Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Szczygłowice: chory chłopak aresztowany za pocałunek
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Rotmistrz



Dołączył: 30 Lip 2013
Posty: 365

PostWysłany: Sob Wrz 05, 2015 9:30 pm    Temat postu: Szczygłowice: chory chłopak aresztowany za pocałunek Odpowiedz z cytatem

Proszę o rozpowszechnianie tego apelu:

http://osiedleszczyglowice.blogspot.com/2015/09/mord-prasowy.html

Od kilku dni lokalne media ( Dziennik Zachodni, Nowiny Gliwickie ) rozpisują się na temat aktu rzekomego molestowania dzieciaka w Szczygłowicach. Dziennik Zachodni bez krzty refleksji zamieścił nawet film z doprowadzenia chłopaka na przesłuchanie, zaś pismaki z NG użyły sformułowania „zboczeniec”.

http://www.nowiny.gliwice.pl/aktualnosci,6153,0

Wielu jednak mieszkańców Szczygłowic doskonale zdaje sobie sprawę, że chłopak ten ma bardzo poważne problemy zdrowotne. Osobiście kilkanaście razy widziałem gdy najpierw go wykrzywiało, wykonywał dziwne ruchy, zaś na końcu dostawał bardzo silnego ataku padaczki. Jeśli nawet rzeczywiście całował owe dziecko, to było to wynikiem ataku choroby. Dwa razy też widziałem, gdy chłopaka z ulicy zabierała karetka.

Umieszczenie tego chorego chłopaka pod takim zarzutem w areszcie to wyrok na niego!!!

Uważam za bezczelność insynuowanie że chłopak ten może mieć związek z rzekomymi aktami zaczepiania dzieci „na cukierki”. Każdy kto zna sprawę, wie że chłopak ten często dopominał się o dwa złote w zamian za odwiezienie koszyka w sklepie.

A Knurowskiej policji pragnę przypomnieć, że macie w Szczygłowicach kilka znacznie poważniejszych spraw do wyjaśnienia!!! I Wy wiecie o czym ja mówię!!!

Proszę mieszkańców Szczygłowic o wsparcie!!!
_________________
Msza Trydencka w Gliwicach
Osiedle Szczygłowice


Ostatnio zmieniony przez Rotmistrz dnia Pon Wrz 07, 2015 1:29 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
MefKM



Dołączył: 25 Lip 2006
Posty: 903
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Wrz 07, 2015 10:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale to uważasz, że powinni dać mu pouczenie i wypuścić, i czekać aż następnym razem, będąc ponownie pod wpływem alkoholu, dopuści się jeszcze cięższych czynów

to była czynna napaść - wg nowin gliwickich "29-letni mieszkaniec Knurowa zaczepił bawiącego się na placu zabaw w Szczygłowicach sześcioletniego chłopca. Mężczyzna był kompletnie pijany. Podszedł do dziecka, złapał je, zaczął obściskiwać i całować w usta".
_________________
MefKM
_______________________________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Balbina



Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 1608
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Wrz 07, 2015 11:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie reagujcie na prowokacje Rotmstrza
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rotmistrz



Dołączył: 30 Lip 2013
Posty: 365

PostWysłany: Pon Wrz 07, 2015 1:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MefKM napisał:
ale to uważasz, że powinni dać mu pouczenie i wypuścić, i czekać aż następnym razem, będąc ponownie pod wpływem alkoholu, dopuści się jeszcze cięższych czynów


Czytałeś choćby komentarze pod moim apelem zamieszczonym na facebookowej stronie iknurow? Chyba nie. Tam ludzie z imienia i nazwiska opisują tę sytuacje. Mamy do czynienia z mordem sądowym.

Radzę poczytać komentarze pod tym wpisem. Bardzo ciekawa jest kwestia zachowania tego dzieciaka...

https://www.facebook.com/iknurow/photos/a.655708657815689.1073741829.631911166862105/953910297995522/?type=1&theater

podpisuje sie pod tym nigdy w to nie uwieze gdyz bylam swiadkiem jak owy chlopiec z innymi wielokrotnie zaczepil zekomp oskarzonego plujac na niego i rzucajac kamieniami uwazam jak jyz wspimiano trzeba rxeczywiscie przyjzec sie blizej wiekszemu problemowi bo na Szczyglowicach dojdzie do tragedi ale zapewniam nie zwiny tego chorego chlopaka

Zródło: facebook


Na kilkanaście godzin przed moim wpisem, głosy oburzenia pojawiły się też na profilu Nowin Gliwickich. Ci ludzie to też prowokatorzy?
_________________
Msza Trydencka w Gliwicach
Osiedle Szczygłowice
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
MefKM



Dołączył: 25 Lip 2006
Posty: 903
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Wrz 07, 2015 1:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zdarzenia nie widziałem, zacytowałem nowiny gliwickie i do tych informacji napisałem komentarz

dalej uważam, że jeśli osoba pod wpływem alkoholu napada na małe dziecko, to powinna być aresztowana, ba nawet osoba pod wyraźnym wpływem alkoholu czy jakichkolwiek środków odurzających nie powinna przebywać na placu zabaw, gdzie bawią się małe dzieci
_________________
MefKM
_______________________________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anonim



Dołączył: 11 Lip 2006
Posty: 1502

PostWysłany: Pon Wrz 07, 2015 1:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rotmistrz podobnie jak polscy biskupi uważa, że to dzieci są winne molestowania, bo prowokują dorosłych. Może nawet ich molestują.

Padaczka nie jest przyczyną, którą można tłumaczyć zboczone zachowania.
_________________
Śląsk dawał Warszawie miliony ton węgla, w zamian za to Warszawa brała od Śląska miliony ton stali.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rotmistrz



Dołączył: 30 Lip 2013
Posty: 365

PostWysłany: Pon Wrz 07, 2015 2:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A miałeś w tym wypadku do czynienia z molestowaniem? Ten człowiek bez względu na stan upojenia alkoholowego, trzyma się coraz gorzej na nogach. Łobuz mu ponoć dokuczał. Inny alkoholik dał by dziecku w twarz. On widocznie ma już zaburzone rozumowanie, że podszedł do dzieciaka i go pocałował.

Z tak bzdurnego powodu, ten bardzo chory człowiek trafił do aresztu pod zarzutem molestowania.



Teraz Wymiar Sprawiedliwości chcę połączyć jego sprawę z kolesiem który miał zaczepiać dzieci na cukierki w Knurowie. To jest tak żałosna teza, że szkoda jej komentować.
_________________
Msza Trydencka w Gliwicach
Osiedle Szczygłowice


Ostatnio zmieniony przez Rotmistrz dnia Pon Wrz 07, 2015 10:53 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
zonku



Dołączył: 29 Wrz 2007
Posty: 935
Skąd: Knurów City

PostWysłany: Pon Wrz 07, 2015 5:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rotmistrz, ty jesteś chory. Chodź by nie wiem co koleś przeszedł w życiu, nie dałbym bezkarnie zbliżyć się do mojego dziecka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rotmistrz



Dołączył: 30 Lip 2013
Posty: 365

PostWysłany: Pon Wrz 07, 2015 7:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozumiem że nie czujesz żadnego dysonansu w związku z tym, że teraz ten chłopaczyna przebywa w areszcie, ze względu na najgorszy z możliwych zarzutów???
_________________
Msza Trydencka w Gliwicach
Osiedle Szczygłowice
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ala



Dołączył: 30 Paź 2006
Posty: 1102

PostWysłany: Pon Wrz 07, 2015 8:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najpierw "Tęczowy portal Gejowo",
teraz usprawiedliwianie "innych czynności seksualnych" na nieletnim,
no i ta tęsknota do "starych zachowań(nawyków) kościoła".
STRACH się BAĆ.
_________________
Jeśli nie rozumiesz treści tego postu, to znaczy nie jesteś adresatem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pytam_sie



Dołączył: 28 Sty 2014
Posty: 1151
Skąd: pochodzą purupeny brazylijskie ?

PostWysłany: Pon Wrz 07, 2015 8:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od tego są biegli sądowi i ocenią fachowo jest stan zdrowia i zachowania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Balbina



Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 1608
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Wrz 08, 2015 9:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy naprawdę nie widzicie, ze Rotmistrz Was prowokuje?????? Przy wielu poprzednich tematach sami zwróciliście uwagę - nie podejmować z nim dyskusji - temat sam umrze. On zawsze inauguruje kontrowersyjny temat po czym obserwuje jak się zagryzacie. Masakra. Znamy Go na tyle by wiedzieć, że uwielbia takie sytuacje - a Wy ja dzieci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rotmistrz



Dołączył: 30 Lip 2013
Posty: 365

PostWysłany: Sro Wrz 09, 2015 12:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy uważa mnie Pani za zwyrodnialca? Czy mogę sobie robić żarty z tragicznej sytuacji? Ten chłopak jest ciężko chorym alkoholikiem, bardzo doświadczonym przez los. Podbiegł do tego dziecka, tylko dlatego że wcześniej był dręczony przez dzieciarnie. Czy zadała sobie Pani trudu i poczytała na stronie facebookowej stronie iknurow relacji osób znających sytuacje?

Widziała Pani ile osób ze Szczygłowic poparło mój apel?

Ten chłopak w żadnym wypadku nie mógł się znaleść w areszcie. Co jeśli trafi do celi ze zwyrodnialcami?

Widziała Pani tą nagonkę przeciwko niemu w lokalnych mediach? Widziała Pani materiał TVT w którym został nazwany "pedofilem w piaskownicy"?
_________________
Msza Trydencka w Gliwicach
Osiedle Szczygłowice
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
bananek



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 234

PostWysłany: Sob Wrz 12, 2015 10:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Balbina napisał:
Czy naprawdę nie widzicie, ze Rotmistrz Was prowokuje?


No i Przegląd Lokalny opublikował zdanie Rotmistrza. I jest podpisane imieniem i nazwiskiem. Chyba jednak Balbino w tym przypadku się mylisz. Mam nadzieję, że ww. zgłosił się na Policję i złożył i tam odp. wyjaśnienia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
opty



Dołączył: 13 Cze 2015
Posty: 458

PostWysłany: Sob Wrz 12, 2015 9:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znam sprawę. Rotmistrz ma rację, że to chory człowiek, bardzo doświadczony przez los.
_________________
"Nienawiść sączy się strumykami. Ale potem wylewa rzeką"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka