Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Maciej Kandzior Radny Miasta Knurów
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 82, 83, 84  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jackal



Dołączył: 02 Paź 2014
Posty: 296

PostWysłany: Czw Lut 12, 2015 12:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proszę Państwa, problemem nie jest to że nowy radny walczy o sport, każdy ma prawo się pomylić. Szkoda że władza wykonawcza ma gdzieś uchwałodawczą, bo nawet urzędnicy nie konsultowali tego z radnymi. To jest obłuda jaśnie panującego. Za bardzo skupia władzę, najwyższy czas zmienić uchwałę i regulamin (dzięki Alu nie wiedziałem) i dać kompetencje radnym czy komisji sportu i radnym tej komisji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
ala



Dołączył: 30 Paź 2006
Posty: 1102

PostWysłany: Czw Lut 12, 2015 12:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jackal napisał:
Proszę Państwa, problemem nie jest to że nowy radny walczy o sport, każdy ma prawo się pomylić. Szkoda że władza wykonawcza ma gdzieś uchwałodawczą, bo nawet urzędnicy nie konsultowali tego z radnymi. To jest obłuda jaśnie panującego. Za bardzo skupia władzę, najwyższy czas zmienić uchwałę i regulamin (dzięki Alu nie wiedziałem) i dać kompetencje radnym czy komisji sportu i radnym tej komisji.


Odpowiedź jest na stronie BIP. Zapoznaj się z protokołami sesji Rady Miasta (obecnej kadencji) o doznasz oświecenia Jackal.
_________________
Jeśli nie rozumiesz treści tego postu, to znaczy nie jesteś adresatem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Plumowski



Dołączył: 13 Lis 2006
Posty: 1465
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Lut 12, 2015 1:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jackal napisał:
Proszę Państwa, problemem nie jest to że nowy radny walczy o sport, każdy ma prawo się pomylić. Szkoda że władza wykonawcza ma gdzieś uchwałodawczą, bo nawet urzędnicy nie konsultowali tego z radnymi.



Mają taki obowiązek?
_________________
Pozdrawiam,
Heniek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ala



Dołączył: 30 Paź 2006
Posty: 1102

PostWysłany: Czw Lut 12, 2015 1:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli nie mają takiego obowiązku to będą mieć.

maciekknurow napisał:
Trzeba było przed rozstrzygnięciem konkursu powiadomić Komisję Sportu i z nią skonsultować kwoty dotacji, szkoda że działacie tak jakby Rada Miasta nic nie znaczyła, myślę że jednak Radni to zmienią i zrozumiecie w końcu że Rada stanowi prawo a nie Wy...

_________________
Jeśli nie rozumiesz treści tego postu, to znaczy nie jesteś adresatem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arc



Dołączył: 23 Cze 2006
Posty: 994
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Lut 13, 2015 12:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1964 napisał:


Inna sprawa... skoro jest pan tak zainteresowany sportem, to jak to możliwe, że nie wie pan w jakim stanie są finanse Concordii? To nie jest tajemnica, w środowisku sportowym od dawna było wiadomo, że klub ma długi.


1964 : w jakim stanie są finanse Concordii ?? skoro jest Pan takim znawcą problemów Concordii ?? Skoro to nie tajemnica i środowisko sportowe od dawna o tym mówi i co to są i jakiego rzędu wielkości i w stosunku do kogo ?? te dlugi ??

Proponuję naswietlic temat radnemu, jak również problemy stowarzyszeń z terenu Knurowa. Sądzę, że i inni internauci chętnie poznają problemy z jakimi boryka się lokalny sport itp.

pozdr
arc
_________________
oj jo jo jo joj ! Smile

Reklama ---- arttelekom.pl ---- iknurow.pl -----
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
1964



Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 249

PostWysłany: Pią Lut 13, 2015 12:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak osoba związana z klubem jest Pan osobą bardziej kompetentną do udzielania takich informacji. Ja tylko przekazuję to co słyszę, a że Wasi piłkarze nie kryją się z informacjami jakie posiadają, więc i pozostałe osoby działające w sporcie dostają takie a nie inna info na temat klubu... i to od dawna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maciekknurow



Dołączył: 19 Wrz 2006
Posty: 517
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Lut 13, 2015 12:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój komentarz do wypowiedzi prezesa Concordii Knurów pana Andrzeja Michalewicza:

Trzymam za Was kciuki, tak jak za cały knurowski sport.
Jestem pełen podziwu dla determinacji w działaniu prezesa Michalewicza oraz całego Zarządu Concordii jak również wszystkich osób które działają w knurowskich Klubach…
A wiem że przy tych kwotach dotacji dla Naszego sportu oraz sytuacji na lokalnym rynku ( brak inwestorów w Knurowie) nie jest to łatwe…
Pozdrawiam i trzymam kciuki za całe knurowskie środowisko sportowe:)
_________________
Maciej Kandzior
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
ala



Dołączył: 30 Paź 2006
Posty: 1102

PostWysłany: Pią Lut 13, 2015 1:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój komentarz do komentarza pana Maciej Kandzior :

Trzymam za Pana kciuki, tak jak za całą knurowską Rade Miejską.
Jestem pełna podziwu dla determinacji w działaniu Pana Maciej Kandzior oraz całej Rady Miejskiej jak również wszystkich osób które działają w knurowskich Urzędach…
A wiem że przy tych kwotach diet dla waszej pracy oraz sytuacji na lokalnym rynku ( brak miejsc w Radach Nadzorczych w Miejskich Spółkach) nie jest to łatwe…
Pozdrawiam i trzymam kciuki za całe knurowskie środowisko urzędnicze:)
_________________
Jeśli nie rozumiesz treści tego postu, to znaczy nie jesteś adresatem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hank82



Dołączył: 07 Sie 2012
Posty: 108
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Lut 13, 2015 7:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pan Radny Maciej jest za a nawet przeciw.
Panie Macieju dalej jestem ciekawy jakie są poglądy na problem górników.
_________________
in omnia paratus
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
secundo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 2899
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Lut 14, 2015 12:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sprawie dotacji do sportu: takich uchwał i regulaminów, które ukształtowały w Knurowie samodzierżawie prezydenta jest dużo więcej. W minionych latach regularnie radni-marionetki stanowili prawo lokalne, nie wiedząc za bardzo nad czym głosują.
Dobrym przykładem jest np. uchwała śmieciowa, według której wszystkie kosze na śmieci na ulicach miejskich już dawno powinny umożliwiać segregowanie śmieci.
I typowa w ZWNM cichociemna reakcja: nie wiecie? To proszę do BIP. Przetypowa postawa najgorszych biurew - wpuścić obywatela w matnię punktów-ustępów i bezczelnie uśmiechać się, kiedy traci orientację. (O takiej praktyce np. biurew fiskalnych napisano tomy a tłuczki gminne wzorują się przecież na mistrzach;-).
Jeżeli odbył się jakiś rzekomy konkurs wniosków o dotacje do sportu, rada zawsze ma prawo żądać informacji i wyjaśnień od urzędników, którzy podejmowali decyzje. A na przyszłość powinna zabezpieczyć sobie wpływ na to i sprawić, żeby proces przyznawania kasy był przejrzysty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Plumowski



Dołączył: 13 Lis 2006
Posty: 1465
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Lut 14, 2015 12:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ala napisał:
Mój komentarz do komentarza pana Maciej Kandzior :


Pozdrawiam i trzymam kciuki za całe knurowskie środowisko urzędnicze:)


Wisisz mi czyszczenie monitora.
_________________
Pozdrawiam,
Heniek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ala



Dołączył: 30 Paź 2006
Posty: 1102

PostWysłany: Sob Lut 14, 2015 4:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Plumowski napisał:
ala napisał:
Mój komentarz do komentarza pana Maciej Kandzior :


Pozdrawiam i trzymam kciuki za całe knurowskie środowisko urzędnicze:)


Wisisz mi czyszczenie monitora.


Oj tam, oj tam.
_________________
Jeśli nie rozumiesz treści tego postu, to znaczy nie jesteś adresatem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maciekknurow



Dołączył: 19 Wrz 2006
Posty: 517
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Lut 14, 2015 6:41 pm    Temat postu: część pierwsza Odpowiedz z cytatem

Zbliża się Sesja Rady Miasta Knurów, odbędzie się w środę o godzinie 15 w Ratuszu przy ulicy Niepodległości...
Serdecznie zapraszam wszystkich Knurowian do udziału i zabrania głosu w trakcie Sesji np na temat uchwały, której skutkiem będzie podwyżka cen wody i ścieków dla Nas wszystkich... Część druga wkrótce...
_________________
Maciej Kandzior
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
hank82



Dołączył: 07 Sie 2012
Posty: 108
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Lut 14, 2015 7:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy można będzie się dowiedzieć w jakich punktach popierasz protestujących górników a w jakich nie? I dlaczego odpowiadasz tylko na wygodne sobie pytania ?
_________________
in omnia paratus
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arc



Dołączył: 23 Cze 2006
Posty: 994
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Lut 14, 2015 9:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hank82...

może umotywujesz swoją nadgorliwość o chęci usłyszenia poprawnie politycznego zobligowania się w/w .
Przecież to tylko radny, jeden z 21, a nie pracownik kopalni, emerytowany górnik, minister pracy, gospodarki czy też premier lub prezydent.
Jakie ma więc znaczenie w jakim stopniu czy też punktach popiera strajkujących ???
Z powodu zamieszkania na Śląsku i sympatii dla zawodu i ludzi których się zna i szanuje ... nie wystarczy ??


Czerwony Baranek w innym temacie żąda ustosunkowania się prezydenta miasta ?? tu analogia pomimo wszystko jest podobna jak sądzę.
Pomimo korzeni, oddanych iluś tam lat życia kopalni i zapwne wielu sympatią kolezensko/jakimś tam, komu ma się tłumaczyć i w jakim celu.
Larum wielkie
Pytania o sens strajky powinny być skierowane do organizatorów oraz osób bezpośrednio zaintetesowanych. Nie do mieszkańców ktorzy tak naprawdę żyją tylko obok tego co się dzieje i wpływ na rozwój wydarzeń mają żaden.

Wszyscy jesteśmy zmartwieni sytuacją na kopalni, ale cóż możemy poradzić skoro tak naprawdę to nie "nasze frytki"



pozdr
arc
_________________
oj jo jo jo joj ! Smile

Reklama ---- arttelekom.pl ---- iknurow.pl -----
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 82, 83, 84  Następny
Strona 12 z 84

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka