Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Szczygłowice, na kogo będziecie głosować?
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Żaneta



Dołączył: 29 Maj 2014
Posty: 58

PostWysłany: Pią Lis 07, 2014 10:59 pm    Temat postu: Szczygłowice, na kogo będziecie głosować? Odpowiedz z cytatem

Nie wiem jak liczna grupa forumowiczów jest ze Szczygłowic, ale bardzo jestem ciekawa Waszych opinii, dlatego zakładam ten temat Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
PabloKNW



Dołączył: 02 Sty 2010
Posty: 107

PostWysłany: Pią Lis 07, 2014 11:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rada Miasta - Paweł Szkatuła
Rada Powiatu - Adam Ostalecki
Sejmik - Paweł Kamiński


Ostatnio zmieniony przez PabloKNW dnia Sob Lis 08, 2014 2:41 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zonku



Dołączył: 29 Wrz 2007
Posty: 935
Skąd: Knurów City

PostWysłany: Sob Lis 08, 2014 12:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie chcę psuć atmosfery, ale wybory są tajne więc raczej nie na miejscu jest publiczne chwalenie się kto na kogo. Zresztą co ja tam wiem...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PIRANHA



Dołączył: 28 Maj 2012
Posty: 46

PostWysłany: Sob Lis 08, 2014 10:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zwłaszcza gdy sam na siebie stawia krzyżyk Liar Pozdrowienia dla kandydata ze Szczygłowic Pawła S.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PabloKNW



Dołączył: 02 Sty 2010
Posty: 107

PostWysłany: Sob Lis 08, 2014 11:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że na siebie zagłosuję Wink Ty byś tego nie zrobił/a ? Smile

Taka ciekawostka - 4 lata temu w wyborach samorządowych w naszym Knurowie startował kandydat, który nie otrzymał żadnego głosu, więc zwątpił chyba nawet sam w siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PIRANHA



Dołączył: 28 Maj 2012
Posty: 46

PostWysłany: Sob Lis 08, 2014 1:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zrobię Ci prezent i zagłosuje na Ciebie. W końcu masz 20 lat skończone, liceum zaliczone i ..... no właśnie co?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PabloKNW



Dołączył: 02 Sty 2010
Posty: 107

PostWysłany: Sob Lis 08, 2014 1:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uczę się obecnie na dwóch kierunkach: Administracji i Informatyka Wink
Nie patrz na wiek, w Żorach najmłodszy Radny - Jacek Miketa w wieku 20 lat ile zdziałał Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PIRANHA



Dołączył: 28 Maj 2012
Posty: 46

PostWysłany: Sob Lis 08, 2014 2:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ale co ty zdziałasz? Bo jak na razie to wiem tyle ze masz 20 lat i się uczysz, jesteś ambitny ale co z tego. No jeśli to wszystko to nie kupie tego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PabloKNW



Dołączył: 02 Sty 2010
Posty: 107

PostWysłany: Sob Lis 08, 2014 2:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zacznę od tego, że nie zostanę maszynką do podnoszenia ręki, ale twardo będę walczyć o moje osiedle i jego mieszkańców. Pozwól, że przybliżę mój skrócony program wyborczy.

Chciałbym zająć się :

-Poprawą bezpieczeństwa osiedla Szczygłowic i jego mieszkańców
-Dążyć do obniżenia podatków, a także być przeciwnym co do ich podwyższania. Niższe podatki to także furtka do tworzenia się nowych miejsc pracy
-Rozwinać i rozbudować infrastrukturę sportowo-kulturalną na naszym osiedlu
-Dbać o sprawiedliwy rozdział środków publicznych i przeciwdziałać ich trwonieniu
-Wspomagać i rozwinąć budownictwo lokali komunalnych, a także przygotowywać nowe tereny pod budnownictwo mieszkaniowe. Tu celem jest wprowadzenie programu "Mieszkaj na swoim"
-Wprowadzić system stypendialny dla utalentowanych i pochodzących z biednych rodzin.

Program jest naprawdę bardzo rozbudowany, to jest skrócona wersja zawierająca najważniejsze punkty. Wszystkim mieszkańcom mojego osiedla mogę obiecać, że nie zawiodę, a w moją pracę włożę serce.

Ponadto deklaruję, że co miesiąc będę przeznaczać znaczącą kwotę z diety Radnego na fundację charytatywne, osoby potrzebujące itp.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jackal



Dołączył: 02 Paź 2014
Posty: 296

PostWysłany: Sob Lis 08, 2014 3:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PabloKNW napisał:


Ponadto deklaruję, że co miesiąc będę przeznaczać znaczącą kwotę z diety Radnego na fundację charytatywne, osoby potrzebujące itp.


mógłbym wiedzieć ile? z tego co się orientuję radny zarabia około 1200 pln będzie to 10, 50, 100, 200, 500, czy 600 zł. Wolałbym aby diety spadły niż charytatywnie obdarowywać. W dużej polityce właśnie tworzą organizację charytatywne po to żeby dać zarobić znajomym którym daje się pieniądze. Nie lepiej jak wspomniałem zmniejszyć diety radnych, a zaoszczędzone pieniądze wpakować w politykę społeczną.Tak samo z dietami czy pensjami prezydenta czy wiceprezydentów. Przecież zarabiać powyżej 10 tyś złotych to jest nieporozumienie przy średnich zarobkach 90% obywateli w granicach 1400 - 1800 netto.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PIRANHA



Dołączył: 28 Maj 2012
Posty: 46

PostWysłany: Sob Lis 08, 2014 11:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pawle Szkatuło twój program fantastyczny tylko że przypominam kandydujesz do Rady Miasta a nie do Parlamentu. Zejdź na ziemie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PabloKNW



Dołączył: 02 Sty 2010
Posty: 107

PostWysłany: Sob Lis 08, 2014 11:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ależ to program miasta realnego, wiem co może Rada Miasta, a czego nie Wink Ty chyba, nie masz dużych wymagań od kandydatów, prawda ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PIRANHA



Dołączył: 28 Maj 2012
Posty: 46

PostWysłany: Nie Lis 09, 2014 11:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam i mam nadzieje ze ty takim będziesz bo na razie to trochę mnie tu zraziłeśSad Nie jesteśmy tu wszyscy na Szczygłowicach "żulami". Program możne jest ale co dla tych "żuli" chcesz zrobić? Czy przypadkiem nie traktujesz nas tylko jak bydło do głosowania?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PabloKNW



Dołączył: 02 Sty 2010
Posty: 107

PostWysłany: Nie Lis 09, 2014 11:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dowiedziałem się kim jesteś. Myślę, że obecna dyskusja nie ma sensu, bo Ty jesteś moim konkurentem, i chcesz mnie tylko oczernić. Bardzo ładnie to rozegrałeś. Czekam aż przedstawisz tutejszej społeczności swój program Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jackal



Dołączył: 02 Paź 2014
Posty: 296

PostWysłany: Nie Lis 09, 2014 11:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pablo prosiłbym o odpowiedzi na moje pytania odnośnie kwoty diety oraz lidera
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka