Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Podwyżka cen śmieci!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 21, 22, 23
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Al



Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 332

PostWysłany: Czw Lip 28, 2016 5:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rss20 napisał:
Jeśli ktoś ma ogród, zawsze może postawić termokompostownik na wszystko poza mięsem i rybami.


NIKT LUDZIOM NIE DOGODZI Mr. Green dzis w Przegladzie Lokalnym był list mieszkańca Farskich Pól ktory postulował , zabieranie odp. zielonych rzadziej a za to zwiększyć częstotliwość wywozu plastików

też pisał o kompostownikach - a co jak ja nie chce kompostownika na posesji ? bo mi śmierdzi, muchy latają a kompost do niczego nie jest mi potrzebny
_________________
http://www.garnek.pl/panka
http://forum.polskikurnik.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
MefKM



Dołączył: 25 Lip 2006
Posty: 903
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Lip 29, 2016 12:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam 65m2 zieleni i gdzie na takim małym placyku mam zmiescic jeszcze kompostownik. obok sasiad ma kilkakrotnie wieksza działke i jesli on zrobi kompostownik przy płocie, to z kolei smród bedzie mi przeszkadzał, czy tez innemu sąsiadowi co ma tez tak mała działeczkę (segmenty) - gnijąca trawa smierdzi.

moim zdaniem powinien byc ogolnodostepny odbiór odpadów - np w Komarcie, zeby mozna było też samemu pozbyc sie workow z plastikiem, szkłem i papierem - bo wywóz odpadów przez komart raz w miesiacu to stanowczo za mało. Podobnie moglby byc odbiór bio, jak ktos ma dużą działkę to nie musiałby składowac trawy u siebie na placu, tylko móglby ja zawiesc do Komartu.

przez miesiac moja rodzina generuje 3-4 worki plastiku (i to mocno upychanego, gniecionego) i 2 worki papieru i to wszystko musze trzymac w garazu, bo zbieracze skarbów pocieli mi worki zeby puszki powyciagac (oczywiscie robiac przy tym niezły bajzel przed domem)
_________________
MefKM
_______________________________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rss20



Dołączył: 02 Lut 2013
Posty: 544

PostWysłany: Pią Lip 29, 2016 9:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem jak Wy, ale ja widzę różnicę między kompostownikiem a TERMOkompostownikiem.

Mój zajmuje cały metr kwadratowy i smrodu nie ma.




Co do odbioru, to z tego co wiem to można samemu zawieźć na szpitalną albo na wysypisko.
Problem w tym, że firma biorąc zlecenie zobowiązuje się odbierać odpady. Tajemnicą jest dlaczego w umowie nie ma zastrzeżenia, że w razie potrzeby należy zwiększyć częstotliwość odbierania. Biorą ciężkie pieniądze za coś czego nie robią, a przynajmniej robią na odp....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MefKM



Dołączył: 25 Lip 2006
Posty: 903
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Sie 03, 2016 2:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

próbowałem zawieść kartony (opakowania po płytkach, panelach, drzwiach itp. - jak to po remoncie) na wysypisko śmieci, niestety po kilkunastu minutach stania w kolejce (przedemna były 2 czy 3 tiry, ale kolejka nie szła do przodu - obsługa rozmawiała przez telefon), bo przecież muszą zważyć auto przed rozładunkiem makulatury - wkurzyłem sie i zawiozłem makulature pod dzwon na WP2 (jeszcze byłem członkiem LWSM).
_________________
MefKM
_______________________________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 21, 22, 23
Strona 23 z 23

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka