Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Gdzie na urlop?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wyndkorz



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 54
Skąd: biznysowa czynść Knurowa

PostWysłany: Nie Kwi 15, 2007 8:51 am    Temat postu: Gdzie na urlop? Odpowiedz z cytatem

Hyj.

Jokie mocie pomysły na urlopa w tym lecie? Weźta się pochwolta i wpisujta - ja? Nobo ja biore dżaga do Egiptu tam gdzie było ta dżaga z Samoobrony z tym tustym tam. Jo myśla, żech jest dobry czos by se zaczuńć plonowoć kaj i jok bo potym ino lost minuta zostoje a to ni zawsze ki taniij jist.
No to pa.

Dżagi, które chioły se by z mnoch do Egiptu zpbroć zoproszom do koryspondencyji co by siem umówić łodnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Baron



Dołączył: 11 Maj 2006
Posty: 4170
Skąd: Knurow

PostWysłany: Nie Kwi 15, 2007 11:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w Bojkowie jest ladniej jak w Egipcie ! Super
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
harnas



Dołączył: 29 Gru 2006
Posty: 32
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Kwi 15, 2007 1:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pyrsk ludek proponuja ci polskie mazury a szczególnie jezioro "nowy zyzdrój lub jezioro "Dłużek" a czamu primo ańc fajnie tam je - żeby niy pedzieć tak jak tyn czerwono włosy ***ście
Primo cwaj tonio cie to przydzie
Primo draj polski niy znosz a do afryki cie ciągnie
Primo fjyr a jak żeś wyndkoż zapolony to ci godom bierom ryby jak gupie yno weś se ze sobo masa glizdow bo tam w sezonie som pierońsko drogie a gnojoka tam niy znojdziesz Smile
Primo fynf a jak pochodzisz z biznesowy czynści knurowa to cie to powinno zainteresować bo w Polsce je najtoni najpjyknij co ci byda godoł cza być patryjotom i zostawjać pjyniądze u nos a niy jakimś tam zulusom bez urazy do czornych fajne to człeki som nic do nich niy mom Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MRUCZanka



Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 851
Skąd: Knurów/Koszęcin

PostWysłany: Nie Kwi 15, 2007 10:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyndkorz, a jo żech myślała, że ty lato spyndzosz we krzokach wele krzikopy wele budki z piwym - bo w zima żeś nie móg,bo nie bylo liściów i cie było widać Mr. Green Pacz, jo żech gupio D'oh! ,żech myślała, że sie tam ze tymi twoimi frelkami bedziesz siedzoł, a ty do jafryki lotosz,mamlasie jedyn, po piwo... toć u nos tońsze 2 man down
Occasion Occasion
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
wyndkorz



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 54
Skąd: biznysowa czynść Knurowa

PostWysłany: Nie Kwi 15, 2007 11:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja pieruna Mruczonka moja kochonka zagaduje do mni. Chybo siem ni byda seblekoł do snu bo pieruna ni zasna. Mruczonko wisz jak just i Harnoasiu musza ci pedzieć, że te dżagi dzisiejsze to na miłość ni lycą ino na kasiore. Ja bych chyntnie wyskoczył na mazury bo tamyj sie mi podobo ale pierun na dżagach żodnego to wrożenio nie robi winc biora Egipt i ten Szarm Al Szeikh by dżagi chciły wogula zy mną godoć. No ale dobrze kaj mnie stoć bo ja z biznesowej czynsci Knurowa znaczy nie w gyograficznym znoczeniu choć willa stoi ale w znaczeniu tym, że do mnia przyłożą wsyscy sie pożyczyć i pomóc w kontoktoch. No i ja sie musza wykosztowywać bo dżagi driodie som ale za to mnie kochoją potym jak kurde jakiego Zakościelnego pieruna. No dlatygo ja zech jest bogoty i tak tzrymoć a jak sie z jafryki wróca to na mazury i w gory wypod zrobia moim jeppem odlotowym. No ale fojnie zeście som i godojom pozdrowiom was a szczygulnia Mruczanke pikną buziak i w ogóla. No to pa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wyndkorz



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 54
Skąd: biznysowa czynść Knurowa

PostWysłany: Sob Sie 25, 2007 3:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no, ze joh byleh na kurde jego w d* w egipta a co zeh sie spiekl to wom powim. No dzagi byly dwie ale mnie tak z kasiura obskubały źe szoken. No ale ja tyż siech zabawić i dostać co chciaż. No ale do źyczy bo Egipt jest kurde cool kraina i trza tam byćbo ploża, egipcjonki no i wielbłądy. Meja dżago się zeżliznaża z garba łod jednygo i jej mojtosy widziely arabusy ale były jeja och pieruna. No ale trza tam być i widzieć nie? No to pa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka