Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Rejestracja w przychodni dziecięcej na Kazimierza Wielkiego
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
astrumx



Dołączył: 24 Sty 2010
Posty: 107

PostWysłany: Pią Sty 30, 2015 10:09 am    Temat postu: Rejestracja w przychodni dziecięcej na Kazimierza Wielkiego Odpowiedz z cytatem

Czy tylko ja mam takiego pecha czy Panie z rejestracji nie odbierają też innych telefonów?Nie wiem co się dzieje ale nie potrafię się tam dodzwonić. Kiedyś zwróciłam Panią uwagę to otrzymałam odpowiedz ze jest tyle ludzi że nie odbieraja telefonu. Co ciekawe ludzie są dlatego że nie potrafią się dodzwonić i rejestrują się osobiście, później czekają po pare godzin na lekarza bo nie chcą już chodzić po kilka razy z chorymi dziećmi. Zasatawia mnie fakt jak to jest że lekarze naprawde się napracują bo maja dużo pacjentów a tym czasem w rejestracji taka samowolka. Co ciekawe proponuje jak będziecie w poczekalni zrobic test. Zadzwonic i sprobować sie zarejstrowac, ja próbowałam kilka razy. Przy okienku nie było pacjenta a telefonu i tak nikt nie odebrał
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Olka69



Dołączył: 20 Sie 2009
Posty: 208
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Sty 30, 2015 11:52 am    Temat postu: rejestracja Odpowiedz z cytatem

Mam to samo ,nie mogę się dodzwonić ,idę pod okienko a łaskawa Pani mówi ,ze Pani doktor jest od 12 godz. Biegaj z chorym dzieckiem w dodatku z temperatura powyżej 38 st. tam i nazad ,bo łaskawym Paniom trudno odebrać telefon .Proponuje przyjać Panią ,która wyłącznie będzie odbierała telefony ,albo zlikwidować ten telefon ,bo jest zbędny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ZonaCyklopa



Dołączył: 21 Lut 2007
Posty: 603
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Sty 30, 2015 12:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Między innymi z tego powodu wyniosłam się z tej przychodni. Problem dotyczy i dziecięcej i dla dorosłych.
_________________
ZonaCyklopa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pietas



Dołączył: 04 Sty 2007
Posty: 282

PostWysłany: Pią Sty 30, 2015 8:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

taki problem jest w każdej przychodni.
Myślę że rozwiazanie jest chyba tylko jedno.. Każdy rodzic powinien solidnie i siarczyście zje**Ć rejestratorki a potem dopiero umawiac sie na wizyte. Wtedy będą się bać bardziej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nicole



Dołączył: 01 Kwi 2013
Posty: 39

PostWysłany: Pią Sty 30, 2015 9:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mysle ze rozwiazaniem byłby telefon do szefa Pań, które pracują w tej przychodni Pan Ekert - mający biuro w szpitalu w Knurowie jest Dyrektorem ZOZ-u i myślę, że kilka skarg i szef musiałby wyciągnąć słuzbowe konsekwencje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
beginek



Dołączył: 04 Kwi 2008
Posty: 111

PostWysłany: Pią Sty 30, 2015 11:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pan Ekkert na szczęście nie jest dyrektorem ZOZ-u
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
akin



Dołączył: 15 Gru 2010
Posty: 367

PostWysłany: Sob Sty 31, 2015 10:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie tylko telefony są tam do dupy ale to też - potwierdzam! Ale ja chodzę rejestrować dziecko zgodnie z rozpiską lekarza jeśli jest od 10 i przyjmuje dzieci chore to nie idę o 8 tylko na 10 i nie mam problemu z wracaniem z chorym dzieckiem. I nie trzeba czekać kilka godzin.

Swoją drogą mi po raz kolejny zgubiły zeszyt dziecka. Bardzo ważne informacje tam są zaświadczenia od specjalistów takich jak kardiolog laryngolog okulista ortopeda orginaly wyników badań bo było za dużo żeby pani dr przepisała a ja sama nie zrobiłam ksera.. jak to się nie znajdzie to nie będzie już miło.

Swoją drogą czy trzeba osobiście składać skargę czy można np listownie? Ktoś się orientuje?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nicole



Dołączył: 01 Kwi 2013
Posty: 39

PostWysłany: Sob Sty 31, 2015 5:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie, dyrektorem zoz-u w Knurowie jest dr n. med. Tomasz Pitsch i myślę że jakby zostal zarzucony lawiną skarg to musiałby coś w tej kwestii zrobić
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nicole



Dołączył: 01 Kwi 2013
Posty: 39

PostWysłany: Sob Sty 31, 2015 5:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A skargę najlepiej złożyć listownie, myślę żę można też zadzwonić na telefon sekretariatu i poprosić z Panem Dyrektorem oto nr 032 331-93-34
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anamari



Dołączył: 28 Gru 2010
Posty: 86
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Sty 31, 2015 9:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najmniej przyjazna przychodnia w jakiej byłam na terenie Knurowa.. A rejestracja najbardziej to przyznaję ..Dlatego już tam nie bywam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
akin



Dołączył: 15 Gru 2010
Posty: 367

PostWysłany: Sob Sty 31, 2015 11:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a gdzie chodzisz teraz? Bo ja się poważnie zastanawiam nad zmianą przychodni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mania2311



Dołączył: 17 Gru 2009
Posty: 302
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Lut 10, 2015 7:43 am    Temat postu: Przychodnia Odpowiedz z cytatem

Problem dodzwonienia się tam jest już od dłuższego czasu. Ostatnio również dzwoniłam od 7:30 dodzwoniłam się o 10 i Pani mi powiedziałam, że mogłam dzwonić wcześniej, bo już nie rejestrują. Mówię, że dzwoniłam od rana to powiedziała, że jak ludzi ma to nie może odbierać telefonów jednakże nie jest tam jedna Pani zawsze tylko kilka. Nie raz tam jestem i jedna ta młoda Pani potrafi pijać kawkę i odbierać inne telefony kiedy ludzie stoją.

A drugim problemem jest to, że dzieci są w jednym pomieszczeniu. Jak byłam to były dzieci z jelitówką ospą i innymi chorobami a obok maluszki do szczepienia ;/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
sloslowik



Dołączył: 12 Lis 2012
Posty: 72

PostWysłany: Wto Lut 10, 2015 7:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najciekawszą sytuację ostatnio zaobserwowałem gdy chciałem podejść ze zdrowymi dziećmi do lekarza na kontrolę. Okazało się, że jedna Pani doktor od 8:00 do 10:00 przyjmuje dzieci chore, później od 10:00 do 12:30 zdrowie i od 12:30 znowu chore. Paranoja jakaś.
_________________
------------------------------------
www.wirtualnuknurow.pl
www.miastoknurow.pl
Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rss20



Dołączył: 02 Lut 2013
Posty: 544

PostWysłany: Wto Lut 10, 2015 8:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gratuluję rozsądku drodzy rodzice....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jovita



Dołączył: 20 Lis 2014
Posty: 31

PostWysłany: Czw Lut 19, 2015 7:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nicole napisał:
A skargę najlepiej złożyć listownie, myślę żę można też zadzwonić na telefon sekretariatu i poprosić z Panem Dyrektorem oto nr 032 331-93-34


Gdy zadzwoniłam, odebrała jakaś arogancka niunia, która - odniosłam wrazenie w ogóle nie słuchała, cisza w słuchawce, reakcja po dłuuugiej chwili. Na pewno odłożyła słuchawkę.
Teraz jestem w prywatnej przychodni ale nie wiem czy dobrze robiłam, tam lekarz nie przyjmie tego samego dnia , tylko wyznaczą termin. Boję się, co będzie w nagłej sytuacji. Każą czekać 2 dni z gorączką, bo wtedy wyznaczyli mi termin?

Gdzie do lekarza? (((((
_________________
jovita
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka