Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Radni, a podwyżki i głosowania

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
polanski88



Dołączył: 09 Lis 2014
Posty: 20
Skąd: Teraz Krywałd

PostWysłany: Wto Mar 01, 2016 2:20 am    Temat postu: Radni, a podwyżki i głosowania Odpowiedz z cytatem

Witam,

Dopiero teraz przeczytałem informacje o głosowaniu poszczególnych radnych w sprawie taryfy za wodę i ścieki 2016. Postanowiłem, że sporządzę taką oto tabelę, abyśmy mogli dobrze rozliczyć każdego radnego, a także przypomnieć mu jak głosował w sprawach podwyżkowych.

Powiem Wam szczerze, jestem taki zły, że postanowiłem, że w 2018 sam wystartuję w tych naszych lokalnych wyborach. Tak nie może dalej być.



Po otworzeniu nowej strony, trzeba troche zjechać na dół.
_________________
O Krywałd trzeba się upomnieć !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
zniesmaczony



Dołączył: 13 Lut 2014
Posty: 12

PostWysłany: Wto Mar 01, 2016 11:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przeglądam tabelę i nie rozumiem dlaczego radny wstrzymuje się od głosu, w ogóle nie potrafię tego przerobić na jakiekolwiek logiczne zrozumienie Dontknow

albo jest się za albo przeciw, a wstrzymać można ruch
poza tym jeżeli już radny korzysta z takiego prawa, to powinien uzasadnić swoja decyzję dość obszernie, a nie, jak to Panowie radni mają w zwyczaju, bo tak, albo, ze nie zdarzył przeczytać materiałów, itp. porażka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Emanuel



Dołączył: 28 Mar 2015
Posty: 37

PostWysłany: Sro Mar 02, 2016 10:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Powiem Wam szczerze, jestem taki zły, że postanowiłem, że w 2018 sam wystartuję w tych naszych lokalnych wyborach. Tak nie może dalej być."

Może się zastanów nim wystartujesz w lokalnych wyborach . Twój wpis świadczy o : braku zainteresowania sprawami miasta / polecam wideo z Sesji RM z 10.02.2016 r / a i tyle jest wpisów . wskazań w tym temacie, być może nawet tabel na portalach naszego miasta , albo i tu jestem pewien : doskonale wiesz i chcesz "dyskusji " bo temat podwyżek to iskra zapalna , wiadomo, że nikt z mieszkańców nie przyklaśnie podwyżce. Powodzenia Violent
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ala



Dołączył: 30 Paź 2006
Posty: 1102

PostWysłany: Sob Mar 05, 2016 11:18 am    Temat postu: Re: Radni, a podwyżki i głosowania Odpowiedz z cytatem

polanski88 napisał:
Witam,

Dopiero teraz przeczytałem informacje o głosowaniu poszczególnych radnych w sprawie taryfy za wodę i ścieki 2016. Postanowiłem, że sporządzę taką oto tabelę, abyśmy mogli dobrze rozliczyć każdego radnego, a także przypomnieć mu jak głosował w sprawach podwyżkowych.

Powiem Wam szczerze, jestem taki zły, że postanowiłem, że w 2018 sam wystartuję w tych naszych lokalnych wyborach. Tak nie może dalej być.



Po otworzeniu nowej strony, trzeba troche zjechać na dół.


Dziwne, piszesz sporządzę taką oto tabelę po czym wklejasz tabelę ze strony https://www.facebook.com/maciejkandzior/photos/a.339963176207213.1073741827.339835686219962/462563643947165/?type=3&theater

Liar

Jeszcze dziwniejsze jest jak porównamy daty postów tutaj i na facebooku!


Roflguy Trafiony zatopiony
_________________
Jeśli nie rozumiesz treści tego postu, to znaczy nie jesteś adresatem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka