Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

7 lat w Sieci

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> O stronie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Admin
Administrator


Dołączył: 17 Kwi 2006
Posty: 1968
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Kwi 11, 2007 11:10 pm    Temat postu: 7 lat w Sieci Odpowiedz z cytatem

Jak w temacie Smile

Łyk statystyki:

Wielkość strony: ok. 160 MB
Plików: ok. 3400
Uaktualnień: 159
Zdjęć: ok. 1100
Wpisów do Księgi Gości: ponad 200
Użytkowników na Forum: ok. 500
Postów (wypowiedzi) na Forum: ok. 8700
Pozycji w Źródłach: 61
Linków: 175
O stronie w mediach: 31 razy


Strona ciągle nie przebudowana i nie odświeżona pod względem graficznym, dlatego na osłodę: przygotowałem sporo (tak mi się wydaje) nowych materiałów oraz postarałem się Smile o słowo "na rocznicę" w postaci dźwięku i obrazu. Być może wyszło tal jakoś oficjalnie i smutnie Smile, ale do takiego wniosku doszedłem juz po "zwinięciu" scenografii, tak więc nie będzie "ripleja" Smile.


Pozdrawiam i dziękuję za te 7 lat - z Wami i dla Was.
_________________
Marek Ostrowski
Autor strony / Administrator Forum
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
secundo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 2899
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Kwi 11, 2007 11:20 pm    Temat postu: Re: 7 lat w Sieci Odpowiedz z cytatem

To ja Ci dziękuję!!! I gratuluję. Jesteś WIELKI! I trzymam kciuki za ten moment, kiedy zostaniesz doceniony, za rzeczy, jakie robisz dla Knurowa i dla nas, nie tylko moją (i naszą) wdzięcznością, uznaniem i sympatią, ale bardziej konkretnie, bo to Ci się po prostu należy. Jak psu buda... a wybitnym ludziom dobra pensja (powyżej dziesiątki(!), a co!). Wszystkiego dobrego w dniu jubileuszu!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
TOM



Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 149
Skąd: somewhere in time

PostWysłany: Czw Kwi 12, 2007 1:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I ja sie przylączam do gratulacji i podziękowań. Wiele razy już przeglądałem materiały na stronie o Knurowie. Najcenniejszą rzeczą jest fakt, iż wszystko można przeczytać i obejrzeć w jednym miejscu w sieci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MRUCZanka



Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 851
Skąd: Knurów/Koszęcin

PostWysłany: Czw Kwi 12, 2007 11:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adminie - Super sprawa z nagraniem na stronie głównej Mr. Green Dziękuję za podziękowania Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Jestem pełna podziwu i szczerze się raduję,że dałeś się jednak namówć na Forum - które ładnie i czysto prowadzisz,reagując na wszystkie chwyty Smile Po drugie - Twoja strona od zawsze była kopalnią wiedzy o naszym miasteczku i wg mnie powinna być stroną oficjalną Smile Na urzędowej same nudy Wink Mr. Green Życzę jak najliczniejszych odwiedzin i "korzystań" z zasobów strony, a także dużo nowych, ciekawych matreiałów do upublicznienia.

100 lat!!! Thumbsup Applause Wav Occasion
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Plumowski



Dołączył: 13 Lis 2006
Posty: 1465
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Kwi 13, 2007 10:52 pm    Temat postu: Re: 7 lat w Sieci Odpowiedz z cytatem

Admin napisał:
Jak w temacie Smile

Pozdrawiam i dziękuję za te 7 lat - z Wami i dla Was.


Marku, jesteś wielki.
Tak trzymać.
_________________
Pozdrawiam,
Heniek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marok



Dołączył: 08 Sty 2007
Posty: 826

PostWysłany: Pią Kwi 13, 2007 11:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jest wielki Dziekujemy Ci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jonas



Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 1235
Skąd: się wzieliśmy?

PostWysłany: Nie Kwi 22, 2007 2:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziękując za powstanie strony i możliwości wypowiedzi zapewniam o swojej gotowości współpracy. Na innym forumku powstał kiedyś fajny dział o którym ktoś gdzie indziej tutaj wspomniał. Myślę, że pomysł nie głupi (bo mój Smile ) i jam to nie chwaląc się dokonał (namówił tamtego admina, zrobił wywiady z komendantami, przepisał tekst z dyktafonu).
Troszkę roboty było i za friko ale satysfakcja nagrodziłą ten trud a i sam admin tez się odwdzięczył. Myślę, że nie trudno będzie znaleźć osoby młode, pełna zapału i pomysłów by zrobić coś podobnego lub lepszego bo w palnie miałem zrobienie wywiadów z ordynatorem szpitala, radnymi i innymi niekoniecznie władnymi ale ciekawymi ludźmi Knurowa. Wszystko po to by "obudzić" miasto, zelektryzwać je poprzez sieć. A to miał być tylko początek bo w planach była nawet gazetka. Ech... rozmarzyłem się. Wszystko przez to, że widzę iż w Knurowie tylu fajnych, zdolnych ludzi. Oby to się nie zmarnowało. Pozdrawiam
_________________
كافر INFIDEL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Admin
Administrator


Dołączył: 17 Kwi 2006
Posty: 1968
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Kwi 23, 2007 11:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jonas napisał:
Na innym forumku powstał kiedyś fajny dział o którym ktoś gdzie indziej tutaj wspomniał. Myślę, że pomysł nie głupi (bo mój Smile ) i jam to nie chwaląc się dokonał (namówił tamtego admina, zrobił wywiady z komendantami, przepisał tekst z dyktafonu).
Troszkę roboty było i za friko ale satysfakcja nagrodziłą ten trud a i sam admin tez się odwdzięczył. Myślę, że nie trudno będzie znaleźć osoby młode, pełna zapału i pomysłów by zrobić coś podobnego lub lepszego bo w palnie miałem zrobienie wywiadów z ordynatorem szpitala, radnymi i innymi niekoniecznie władnymi ale ciekawymi ludźmi Knurowa.



Tylko mogę się przyłączyć do apelu do osób, które chciałyby się tego podjąć. Niezależnie od Ciebie Smile też dawno, dawno temu wpadłem na taki pomysł. I byłoby to możliwe do wykonania (i wiele, wiele innych pomysłów), gdybym zajmował się serwisem zawodowo. Niestety, na więcej niż to co robię nie mam więcej czasu.

Przejrzyj stronę oraz forum i zobacz ile osób odpowiedziało/zareagowało na kilka innych inicjatyw/próśb/pomysłów, a przekonasz się, że wbrew pozorom mało kto garnie się do konkretnych działań.

3 przykłady:

1. Przez 7 lat: 6 osób nadesłało jakieś materiały o Knurowie (Szuflandia) i kilka osób nadesłało/udostępniło trochę zdjęć i pocztówek.

2. Spotkanie forumowiczów: oprócz admina i moda nikt nie przyszedł.

3. Pójście na sesję RM i dokonania nagrania obrad - zero odzewu.

Tak to już statystycznie jest.


Dzięki za odew, tym bardziej, że z Londynu. Fajnie, że znajdujesz czas, aby zajmować się sprawami naszego małego miasta, będąc w jednej ze stolic świata.

Pozdrawiam.
_________________
Marek Ostrowski
Autor strony / Administrator Forum
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kain



Dołączył: 16 Kwi 2007
Posty: 18

PostWysłany: Wto Kwi 24, 2007 11:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratuluje z okazji istnienia 7 lat w sieci. Jeżeli mogę jednak „pomalkontencić” to niby na stronie Wirtualnego Knurowa, jest wszystko...Ale, nie tylko wg mnie należałoby dodać jeszcze jeden element, a mianowicie dział z miejscowymi ogłoszeniami (tablica ogłoszeń; słup ogłoszeniowy, jak zwał tak zwał). W dobie Internetu, jest to sprawdzony, szybki i skuteczny sposób na zakup, wymianę czy sprzedaż. Nie każdy przecież czyta ogłoszenia w Przeglądzie Lokalnym lub spaceruje od słupa do słupa i je przegląda.
Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
TOM



Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 149
Skąd: somewhere in time

PostWysłany: Wto Kwi 24, 2007 11:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kain napisał:
Gratuluje z okazji istnienia 7 lat w sieci. Jeżeli mogę jednak „pomalkontencić” to niby na stronie Wirtualnego Knurowa, jest wszystko...Ale, nie tylko wg mnie należałoby dodać jeszcze jeden element, a mianowicie dział z miejscowymi ogłoszeniami (tablica ogłoszeń; słup ogłoszeniowy, jak zwał tak zwał). W dobie Internetu, jest to sprawdzony, szybki i skuteczny sposób na zakup, wymianę czy sprzedaż. Nie każdy przecież czyta ogłoszenia w Przeglądzie Lokalnym lub spaceruje od słupa do słupa i je przegląda.
Pozdrawiam.


Czy nie o to Ci chodzi?
http://www.forum.wirtualnyknurow.pl/viewforum.php?f=6
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
knurowski student



Dołączył: 20 Kwi 2007
Posty: 136

PostWysłany: Wto Kwi 24, 2007 4:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja chciałbym sie przyłaczyc do gratulacji dla Marka i życzyc dalszej konsekwencji i chęci w prowadzeniu tych działań.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mariusz



Dołączył: 09 Lut 2007
Posty: 67
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Maj 05, 2007 3:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

potezna baza

gratuluje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Daniela



Dołączył: 23 Sie 2007
Posty: 18

PostWysłany: Czw Sie 23, 2007 8:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja sie przylączam do gratulacji i podziękowań. Wiele razy już przeglądałem materiały na stronie o Knurowie. Najcenniejszą rzeczą jest fakt, iż wszystko można przeczytać i obejrzeć w jednym miejscu w sieci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> O stronie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka