Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Maciej Kandzior Radny Miasta Knurów
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 55, 56, 57 ... 82, 83, 84  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
stefciokanal



Dołączył: 03 Sty 2016
Posty: 9

PostWysłany: Nie Sty 17, 2016 12:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałbym, żeby Pan Radny Kandzior odniósł się do kilku spraw.

1. Co z drugą karetką pogotowia, która była obiecana. Udało się "wycyganić"?

2. Co ze zwiększoną kwotą na budżet obywatelski

3. W jakiej pan teraz partii jesteś

4. Kto jest Pańskim współpracownikiem albo współpracownikami. Pytam, bo nie wiem do kogo się zwracać gdyby pan nie raczył odpisać.

5. Czy mamy w Knurowie mały parlament ?
_________________
Jeżeli nie rozumiesz, to nie jest dla Ciebie !!!!!!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
stefciokanal



Dołączył: 03 Sty 2016
Posty: 9

PostWysłany: Nie Sty 17, 2016 4:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szanowny Panie Macieju,

Z wielkim niepokojem śledzę Pańskie wpisy na fanpage. Czytam i odnoszę wrażenie, że to Adam Rams i jego ekipa grają w Concordii Knurów. Pan marzy o II lidze. Ja marzyłem, żeby millenium Knurów, gdzie miał Pan wpływ, zagrał w ekstraklasie, ale zostałem zawiedzony!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Pozdrawiam

Stefek
_________________
Jeżeli nie rozumiesz, to nie jest dla Ciebie !!!!!!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zidzips



Dołączył: 21 Maj 2015
Posty: 9

PostWysłany: Wto Sty 19, 2016 12:25 pm    Temat postu: Re: Maciej Kandzior Radny Miasta Knurów Odpowiedz z cytatem

Czasami przychodzę poczytać tutaj o poczynaniach radnych przedstawionych od strony p. Macieja. Kwestią która się notorycznie powtarza i jest już wręcz nudna jest odpisywanie p. Macieja na forum.
Z tego co zauważyłem p. Maciej tu nie dyskutuje tylko informuje. Ponadto pisał o tym w pierwszym poście w tym temacie, oraz:

"
[quote="maciekknurow"][quote="maciekknurow"]Witam od dziś tutaj będę zamieszczał informację o swojej pracy w Radzie Miasta Knurów oraz na swoim facebooku pozdrawiam Smile[/quote]

Dyskusja tak nawet na kilka sposobów:

1. Priw Wirtualny Knurów

2. Priw Facebook

3. Telefonicznie

4. Osobiście na dyżurze radnego lub poza dyżurem (obojętne, dostosuję się).

Po raz kolejny powtarzam ten temat służy informowaniu mieszkańców o moich działaniach w Radzie Miasta i poza nią jako radnego oraz o działaniu pozostałych radnych, Prezydenta i jego zastępców, jak również działaniach urzędników i jednostek miejskich.[/quote]

"
Myślę że tu nie da się dyskutować ze względu na osoby nastawione tendencyjnie do Jego osoby, nie szukające rozwiązania problemów, nie chcące się czegoś dowiedzieć, poinformować o problemach mieszkańców, a skupiające się tylko na hejcie. P. Maciej ze mną rozmawiał gdy spotkałem go na mieście. Z tego co wiem inne formy kontaktu z Nim są również faktycznie możliwie, nie są to puste deklaracje z Jego strony. Poza powyższymi kanałami kontaktu o których p. Maciej pisał w cytowanym tu poście myślę że wiele innych form również się znajdzie jeśli dla kogoś te to za mało. Więc jeśli chodzi o kontakt to wg. mnie wygląda to nieźle na tle innych radnych.

Z innej beczki
Na p. Kobylińskim to się nawet władze i przełożeni w Kukiz nie poznali skoro go wzięli w swoje szeregi. Jasne według mnie p. Maciej popierając p. Kobylińskiego popełnił błąd, ale wątpię by wiedział o jego planach, lub mógł je przewidzieć (skoro władze Kukiz nie zdołały). Poza tym co by miał p. Maciej z tego że p. Kobyliński zmienił szeregi? Co jak co ale p. Maciejowi do PO/Nowoczesnej z poglądami raczej daleko. Bardziej mu do partii prawicowych z tego co zdążyłem zauważyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
arkadioss



Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 194
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Sty 19, 2016 1:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

taki lekki off topic

http://miastoknurow.pl/45285,slaba-pozycja-knurowa.html

ale za to jak kiedyś usłyszałem to dzięki prezydentowi mamy tak ładnie bloki poocieplane Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Xander_cage



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 1202
Skąd: N 50°13' E 18°41'

PostWysłany: Sro Sty 20, 2016 1:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@zidzips: Nie zgodzę się z Tobą. Widzisz jak sama nazwa wskazuje jest to forum dyskusyjne. Nawet jeśli radny nie chce (z sobie tylko wiadomych powodów) odpowiadać oficjalnie w temacie to mógłby wysłać choć krótką odpowiedź na PW a niestety tego nie robi.
Jak mamy współpracować z radnym skoro wykazuje on tak daleko idącą ignorancję? Mi osobiście nie pasuje dyskusja na FB a na kontakt osobisty czy telefoniczny nie mam po prostu czasu.
Piszesz o hejcie. Zauważ jednak, że radny Maciej nie robi na tym forum nic innego. Używanie kolorków (czerwony - źli, niebieski - neutralni, zielony - dobrzy), stronnicze relacje z sesji RM czy w końcu, a może początkowy, post dotyczący relacji radnego z pracodawcą to nic innego jak pozbawiony logicznej argumentacji hejt na prezydenta i "jego ludzi" których radny wskazuje jako winnych wszelkiego "zła" w mieście. W mojej opinii fakt, że radny nie chce polemizować na tym forum a jedynie prowadzi dosyć prymitywną kampanię PR pozwala mi przypuszczać, że radnemu brak sensownej argumentacji koniecznej przy równej dyskusji.
Nie traktuj mojego postu jako hejt. Jestem apolityczny i już kiedyś deklarowałem współpracę z każdym (niezależnie od opcji politycznej) kto ma jakiś pomysł do zrealizowania w mieście.
Tyle ode mnie
Pozdrawiam
Xander
_________________
... Welcome to the Xander Zone ...



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
maciekknurow



Dołączył: 19 Wrz 2006
Posty: 517
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Sty 21, 2016 12:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szanowni Państwo od pewnego czasu w powiecie gliwickim, również w Knurowie ukazuje się niezależna i bezpłatna gazeta, którą tworzą dziennikarze pasjonaci nazywa się ŻYCIE NASZEGO POWIATU gazeta ukazuje się cyklicznie co miesiąc, właśnie ukazało się najnowsze wydanie. Pewnie wkrótce pojawi się w Waszych skrzynkach pocztowych.
W numerze tym można przeczytać między innymi relację z Akcji Knurów Dzieciom oraz z Koncertu Kolęd, który odbył się w Kościele parafialnym przy Parafii Świętych Cyryla i Metodego w Knurowie jak również informację na temat Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych, Budżetu Knurowa na 2016 rok.
Numer zawiera również wywiad ze mną (strona nr 4), który mam nadzieję pozwoli niektórym osobom na szersze poznanie mojej osoby.
Zachęcam do czytania.
Zdjęcia wszystkich stron gazety można przejrzeć na moim fanpage na facebooku: www.Facebook.com/maciejkandzior
_________________
Maciej Kandzior
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
zidzips



Dołączył: 21 Maj 2015
Posty: 9

PostWysłany: Pią Sty 22, 2016 12:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="Xander_cage"]Nie zgodzę się z Tobą. Widzisz jak sama nazwa wskazuje jest to forum dyskusyjne.[/quote]


Uściślając: Jest to temat na forum dyskusyjnym którego autor stwierdził, że będzie tylko informował, nie ingerując w dyskusje miedzy innymi osobami. Dział ogłoszenia na tym forum działa podobnie a też jest na forum dyskusyjnym bez dyskusji w ogóle.



[quote="Xander_cage"]Nawet jeśli radny nie chce (z sobie tylko wiadomych powodów) odpowiadać oficjalnie w temacie to mógłby wysłać choć krótką odpowiedź na PW a niestety tego nie robi.[/quote]


No nie robi bo pytanie padło na forum, a nie na pw. To trochę tak jakbyś mi wysłał sms, a ja ci listem tradycyjnym odpisze. Poza tym co napisałem: i tak kanałów kontaktowych umożliwił więcej niż pozostali radni.



[quote="Xander_cage"]Jak mamy współpracować z radnym skoro wykazuje on tak daleko idącą ignorancję? Mi osobiście nie pasuje dyskusja na FB a na kontakt osobisty czy telefoniczny nie mam po prostu czasu.[/quote]


Wiesz no może mógłby być jeszcze bliżej ludzi ale Twoje stwierdzenie "wykazuje on tak daleko idącą ignorancję" to w moim mniemaniu gruba przesada. Jak nazwiesz działania kontaktowe pozostałych Naszych reprezentantów?
Napisz mu na pw i daj znać czy Ci odpisał, lub spróbuj ustalić nowy kanał dostępu (mało możliwości zostawiasz ale może zaproponuj mu mail?)



[quote="Xander_cage"]Piszesz o hejcie. Zauważ jednak, że radny Maciej nie robi na tym forum nic innego. Używanie kolorków (czerwony - źli, niebieski - neutralni, zielony - dobrzy), stronnicze relacje z sesji RM[/quote]


Jest w opozycji, temat nazywa się Maciej Kandzior Radny Miasta Knurów, nie jest to gazeta która powinna być obiektywna, no to pisze ze swojej strony jak to wygląda. Jest przeciwko większości radnych skupionych wokół obecnego prezydenta od początku swojej działalności i jest w tym konsekwentny. Budował na tym swoją pozycję u swych wyborców. Swoją droga chcesz obiektywizmu to musisz sam przejść się na posiedzenie rady, nie ma co go szukać w forach gazetach itp. Każdy relacjonuje coś ze swojego punktu widzenia.



[quote="Xander_cage"]czy w końcu, a może początkowy, post dotyczący relacji radnego z pracodawcą to nic innego jak pozbawiony logicznej argumentacji hejt na prezydenta i "jego ludzi" których radny wskazuje jako winnych wszelkiego "zła" w mieście.[/quote]


Już pisałem - opozycja. Na tym budował swoją "kampanię" i dalej tak uważa. Czy jest pozbawiony logicznej argumentacji... daj znać o który chodzi post.



[quote="Xander_cage"]W mojej opinii fakt, że radny nie chce polemizować na tym forum a jedynie prowadzi dosyć prymitywną kampanię PR pozwala mi przypuszczać, że radnemu brak sensownej argumentacji koniecznej przy równej dyskusji.[/quote]


Albo jest doświadczony. Nie widziałem jeszcze by polityk odpowiadał na pytania wszystkich podczas nie monitorowanego przez Jego ludzi czatu/forum/ogólnej dyskusji. Zresztą czy musi? Czy powinien? Ma słuchać wyborców, działać tak jak oni chcą, pilnować by woda sodowa mu nie uderzyła do głowy i być skuteczny. Myślę że polemizować możemy tylko o tym ostatnim.



[quote="Xander_cage"]Nie traktuj mojego postu jako hejt. Jestem apolityczny i już kiedyś deklarowałem współpracę z każdym (niezależnie od opcji politycznej) kto ma jakiś pomysł do zrealizowania w mieście.[/quote]


Nie traktowałem. Uważam że powinieneś z P. Maciejem pogadać bo chowasz do Niego jakąś złość, a po co ma cię to gryźć od środka?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
maciekknurow



Dołączył: 19 Wrz 2006
Posty: 517
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Sty 23, 2016 7:36 pm    Temat postu: Pełna treść wywiadu- na życzenie mieszkańców Odpowiedz z cytatem

Wywiad z gazety ,,Życie Naszego Powiatu"

,,O Knurowie, bezpieczeństwie mieszkańców i inwestycjach miasta na rok 2016 rozmawiamy z knurowianinem, szczęśliwym mężem oraz ojcem dwójki dzieci, radnym miejskim z okręgu wyborczego ul. Lotników MACIEJEM KANDZIOREM, który startował z ramienia Komitetu Wyborczego Prawica Rzeczypospolitej.


W ubiegłym roku odbyły się wybory samorządowe. Głosami wyborców został Pan wybrany reprezentantem ich interesów w mieście Knurów. Chciałbym Panu na wstępie pogratulować wyboru.

Dziękuję bardzo. Kredyt zaufania jakim mnie obdarzyli wyborcy, a tak naprawdę sąsiedzi, znajomi, Ci których spotykam na co dzieñ idąc do sklepu czy na spacer jest jeszcze bardziej dla mnie ważny z tego powodu, że znam ich potrzeby i bolączki dnia codziennego. Bez nich nie byłoby mnie w naszej lokalnej polityce.

Odnośnie polityki. Ciekawi mnie kiedy zaczęła się Pana przygoda z polityką?

Zaskoczę Pana, ale tak naprawdę już w szkole podstawowej za czasów prezydentury Romualda Mygi zacząłem jako dziecko swoją przygodę z polityką. Lubiłem dyskutować z nauczycielami, czy to wiedzy o społeczeństwie czy historii poruszać tematy naszego lokalnego samorządu. Tutaj chciałbym ciepło wspomnieć o nauczycielach: Paniach Wącisz oraz Barylskiej, jak również o niedawno zmarłej świętej pamięci Pani Zofii Otulakowskiej, z którą rozmowy o sprawach Knurowa będą dla mnie nie zapomniane. Osobą, która tak naprawdę rozpaliła zamiłowanie do polityki był świętej pamięci radny miejski Pan Andrzej Kołodziej, mój nauczyciel historii oraz wiedzy o społeczeństwie z okresu szkoły średniej. Wtedy miałem pierwszy raz możliwość obcowania na co dzień z reprezentantem mieszkańców czyli radnym miejskim.

Co stało za odniesieniem sukcesu w lokalnej polityce i wybraniem Pana na reprezentanta lokalnej społeczności?

Przede wszystkim przysłowiowe JOWy czyli jednomandatowe Okręgi Wyborcze, gdzie wygrywa ten kto ma najwięcej głosów. Muszę przyznać, że w 2014 nie był moim pierwszym startem w wyborach samorządowych. Wcześniej próbowałem sił dwukrotnie w wyborach samorządowych, jednak
bez efektów. Wtedy wyborcy obdarzali mnie dużym głosem zaufania, za co im niezmiernie dziękuję. Jednak usytuowanie na liście oraz ilość głosów wyborców oddanych na całą listę wyborczą nie przekładało się na mandat wyborczy czy reprezentacyjny. Dzięki JOWom zakończyła się gra polityczna i wygrywa ten kto najwięcej wyborców w danym okręgu do siebie przekonał. Jest to sprawiedliwe. Muszę dodać, że ważny jest też program wyborczy z jakim szedłem do wyborów. Starałem się o program wyborczy, który jest konkretny i realny do wprowadzenia w życie .Na pewno nie jest typowym sloganem wyborczym czy reklamą, która zwodzi ludzi. Często zdarza się, że produkt daje się do reklamacji, bo w reklamie było inaczej.

Jeżeli jesteśmy przy programie wyborczym. Mówi Pan że jest on realny i konkretny. Co to znaczy?

Mój program nie jest obiecywaniem przysłowiowych gruszek na wierzbie czy sośnie. Zwracam uwagę na potrzeby mieszkańców mojego okręgu jak i mojego miasta. Jako ich reprezentant nie boję się interweniować w instytucjach, które są wstanie zaspokoić ich potrzeby. Pomimo tego, że w radzie miasta jestem przysłowiową opozycją udało mi się pośrednio już zrealizować część programu: to jest dodatkowe parkingi na ulicy Lotników, w niedalekiej przyszłości budowę placu zabaw dla dzieci. Udało mi się uczynić to dzięki przychylności Lokatorsko-Własnościowej Spółdzielni Mieszkaniowej, która przeprowadziła akurat inwestycje, które są tożsame z moim programem wyborczym. W tym miejscu chciałbym podziękować Sławomirowi Michalakowi za możliwość rozmowy i wsłuchania się w potrzeby moich wyborców, którzy też są członkami spółdzielni. Jednak jest to tylko część programu jaki chcę zrealizować.

A jak wygląda kwestia innych punktów z Pana programu. Sztandarowym punktem programowym jest druga karetka dla miasta. Jak wygląda realizacja tego punktu?

Dobrze, że Pan wspomina o drugiej karetce pogotowia. Jeszcze oprócz tej sprawy ważne jest powołanie dla mnie instytucji, która zajęła by się propagowaniem sportu, byłaby to Sportowa Spółka Akcyjna oraz zorganizowanie bezpłatnej komunikacji miejskiej na terenie gminy, która współgrałaby z komunikacją KZK GOP na szczeblu międzygminnym. Jednak powróćmy do pytania odnośnie drugiej karetki pogotowia. Pogotowie ratunkowe ściśle nie podlega gminie i nie jest w jej kompetencjach. Jednak gmina przy współpracy z powiatem oraz województwem może pomóc w załatwieniu drugiego zespołu ratunkowego dla Knurowa. Jednym z moich pierwszych kroków jako radnego było poruszenie tej sprawy na komisji bezpieczeństwa Publicznego. Odbyło się spotkanie z przedstawicielem WPR z dr Świerszczem (stacja Gliwice). Komisja uzgodniła, że sprawa jest ważna i zadecydowano aby napisać list intencyjny do Wojewody Śląskiego. Aktualnie z tego co wiem sprawa utknęła w martwym punkcie. List powinien być wystosowany przez przewodniczącego komisji czyli Radnego Janusza Szydło, który z powierzonego jemu zadania od kwietnia tamtego się nie wywiązał do tej pory.Tej sprawy tak nie zostawię. Będę walczył.

Jak ocenia Pan budżet miasta na 2016 rok?

Jest to budżet pro rozwojowy. Miasto chce dużo przeznaczyć na inwestycje, co mnie bardzo cieszy. Jednak martwi mnie kwota po stronie przychodów z funduszy zagranicznych. [color=red]Uważam ze Knurów stać na pozyskanie większej ilości środków z zewnętrznych niż założone w budżecie nieco ponad 3% w stosunku do przychodów..
Ten fakt, brak poprawy pozyskiwania środków zewnętrznych skłonił mnie do wstrzymania się w sprawie głosowania nad uchwałą budżetową.

Na zakończenie Panie Radny, chciałbym zadać pytanie rodem z tabloidu. Na lokalnych portalach społecznych wspomina się o Panu jako przyszłym kandydacie na prezydenta Knurowa. Mógłby Pan skomentować te pogłoski?

Na razie jeszcze nie podjąłem decyzji, jednak jak się mówi „nigdy nie mów nigdy” . Nie wiem co będzie za 3 lata.(uśmiech radnego)

Te same portale „mówią” że jest Pan bardzo aktywnym radnym. Na ile starczy Panu siły?


Miło mi to słyszeć, aczkolwiek staram się dawać z siebie mieszkańcom jak najwięcej. chcę żeby każdy knurowianin był zadowolony z mojej pracy jako radnego. Każdy pozytywny głos z którym się spotykam tak samo jak każda prośba o interwencje ze strony mieszkańców Knurowa jest dla mnie budujący, a szczególnej sytuacji dostarcza mi możliwość służenia innym ludziom. Jednak jak Pan sam zauważył. Samemu bym nie osiągnął tyle. Jak rozumiem zbliżamy się do końca, więc w tym miejscu chciałbym podziękować osobom bez których sam nie dałbym rady. Dziękuję Pawłowi Garczorzowi, Mateuszowi Żaglowi, Ireneuszowi Przywarze, Radnemu Powiatu Gliwickiego Krzysztofowi Leśniowskiemu oraz Klubowi Gazety Polskiej Ziemi Gliwickiej za wsparcie oraz wszelaką pomoc. Również chciałbym podziękować Radnemu Markowi Sanecznikowi za wsparcie inicjatyw w wewnątrz rady miasta, Marek jest osobą o wieloletnim doświadczeniu samorządowym, z którą mam wspólny język i chęć działania dla mieszkańców naszego pięknego miasta. Na koniec chciałbym podziękować mojej drugiej połówce, żonie Sylwii za wyrozumiałość, cierpliwość i wsparcie.

Dziękuję za rozmowę.
rozmawiał i rozmowę zapisał

Daniel Sawicki

_________________
Maciej Kandzior


Ostatnio zmieniony przez maciekknurow dnia Nie Sty 24, 2016 2:07 pm, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Xander_cage



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 1202
Skąd: N 50°13' E 18°41'

PostWysłany: Nie Sty 24, 2016 10:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zidzips napisał:

Uściślając: Jest to temat na forum dyskusyjnym którego autor stwierdził, że będzie tylko informował, nie ingerując w dyskusje miedzy innymi osobami. Dział ogłoszenia na tym forum działa podobnie a też jest na forum dyskusyjnym bez dyskusji w ogóle.


Może przenieśmy ten temat do działu ogłoszenia lub zróbmy nowy dział "Promocja własna" lub "posty sponsorowane" (tak przykładowo)


zidzips napisał:

No nie robi bo pytanie padło na forum, a nie na pw. To trochę tak jakbyś mi wysłał sms, a ja ci listem tradycyjnym odpisze. Poza tym co napisałem: i tak kanałów kontaktowych umożliwił więcej niż pozostali radni.


Czy to robi jakąś różnicę? Dla mnie liczy się fakt, że moje pytanie nie pozostanie bez odpowiedzi. A może radny obawia się, że opublikuję odpowiedź na forum? Z wieloma radnymi mam kontakt na co dzień i nigdy nie ma problemu z uzyskaniem pomocy czy odpowiedzi na jakieś pytanie.



zidzips napisał:
Wiesz no może mógłby być jeszcze bliżej ludzi ale Twoje stwierdzenie "wykazuje on tak daleko idącą ignorancję" to w moim mniemaniu gruba przesada. Jak nazwiesz działania kontaktowe pozostałych Naszych reprezentantów?
Napisz mu na pw i daj znać czy Ci odpisał, lub spróbuj ustalić nowy kanał dostępu (mało możliwości zostawiasz ale może zaproponuj mu mail?)


Widzisz, zakładając temat na forum trzeba liczyć się z tym, że pytania będą się w temacie pojawiać. Pozostawienie ich choćby bez najmniejszej odpowiedzi to ignorancja. Co do pisania na PW to tak też zrobię jak tylko sprecyzuję całą listę pytań (wyślę je za pomocą forum, i fb zgodnie z życzeniem radnego).



zidzips napisał:

Jest w opozycji, temat nazywa się Maciej Kandzior Radny Miasta Knurów, nie jest to gazeta która powinna być obiektywna, no to pisze ze swojej strony jak to wygląda. Jest przeciwko większości radnych skupionych wokół obecnego prezydenta od początku swojej działalności i jest w tym konsekwentny. Budował na tym swoją pozycję u swych wyborców. Swoją droga chcesz obiektywizmu to musisz sam przejść się na posiedzenie rady, nie ma co go szukać w forach gazetach itp. Każdy relacjonuje coś ze swojego punktu widzenia.


Przedstawianie swojego punktu widzenia jest jak najbardziej wskazane, każdy ma do tego prawo. Razi mnie jedynie to, że radny atakuje swoich oponentów i w imię tej walki czepia się bzdurnych spraw takich jak utrzymanie samochodu, zakup prasy itp podczas, gdy mógłby zająć się realizacją swojego programu wyborczego, którym w jakże przebojowym stylu dostał się do RM. O ile pamiętam w swojej kampanii wyborczej radny Maciej nie deklarował działalności opozycyjnej... Jeśli chodzi o pozycję wśród wyborców to jej gloryfikowanie zostawmy na kolejne wybory...


zidzips napisał:
(...)Czy jest pozbawiony logicznej argumentacji... daj znać o który chodzi post.


Chodzi o wszystkie posty związane ze sprawą. Manipulowanie faktami i przedstawianie ich w świetle wygodnym dla siebie, wspomniane wyżej używanie kolorków, plakatowanie miasta... Mało?



zidzips napisał:
Albo jest doświadczony. Nie widziałem jeszcze by polityk odpowiadał na pytania wszystkich podczas nie monitorowanego przez Jego ludzi czatu/forum/ogólnej dyskusji. Zresztą czy musi? Czy powinien? Ma słuchać wyborców, działać tak jak oni chcą, pilnować by woda sodowa mu nie uderzyła do głowy i być skuteczny. Myślę że polemizować możemy tylko o tym ostatnim.


1) Doświadczony powiadasz? Wybacz, ale w której dziedzinie?
2) Proszę nie porównuj działalności pro społecznej do polityki w wydaniu makro bo różnica jest spora tak w możliwościach działania jak i w zasięgu działalności.
3) Woda sodowa uderzyła radnemu do głowy zaraz po zaprzysiężeniu kiedy w swoim wystąpieniu zadeklarował działalność opozycyjną.



zidzips napisał:
Nie traktowałem. Uważam że powinieneś z P. Maciejem pogadać bo chowasz do Niego jakąś złość, a po co ma cię to gryźć od środka?


Widzisz, miałem okazję porozmawiać z radnym podczas poprzedniej kampanii wyborczej i na tym wolę zakończyć rozmowy osobiste.
Złości ani urazy do radnego nie chowam i nie ma co mnie gryźć. Pisząc w tym temacie staram się pokazać drugą stronę wypowiedzi radnego i ukazać "sztuczki" jakie stosuje gdyż uważam, że zwyczajnie manipuluje faktami... Zauważ, że moje posty nie pojawiają się pod informacjami w których nie zauważam "sztuczek marketingowych"...

Pozdrawiam
Xander
_________________
... Welcome to the Xander Zone ...



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
maciekknurow



Dołączył: 19 Wrz 2006
Posty: 517
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Sty 28, 2016 4:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W dniu wczorajszym, przed Nadzwyczajną Sesją Rady Miasta złożyłem w Wydziale Urbanistyki pismo skierowane do Prezydenta Knurowa Adama Ramsa, dotyczące potencjalnej budowy w Knurowie ,,spalarni opon i plastików" nazywanej ,,Zakładem Produkcji Oleju" przy ulicy Przemysłowej.
W swoim piśmie zwracam uwagę między innymi na zagrożenie dla życia i zdrowia mieszkańców oraz środowiska naturalnego.
Uważam że korzyści dla Knurowa w postaci podatków i nowych miejsc pracy (kilkunastu) byłyby nie współmierne do potencjalnego zagrożenia, które byłoby w mojej ocenie największe w przypadku likwidacji czy upadku zakładów w przyszłości.
Muszę uczciwie zaznaczyć że całą akcję przeciw budowie zakładu rozpoczął Radny Porada, który zebrał podpisy mieszkańców okolicznych domów i wraz ze swoim pismem złożył również w Urzędzie. Protest zgłosił również Radny Sanecznik.

_________________
Maciej Kandzior
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
miękki_krochmal



Dołączył: 27 Sie 2006
Posty: 85

PostWysłany: Czw Sty 28, 2016 4:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proponuję iść za ciosem i zakazać knurowianom palenia w piecach węglem i innym syfem. I to wcale nie jest żart. Powietrze na Starym Knurowie i tak jest zanieczyszczone, że oddychać nie idzie. Panu to może wszystko jedno, bo pan kurzy cygarety, ale niepalącym w ogóle i w piecach też nie, należy się czyste powietrze.
_________________
tak kruszy się ciasteczko ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maciekknurow



Dołączył: 19 Wrz 2006
Posty: 517
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Sty 29, 2016 1:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szanowni Państwo

Chciałem poinformować że od dzisiejszego dnia zmieniam swoją zasadę, mianowicie jeśli ktoś z Was stwierdzi że z jakiś powodów nie chce zadać pytania czy poprosić o interwencję w określonej sprawie poprzez priw, facebooka, telefon czy dyżur radnego lub spotkanie poza dyżurem i woli zadać pytanie anonimowo na publicznym forum czyli tutaj w miarę możliwości czasowych i kultury zadanego pytania będę na nie odpowiadał publicznie na forum Wirtualnego Knurowa.
Mam nadzieję że przynajmniej niektórzy z Państwa będą zadowoleni, zachęcam więc do zadawania pytań od dnia dzisiejszego.

Pozdrawiam serdecznie. Smile
_________________
Maciej Kandzior
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
ala



Dołączył: 30 Paź 2006
Posty: 1102

PostWysłany: Pon Lut 01, 2016 7:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy Radny może wytłumaczyć taki podpis:

"Radny Miasta Knurów i mieszkaniec Knurowa"

(widnieje na zdjęciu na Pana FB i Knurów News FB)

Do tej pory myślałam, że Radny musi być mieszkańcem?
Czy coś się zmieniło w przepisach?
_________________
Jeśli nie rozumiesz treści tego postu, to znaczy nie jesteś adresatem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maciekknurow



Dołączył: 19 Wrz 2006
Posty: 517
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Lut 01, 2016 11:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ala napisał:
Czy Radny może wytłumaczyć taki podpis:

"Radny Miasta Knurów i mieszkaniec Knurowa"

(widnieje na zdjęciu na Pana FB i Knurów News FB)

Do tej pory myślałam, że Radny musi być mieszkańcem?
Czy coś się zmieniło w przepisach?



Tak Radny musi być mieszkańcem i jego ,,centrum życia" powinno się znajdować w gminie w której jest Radnym.
Podpisałem się w ten sposób ponieważ chciałem podkreślić iż Knurów to nie tylko centrum mojego życia ale też miejsce zamieszkania, czego niektórzy Radni (ze słynnej. ,,4") nie podkreślali w swoich oświadczeniach Wink

Pozdrawiam serdecznie ,,Alu"
_________________
Maciej Kandzior
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
maciekknurow



Dołączył: 19 Wrz 2006
Posty: 517
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Lut 04, 2016 12:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Serdecznie zapraszam na dzisiejsze posiedzenie Komisji Bezpieczeństwa Publicznego Porządku i Spraw Socjalnych, które odbędzie się w Ratuszu Miejskim (I piętro) o godzinie 15.30.
Komisja będzie opiniowała między innymi projekt uchwały w sprawie nowej taryfy za wodę i ścieki, jeżeli zostanie on zatwierdzony przez Radę Miasta 10.02.2016 na sesji zwyczajnej, to będziemy płacić więcej za odprowadzane ścieki. Ciekawe jak zagłosują Radni, członkowie komisji dzisiaj?
Komisji przewodniczy Radny Janusz Szydło.
Serdecznie zapraszam Smile
_________________
Maciej Kandzior
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 55, 56, 57 ... 82, 83, 84  Następny
Strona 56 z 84

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka