Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Maciej Kandzior Radny Miasta Knurów
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 69, 70, 71 ... 82, 83, 84  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Xander_cage



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 1202
Skąd: N 50°13' E 18°41'

PostWysłany: Pią Sie 05, 2016 11:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już nie trzeba. Znalazłem Smile Dyskusja się zaczęła Smile
_________________
... Welcome to the Xander Zone ...



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
hank82



Dołączył: 07 Sie 2012
Posty: 108
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Sie 05, 2016 11:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Macie Panowie żenujące poczucie humoru jeśli to humorem można nazwać.
Merci polecam poszukanie dobrego okulisty.
_________________
in omnia paratus
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Xander_cage



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 1202
Skąd: N 50°13' E 18°41'

PostWysłany: Nie Sie 07, 2016 9:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hank82 napisał:
Macie Panowie żenujące poczucie humoru jeśli to humorem można nazwać.
Merci polecam poszukanie dobrego okulisty.


Ja bym je raczej nazwał specyficznym...
Problem zalań na ułanów dotyczy również mnie natomiast śmieszne są dla mnie komentarze pod zdjęciami w których jak zwykle nasz radny oskarża o wszystko Prezydenta Ramsa...

Pozdrawiam
Xander
_________________
... Welcome to the Xander Zone ...



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
hank82



Dołączył: 07 Sie 2012
Posty: 108
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Sie 07, 2016 11:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miasto którego przedstawicielem jest Prezydent jest właścicielem ul. Ułanów.
To chyba jest główny powód dla którego radny składa jakieś uwagi w kierunku sternika naszego miasta.
_________________
in omnia paratus
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Xander_cage



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 1202
Skąd: N 50°13' E 18°41'

PostWysłany: Pon Sie 08, 2016 2:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadza się ale zalania dotyczą TBS którego miasto nie jest właścicielem.
TBS'y na Ul. Ułanów to istna fuszera budowlana. Bloki były budowane w środku okresu Jesień - Zima, nie był wykonany drenaż, kilka miesięcy po oddaniu pod zamieszkanie spadł balkon i potężne połacia ocieplenia elewacji. Problem zalań powtarza się cyklicznie co ulewa i mimo interwencji mieszkańców w zarządzie TBS nikt z tym nic nie robi... Tak wygląda sprawa.
Jeśli Maciej chce pomagać to raczej niech interweniuje w TBS...

Pozdrawiam
Xander
_________________
... Welcome to the Xander Zone ...



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
daniel1983



Dołączył: 06 Kwi 2016
Posty: 30

PostWysłany: Wto Sie 09, 2016 12:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Xander_cage napisał:
Zgadza się ale zalania dotyczą TBS którego miasto nie jest właścicielem.

Wszystko pięknie i kolorowo...ale. Xander rozumiem że gospodarką "wodno-ściekową" zajmuje się w Polsce właściciel gruntu?. Uważam że jednak w tej kwestii jesteś niedoinformowany, albo lubisz pisać nie posiadając podstawowej wiedzy.hank82 ma rację nie Ty (w tym wypadku). Do obowiązków organizacji administracji publicznej należy szeroko rozumiana gospodarka wodno ściekowa. Tutaj masz link w celu douczenia http://e-czytelnia.abrys.pl/wodociagi-kanalizacja/2008-10-363/finanse-zarzadzanie-1650/struktura-organizacyjna-systemu-gospodarki-wodnej-w-polsce-8999 . pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
TadeuszWielki



Dołączył: 11 Lut 2011
Posty: 159

PostWysłany: Sro Sie 10, 2016 1:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W nagrodę za "sukcesy" PWIK niech prezydent z radą uchwalą kolejną podwyżkę cen wody i ścieków
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Xander_cage



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 1202
Skąd: N 50°13' E 18°41'

PostWysłany: Czw Sie 11, 2016 9:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

daniel1983 napisał:
Xander_cage napisał:
Zgadza się ale zalania dotyczą TBS którego miasto nie jest właścicielem.

Wszystko pięknie i kolorowo...ale. Xander rozumiem że gospodarką "wodno-ściekową" zajmuje się w Polsce właściciel gruntu?. Uważam że jednak w tej kwestii jesteś niedoinformowany, albo lubisz pisać nie posiadając podstawowej wiedzy.hank82 ma rację nie Ty (w tym wypadku). Do obowiązków organizacji administracji publicznej należy szeroko rozumiana gospodarka wodno ściekowa. Tutaj masz link w celu douczenia http://e-czytelnia.abrys.pl/wodociagi-kanalizacja/2008-10-363/finanse-zarzadzanie-1650/struktura-organizacyjna-systemu-gospodarki-wodnej-w-polsce-8999 . pozdrawiam


Wskaż mi proszę konkretne akapity mówiące o tym, że nie mam racji bo nie mam czasu analizować całego elaboratu. Poza tym na pierwszy rzut oka nic mi on nie mówi.
Nawet jeśli nie mam racji - co jest bardzo możliwe to i tak uważam, że wieszanie psów na prezydencie za każdą złą rzecz która się dzieje w naszym miasteczku to delikatnie mówiąc kpina... Owszem, zgodzę się, że trzeba zmodernizować kanalizację, która w wyniku rozrostu infrastruktury i zmiany ukształtowania terenu przestała być wydajna przy większych opadach ale jestem też świadom faktu, że prowadzone są dużo bardziej potrzebne inwestycje (które czekały lata na realizację) związane z kanalizacją w innych rejonach miasta i ta sprawa będzie musiała jeszcze zaczekać. Poza tym, podkreślam po raz kolejny gdyby budowa TBS przy Ułanów odbywała się zgodnie ze sztuką budowlaną a nie w myśl zasady "byle szybko i tanio" to nawet przy niewydolnej kanalizacji nie zalewało by piwnic tak jak ma to miejsce teraz. Dla porównania w blokach przy Ułamów 3 i 7 nie zalewa piwnic mimo, iż czasem woda podeszła na 1 metr od klatek schodowych i trzeba było ewakuować samochody z parkingu. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta: ponieważ bloki są wykonane zgodnie z obowiązującymi standardami i w miarę możliwości przeprowadzana jest modernizacja aby dostosować budynek do obowiązujących standardów (pokrywają to wspólnoty mieszkaniowe z tzw funduszu remontowego). Tyle ode mnie.

Pozdrawiam
Xander
_________________
... Welcome to the Xander Zone ...



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
daniel1983



Dołączył: 06 Kwi 2016
Posty: 30

PostWysłany: Pią Sie 12, 2016 2:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Xander ja nie mam ochoty wieszać na kimkolwiek psów. Jednak za organizację gospodarki wodno-ściekowej odpowiada samorząd. Co do budowy i odbioru budowy też samorząd w tym wypadku inspektor powiatowy jak i inspektorat gminy jeżeli jest obligowany. TBS czy było fuszerką czy nie podczas budowy i odbioru budowy przechodziło kontrolę. Zalewanie piwnic to sprawa jak piszesz własnościowa(brak drenażu). Jednak zaleganie wody(deszczówka) kanalizacja czy odprowadzenie deszczówki to gestia nie własnościowa a samorządowa. Odpowiedzialne za to jest PWiK.

Z tego co wiem PWiK jest instytucją miasta i dlatego część piszących obarcza politycznie za to naszego prezydenta. Ja ze swojej strony mogę napisać że miasto się generalnie zmieniło i to na dobre. Duża w tym zasługa różnych instytucji a w mojej opinii w szczególności dzięki LWSM. Jedyne co mogę napisać złego to upadek kultury, ale chyba takie czasy. Miasto w tym kierunku mogłoby coś zrobić.pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
OK



Dołączył: 19 Paź 2014
Posty: 213
Skąd: Koziełka

PostWysłany: Sro Sie 17, 2016 12:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Xander_cage napisał:
hank82 napisał:
Macie Panowie żenujące poczucie humoru jeśli to humorem można nazwać.
Merci polecam poszukanie dobrego okulisty.


Ja bym je raczej nazwał specyficznym...
Problem zalań na ułanów dotyczy również mnie natomiast śmieszne są dla mnie komentarze pod zdjęciami w których jak zwykle nasz radny oskarża o wszystko Prezydenta Ramsa...

Pozdrawiam
Xander


Xander powiedz mi kto oprócz matki natury jest według Ciebie jest winny temu że w tamtym rejonie przy większych opadach powstaje dosyć duży "zbiornik wodny" ?
_________________
OBYWATELSKI KNURÓW
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maciekknurow



Dołączył: 19 Wrz 2006
Posty: 517
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Sie 17, 2016 1:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziś o 15.00 w Ratuszu miejskim przy ul Niepodległości w Knurowie (1 piętro) odbędzie się posiedzenie komisji do spraw budżetu obywatelskiego.
W trakcie posiedzenia komisja zaopiniuje wnioski mieszkańców dotyczące projektów do tegoż budżetu.
Serdecznie zapraszam Smile

_________________
Maciej Kandzior
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
maciekknurow



Dołączył: 19 Wrz 2006
Posty: 517
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Sie 30, 2016 10:05 am    Temat postu: spotkanie w sprawie rewitalizacji Odpowiedz z cytatem

,,Urząd Miasta po raz kolejny serdecznie zaprasza mieszkańców rejonu Starego Knurowa w ramach prac nad Programem Rewitalizacji Gminy Knurów, do udziału w spotkaniu.

Odbędzie się ono 31 sierpnia 2016 r. o godz. 15.00 w Miejskiej Szkole Podstawowej nr 1 przy ul. Antoniego Słoniny 1 w Knurowie (sala gimnastyczna). Tematem spotkania będą projekty planowane do realizacji."- miastoknurow.pl
_________________
Maciej Kandzior
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
maciekknurow



Dołączył: 19 Wrz 2006
Posty: 517
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Sie 30, 2016 10:09 am    Temat postu: Komisja Bezpieczeństwa Publicznego Porządku i Spraw Socj. Odpowiedz z cytatem

Szanowni Państwo serdecznie zapraszam na posiedzenie Komisji Bezpieczeństwa Publicznego Porządku i Spraw Socjalnych, które odbędzie się w Ratuszu Miejskim przy ul Niepodległości w Knurowie (czwartek godzina 15.30).
W trakcie posiedzenia Komisja będzie przyjmować wnioski poszczególnych radnych do budżetu miasta na 2017 rok.

_________________
Maciej Kandzior
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
maciekknurow



Dołączył: 19 Wrz 2006
Posty: 517
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Sie 30, 2016 10:13 am    Temat postu: Komisja Sportu Rekreacji Turystyki i Promocji Zdrowia Odpowiedz z cytatem

Szanowni Państwo serdecznie zapraszam na posiedzenie Komisji Sportu Rekreacji Turystyki i Promocji Zdrowia, które odbędzie się w Ratuszu Miejskim przy ul Niepodległości w Knurowie w poniedziałek 5-go września o godzinie 14.30.
W trakcie posiedzenia Komisja będzie przyjmować wnioski poszczególnych radnych do budżetu miasta na 2017 rok.

_________________
Maciej Kandzior
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
maciekknurow



Dołączył: 19 Wrz 2006
Posty: 517
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Sie 30, 2016 10:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szanowni Państwo serdecznie zapraszam na posiedzenie Komisji Bezpieczeństwa Publicznego Porządku i Spraw Socjalnych, które odbędzie się w Ratuszu Miejskim przy ul Niepodległości w Knurowie 15-go września o godzinie 15.30.
Tematem posiedzenia będzie bezpieczeństwo w knurowskich placówkach oświatowych, gośćmi będą ich dyrektorzy...

_________________
Maciej Kandzior
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 69, 70, 71 ... 82, 83, 84  Następny
Strona 70 z 84

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka