fajnym pomysłem jest wydzielone miejsce dla palących, boiska, i sporo cienia dla nie mogących wygrzewać się na słoneczku. Jeszcze tylko uczepiłabym się zieleni, a raczej jej braku - tuż przy wejściach na baseny było dość sporo kamieni, a nawet widziałam kawałki szkła Brick wall

Niemniej jestem pozytywnie zaskoczona. Po tym, co kiedyś tam było, to teraz aż przyjemnie spędzić trochę czasu w cywilizowanym miejscu Smile No jeszcze żeby tylko stresu nie było, że się mandat za parkowanie dostanie....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wiedzma



Dołączył: 23 Sie 2006
Posty: 293
Skąd: Knurów/Gierałtowice

PostWysłany: Nie Sie 21, 2016 7:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłam dokładnie 3 razy i to w tygodniu. Pierwszy raz pojechałam z dziećmi busem bo naczytałam się tutaj, że miejsc na parkingu brak Mr. Green .
kolejne dwa razy już samochodem - i ani raz parking nie był full. no może jeśli ktoś przyjeżdża późnym popołudniem to z miejscem ciężko, ale do godziny 11.00 nie powinno być problemu (byłam w bardzo upalne dni żeby nie było Smile )

Minusy jakie zauważyłam to faktycznie mimo "gum" dość ślisko w przejściu i słabo oznaczone przejście z brodzika, ale jak ktoś jest już kolejny raz to wie , że trzeba pamiętać.

Panie sprzątające były widoczne i syfu w kibelkach nie było.

Aaaa i jeszcze minusem są nagrzewające się strasznie te "płytki gumowe" na placu zabaw
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
przyrodnik



Dołączył: 07 Maj 2006
Posty: 364
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Sie 30, 2016 9:56 am    Temat postu: Skandal czy przemyślana prowokacja. Odpowiedz z cytatem

Co zrobić by do kasy miasta szybko wpłynęła zainwestowana kasa ,wystarczy odrestaurować i unowocześnić kąpielisk ale parking na kilkadziesiąt samochodów .Sobota i niedziela zapchane ulice wokoło Zaciszy ,tłumy cieszą i obsługę oraz Straż Miejską zdjęcie ,za wycieraczke karteczka i do następnego samochodu przy takim tempie zwrot inwestycji gwarantowany tylko jak długo będą przyjeżdżać .Może czas na parking
_________________
Uczmy żyć w zgodzie z naturą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Danirad



Dołączył: 21 Mar 2007
Posty: 1551
Skąd: K N W

PostWysłany: Wto Sie 30, 2016 4:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym pojechał pod urzad wiejski przy Ogana i wsadził tą karteczkę panującemu nam prezesowi ZWnM w d*
_________________
========
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Balbina



Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 1608
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Wrz 12, 2018 8:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wystąpiły szkody górnicze w obiektach budowlanych Kąpieliska "Zacisze Leśne". Dontknow Hmmm
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Budowy, remonty, modernizacje Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka