Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Przebudowa ulicy Mieszka I
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Budowy, remonty, modernizacje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
krzysiu



Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 1599

PostWysłany: Pon Lis 10, 2014 6:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale w znacznie więcej niz miastu ja nic nie mogę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
CO_JA_PACZE



Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 50

PostWysłany: Wto Lis 11, 2014 9:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

krzysiu napisał:
Ale w znacznie więcej niz miastu ja nic nie mogę.


Zawsze możesz wybrać mniej niż miasto i wyprowadzić się za miedze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
secundo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 2899
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Lis 11, 2014 12:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CO_JA_PACZE napisał:
Zawsze możesz wybrać mniej niż miasto i wyprowadzić się za miedze.

Jak czytam taki argument, to chce mi się rzygać, jakim trzeba być osłem, żeby proponować wyprowadzkę ludziom, którzy chcą tu żyć, ale żyć lepiej i zmieniać to miasto! To właśnie wy - ekipa Pierwszego - panicznie boicie się zmian. Przez was Knurów zaśmierdł bez wietrzenia i dobrze wiecie, że każda zmiana będzie dla was końcem synekur i wygodnego korytka. Jesteście BMW i bez swojego kacyka przestaniecie istnieć jak bakterie beztlenowe na swieżym powietrzu!
Właśnie ten argument "jak się nie podoba, to wynocha", cholernie dużo mówi o waszym chamstwie i lekceważeniu podstaw demokracji, o waszej arogancji i przekonaniu, że miasto jest tylko waszą własnością. Że tylko wy macie prawo je kształtować a reszta mieszkańców to bezwolna masa poddanych, którym robicie łaskę. A jak się nie podoba, to won!
Otóż w Knurowie ma prawo mieszkać każdy i każdy, kto tu mieszka, ma prawo chcieć i działać, żeby to było miasto z jego marzeń. A nie przypadkowy wytwór lenistwa i niekompetencji kliki miernot skupionych wokół kacyka w UM. Czy wam się to podoba, czy nie, musicie się z tym pogodzić, że mieszkańcy, którzy się na was poznali, odbiorą wam kiedyś to panowanie. W Knurowie dzieje się to bardzo powoli, wiele lat za późno, ale dzieje się, bo takie są prawa dojrzewania społeczeństw do decydowania o sobie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krzysiu



Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 1599

PostWysłany: Pon Gru 15, 2014 6:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I jak tam z parkowaniem na Mieszka po modernizacji?Szczególnie dla tych co prostopadle parkują i próbują tyłem wyjechać a na ulicy auta zaparkowane wzdłuż chodnika.Pomniejszyli troszkę ulicę kosztem chodnika co?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Budowy, remonty, modernizacje Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka