Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Maciej Kandzior Radny Miasta Knurów
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 46, 47, 48 ... 82, 83, 84  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
OK



Dołączył: 19 Paź 2014
Posty: 213
Skąd: Koziełka

PostWysłany: Sob Wrz 12, 2015 11:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kapitan Radny napisał:

Dosyć mam męczeństwa i mesjanizmu Macieja.

Każdy wybiera swoją drogę Wink a w naszej narodowej historii taka postawa ma wielką tradycję. Moim zdaniem do męczęstwa i mesjanizmu Maćkowi jeszcze daleko.

Kapitan Radny napisał:
Wiem, że zaraz Wujek Władek napisze hejta a OK może też.

Jakoś nie pamiętam bym hejtował Maćka, no chyba że zadawanie pytań nazywasz hejtowaniem ? U nas zadawanie pytań politykom to niebywała agresja, pewnie inspirowana przez służby no i opłacana wiadomo przez kogo taki przykład idzie z wiejskiej.

Kapitan Radny napisał:

Sanecznik napisał w ulotce, że przystąpić do przetargu mogły tylko firmy do 60 km od Knurowa, i wytyka to jako minus Ramsowi. Z całym szacunkiem, ale czy wy naprawdę wierzycie w to, że firma 100 km od Knurowa wywoziłaby nam śmieci taniej?

Rozumiem że osoby przygotowujące przetarg miały pewność że żadna firma mieszcząca się dalej niż 60 km od Knurowa nie będzie tańsza. Pan Prezydent Rams zgodził się na takie warunki przetargu więc zgadza się z cenzusem odległości zawartym w warunkach przetargu. A po prawdzie co to powinno miasto interesować gdzie są odwożone śmieci. Firma może nawet wozić do Świnoujścia ważne jest jakość wykonywanych usług oraz cena. Jestem ciekaw także ile firm "śmieciarskich" znajduje się do 60 km od Knurowa ?

Xander_cage napisał:

Knurów nie ma zadłużenia i niech tak zostanie jak najdłużej.

Xander nie siej propagandy że każdy kredyt (zadłużenie) to zło wcielone.
To tak jak w domowym budżecie kredyt na wakacje, nowego laptopa czy też kawiarkę to głupota ale czy kredyt na mieszkanie nazwiesz głupotą ? Nie mam nic przeciwko temu by miasto wzięło kredyt jeżeli miasto spożytkuje go w naprawdę ważnym celu. Na razie miasto (pośrednio) bierze kredyt by w roku wyborczym nie robić podwyżek za wodę Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Xander_cage



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 1202
Skąd: N 50°13' E 18°41'

PostWysłany: Pon Wrz 14, 2015 7:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@OK: A kto qwa sieje jekąś propagandę?? Chłopie co ty bierzesz. Napisałem, że nie mamy zadłużenia i niech tak zostanie jak najdłużej, ale jeśli będzie trzeba to też panikował nie będę. Ogarnij sie chłopie i czytaj ze zrozumieniem....

Pozdrawiam
Xander
_________________
... Welcome to the Xander Zone ...



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
OK



Dołączył: 19 Paź 2014
Posty: 213
Skąd: Koziełka

PostWysłany: Pon Wrz 14, 2015 10:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Xander_cage napisał:
@OK: A kto qwa sieje jekąś propagandę?? Chłopie co ty bierzesz. Napisałem, że nie mamy zadłużenia i niech tak zostanie jak najdłużej, ale jeśli będzie trzeba to też panikował nie będę. Ogarnij sie chłopie i czytaj ze zrozumieniem....

Pozdrawiam
Xander
Zalecam spokój Smile nie chodziło mi o "atak" ad persona ale o ogólny opis sytuacji, jeśli cię zdenerwowało to sorry.

Mam nadzieje że wyjaśniłem o co mi chodzi Smile

Pozdrawiam.
OK.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wujek Władek



Dołączył: 10 Lis 2014
Posty: 78

PostWysłany: Pon Wrz 14, 2015 1:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odnoszę wrażenie, że osobą, która robi największy szum w tym temacie jest Xander_cage. Chłopie zajmij się lepiej tym czym się zajmujesz, bo z twoją siłą jako ochroniarz jesteś bardzo dobry i tego kwestionować nie chce, ale w temacie polityki samorządowej w naszym mieście nie masz za dużej wiedzy. Uważasz, że nasze miasto bardzo dobrze się rozwija tylko dlatego, ponieważ nie mamy długo publicznego. Jeśli masz takie zdanie to nie mamy o czym rozmawiać. Widzę, że po za pisaniem na tym forum w owym temacie nie znasz dogłębnie spraw naszej knurowskiej władzy i tego jak wygląda to od kuchni. Po za atakiem na radnego Kandziora oraz jak to temat wyszło, także osób które mają inne zdanie niż ty nie wnosisz nic do dyskusji, a jak to teraz pokazałeś okazujesz też brak kultury przez pisanie niecenzuralnych słów.To jest naprawdę ŻAŁOSNE!!!.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
chwastow



Dołączył: 24 Kwi 2007
Posty: 84

PostWysłany: Pon Wrz 14, 2015 8:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wujek Władek napisał:
Odnoszę wrażenie, że osobą, która robi największy szum w tym temacie jest Xander_cage. Chłopie zajmij się lepiej tym czym się zajmujesz, bo z twoją siłą jako ochroniarz jesteś bardzo dobry i tego kwestionować nie chce, ale w temacie polityki samorządowej w naszym mieście nie masz za dużej wiedzy. Uważasz, że nasze miasto bardzo dobrze się rozwija tylko dlatego, ponieważ nie mamy długo publicznego. Jeśli masz takie zdanie to nie mamy o czym rozmawiać. Widzę, że po za pisaniem na tym forum w owym temacie nie znasz dogłębnie spraw naszej knurowskiej władzy i tego jak wygląda to od kuchni. Po za atakiem na radnego Kandziora oraz jak to temat wyszło, także osób które mają inne zdanie niż ty nie wnosisz nic do dyskusji, a jak to teraz pokazałeś okazujesz też brak kultury przez pisanie niecenzuralnych słów.To jest naprawdę ŻAŁOSNE!!!.


Póki co xander ma większe jaja niż ten cały Kandziora. Nawet jeśli nie zna się na polityce, ma prawo pytać, a zafajdanym by nie rzec za*ranym obowiązkiem radnego jest udzielić wyczerpującej odpowiedzi. Przez kilkadziesiąt stron tego tematu nie pojawila sie ani jedna rzeczowa odpowiedź radnego Kandziory. Są za to posty pisane przez jego przybocznych lub wytwory multikont bazujące na insynuacjach, ogólnikach i wycieczkach osobistych. Kit to wciskać w Bocianie, a nie nam.
_________________
Posiadam osobowość 'borderline'
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Emanuel



Dołączył: 28 Mar 2015
Posty: 37

PostWysłany: Pon Wrz 14, 2015 8:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Post wujka Władka zadziwia , szokuje.Cały osąd o wpisach Xander _cage / które ja sobie cenię / jest niesprawiedliwy stronniczy i w moim mniemaniu potwierdza , że właśnie to wujek Władek w każdym wpisie i temacie ośmiesza, atakuje , krytykuje, jest stronniczy, a jego jedne zadanie to kreować Kandziora na bohatera . Brzydko Violent
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Xander_cage



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 1202
Skąd: N 50°13' E 18°41'

PostWysłany: Pon Wrz 14, 2015 9:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wujek Władek napisał:
Odnoszę wrażenie, że osobą, która robi największy szum w tym temacie jest Xander_cage. Chłopie zajmij się lepiej tym czym się zajmujesz, bo z twoją siłą jako ochroniarz jesteś bardzo dobry i tego kwestionować nie chce, ale w temacie polityki samorządowej w naszym mieście nie masz za dużej wiedzy. Uważasz, że nasze miasto bardzo dobrze się rozwija tylko dlatego, ponieważ nie mamy długo publicznego. Jeśli masz takie zdanie to nie mamy o czym rozmawiać. Widzę, że po za pisaniem na tym forum w owym temacie nie znasz dogłębnie spraw naszej knurowskiej władzy i tego jak wygląda to od kuchni. Po za atakiem na radnego Kandziora oraz jak to temat wyszło, także osób które mają inne zdanie niż ty nie wnosisz nic do dyskusji, a jak to teraz pokazałeś okazujesz też brak kultury przez pisanie niecenzuralnych słów.To jest naprawdę ŻAŁOSNE!!!.


Widzisz chłopie, tak się składa, że to właśnie Ty mało wiesz (przynajmniej na mój temat i tego czym się zajmuję). Polityką się brzydzę i nie wypowiadam się na tematy polityczne czy to w sferze loklanej czy ogólnopolskiej. Mam w temacie sporą wiedzę, ale to nie czas i miejsce by jej używać. Hipokryzją wieje od Ciebie jeśli odczytujesz moje posty w tym temacie jako ataki. Wiedzy z zakresu politycznych rozgrywek nie ujawniam, ale za to na temat PR mogę powiedzieć wiele. Moje ataki (jak je nazwałeś) na Maćka mają za zadanie wytknięcie mu błędów i uchronienie go od zruinowania swojej opinii, bo wbrew pozorom Maciek mógłby wiele wnieść do RM gdyby tylko nie działał jak (za przeproszeniem) oszołom. Wybacz Maćku. Działając sumiennie, aktywnie i przede wszystkim merytorycznie można zrobić wiele nawet będąc zdeklarowanym opozycjonistą. A robienie bajzlu to czyste oszołomstwo.
Sprawa z OK to czyste nieporozumienie - źle odczytany post przeze mnie i OK Smile
Inną sprawą jest to, że istotnie nie mamy o czym rozmawiać choćby z tej racji, że nie lubię dyskutować z multiuserami i z tego raczej się nie wyłgasz drogi Władku. Więc kto tutaj jest żałosny?

Pozdrawiam
Xander

ps. Bardzo dziękuję za obronę mojej osoby i poparcie mojego zdania Smile
_________________
... Welcome to the Xander Zone ...



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
wujek Władek



Dołączył: 10 Lis 2014
Posty: 78

PostWysłany: Pon Wrz 14, 2015 9:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na tym forum posługuje się tylko i wyłącznie jednym kontem, ale jeśli ktokolwiek uważa, że ktoś piszę tutaj z kilku konto to na pewno chwastow i Emanuel to ta sama osoba. Widać to dlatego, że zaatakowała mnie dzisiaj bardzo dogłębnie i jak można to zauważyć napisała to bardzo w przybliżonym czasie.
Nie chce wyjść tutaj na obrońce radnego Maćka, ale uważam, że post, który założył tutaj radny nie służy do zadawania pytań tylko informacji jakie radny w danym momencie załatwia oraz jakie działania dzieją się w naszym mieście i jaką kwestię w nich sam radny. Uważam, że jak komuś bardzo zależy na odpowiedzi na jakieś pytanie to dlaczego osobiście nie pojawi się na dyżurach radnych, na których w/w radny urzęduje. Wiem z własnego doświadczenie, że mieszkańcy nie wywierają się na takie dyżury, a potem zaczynają płakać na forum, bo nic nie wiedza. Polecam ruszyć dupę i wybrać się na taki dyżur. Jeśli komuś się już wyjątkowo nie chce radni są zawsze uchwytni po Sesji Rady Miasta, na która przecież każdy mieszkaniec może się zjawić. Nie wiem skąd, więc takie narzekania. Ale nic dziwnego, gdyż łatwiej marudzić i narzekać niżeli osobiście coś zdziałać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zonku



Dołączył: 29 Wrz 2007
Posty: 935
Skąd: Knurów City

PostWysłany: Pon Wrz 14, 2015 9:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podsumowują ten wątek dla niektórych osób lepszy jest radny który nic nie robi a bierze dietę, niż radny który choćby w minimalny sposób stara się coś robić. Super.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wujek Władek



Dołączył: 10 Lis 2014
Posty: 78

PostWysłany: Pon Wrz 14, 2015 9:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Xander_cage napisał:
wujek Władek napisał:
Odnoszę wrażenie, że osobą, która robi największy szum w tym temacie jest Xander_cage. Chłopie zajmij się lepiej tym czym się zajmujesz, bo z twoją siłą jako ochroniarz jesteś bardzo dobry i tego kwestionować nie chce, ale w temacie polityki samorządowej w naszym mieście nie masz za dużej wiedzy. Uważasz, że nasze miasto bardzo dobrze się rozwija tylko dlatego, ponieważ nie mamy długo publicznego. Jeśli masz takie zdanie to nie mamy o czym rozmawiać. Widzę, że po za pisaniem na tym forum w owym temacie nie znasz dogłębnie spraw naszej knurowskiej władzy i tego jak wygląda to od kuchni. Po za atakiem na radnego Kandziora oraz jak to temat wyszło, także osób które mają inne zdanie niż ty nie wnosisz nic do dyskusji, a jak to teraz pokazałeś okazujesz też brak kultury przez pisanie niecenzuralnych słów.To jest naprawdę ŻAŁOSNE!!!.


Widzisz chłopie, tak się składa, że to właśnie Ty mało wiesz (przynajmniej na mój temat i tego czym się zajmuję). Polityką się brzydzę i nie wypowiadam się na tematy polityczne czy to w sferze loklanej czy ogólnopolskiej. Mam w temacie sporą wiedzę, ale to nie czas i miejsce by jej używać. Hipokryzją wieje od Ciebie jeśli odczytujesz moje posty w tym temacie jako ataki. Wiedzy z zakresu politycznych rozgrywek nie ujawniam, ale za to na temat PR mogę powiedzieć wiele. Moje ataki (jak je nazwałeś) na Maćka mają za zadanie wytknięcie mu błędów i uchronienie go od zruinowania swojej opinii, bo wbrew pozorom Maciek mógłby wiele wnieść do RM gdyby tylko nie działał jak (za przeproszeniem) oszołom. Wybacz Maćku. Działając sumiennie, aktywnie i przede wszystkim merytorycznie można zrobić wiele nawet będąc zdeklarowanym opozycjonistą. A robienie bajzlu to czyste oszołomstwo.
Sprawa z OK to czyste nieporozumienie - źle odczytany post przeze mnie i OK Smile
Inną sprawą jest to, że istotnie nie mamy o czym rozmawiać choćby z tej racji, że nie lubię dyskutować z multiuserami i z tego raczej się nie wyłgasz drogi Władku. Więc kto tutaj jest żałosny?

Pozdrawiam
Xander

ps. Bardzo dziękuję za obronę mojej osoby i poparcie mojego zdania Smile


Każdy popełnia błędy i zdaje sobie z tego sprawę, że radny Kandzior też je popełnia. Ale jak zauważam to ten radny jest w naszym mieście najbardziej aktywny. Jestem ciekawy jakie nazwiska radnych z naszego miasta może przytoczyć przeciętny mieszkaniec? Wielu z tych radnych jest w cieniu i mało kto o nich wie. A radny to osoba, która nie powinna chować się na boku, ale być aktywna i coś działać. A w chwili obecnej widzę, że robi to nie wielu radnych. Zobacz sobie ilu radnych zgłosiło wnioski do przyszłorocznego budżetu. Zobacz ile wniosków złożył Maciej, a ile inni radni. Są również tacy, który nie złożyli żadnego. Powiedz mi kto głosował za podwyżką za wodę, za podwyżką za śmieci. To, że jesteś bogaty i kilku złotowa podwyżka tak bardzo cie nie boli to nie oznacza, że inni mieszkańcy są w tej samej sytuacji finansowej. Najwidoczniej masz osobiste sprawy do radnego Kandziora i próbujesz go w ten sposób zaatakować na tym forum. To, że broni cie kilku osób to wina, że jeden osoba na tym forum używa tutaj 10 kont z których pisze.
Uważam, że jeśli ktoś ma do kogoś jakieś zastrzeżenia to powinien załatwić je osobiście twarzą w twarz i mam tu na myśli oczywiście załatwienie spraw poprzez rozmowę, ale nie bicie się czy oczernianie kogoś na forach internetowych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
chwastow



Dołączył: 24 Kwi 2007
Posty: 84

PostWysłany: Pon Wrz 14, 2015 9:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wujek Władek napisał:
Ja na tym forum posługuje się tylko i wyłącznie jednym kontem, ale jeśli ktokolwiek uważa, że ktoś piszę tutaj z kilku konto to na pewno chwastow i Emanuel to ta sama osoba. Widać to dlatego, że zaatakowała mnie dzisiaj bardzo dogłębnie i jak można to zauważyć napisała to bardzo w przybliżonym czasie.
Nie chce wyjść tutaj na obrońce radnego Maćka, ale uważam, że post, który założył tutaj radny nie służy do zadawania pytań tylko informacji jakie radny w danym momencie załatwia oraz jakie działania dzieją się w naszym mieście i jaką kwestię w nich sam radny. Uważam, że jak komuś bardzo zależy na odpowiedzi na jakieś pytanie to dlaczego osobiście nie pojawi się na dyżurach radnych, na których w/w radny urzęduje. Wiem z własnego doświadczenie, że mieszkańcy nie wywierają się na takie dyżury, a potem zaczynają płakać na forum, bo nic nie wiedza. Polecam ruszyć dupę i wybrać się na taki dyżur. Jeśli komuś się już wyjątkowo nie chce radni są zawsze uchwytni po Sesji Rady Miasta, na która przecież każdy mieszkaniec może się zjawić. Nie wiem skąd, więc takie narzekania. Ale nic dziwnego, gdyż łatwiej marudzić i narzekać niżeli osobiście coś zdziałać.


Hahaha. Jeśli Twoje własne doświadczenie pokazuje, że mieszkańcy nie chodzą na dyżury, a później płaczą na forum, bo nic nie wiedzą, to zacznij chodzić i przestań zalewać nas bredniami na forum. Niby nie chcesz ale za kazdym razem robisz z siebie rzecznika Kandziory. Dołączyłeś do forum kilka dni przed wyborami. Przypadek? Nie sądzę. Sądząc po błędach jakie popełniasz w swoich postach i emocjonalnym, wręc nerwowym tonie wypowiedzi, wielce prawdopodobne, że jesteś radnym Maciejem.
I jeszcze jedna kwestia: radny ma służyć swoim wyborcom, a ci mają wobec niego funkcje kontrolne. Uchylając się od odpowiedzi na pytania, Kandziora pokazuje arogancję - jakże wszechobecną na wysokim szczeblu władzy.
Insynuacje jakobym był alter ego emanuela pozostawię bez komentarza.
_________________
Posiadam osobowość 'borderline'


Ostatnio zmieniony przez chwastow dnia Pon Wrz 14, 2015 9:46 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
OK



Dołączył: 19 Paź 2014
Posty: 213
Skąd: Koziełka

PostWysłany: Pon Wrz 14, 2015 9:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak na rozładowanie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Xander_cage



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 1202
Skąd: N 50°13' E 18°41'

PostWysłany: Pon Wrz 14, 2015 9:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sam sobie zaprzeczasz przyjacielu. Najpierw piszesz, że nie chcesz wyjść na obrońcę Maćka ale przez większość tematu zaciekle go bronisz (niejednokrotnie się ośmieszając).
Aktywności Maćkowi nie można odmówić i tutaj masz rację z jednym małym ALE. Gdyby Maciej przekierował swoją aktywność na dziedziny ze swojego programu wyborczego, to wiem, że bardzo szybko zrealizował by większość postulatów, niestety on woli inną drogę.
Nie można być dobrym we wszystkim a niestety Maciek usiłuje taki być - to jest niemożliwe do zrealizowania. O wiele bardziej został by zapamiętany gdyby "wydeptał" tą dodatkową karetkę niż jeśli oblepi całe miasto plakatami.
Sprawy podwyżek nie chcę ruszać bo temat był lub jest aktywny w innym miejscu i jak pewnie zauważyłeś przyjacielu nie zabrałem w nim głosu. Nie jestem bogaczem (sam utrzymuję 5 osobową rodzinę), ale jestem w stanie zrozumieć i przyjąć do wiadomości (nie bez nerwówki), że czasem trzeba ponosić dodatkowe koszta.
Powiedz mi ile razy Maciej był na posiedzeniu komisji ds budżetu obywatelskiego (mam wiedzę z pierwszej ręki więc nie wciśniesz mi kitu)?
Praca w komisjach nie polega tylko na zgłaszaniu wniosków, trzeba jeszcze popracować nad ubraniem tego logicznie w słowa i stworzenie konkretnych przepisów.
A inni radni? Każdy ma swoją metodykę pracy. Jeśli ktoś nie lubi szafować swoimi personaliami w necie to załatwia swoje sprawy bez zbędnego rozgłosu. Kiedyś nie istniały fora, twarzoksiążka i inne media internetowe a ludzie jakoś wiedzieli co robią radni i na bieżąco weryfikowali ich dokonania bez zbędnego pieniactwa, krzyku i oczerniania.
Co do obrony na forum to nie potrzebuję obrońców w tym temacie jestem pewien, że racja jest po mojej stronie i tego będę się trzymał. Piszesz, że broni mnie osoba z multikontem, ale jednocześnie nie ujawniasz swojej tożsamości, a Twoje posty pisane są w stylu do złudzenia przypominający kilku forumowiczów. Wybacz więc, ale ten argument jest bezzasadny.

Pozdrawiam
Xander
_________________
... Welcome to the Xander Zone ...



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
Xander_cage



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 1202
Skąd: N 50°13' E 18°41'

PostWysłany: Pon Wrz 14, 2015 10:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zonku napisał:
Podsumowują ten wątek dla niektórych osób lepszy jest radny który nic nie robi a bierze dietę, niż radny który choćby w minimalny sposób stara się coś robić. Super.

Dobrymi chęciami piekło jest wybrukowane.
Czy możesz udowodnić, że pozostali radni nic nie robią? Dlaczego? Bo nie słychać o nich w necie?
Co w takim razie ma powiedzieć na przykład Przemek Dulias, wieloletni radny, który nie afiszuje się w necie a mimo wszystko działa w swoim rejonie. Fakt, że nie wszystko wychodzi jakby chciał ale szacunek i poparcie wśród mieszkańców rejonu ma o czym może świadczyć fakt, że od wielu lat masakruje w wyborach kontrkandydatów. Chłop dba o swój wizerunek, robi swoje i jeśli ktoś wyjdzie z inicjatywą stara się pomóc. To jest dla mnie radny...

Pozdrawiam
Xander
_________________
... Welcome to the Xander Zone ...



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
chwastow



Dołączył: 24 Kwi 2007
Posty: 84

PostWysłany: Pon Wrz 14, 2015 10:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Radny Szafarz? Gdyby nie jego upór i determinacja górniczy emeryci obeszliby się smakiem ekwiwalentu za tonę węgla.
Radny Sobierajski? Sprowadził do Knurowa popularnych artystów (Brzozowski, Karpiel-Bułecka, Wilk, Szcześniak), angażując ich i siebie do przedsięwzięć charytatywnych. Z tego co pamiętam, sam Kandziora chwalił się na fejsie swoim zdjęciem z jednego z tych wydarzeń.
Radny Szydło organizuje zbiórki elektrośmieci i przy każdej okazji włącza się w promowanie zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym, prowadzi akcje profilaktyczne wśród dzieci i dorosłych.
Radny Rejkowicz organizuje zawody wędkarskie dla dzieci i dorosłych, skupiając wokół szczygłowickich stawów rzeszę amatorów tego sportu. Poza tym porusza wiele tematów związanych ze Szczygłowicami.
To tylko kilka przykładów. Zapewniam, jest ich więcej i przy każdym z nich lamentowanie i nachalny PR radnego Kandziory wypada blado.
_________________
Posiadam osobowość 'borderline'
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 46, 47, 48 ... 82, 83, 84  Następny
Strona 47 z 84

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka