Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pierwszy WOŚP w Knurowie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Historia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
unjay



Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 800

PostWysłany: Pon Sty 11, 2016 10:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pytam_sie napisał:


Ważne, że finalnie trochę $ idzie w sprzęt.

Okropne kłamstwa. I Ty dałes na WOŚP? albo jesteś idiotą jeśli wierzysz w to co napisałeś i dałeś, albo cynicznie manipulujesz. Obstawiam to drugie.
Nie ważne, że kłamiesz
Nie ważne, że rzucasz oszczerstwa
Nie ważne, że powielasz rasistowskie i antysemickie kalki

A co ważne?
Że dołożysz czy, jak malowniczo to określił Skiba "obrzygasz" WOŚP?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
pytam_sie



Dołączył: 28 Sty 2014
Posty: 1151
Skąd: pochodzą purupeny brazylijskie ?

PostWysłany: Pon Sty 11, 2016 10:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

unjay napisał:
pytam_sie napisał:


Ważne, że finalnie trochę $ idzie w sprzęt.

Okropne kłamstwa. I Ty dałes na WOŚP? albo jesteś idiotą jeśli wierzysz w to co napisałeś i dałeś, albo cynicznie manipulujesz. Obstawiam to drugie.
Nie ważne, że kłamiesz
Nie ważne, że rzucasz oszczerstwa
Nie ważne, że powielasz rasistowskie i antysemickie kalki

A co ważne?
Że dołożysz czy, jak malowniczo to określił Skiba "obrzygasz" WOŚP?


LOL Smile

Nawet nie chcę mi się polemizować z Tobą ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pytam_sie



Dołączył: 28 Sty 2014
Posty: 1151
Skąd: pochodzą purupeny brazylijskie ?

PostWysłany: Pon Sty 11, 2016 10:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzisz UnJay ja staram się patrzeć na rzeczy nie tylko przez pryzmat tego co pokazują media.

Media pokazują uchodźców w bardzo spreparowany sposób.
A ja i inni dostrzegamy realne zagrożenia. I o tym piszemy.

Tak samo z WOSP - cały czas pisałem, że jestem za ale są rzeczy, które dają do myślenia. Ty tylko patrzysz na piękny obrazek a ja staram się dostrzec też to co jest poza obrazkiem w pięknej ramce.

Tak samo Kulczyk. Wszyscy podniecali się jaki to wielki Polak. Ile to milionów dał na muzeum związane z Żydami. Jego córka jakiś szoł medialny zrobiła dot. pomocy ludziom, gdzie sam 1 odcinek kosztował kilka razy więcej niż zebrana pomoc...

A ja i wielu innych dostrzegło zwykłego zdolnego cwaniaka w Kulczyku, który wyprowadzając swoje najbardziej dochodowe firmy do rajów podatkowych uniknął ogromnych podatków w PL.

Więc Ty dalej żyj w swojej utopii...
Obyś kiedyś nie zdziwił się kiedy wyrzucą Cię ze sklepu bo jesteś
a) polak*
b) w dodatku biały
c) i niewierzący w Allaha

A sklep to będzie na Twoim osiedlu...
*polak było z małej - celowo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
unjay



Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 800

PostWysłany: Wto Sty 12, 2016 12:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wielokrotnie przyznawałeś się do błędów, które Ci wykazywałem, budujesz swoje przekonania na podstawie filmów, które funta kłaków nie są warte, co również ci wytknąłem, wciąż mówisz coś z czego potem musisz się wycofywać, a mimo to nadal jesteś przekonany, że ty patrzysz szerzej, a ja jestem tym naiwnym. Ty żyjesz w realu a ja w utopii. Na jakiej podstawie tak twierdzisz? Bo Ty wiesz i koniec? Niczego Cie te błędy nie nauczyły? Zejdź chłopie na ziemię.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Xander_cage



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 1202
Skąd: N 50°13' E 18°41'

PostWysłany: Wto Sty 12, 2016 12:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie te wszystkie dyskusje są beznadziejne...

Osobiście od kilkunastu lat wspieram i będę wspierał WOŚP tak długo jak będzie grał choć jeden sztab.
Wspaniali lekarze i sprzęt WOŚP uratowali życie moim synom, a córka mogła mieć zrobione badania przesiewowe słuchu. Jeszcze się nie spotkałem ze szpitalem w którym nie było by sprzętu zakupionego przez WOŚP. To nie wszystko. Akcje szkoleniowe z pierwszej pomocy podnoszą świadomość dzieciaków, które w trudnej sytuacji wiedzą jak się zachować i co zrobić.
Cała nagonka napędzana przez lanserów medialnych typu bloger "Ciocia Kaczuszka", "posłanka Obżarska" czy "poseł Staw-Skokowy"*) wynika jedynie z faktu, że szlag ich wszystkich trafia z powodu odniesienia długoletniego sukcesu przez inicjatywę społeczną. Ciekawe dlaczego nikt nie weźmie się tak ostro za rozliczanie rządów z obietnic wyborczych i szczegółowe drążenie oświadczeń majątkowych posłów i ministrów? Czyżby bali się czapy? Zauważcie, że im więcej pojawia się krytyki WOŚP tym więcej zbiera i bardzo dobrze, ludzie którzy angażują się w WOŚP i tak mają ich w głębokim poważaniu i robią swoje za przyzwoleniem społecznym. Być może w sprawozdaniach WOŚP można się doszukać drobnych niejasności, nie mniej jednak przy ogromie pomocy jaką zorganizował WOŚP to rzecz moim zdaniem marginalna.
Co do kosztów imprez to w większości są pokrywane z dotacji celowych pochodzących od lokalnych sponsorów, z tego co wiem zespoły mogą otrzymać jedynie zwrot kosztów dojazdu i ewentualnego noclegu wiem też że 99% zespołów rezygnuje z gaży za występ. Wreszcie ogólnopolski koszt organizacji imprezy w skali ogólnopolskiej jest znikomy w porównaniu z całorocznymi obrotami fundacji. Nikt nie jest na tyle transparentny żeby nie można się do niego doczepić.

Co do wspomnianego Cartiasu ... Nie jest żadną sztuką wygenerować milionowy obrót mając całoroczne wsparcie z budżetu państwa i budżetu jednostek samorządowych. Wiem co się dzieje w niektórych diecezjalnych oddziałach, wały z żywnością, ubraniami czy wreszcie z nieruchomościami i finansami to całkiem niezły materiał dla prokuratury gdyby nie fakt, że wszystkie one są skrzętnie maskowane.

A inne fundacje? TVN, Polsat? Wiecie ile pieniędzy z sms trafia realnie do potrzebujących a ile idzie na "utrzymanie fundacji"? Kiedyś trafiłem na całkiem fajny artykuł, który traktował o tym ile pieniążków otrzymują potrzebujący z datków sms. Wierzcie mi, że od przeczytania tego artykułu ignoruję apele o wysłanie sms o treści....

Nie ma więc o co się kłócić i ubliżać sobie wzajemnie. Niech każdy z nas pomaga w sposób jaki jest zgodny z jego sumieniem a wyniki tej pomocy niech służą potrzebującym jak najpełniej.

Pozdrawiam
Xander

*) Celowo zmienione nazwiska osób publicznych
_________________
... Welcome to the Xander Zone ...



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
tasknw



Dołączył: 17 Lis 2011
Posty: 607
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Sty 12, 2016 12:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Xander_cage
Jak się rzadko z Tobą zgadzam tak teraz podpisuje się pod tym co napisałeś wszystkimi kończynami Applause Thumbsup

A osoby z tego forum o których wszyscy wiedzą, że są prowokatorami mogły by chociaż w tym temacie odpuścić...
_________________
>>>Krewetki to nasza pasja<<<
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
pytam_sie



Dołączył: 28 Sty 2014
Posty: 1151
Skąd: pochodzą purupeny brazylijskie ?

PostWysłany: Wto Sty 12, 2016 2:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tasknw napisał:
Xander_cage
Jak się rzadko z Tobą zgadzam tak teraz podpisuje się pod tym co napisałeś wszystkimi kończynami Applause Thumbsup

A osoby z tego forum o których wszyscy wiedzą, że są prowokatorami mogły by chociaż w tym temacie odpuścić...


... odpuszczone. Amen.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Historia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka