Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Knurowianie nie lubią wykształconych ludzi

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wujek Władek



Dołączył: 10 Lis 2014
Posty: 78

PostWysłany: Wto Sie 25, 2015 2:37 pm    Temat postu: Knurowianie nie lubią wykształconych ludzi Odpowiedz z cytatem

Od ostatnich wyborów samorządowych minęło już 9 miesięcy, ale bardzo do dzisiaj zastanawia mnie wynik ostatnich samorządowych wyborów w naszym mieście. Do wyboru mieliśmy 3 kandydatów na prezydenta. Dwóch z nich miało wykształcenie wyższe z czego jeden z nich dodatkowo był dr inż arch. i wykłada zajęcia na jednym z wyższych uczelni. Ci sami też kandydaci odpowiedzi pozytywnie na udział w debacie, która odbyła za pośrednictwem portalu miastoknurow.pl i rzetelnie przedstawili na niej dwój program.
Trzeci z kandydatów nie jest żadnym profesorem, mało tego nie ma nawet wyższego wykształcenia, a na mieście chodzą słuchy, że nawet nie ma matury. Nie miał on, także ochoty na wzięcie udziału w prowadzonej w debacie co potwierdziło mnie w przekonaniu, że ewidentnie olał on mieszkańców. Dziw bierze mnie, że właśnie taki kandydat wygrywa wybory i dostaje jeszcze ponad 74% mieszkańców!!

W MOJEJ OPINII PODSTAWĄ JEST TO, ABY OSOBA PIASTUJĄCA NAJWYŻSZE STANOWISKO W MIEŚCIE MIAŁA WYŻSZE WYKSZTAŁCENIE. Tym bardziej, że żyjemy w czasach, gdzie wykształceni ludzie nie potrafią znaleźć pracy, a osoba bez wyższego wykształcenie jest na mocno wybiera przez obywateli.
Czy ktoś potrafi mi to w racjonalny sposób wytłumaczyć???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
rss20



Dołączył: 02 Lut 2013
Posty: 544

PostWysłany: Wto Sie 25, 2015 4:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a czy ktoś potrafi w racjonalny sposób zrobić korektę składu i ładu powyższego postu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Al



Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 332

PostWysłany: Wto Sie 25, 2015 5:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

profesora trzeba Mr. Green
czyżby autor postu jest jedną z tych 2 niedocenionych osób z wyższym wykształceniem Think
_________________
http://www.garnek.pl/panka
http://forum.polskikurnik.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pan_wątrobian



Dołączył: 05 Kwi 2007
Posty: 63
Skąd: z zaskoczenia

PostWysłany: Wto Sie 25, 2015 7:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Al napisał:
profesora trzeba Mr. Green
czyżby autor postu jest jedną z tych 2 niedocenionych osób z wyższym wykształceniem Think

Wątpię. Wystarczy jeszcze raz przeczytać jego wpis. Chociaż to może być jeden z klakierów radnego M. lub on sam. Wykształcony, od niedawna bezrobotny, z ambicjami do tronu po Ramsie.
_________________
do rany przyłóż - zagoi lub wyżre
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Balbina



Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 1608
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Sie 26, 2015 12:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak trochę ni z gruszki ni z pietruszki. Dontknow
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Xander_cage



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 1202
Skąd: N 50°13' E 18°41'

PostWysłany: Sro Sie 26, 2015 2:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zalatuje mi to multikontem... oj nieładnie...
_________________
... Welcome to the Xander Zone ...



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka