Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Concordia Knurów - Sezon piłkarski 2014/2015 - IV liga
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Kultura i sport
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tasknw



Dołączył: 17 Lis 2011
Posty: 607
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Maj 03, 2015 8:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie popieram tego co się stało! Nie powinno do tego dojść...
Ale już kiedyś do nas milicja strzelała.... Znowu tego chcemy? Pozwólmy aby to uszło bez płazu to będą potem strzelać nie tylko na stadionach... Mieli pały - mieli pałować. I to ile wlezie, ale nie strzelać!
_________________
>>>Krewetki to nasza pasja<<<
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
MarianL



Dołączył: 30 Gru 2010
Posty: 19

PostWysłany: Nie Maj 03, 2015 9:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie Xander w ogóle nie jest wiarygodny i tylkotrzyma stronę Policji. Pamiętam, jak komentował akcje omyłkowego wkroczenia Policji do mieszkania w Katowicach: mówił jak poważne konsekwencje poniosą winni - i co: sprawa została zamieciona pod dywan i nikt kary nie poniósł (bo jednej czy dwóch słownych nagan nie będę liczył).
Tutaj natomiast absolutnie nie było powodów do strzelania - wystarczyłoby kilka machnięć pałką w stosunku do dosłownie 5 - 6 osób z pierwszego frontu i sprawa by się rozwiązała. A tak Policja stworzyła sobie problem i sama musi go rozwiązać. Ja straciłem do Policji jakiekolwiek zaufanie i na pewno nigdy na moją pomoc nie będą mogli liczyć przy czymkolwiek.
Natomiast konsekwencje moim zdaniem być nastepujące: Trybunał Stanu dla byłego ministra B. Sienkiewicza (słynne słowa po patencie na przemoc dla Policji), dymisja Głównego Komendanta Policji (za jego czasów zaczęło się dziadostwo, zamiast brać się za utrzymywanie porządku to wprowadza własne interpretacje odnośnie zabierania praw jazdy, fotoradarów itp.). Komendant Śląski na razie (w mojej opinii działa ok), oczywiście o ile też sprawy w przyszłości nie zamiecie pod dywan.
Natomiast szkoda że nikt nie krytykuje firmy ochroniarskiej SKORPION. Do szału mnie doprowadza szczegółowe obmacywanie jak wchodzę na mecz z małym dzieckiem (choć wczoraj młody ochroniarz był w miarę ok. i w zasadzie tylko udawał że obszukuje), podczas, gdy i tak zainteresowani wnoszą co chcą (race, petardy, alkohol, itp.). Może też chodzi o statystykę i samą liczbę przeszukań, bo wątpię, czy zapobiegli wniesieniu czegokolwiek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
huan75



Dołączył: 19 Lis 2007
Posty: 274

PostWysłany: Nie Maj 03, 2015 9:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlaczego ten śmigłowiec lata jak opętany? czyżby zaczeli już walczyć w powietrzu Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sensey



Dołączył: 02 Sie 2014
Posty: 104

PostWysłany: Nie Maj 03, 2015 9:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ponoć sporo ludzi zbiera się tam w okolicach komendy. Na pewno coś się będzie w nocy dziać. Ten śmigłowiec też mnie denerwuje, bo nie mogę się na pracy skupic
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
akin



Dołączył: 15 Gru 2010
Posty: 367

PostWysłany: Nie Maj 03, 2015 9:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szła chmara ludzi ulicą i chodnikami... ponoć właśnie pod komendę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
huan75



Dołączył: 19 Lis 2007
Posty: 274

PostWysłany: Nie Maj 03, 2015 9:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masakra loto i loto Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Xander_cage



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 1202
Skąd: N 50°13' E 18°41'

PostWysłany: Nie Maj 03, 2015 9:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

secundo napisał:

Tak, m.in. z kierunku, w którym zwrócona była lufa, z której widać ogień, przy wiedzy, że cele są tylko 2 w tym kierunku a strzałów 5. Dwa strzały w 27-latka na pewno trafiły, bo na zwolnionym oglądzie 0,25 widać trafienia i szarpnięcia tułowiem. Trzeci strzał w niego nie jest pewny.


Dopóki nie będzie wyników sekcji możemy się tylko spierać. Koło środy będzie wiadomo. Poza tym ja bazuję tylko na materiałach zamieszczanych na YT i nie mam dostępu do materiałów źródłowych.

secundo napisał:

Charakterystykę pocisku i promień skupienia na 50 m można łatwo znaleźć w instrukcjach dla zakładów karnych i policjantów. Z głowy nie wziąłem. Stamtąd też info, że strzelby mają przyrządy celownicze, chociaż Ty twierdziłeś, że nie.


Zgadza się można to wyczytać, ale teoria swoje a w praktyce wygląda to zgoła inaczej. To co jest spisane na papierze oparte jest na wynikach przestrzelań w warunkach strzelnicy testów nie przeprowadza się w warunkach bojowych. Wracając do przyrządów celowniczych to w poprzednim moim poście napisałem Ci jak one wyglądają. Życzę powodzenia w osiąganiu precyzyjnej celności w warunkach bojowych na tych przyrządach.

@MarianL: Tak masz rację w tym przypadku trzymam i będę trzymał stronę Policji! Czego się spodziewałeś, że nagle będę krzyczał "JP"? Kilka machnięć pałką? Gdybyś choć raz ubrał na siebie cały ten sprzęt i stanął w szeregu z tarczą wiedziałbyś dlaczego działo się tak a nie inaczej.
Skąd masz wiadomości o słownych naganach? Pracujesz w KWP czy wyżej, że masz takie wiadomości?
W jednej kwestii muszę się z Tobą zgodzić. SCORPION'y dali ciała po całości. Nie wiem jak było z przeszukaniami, ale jeśli podczas trwania zadymy służba porządkowa spokojnie trzyma kaski w dłoniach i zachowuje się jakby nic się nie działo to albo maja jajca jak kokosy albo dogadali się z kibolami. W końcu w jakiś sposób pirotechnika "wejść" na stadion musiała....

Pozdrawiam
Xander
_________________
... Welcome to the Xander Zone ...



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
parysada



Dołączył: 10 Sie 2009
Posty: 135
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Maj 03, 2015 10:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ludzie, powstrzymajcie tą przemoc i spiralę nienawiści, !Czy ci ludzie,którzy stoją pod kościołem nabuzowani ,nie mają rodzin, rodzicow?? Nie ma ich kto powstrzymać??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pietas



Dołączył: 04 Sty 2007
Posty: 282

PostWysłany: Nie Maj 03, 2015 10:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bydło i tyle.
tacy to oni spokojni i niewinni że mecz trzeba było przerwać.

Nie lubię policji, ale bydła jeszcze bardziej... Całą tą bandę powinno się wysłac do łagrów.

Jak dobrze, że już nie mieszkam w knurowie Dancing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
max



Dołączył: 25 Kwi 2006
Posty: 391
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Maj 03, 2015 10:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A na żywo "festyn", ludzie, którzy nie mają co robić poszli pod komisariat i biorą udział w "spektaklu", bo np. lubią się połzawić Violent

http://katowice.gazeta.pl/katowice/1,35063,17855212,Przed_komisariatem_w_Knurowie_tlum_ludzi__Niektorzy.html#MT
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Maj 03, 2015 10:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przejazd policji przez Knurów:
https://www.youtube.com/watch?v=uGfqzg3Mdms

Kibole rzucali kamieniami, koszami, kostką, policja użyła armatek i zaczęła strzelać.
Mnóstwo samochodów na obcych blachach pełne "karków" w środku pomimo, że policja przy wjazdach do miasta sprawdza samochody.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
pietas



Dołączył: 04 Sty 2007
Posty: 282

PostWysłany: Nie Maj 03, 2015 11:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

idź tu człowieku uczciwie do roboty na noc przez miasto...

może przydałby się jakiś szybki projekt obywatelski żeby zakupić dodatkowe 4 armatki wodne i czołg dla knurowa ?

Knurów bogate miasto .. jutro wieczorem byłoby gotowe.. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pivo83



Dołączył: 13 Lut 2007
Posty: 73

PostWysłany: Nie Maj 03, 2015 11:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyjechałem do Knurowa koło 20:00 gdzie w rejonie ronda już było pełno ludzi a Policja nie kontrolowała wjazdu przynajmniej od strony Zaciszy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Jonas



Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 1235
Skąd: się wzieliśmy?

PostWysłany: Pon Maj 04, 2015 12:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czemu zwykli ludzie milczą ? Kordon przyzwoitych ludzi powinien otoczyć komisariat by dać sygnał łachmytom i pokazać co jest wartością a co szmelcem.
_________________
كافر INFIDEL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kibic2



Dołączył: 12 Paź 2006
Posty: 94

PostWysłany: Pon Maj 04, 2015 12:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Xander_cage napisał:
secundo napisał:

Tak, m.in. z kierunku, w którym zwrócona była lufa, z której widać ogień, przy wiedzy, że cele są tylko 2 w tym kierunku a strzałów 5. Dwa strzały w 27-latka na pewno trafiły, bo na zwolnionym oglądzie 0,25 widać trafienia i szarpnięcia tułowiem. Trzeci strzał w niego nie jest pewny.


Dopóki nie będzie wyników sekcji możemy się tylko spierać. Koło środy będzie wiadomo. Poza tym ja bazuję tylko na materiałach zamieszczanych na YT i nie mam dostępu do materiałów źródłowych.

secundo napisał:

Charakterystykę pocisku i promień skupienia na 50 m można łatwo znaleźć w instrukcjach dla zakładów karnych i policjantów. Z głowy nie wziąłem. Stamtąd też info, że strzelby mają przyrządy celownicze, chociaż Ty twierdziłeś, że nie.


Zgadza się można to wyczytać, ale teoria swoje a w praktyce wygląda to zgoła inaczej. To co jest spisane na papierze oparte jest na wynikach przestrzelań w warunkach strzelnicy testów nie przeprowadza się w warunkach bojowych. Wracając do przyrządów celowniczych to w poprzednim moim poście napisałem Ci jak one wyglądają. Życzę powodzenia w osiąganiu precyzyjnej celności w warunkach bojowych na tych przyrządach.

@MarianL: Tak masz rację w tym przypadku trzymam i będę trzymał stronę Policji! Czego się spodziewałeś, że nagle będę krzyczał "JP"? Kilka machnięć pałką? Gdybyś choć raz ubrał na siebie cały ten sprzęt i stanął w szeregu z tarczą wiedziałbyś dlaczego działo się tak a nie inaczej.
Skąd masz wiadomości o słownych naganach? Pracujesz w KWP czy wyżej, że masz takie wiadomości?
W jednej kwestii muszę się z Tobą zgodzić. SCORPION'y dali ciała po całości. Nie wiem jak było z przeszukaniami, ale jeśli podczas trwania zadymy służba porządkowa spokojnie trzyma kaski w dłoniach i zachowuje się jakby nic się nie działo to albo maja jajca jak kokosy albo dogadali się z kibolami. W końcu w jakiś sposób pirotechnika "wejść" na stadion musiała....

Pozdrawiam
Xander


jesteś taki obeznany bronisz tej Milicji to może przytoczysz kiedy można używać broni gładkolufowej? . Kara za wtargnięcie na murawę to zakaz stadionowy, kara finansowa i ewentualnie więzienie a nie śmierć !!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Kultura i sport Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następny
Strona 7 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka