Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Galeria Stara Cegielnia
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17, 18  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Budowy, remonty, modernizacje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rss20



Dołączył: 02 Lut 2013
Posty: 544

PostWysłany: Wto Gru 02, 2014 7:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co do wypalonych pikseli to w warunkach gwarancji jest pewnie zapis, że kilka mieści się w normie i nie są podstawą reklamacji sprzętu. ja taki zapis miałem do telewizora samsunga (co ciekawe powiedział mi to sprzedawca w euro w platanie).

nie wiem, że mają skunksy tak naciągać ludzi na bezczelnego. przecież gdyby tak odpowiednia inspekcja dostała to nagrane, ładna kara by się trafiła. jakby się zebrało 10 osób z kupą czasu i "paroma" zł na prawnika na start to można by się szarpnąć na pozew zbiorowy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Gru 02, 2014 7:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gwarancję daje gwarant czyli w większości przypadków producent. Sklep nie ma nic do gwarancji. Następnym razem poproś, a nawet zażądaj pokazania takiego punktu na karcie gwarancyjnej produktu.

Kupujesz i ŻĄDASZ, żeby sprzęt otwarto i uruchomiono przy Tobie. Masz do tego pełne prawo. Nie wyobrażam sobie, że ktoś sobie wychodzi z towarem i nie wiem co tam robi czy czegoś nie wyciąga ze środka itp.

Pracowałem jakiś czas przy sprzedaży sprzętu i to co piszesz jest aż trudne do uwierzenia.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Alex



Dołączył: 27 Kwi 2011
Posty: 17
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Gru 02, 2014 9:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Kupujesz i ŻĄDASZ, żeby sprzęt otwarto i uruchomiono przy Tobie. Masz do tego pełne prawo. Nie wyobrażam sobie, że ktoś sobie wychodzi z towarem i nie wiem co tam robi czy czegoś nie wyciąga ze środka itp.

Dokładnie.
kupowałem ostatnio tablet w Auchanie, sprzedawca bez problemu rozpakował
sprzęt, włączył i zanim za niego zapłaciłem mogłem go sprawdzić czy jest OK.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anonim



Dołączył: 11 Lip 2006
Posty: 1502

PostWysłany: Wto Gru 02, 2014 11:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Crimson - ciekawe czy wystawili Ci paragon na tę hiperspecjalistyczną usługę.

A w ogóle to co się dziwicie, że sprzedawcy chcą sobie dorobić, zanim widmo zamknięcia sklepu zawita na Znacznie Więcej Niż Galerię.
Ja zawsze jak mam wątpliwości, albo czuję, że ktoś próbuje mi wcisnąć kit, mówię żeby mi pokazał konkretnie, gdzie dana kwestia jest opisana.
A jak dzwoni nachalny ankieter, to mówię, że rozmowa jest nagrywana i przeważnie się rozłączają Mr. Green
_________________
Śląsk dawał Warszawie miliony ton węgla, w zamian za to Warszawa brała od Śląska miliony ton stali.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
quake



Dołączył: 11 Lip 2010
Posty: 66

PostWysłany: Sro Gru 03, 2014 9:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rosomak napisał:
Takie rzeczy jaką miał rss20 to w takich sieciach standard
Musi Pani/Pan to i tamto bo jak nie to nie będzie gwarancji Wink
Pytanie to od czego jest gwarancja? se tego pixela zapalniczką wypalił czy jak? Zrobili Cie w jajo jak pewnie z dobra setke
Podłączenie kuchni 150 a normalnie niecała połowa tej kasy, ale musisz w sklepie to wykupić bo nie będzie gwarancji, BZDURA
To samo z podłączaniem pralek, recovery w notkach itd itp
Recovery , ubezpieczenia przy ratach to standard w takich sklepach
Nie dajcie się oszukiwać bo tanio jest tylko w reklamach i na pierwszej stronie gazetki a pracownicy do cen MUSZĄ doliczać jeszcze usługi,gwarancje i z tych usług i gwarancji mają plan miesięczny i będą was ***@ć ile wlezie żeby premia była
Znam to z autopsji, myślę że Knurów jest za małym miastem i się dość szybko rozejdzie o ich praktykach, dlatego ta galeria moim zdaniem już przegrała



Nie rss20 tylko Crimson został wrobiony, co by nie było 20 zeta x ilość klientów daje niezłą sumkę, założę się że skubią więcej, dziwi mnie tylko że Crimson dał się zrobić jak dziecko, każdy ma swój rozum i chyba kuma że to jakaś ściema , niezłe jaja się robi w tej nowej świątyni nad machoczkiem, jak piszesz że to standard to nie wróży im kariery w Knurowie, jak to się mawia - pożyjemy zobaczymy.
Jak znajdę czas to przejdę się i sam sprawdzę czy i mnie będą chcieli oskubać na bezczelnego.
Może ktoś zna kogoś kto tam pracuje, może puści trochę pary ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
rosomak



Dołączył: 13 Wrz 2007
Posty: 29

PostWysłany: Czw Gru 04, 2014 9:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki quake za sprostowanie

Poczytajcie co piszą o Media Expercie, o gwarancjach i generalnie praktykach w takich sklepach na go work, zwłaszcza dwa wpisy z 2014-11-26
http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,8838

Ja im zbyt dużej kariery z takim podejściem do klienta nie wróżę w takiej mieścinie jak Knurów
Zwłaszcza jak znajdzie się ktoś mądry i zrobi im dobrą konkurencję
Koszty w tej galerii ich zjedzą, zakładam że to jakieś 60 tyś minimum w przypadku Media Expert, i jakieś 45-50tyś w przypadku Neonet.
Skąd wziąć takie środki co miesiąc? Sami sobie odpowiedzcie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
thomas1511



Dołączył: 15 Gru 2010
Posty: 32
Skąd: Knurów/Rijnwaarden-Nederland

PostWysłany: Pią Gru 05, 2014 7:07 pm    Temat postu: moze ten temat bedzie pomocny Odpowiedz z cytatem

moze ten artykul bedzie pomocny: http://prawo.money.pl/aktualnosci/okiem-eksperta/artykul/rekojmia;i;gwarancja;-;obowiazki;sprzedawcy,111,0,441967.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
quake



Dołączył: 11 Lip 2010
Posty: 66

PostWysłany: Sob Gru 06, 2014 1:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po małym dochodzeniu stwierdzam że nikogo nie znam z ludzi których spotkałem w Media Expert i Neonecie, jakby ludzie nie z Knurowa, ale mogę potwierdzić że w obu sklepach system działania jest bardzo podobny, wręcz taki sam. W Neonecie ludzie jakoś mniej zorientowani, ale to może tylko wrażenie,
Wybierasz towar i przy kasie sprzedawca ma za zadanie "ubrać Cie" w dodatkowe bardzo atrakcyjne rzeczy i usługi, jak poprzednicy tu opisywali
I tak zbierają na czynasz i pracowników, wykorzystują naszą naiwność poprostu, pewnie tak szkoleni, nie wierzę z przypadek w tej kwestii
Poza tym nie robiąc nikomu antyreklamy ale to nie są tanie sklepy jak mówi reklama, jak mówi przysłowie, krowa która dużo muczy mało mleka daje
Ale sklepy ładniutkie, nie powiem, można się przejść pooglądać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
MefKM



Dołączył: 25 Lip 2006
Posty: 903
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Gru 08, 2014 9:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

po czym zamówić w sklepie internetowym
_________________
MefKM
_______________________________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
quake



Dołączył: 11 Lip 2010
Posty: 66

PostWysłany: Pon Gru 08, 2014 9:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak jak w tym kabarecie, nazwy nie pamiętam Wink
Jak ktoś tam wyliczał, sporo kosztów tam mają, do tego dwa sklepy w jednym miejscu, a Knurów to małe miasteczko, każdy liczyć potrafi i sobie pokalkuluje.
Ja bym ceny sprawdzał bo na logikę tanio tam być nie może
W końcu mamy jeszcze sklepy na straży, Szpitalnej i Niepodległości, i nie wierzę że mają wysokie koszty, więc i marże mogą mieć mniejsze
Oczywiście wg logicznej analizy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ksilaqui



Dołączył: 31 Lip 2008
Posty: 168

PostWysłany: Pon Gru 29, 2014 7:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sieciówki maja taka przewagę, ze od hurtowni czy producenta biorą znacznie wiecej towaru niz taki zwykły sklepik. Zwykły sklepik, za to najcześciej nie ma ogromnych kosztów związanych z lokalem.
Bardzo możliwe, ze to wyrównuje mniej wiecej ceny rynkowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rss20



Dołączył: 02 Lut 2013
Posty: 544

PostWysłany: Pon Gru 29, 2014 11:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MefKM napisał:
po czym zamówić w sklepie internetowym


a dziwisz się? prostownica w cegielni 99zł i musisz słuchać idiotycznych formułek i opierać się próbom natarczywego naciągania na ubezpieczenie za 35zł - NA PROSTOWNICĘ ZA 99ZŁ Thumbsup - na wspaniałe promocje zestawów do czyszczenia lcd itd.

z ciekawości po przyjściu do domu otworzyłem ich stronę i co?
tą samą prostownicę można kupić przez internet za 89zł, odebrać i zapłacić w tym samym sklepie w którym kosztuje 10zł więcej.

gdzie logika?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
quake



Dołączył: 11 Lip 2010
Posty: 66

PostWysłany: Pią Sty 09, 2015 10:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wg gościa z innego knurowskiego sklepu- celowo nie wymieniam nazwy- takie zachowanie to w "sieciówkach" standard, z tego wciskania usług gwarancji i jakiś pierdół się utrzymują, podobno, reklama niby że tanio itd a w realu zapłacisz jakieś 10-20% więcej i do tego jeszcze ubiorą Cię w rzeczy których nie chcesz, nie potrzebujesz, czy jakoś tak mi to powiedział, brzmiało mi sensownie
Słyszałem że im tam lipnie idzie, to akurat od innego ziomala który im wozi towar. I może to też w jakiejś części prawda, w sumie nigdy nie widziałem tak pustego sklepu jak CT- Ci co nie byli nie uwierzą własnym oczom

Jak sądziłem po chwili eurofii przyszło zmierzyć się z ciężką rzeczywistością
Konkurencji pełno, nie tylko w Knurowie, tanio tam być nie może a ja i tak kibicuję naszym handlowcom, chociaż Glania z merkur się zwinął Sad
Zresztą takiego podejścia życzę Wam Forumowicze w Nowym Roku!
Rozsądku, i dbajcie i swoje i swoich Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
MefKM



Dołączył: 25 Lip 2006
Posty: 903
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Sty 09, 2015 12:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rss20 napisał:
MefKM napisał:
po czym zamówić w sklepie internetowym


a dziwisz się?


ja się nie dziwię, tylko stwierdzam fakty - dla mnie tego typu sklepy to jak galeria, wchodzę oglądam, pomacam - a i może coś wypytam, a i tak prawie całe moje agd i rtv kupiłem w sklepach internetowych

obojętnie czy kupisz w sklepie stacjonarnym czy w internetowym sklepie, to gwarancje masz te same, a dodatkowo w przypadku neta masz 10 dni na zwrot
_________________
MefKM
_______________________________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
abc



Dołączył: 25 Sty 2013
Posty: 201

PostWysłany: Pią Sty 09, 2015 6:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

14 dni
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Budowy, remonty, modernizacje Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17, 18  Następny
Strona 15 z 18

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka