Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Maciej Kandzior Radny Miasta Knurów
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 52, 53, 54 ... 82, 83, 84  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
maciekknurow



Dołączył: 19 Wrz 2006
Posty: 517
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Gru 02, 2015 9:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Serdecznie zapraszam do udziału w anonimowej ankiecie dotyczącej pracy Prezydenta Ramsa pod linkiem:

http://interankiety.pl/interankieta/4f45294b611a21b370556dcaa4434b1a


Oraz dotyczącej pracy Radnych pod linkiem:

http://interankiety.pl/interankieta/8b96280d25c88cf55d96a8ed5a084eb0
_________________
Maciej Kandzior
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Pawełek007



Dołączył: 30 Paź 2015
Posty: 18

PostWysłany: Sro Gru 02, 2015 9:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pan widzę nudzi się w domu Smile
Jaki sens ma robienie ankiety, którą można wypełniać sobie w nieskończoność?
I co mam zrobić Panu na złość i przez godzinkę klikać bez przerwy, że podoba mi się Urząd Pana Prezydenta?
Po co szukać na siłę sensacji, tam gdzie jej nie ma. Wyniki bedą opublikowane, jak będą po pańskiej myśli, czyli urząd się nie podoba, a najlepszym radnym jest oczywiście MACIEJ! Applause

Przypuszczam, że pracuje już grupa ,, chętnych'' kilkajacych ankieciarzy (byłych plakaciarzy), którzy stukają nocki na tej ankiecie.

Ż A Ł O S N E !!!!!!!!!! P R Y M I T Y W N E !!!!!!!!!!! Nie przystoi funkcji publicznej jaką Pan reprezentuje. Są dostępne ankiety bardziej wiarygodne dla inteligentnych ludzi. Wave
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Xander_cage



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 1202
Skąd: N 50°13' E 18°41'

PostWysłany: Czw Gru 03, 2015 10:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dawno nic nie napisałem, ponieważ ku mojemu zdziwieniu nie było większego powodu aby się produkować. Wczoraj jednak postanowiłem "wstukać" kilka słów.
W odniesieniu do postów dotyczących interpelacji radnego Macieja i oczywiście "dokładnie przemyślanego" opublikowania informacji o tym mam pytanie do osoby zgłaszającej interpelacje czyli radnego Macieja Kandzior:

Jaka jest Pana wiedza dotycząca kosztów eksploatacji Forda Mondeo MK4?

W swoim poście bardzo dokładnie wskazał pan na kwotę 5000, a sposób w jaki Pan to uczynił w jednoznaczny sposób wskazywał że kwota jest zbyt duża. Proszę wybaczyć, ale przy ostrożnym założeniu, że roczny przebieg tego samochodu może oscylować w granicach 30000km, mając na uwadze fakt, iż auto musi służyć przez długi czas bezawaryjnie a taką gwarancję daje jedynie stosowanie materiałów wysokiej jakości kwota 5000 zł nie jest kwotą zawyżoną a raczej ostrożnie optymalną. Osobiście używam samochodu który jest dużo tańszy w utrzymaniu i nie przekraczam rocznie 17000km, a mimo to wydaję rocznie na płyny eksploatacyjne oraz ich wymianę w serwisie kwotę około 2000zł a sumaryczne koszty utrzymania mojego samochodu wliczając w nie regularną wymianę normalnie zużywających się elementów i nie uwzględniając opłat typu ubezpieczenie przekraczają kwotę 4000 zł.

Kolejną sprawą jest pseudo ankieta, do której linki zamieścił Pan w swoim poście.

Proszę wybaczyć, ale po raz kolejny odstawia Pan totalną żenadę. Przede wszystkim miarodajna ankieta powinna uniemożliwiać wielokrotne oddawanie głosu z jednego adresu IP, ponad to wyniki ankiety powinny być widoczne dla wszystkich natychmiast po oddaniu głosu i na bierząco aktualizowane. W Pańskiej ankiecie tego nie ma i daję własną głowę pod topór, że za jakiś czas będzie się Pan posiłkował wynikami tejże ankiety mówiącymi o tym, że "mieszkańcy źle postrzegają urzędującego prezydenta" oraz wynikami kolejnej ankiety mówiącymi o tym, że "Maciej Kandzior jest najlepiej postrzeganym radnym w Knurowie..." (albo coś w tym stylu). Mogę taie działanie skwitować jedynie stwierdzeniem - "Żenująco - infantylny, tani chwyt PR z pogranicza rynsztoka intelektualnego".

Za jakiś czas postaram się udostępnić ankietę, która będzie spełniała przynajmniej minimum rzetelności i miarodajności wyników jako przykład, że można to zrobić.

Pozdrawiam
Xander

Ps. Uprzedzając posty, które zapewne za chwilę się pojawią oświadczam, że powyższa wypowiedź jest efektem moich subiektywnych odczuć i poglądów oraz nie jest w żaden sposób sponsorowana. Super
_________________
... Welcome to the Xander Zone ...



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
Xander_cage



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 1202
Skąd: N 50°13' E 18°41'

PostWysłany: Czw Gru 03, 2015 10:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.ankietka.pl/ankieta/209422/ocena-pracy-urzedujacego-prezydenta-miasta-knurowa.html

Powyższy link prowadzi do stworzonej przeze mnie przykładowej ankiety.
Po jej wypełnieniu jest możliwość podglądu wyników oraz kontakt z autorem ankiety czyli mną. Ankieta niestety nie jest zabezpieczona w sposób jaki bym sobie życzył (oddawanie głosu możliwe jest jedynie z jednego IP - to jedyne zabezpieczenie), ale ma to związek wyłącznie z kosztami jakie musiałbym ponieść aby to uczynić. Nie mniej jednak powyższa ankieta daje w miarę uczciwy wynik, który mogą na bieżąco obserwować respondenci.
Dodam jeszcze, że ankieta została stworzona za darmo.

Pozdrawiam
Xander
_________________
... Welcome to the Xander Zone ...



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
Pawełek007



Dołączył: 30 Paź 2015
Posty: 18

PostWysłany: Czw Gru 03, 2015 11:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie umiem się doczekać już wyników tej ankiety radnego Macieja Thumbsup

odczuwam lekki niepokój pod lędźwiami jakie to mogą być wyniki Mr. Green Mr. Green
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maciekknurow



Dołączył: 19 Wrz 2006
Posty: 517
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Gru 04, 2015 8:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkiego Najlepszego z Okazji Waszego Święta Niech Święta Barbara Nad Wami Czuwa i Was Chroni w Trakcie Waszej Ciężkiej i Niebezpiecznej Pracy, Życzę Wam Górnikom ale Również Wszystkim Pracownikom Kopalń
_________________
Maciej Kandzior
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Xander_cage



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 1202
Skąd: N 50°13' E 18°41'

PostWysłany: Pon Gru 07, 2015 9:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja testowa ankieta dobiegła końca ze względu na ograniczenia i limity nałożone na darmową publikację. Poniżej prezentuję wyniki (obrazek jest miniaturką aby zobaczyć w powiększeniu proszę kliknąć w obrazek):


Jak widać powyżej można przeprowadzić miarodajną ankietę wystarczy jedynie trochę chęci, czyste intencje i odrobina poczucia zasad fair-play.

Pozdrawiam
Xander
_________________
... Welcome to the Xander Zone ...



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
krzysiu



Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 1599

PostWysłany: Pon Gru 07, 2015 1:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Xander_cage



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 1202
Skąd: N 50°13' E 18°41'

PostWysłany: Wto Gru 08, 2015 6:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i? O co Ci chodzi?? Mógłbyś bardziej sprecyzować swoje myśli...

Pozdrawiam
Xander

Ps. Mógłbyś też czytać wątek a nie tylko wrzucać bezsensowne komentarze.
_________________
... Welcome to the Xander Zone ...



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
Pawełek007



Dołączył: 30 Paź 2015
Posty: 18

PostWysłany: Wto Gru 08, 2015 10:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale ten wątek to głównie są same bezsensowne myśli i wpisy, więc wpis Krzysia pasuje tutaj Applause
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pytam_sie



Dołączył: 28 Sty 2014
Posty: 1151
Skąd: pochodzą purupeny brazylijskie ?

PostWysłany: Sro Gru 09, 2015 12:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem w tych ankietach brakuje najważniejszego pytania.

DLACZEGO ?

Bo łatwo jest klikać - tak jestem zadowolony / zadowolona.
Tylko często ludzie kompletnie nie potrafią tego uzasadnić ?

Co często widać po ankietach / sondażach w TV Smile
Jak często ludzie odpowiadają ... 'głosuję bo wygląda na sympatycznego z twarzy'.

Moim zdaniem klikania bez argumentów na TAK lub na NIE są niewiarygodne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Xander_cage



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 1202
Skąd: N 50°13' E 18°41'

PostWysłany: Pią Gru 11, 2015 10:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Twoje oczekiwania zostały spełnione. Ktoś założył temat i opracował ankietę.
Pozdrawiam
Xander
_________________
... Welcome to the Xander Zone ...



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
pytam_sie



Dołączył: 28 Sty 2014
Posty: 1151
Skąd: pochodzą purupeny brazylijskie ?

PostWysłany: Pią Gru 11, 2015 11:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Xander_cage napisał:
Twoje oczekiwania zostały spełnione. Ktoś założył temat i opracował ankietę.
Pozdrawiam
Xander


Smile

Niech mu Bóg w dzieciach to wynagrodzi Wink

Miłego dnia !

pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maciekknurow



Dołączył: 19 Wrz 2006
Posty: 517
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Gru 14, 2015 7:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapraszam na jutrzejsze posiedzenia Komisji stałych Rady Miasta, które odbędą się w Ratuszu Miejskim przy ulicy Niepodległości w Knurowie (I piętro).

14.00 Komisja Sportu Turystyki Rekreacji i Promocji Zdrowia

15.30 Komisja Bezpieczeństwa Publicznego Porządku i Spraw Socjalnych

_________________
Maciej Kandzior
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
maciekknurow



Dołączył: 19 Wrz 2006
Posty: 517
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Gru 15, 2015 12:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W piątek 11.12.2015 złożyłem w Urzędzie Miasta Knurów dwa pisma:

1. Adresowane do Skarbnika Miasta Knurów

Proszę o informację na piśmie zawierającą szczegółowy wykaz wydatków zawartych w projekcie budżetu miasta na 2016 rok w Dziale 750 Rozdział 75023 Paragraf 4300 ,,Zakup usług pozostałych" na kwotę 1 083 069,00 złotych.
Podczas posiedzenia Komisji Sportu na początku grudnia pytałem pana Skarbnika czy czasem w tym paragrafie nie są ,,ukryte" wydatki związane z utrzymaniem samochodu służbowego (limuzyna Ford Mondeo) którym wraz z kierowcom porusza się Prezydent Adam Rams?
Wydatki te wraz z utrzymaniem kierowcy wynoszą według moich wyliczeń ponad 1 00 000 złotych rocznie...
Zapytałem również czy nie są tutaj ,,wrzucone" koszty zakupu prasy dla Urzędników Urzędu Miasta Knurów i czy [color=green]wśród tej prasy jest Przegląd Lokalny?
Pan Skarbnik odpowiedział że istotnie w tym paragrafie są zawarte koszty utrzymania limuzyny prezydenta oraz zakupu prasy dla jego urzędników a Przegląd Lokalny jest jednym z kupowanych tytułów prasowych.
Zapytałem po co Przegląd urzędnikom, czy po to żeby zobaczyć jak pięknie na zdjęciach wyszedł Prezydent Rams?
Skarbnik odpowiedział że dzięki Przeglądowi urzędnicy dowiadują się o problemach mieszkańców Knurowa i mogą reagować...
Masakra!!!


2. Drugie moje pismo skierowane było do Wydziału Organizacji i Kadr Urzędu Miasta Knurów.
W piśmie tym proszę o informację jaka kwota jest planowana przez wydział na zakup płynów eksploatacyjnych (w bieżącym roku 5000 złotych) do samochodu służbowego Prezydenta Ramsa oraz jakie kwoty planowane są na mycie tej limuzyny (w bieżącym roku 3000 złotych), zakup paliwa (obecnie ponad 20 000 złotych), serwis (obecnie 4000 złotych), naprawy (obecnie 7000 złotych), koszty utrzymania kierowcy (obecnie?)...


Muszę dodać że pan Skarbnik w czasie posiedzenia Komisji Sportu zobowiązał się w obecności członków komisji o udzielenie mi informacji na piśmie jeszcze przed Sesją na której będziemy uchwalać budżet Knurowa na 2016 rok czyli przed 16.12.2016 niestety do dziś nie otrzymałem odpowiedzi...
_________________
Maciej Kandzior
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 52, 53, 54 ... 82, 83, 84  Następny
Strona 53 z 84

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka