Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Maciej Kandzior Radny Miasta Knurów
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 57, 58, 59 ... 82, 83, 84  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
janiw



Dołączył: 31 Maj 2015
Posty: 17

PostWysłany: Wto Lut 16, 2016 1:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do opisywanego zdarzenia to pewnie prawda leży gdzieś po środku i żadna ze stron nie pozostaje bez winy - niestety przytaczane przez Pana Macieja teksty zupełnie nie prezentują punktu widzenia drugiej strony czyli SM więc trudno wyrobić sobie na ten temat jakiekolwiek zdanie.
Odnosząc się jednak do samego karania kierowców w tym rejonie jestem bardzo ciekaw czy z równą determinacją SM ściga urzędników parkujących w najróżniejszy sposób koło UM. Wielokrotnie w tym miejscu można się spotkać z, delikatnie mówiąc, niefrasobliwym podejściem kierowców do przepisów. Nagminne jest np. parkowanie w ulicy łączącej Floriana z Ogana tuż obok skrzyżowania - jadąc więc od Floriana żeby skręcić w lewo trzeba wjechać na lewy pas i lewym pasem dojechać do samego skrzyżowania bo na prawym stoją samochody. Można wtedy spotkać się maską w maskę z kimś kto skręca w lewo z Ogana - ciekawe kto będzie winny jak dojdzie do stłuczki w tym miejscu. Kolejna "fajna" rzecz w tym rejonie to stworzenie "strefy zamieszkania" na Floriana - tam też po wprowadzeniu tego znaku były "łapanki" na parkujących w niewyznaczonych miejscach (z dnia na dzień liczba legalnych miejsc parkingowych pod blokami została ograniczona przez postawienie znaku).
Co do samego przedszkola to jak zwykle nikomu nie chce się pomyśleć ani przez chwilę - najprostszym rozwiązaniem jest oczywiście karanie kierowców. Może warto tam zrobić strefę coś w stylu "kiss & drive" - ruch na Ogana zbyt wielki nie jest więc wydaje się że prawa strona mogłaby pozostać tylko z zakazem postoju dłuższego niż 10 minut co prawdopodobnie rozwiązałoby problem dowozu dzieci.
Kolejny przejaw braku myślenia to nowy budynek w miejscu starego klasztoru na Koziełka - budynek jak budynek, ale oczywiście nikt nie pomyślał o ruchu samochodowym, który istniejące tam przedszkole generuje - w godzinach dowozu dzieci do przedszkola czy ich odbioru oczywiście trzeba mieć oczy z każdej strony głowy bo albo kilka samochodów parkuje w okolicy bramy do przedszkola tuż przy skrzyżowaniu Koziełka z Klasztorną, inny wycofuje z tej bramy a jeszcze między tym wszystkim jakiś rodzic prowadzi dziecko - znów zupełnie niepotrzebnie powstało średnio bezpieczne miejsce. Czy miasto nie może stwarzać i wymuszać odpowiednich zasad dotyczących ruchu w takich miejscach/ilości miejsc parkingowych itp.? Może to jest droga - rozwiązania kompleksowe, strategia jak zarządzać takimi miejscami jakie zasady nałożyć na tworzących tego typu placówki aby problemy związane z ruchem samochodowym minimalizować itp.
Moim zdaniem karanie kierowców w takich miejscach jest już tylko efektem fatalnego planowania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
maciekknurow



Dołączył: 19 Wrz 2006
Posty: 517
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Lut 24, 2016 12:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aneta Nowak napisał:
Szanowny Maćku,

proszę o odpowiedź na poniższe pytanie:

Po co jesteś Radnym Rady Miasta Knurów?


Szanowna Pani Detektyw Kandydatko do Rady Miasta Knurów z ramienia Wspólnie dla Knurowa, czyli komitetu Prezydenta Ramsa, Droga Aneto Wink

Odpowiadając na Twoje nieco dziwne ale jednak pytanie mógłbym pisać i pisać, ale odpowiem cytatem z mojego postu umieszczonego na fb, dotyczącego sprawy którą się obecnie zajmuję.



,,Wczoraj grupa mieszkańców Knurowa poprosiła mnie o interwencję, nietypową ponieważ są to ludzie dotknięci przez los, ludzie bezdomni.
W efekcie czego dziś odwiedziłem schronisko Świętego Brata Alberta w Gliwicach.
Rozmawiałem z podopiecznymi tego ośrodka.
O co chodzi? Mianowicie umowa zawarta między MOPS Knurów a Towarzystwem im Świętego Brata Alberta koło Gliwice mówi o tym że osoby bezdomne z terenu Knurowa powinny przebywać w schronisku w Gliwicach- Bojkowie, kłopot jednak w tym że część z tych ludzi przebywała wcześniej w fili Schroniska w Świętochłowicach -Lipinach i spora część z nich nie chce się przenosić, proszą o pozostanie w Lipinach. Bezdomni spotkali się nawet z Prezydentem Knurowa Adamem Ramsem, jednak jak do tej pory nic z tego nie wynikło, dlatego też zwrócili się z prośbą o interwencję do mnie jako radnego miasta Knurów.
W najbliższym czasie złożę interpelację w tej sprawie..."


Pismo, które otrzymałem od ww grupy osób zamieszczam na facebooku.

www.facebook.com/maciejkandzior
_________________
Maciej Kandzior
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
ala



Dołączył: 30 Paź 2006
Posty: 1102

PostWysłany: Sro Lut 24, 2016 12:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

maciekknurow napisał:


,,Wczoraj grupa mieszkańców Knurowa poprosiła mnie o interwencję, nietypową ponieważ są to ludzie dotknięci przez los, ludzie bezdomni.
W efekcie czego dziś odwiedziłem schronisko Świętego Brata Alberta w Gliwicach.
Rozmawiałem z podopiecznymi tego ośrodka.
O co chodzi? Mianowicie umowa zawarta między MOPS Knurów a Towarzystwem im Świętego Brata Alberta koło Gliwice mówi o tym że osoby bezdomne z terenu Knurowa powinny przebywać w schronisku w Gliwicach- Bojkowie, kłopot jednak w tym że część z tych ludzi przebywała wcześniej w fili Schroniska w Świętochłowicach -Lipinach i spora część z nich nie chce się przenosić, proszą o pozostanie w Lipinach. Bezdomni spotkali się nawet z Prezydentem Knurowa Adamem Ramsem, jednak jak do tej pory nic z tego nie wynikło, dlatego też zwrócili się z prośbą o interwencję do mnie jako radnego miasta Knurów.
W najbliższym czasie złożę interpelację w tej sprawie..."


Pytanie:
Co Pan ustalił w danej sprawie podczas rozmowy z urzędniczką z MOPS Knurów? Jak sprawę przedstawiła druga strona?
Dla pełnego obrazu sprawy chcielibyśmy poznać wszystkie informacje również te z MOPS.

Czekam z niecierpliwością na pełne, kompletne przedstawienie sprawy.
_________________
Jeśli nie rozumiesz treści tego postu, to znaczy nie jesteś adresatem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
chwastow



Dołączył: 24 Kwi 2007
Posty: 84

PostWysłany: Sro Lut 24, 2016 1:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

maciekknurow napisał:
,,Wczoraj grupa mieszkańców Knurowa poprosiła mnie o interwencję, nietypową ponieważ są to ludzie dotknięci przez los, ludzie bezdomni.
W efekcie czego dziś odwiedziłem schronisko Świętego Brata Alberta w Gliwicach.
Rozmawiałem z podopiecznymi tego ośrodka.
O co chodzi? Mianowicie umowa zawarta między MOPS Knurów a Towarzystwem im Świętego Brata Alberta koło Gliwice mówi o tym że osoby bezdomne z terenu Knurowa powinny przebywać w schronisku w Gliwicach- Bojkowie, kłopot jednak w tym że część z tych ludzi przebywała wcześniej w fili Schroniska w Świętochłowicach -Lipinach i spora część z nich nie chce się przenosić, proszą o pozostanie w Lipinach. Bezdomni spotkali się nawet z Prezydentem Knurowa Adamem Ramsem, jednak jak do tej pory nic z tego nie wynikło, dlatego też zwrócili się z prośbą o interwencję do mnie jako radnego miasta Knurów.
W najbliższym czasie złożę interpelację w tej sprawie..."
[/color]

Pismo, które otrzymałem od ww grupy osób zamieszczam na facebooku.

www.facebook.com/maciejkandzior


W czyim interesie działasz? Bezdomnych? A może kolegi-kierownika schroniska w Świętochłowicach z którym tak chętnie się fotografujesz i spotykasz? Obawiam się, że prędzej to drugie. Dlaczego?
Bo schronisko w Gliwicach, a nie w Świętochłowicach, dostało dotację w wysokości 251.600,00 zł na zapewnienie schronienia bezdomnym z Knurowa. Nie decydowało o tym widzimisię MOPS-u tylko kluczowe kryterium przetargu (najniższa cena). Powinieneś się cieszyć z oszczędności, jakie miasto poczyniło przy organizowaniu przetargu.
_________________
Posiadam osobowość 'borderline'
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ala



Dołączył: 30 Paź 2006
Posty: 1102

PostWysłany: Sro Lut 24, 2016 1:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chwastow napisał:
maciekknurow napisał:
,,Wczoraj grupa mieszkańców Knurowa poprosiła mnie o interwencję, nietypową ponieważ są to ludzie dotknięci przez los, ludzie bezdomni.
W efekcie czego dziś odwiedziłem schronisko Świętego Brata Alberta w Gliwicach.
Rozmawiałem z podopiecznymi tego ośrodka.
O co chodzi? Mianowicie umowa zawarta między MOPS Knurów a Towarzystwem im Świętego Brata Alberta koło Gliwice mówi o tym że osoby bezdomne z terenu Knurowa powinny przebywać w schronisku w Gliwicach- Bojkowie, kłopot jednak w tym że część z tych ludzi przebywała wcześniej w fili Schroniska w Świętochłowicach -Lipinach i spora część z nich nie chce się przenosić, proszą o pozostanie w Lipinach. Bezdomni spotkali się nawet z Prezydentem Knurowa Adamem Ramsem, jednak jak do tej pory nic z tego nie wynikło, dlatego też zwrócili się z prośbą o interwencję do mnie jako radnego miasta Knurów.
W najbliższym czasie złożę interpelację w tej sprawie..."
[/color]

Pismo, które otrzymałem od ww grupy osób zamieszczam na facebooku.

www.facebook.com/maciejkandzior


W czyim interesie działasz? Bezdomnych? A może kolegi-kierownika schroniska w Świętochłowicach z którym tak chętnie się fotografujesz i spotykasz? Obawiam się, że prędzej to drugie. Dlaczego?
Bo schronisko w Gliwicach, a nie w Świętochłowicach, dostało dotację w wysokości 251.600,00 zł na zapewnienie schronienia bezdomnym z Knurowa. Nie decydowało o tym widzimisię MOPS-u tylko kluczowe kryterium przetargu (najniższa cena). Powinieneś się cieszyć z oszczędności, jakie miasto poczyniło przy organizowaniu przetargu.


No to robi się ciekawie!
_________________
Jeśli nie rozumiesz treści tego postu, to znaczy nie jesteś adresatem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zgred



Dołączył: 06 Paź 2008
Posty: 128

PostWysłany: Sro Lut 24, 2016 10:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ala napisał:
chwastow napisał:
maciekknurow napisał:
,,Wczoraj grupa mieszkańców Knurowa poprosiła mnie o interwencję, nietypową ponieważ są to ludzie dotknięci przez los, ludzie bezdomni.
W efekcie czego dziś odwiedziłem schronisko Świętego Brata Alberta w Gliwicach.
Rozmawiałem z podopiecznymi tego ośrodka.
O co chodzi? Mianowicie umowa zawarta między MOPS Knurów a Towarzystwem im Świętego Brata Alberta koło Gliwice mówi o tym że osoby bezdomne z terenu Knurowa powinny przebywać w schronisku w Gliwicach- Bojkowie, kłopot jednak w tym że część z tych ludzi przebywała wcześniej w fili Schroniska w Świętochłowicach -Lipinach i spora część z nich nie chce się przenosić, proszą o pozostanie w Lipinach. Bezdomni spotkali się nawet z Prezydentem Knurowa Adamem Ramsem, jednak jak do tej pory nic z tego nie wynikło, dlatego też zwrócili się z prośbą o interwencję do mnie jako radnego miasta Knurów.
W najbliższym czasie złożę interpelację w tej sprawie..."
[/color]

Pismo, które otrzymałem od ww grupy osób zamieszczam na facebooku.

www.facebook.com/maciejkandzior


W czyim interesie działasz? Bezdomnych? A może kolegi-kierownika schroniska w Świętochłowicach z którym tak chętnie się fotografujesz i spotykasz? Obawiam się, że prędzej to drugie. Dlaczego?
Bo schronisko w Gliwicach, a nie w Świętochłowicach, dostało dotację w wysokości 251.600,00 zł na zapewnienie schronienia bezdomnym z Knurowa. Nie decydowało o tym widzimisię MOPS-u tylko kluczowe kryterium przetargu (najniższa cena). Powinieneś się cieszyć z oszczędności, jakie miasto poczyniło przy organizowaniu przetargu.


No to robi się ciekawie!


haha i to jeszcze jak

po pierwsze wystarczy pogrzebać w necie i okazuje się, że urzędnicy nie przeprowadzili przetargu na zapewnienie dobrobytu bezdomnym tylko jakieś przekazanie zadania, więcej tutaj:
http://www.knurow.bip.info.pl/dokument.php?iddok=21933&idmp=1487&r=o
po drugie nie rozumiem w ogóle problemu, jeżeli prezesi ze schroniska zgarnęli dość dużą dotację na wykonanie zadania w Bojkowie, to po jaką cholerę się szarpią jak komornik z szafą i zwalają swoje niezorganizowanie na bezduszność miasta

hmmm, należałoby powiedzieć: trochę pokory i uczciwego wydawania publicznych pieniędzy, (pomijam, już fakt, że bezdomnych utrzymują podatnicy), a nie buntowanie się na system, który tworzyli wyżsi rangą, a nie malutcy w Knurowie
Prayer
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zniesmaczony



Dołączył: 13 Lut 2014
Posty: 12

PostWysłany: Sro Lut 24, 2016 10:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zgred napisał:


haha i to jeszcze jak

po pierwsze wystarczy pogrzebać w necie i okazuje się, że urzędnicy nie przeprowadzili przetargu na zapewnienie dobrobytu bezdomnym tylko jakieś przekazanie zadania, więcej tutaj:
http://www.knurow.bip.info.pl/dokument.php?iddok=21933&idmp=1487&r=o
po drugie nie rozumiem w ogóle problemu, jeżeli prezesi ze schroniska zgarnęli dość dużą dotację na wykonanie zadania w Bojkowie, to po jaką cholerę się szarpią jak komornik z szafą i zwalają swoje niezorganizowanie na bezduszność miasta

hmmm, należałoby powiedzieć: trochę pokory i uczciwego wydawania publicznych pieniędzy, (pomijam, już fakt, że bezdomnych utrzymują podatnicy), a nie buntowanie się na system, który tworzyli wyżsi rangą, a nie malutcy w Knurowie
Prayer




fakt ładnie się bierze publiczne pieniądze, ale jak już coś trzeba wykonać zgodnie z literą prawa to się zaczyna płacz i lament, a najwspanialszym wyjściem jest się poskarżyć wspaniałemu radnemu, żeby chłopak miał temat na następną sesję Thumbsup

i ciekawym jest, że nie ma stanowiska pracowników MOPSu, tylko lincz ze strony bezdomnych, bo się przyzwyczaili do jednej ławki i teraz bez kija nie ruszaj, bo zaraz powiedzą, że jestem bezdusznym człowiekiem....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
miękki_krochmal



Dołączył: 27 Sie 2006
Posty: 85

PostWysłany: Czw Lut 25, 2016 12:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy kierownik schroniska w Świętochłowicach to ten sam człowiek, który jest naczelnym gazetki "Życie naszego powiatu", na łamach której gościł nie tak dawno radny Kandzior?
_________________
tak kruszy się ciasteczko ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zniesmaczony



Dołączył: 13 Lut 2014
Posty: 12

PostWysłany: Czw Lut 25, 2016 8:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

miękki_krochmal napisał:
Czy kierownik schroniska w Świętochłowicach to ten sam człowiek, który jest naczelnym gazetki "Życie naszego powiatu", na łamach której gościł nie tak dawno radny Kandzior?



brawo i wszystko w temacie Thumbsup
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Xander_cage



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 1202
Skąd: N 50°13' E 18°41'

PostWysłany: Czw Lut 25, 2016 10:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Macieju czy możesz wyjaśnić mi jak to na prawdę jest? Widzę tutaj potężna rozbieżność między Twoja relacją a faktami i konkretne zarzuty przeciw Tobie.

Pozdrawiam
Xander
_________________
... Welcome to the Xander Zone ...



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
Aneta Nowak



Dołączył: 09 Sty 2010
Posty: 224

PostWysłany: Czw Lut 25, 2016 12:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

maciekknurow napisał:
Aneta Nowak napisał:
Szanowny Maćku,

proszę o odpowiedź na poniższe pytanie:

Po co jesteś Radnym Rady Miasta Knurów?


Szanowna Pani Detektyw Kandydatko do Rady Miasta Knurów z ramienia Wspólnie dla Knurowa, czyli komitetu Prezydenta Ramsa, Droga Aneto Wink

Odpowiadając na Twoje nieco dziwne ale jednak pytanie mógłbym pisać i pisać, ale odpowiem cytatem z mojego postu umieszczonego na fb, dotyczącego sprawy którą się obecnie zajmuję.



,,Wczoraj grupa mieszkańców Knurowa poprosiła mnie o interwencję, nietypową ponieważ są to ludzie dotknięci przez los, ludzie bezdomni.
W efekcie czego dziś odwiedziłem schronisko Świętego Brata Alberta w Gliwicach.
Rozmawiałem z podopiecznymi tego ośrodka.
O co chodzi? Mianowicie umowa zawarta między MOPS Knurów a Towarzystwem im Świętego Brata Alberta koło Gliwice mówi o tym że osoby bezdomne z terenu Knurowa powinny przebywać w schronisku w Gliwicach- Bojkowie, kłopot jednak w tym że część z tych ludzi przebywała wcześniej w fili Schroniska w Świętochłowicach -Lipinach i spora część z nich nie chce się przenosić, proszą o pozostanie w Lipinach. Bezdomni spotkali się nawet z Prezydentem Knurowa Adamem Ramsem, jednak jak do tej pory nic z tego nie wynikło, dlatego też zwrócili się z prośbą o interwencję do mnie jako radnego miasta Knurów.
W najbliższym czasie złożę interpelację w tej sprawie..."


Pismo, które otrzymałem od ww grupy osób zamieszczam na facebooku.

www.facebook.com/maciejkandzior


Macieju, bardzo Ci dziękuję za odpowiedź Smile
Rozumiem, że po to jesteś Radnym RM Knurów, by reagować na problemy mieszkańców. Prawidłowo i tak trzymaj!
W związku z powyższym, skoro tak właśnie jest, to w ramach odpowiedzi na moje pytanie nie zawiera się atakowanie Prezydenta Miasta Knurowa, prawda? UT
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
TadeuszWielki



Dołączył: 11 Lut 2011
Posty: 159

PostWysłany: Czw Lut 25, 2016 7:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.knurow.bip.info.pl/dokument.php?iddok=22117&idmp=1487&r=o

ogłoszenie o wykonawcy, a tam.......Bojków

1. Skoro Towarzystwo zaproponowało Bojków i taka jest pewnie umowa , to czemu teraz na siłę chcą bezdomnych w Lipinach?

2. Współczuję bezdomnym ( części - bo pozostali sami taki los sobie zgotowali ), ale czy maja prawo urządzać sobie "koncert życzeń"?
Może by tak w Krakowie schronisko chcieli? Piękna okolica....


Ps. Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze. Pewnie koszty Bojkowa są większe niż Lipin i możliwe, że ktoś tu chciałby przyoszczędzić na dotacji.


Panie Macieju, mała rada. Zanim pan "zatrzęsie" Knurowem, proszę zgłębić temat - tak po cichu, kulturalnie. Gdy sprawa okaże się wartą rozgłosu - jak najbardziej, też chcę o tym wiedzieć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ala



Dołączył: 30 Paź 2006
Posty: 1102

PostWysłany: Czw Lut 25, 2016 8:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panie Radny niech Pan zapozna się z tym materiałem.

A i jeszcze jedno: TU

No i ja też jestem ciekawa Pańskiej roli w tej sprawie, a dokładniej w jakim charakterze Pan występuje. Bo padły tu na forum konkretne zarzuty.
_________________
Jeśli nie rozumiesz treści tego postu, to znaczy nie jesteś adresatem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
LASS



Dołączył: 16 Lut 2016
Posty: 29

PostWysłany: Czw Lut 25, 2016 10:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pod petycją widnieją podpisy zaledwie 6 osób. Co z resztą bezdomnych? Przecież jest ich znacznie więcej. Skoro kozzt ich utrzymania w Gliwicach i Świonach jest taki sam, to chyba lepiej, że będą w Bojkowie. Bliżej Knurow i Straż Miejska będzie mie bliżej odwozić ich w tęgi mróz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
LASS



Dołączył: 16 Lut 2016
Posty: 29

PostWysłany: Czw Lut 25, 2016 10:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze jedno, ilu z tych panow probowalo zmienic cos w swoim zyciu? Moze najpierw niech pochwala sie swoimi osiagnieciami w tej dziedzinie, a dopiero pozniej o cokolwiek proszą. 251 tysiakow na utrzymanie nierobow to rozboj w bialy dzien
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 57, 58, 59 ... 82, 83, 84  Następny
Strona 58 z 84

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka