Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Chore dzieci - gdzie je mamy leczyć?
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
akin



Dołączył: 15 Gru 2010
Posty: 367

PostWysłany: Nie Lip 31, 2016 10:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pattiw2 napisał:
W Szczygłowicach tez wieczny problem z lekarzem. Dr Zwolska ma wuznaczone godziny pracy a i tak w gabinecie jest połowę tego czasu bo jeździ po przychodniach po calym Knurowie. Masakra.


to dziwne bo w innych przychodniach jest w wyznaczonych godzinach (od dawna te same dni) i nie ma jej ani godziny dłużej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Żaneta



Dołączył: 29 Maj 2014
Posty: 58

PostWysłany: Pią Sie 12, 2016 4:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
W Szczygłowicach tez wieczny problem z lekarzem. Dr Zwolska ma wuznaczone godziny pracy a i tak w gabinecie jest połowę tego czasu bo jeździ po przychodniach po calym Knurowie. Masakra.

Ja mam inne wrażenie, a mianowicie w ciężkich okresach, kiedy jest wysyp grypy/anginy/zapalenia oskrzeli, doktor Zwolska przyjmuje nawet dłużej, niż jest napisane. Owszem dwa razy w tygodniu, we wtorki i bodajże we czwartki przyjmuje krócej (zgodnie zresztą z harmonogramem), ale w pozostałe dni jest tyle, ile powinna. Wielokrotnie zdarzało zdarzało mi się rejestrować dzieci np.po 13 i nie było problemu z przyjęciem. Ewentualnie, jak jest naprawdę mnóstwo dzieci w rejestracji proszą, by przyjść następnego dnia, jeśli to nic pilnego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Xander_cage



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 1202
Skąd: N 50°13' E 18°41'

PostWysłany: Pią Sie 12, 2016 10:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żaneta napisał:
Cytat:
W Szczygłowicach tez wieczny problem z lekarzem. Dr Zwolska ma wuznaczone godziny pracy a i tak w gabinecie jest połowę tego czasu bo jeździ po przychodniach po calym Knurowie. Masakra.

Ja mam inne wrażenie, a mianowicie w ciężkich okresach, kiedy jest wysyp grypy/anginy/zapalenia oskrzeli, doktor Zwolska przyjmuje nawet dłużej, niż jest napisane. Owszem dwa razy w tygodniu, we wtorki i bodajże we czwartki przyjmuje krócej (zgodnie zresztą z harmonogramem), ale w pozostałe dni jest tyle, ile powinna. Wielokrotnie zdarzało zdarzało mi się rejestrować dzieci np.po 13 i nie było problemu z przyjęciem. Ewentualnie, jak jest naprawdę mnóstwo dzieci w rejestracji proszą, by przyjść następnego dnia, jeśli to nic pilnego.


Zgadzam się z przedmówczynią. Nigdy nie miałem problemu z lekarzem w Szczygłowicach. Dr Zwolska jest czasem nawet dłużej niż wyznaczone godziny. Specjalnie przeniosłem dzieci z przychodni na K. Wielkiego - tam po odejściu dr Zwolskiej wieczny problem i cyrk.

Pozdrawiam
Xander
_________________
... Welcome to the Xander Zone ...



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
mt



Dołączył: 30 Lip 2013
Posty: 4

PostWysłany: Wto Sie 16, 2016 4:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pediatra przyjmuje również w Przychodni Brackiej przy ul. Dworcowej w Knurowie. Widziałam plakaty wywieszone w wielu miejscach w Knurowie, w tym również na samym ośrodku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krzysiu



Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 1599

PostWysłany: Sro Sie 17, 2016 8:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na Koziełka tez przyjmują i nie ma żadnych problemów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
akin



Dołączył: 15 Gru 2010
Posty: 367

PostWysłany: Sro Sie 17, 2016 11:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no tak ale na koziełka czy do brackiej trzeba złożyć deklarację a trudno tez zmieniać sprawdzonego lekarza bo ma urlop w wakacje czy chwilowo zachoruje. Ja jestem zadowolona z pani dr u której leczę dzieci. A że miała 2 czy 3 tyg urlopu.. hmm chyba każdy potrzebuje trochę urlopu. Poza tym czasem nie narzekam na brak lekarza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka