Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kandydaci do Rady Miasta [Wybory 2014]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 22, 23, 24  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jackal



Dołączył: 02 Paź 2014
Posty: 296

PostWysłany: Sro Paź 29, 2014 2:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Andante78 napisał:
Jackal, Twoja nad wyraz duża aktywność na "NIE" zastanawia już chyba tylko nielicznych, a tekst o miesiączce skierowany do kobiety to jak dla mnie jest po prostu chamski, przykre...

Andante78 sam jesteś chamski, forumowiczka informuje że ją bolą piersi, określenie miesiączka - jest określeniem medycznym, Andante78 sam jesteś "chamem intelektualnym - prostota myślenia- określanie terminów medycznych jako prostackie,chamskie" Gdzie ja kogoś uraziłem, chyba osobę, która jest trollem P Ramsa.


Ostatnio zmieniony przez Jackal dnia Sro Paź 29, 2014 2:18 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
tasknw



Dołączył: 17 Lis 2011
Posty: 607
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Paź 29, 2014 2:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1964 napisał:

To chyba mamy dwie ulice Koziełka w Knurowie, bo remont tej którą znam rozpoczął się jakoś pod koniec maja 2014 roku, czyli trwa jakieś 5 miesięcy.

Czy kampanię wyborczą prowadzi się zasłaniając się krótką pamięcią? Sięgającą niespełna pół roku wstecz?

W roku 2012 Koziełka nie była przejezdna przez remonty.
Tak dla odświeżenia Twojej krótkiej pamięci:

http://www.forum.wirtualnyknurow.pl/viewtopic.php?t=28248&start=0

27 luty 2013 roku.. A to już się działo dłuugo wcześniej... Dla mnie to ciut więcej niż 5 miesięcy...

BTW.
Ja mam nadzieję, że mieszkańcy to pamiętają i przy urnie też będą pamiętać i nie dadzą się omamić 5 miesiącami kładzenia asfaltu... Choć to i tak jest o jakieś 3 miesiące za długo...
_________________
>>>Krewetki to nasza pasja<<<
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Jackal



Dołączył: 02 Paź 2014
Posty: 296

PostWysłany: Sro Paź 29, 2014 2:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@ tasknw - argument nie do przebicia, faktów nie da się zniekształcić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tasknw



Dołączył: 17 Lis 2011
Posty: 607
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Paź 29, 2014 2:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@ Jackal spokojnie... Osoby z kampanii tego najważniejszego w tym mieście i tak zaraz mi wmówią, że sieje paranoje i takie tam, jak to robią w całym tym temacie wobec ludzi którzy mają jakieś ale do obecnej władzy Wink
_________________
>>>Krewetki to nasza pasja<<<
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Marysiaaa



Dołączył: 21 Lut 2007
Posty: 73

PostWysłany: Sro Paź 29, 2014 2:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jackal napisał:
Gdzie ja kogoś uraziłem, chyba osobę, która jest trollem P Ramsa.


Szarmancki jesteś.
Wszystkich kto się nie zgadza z Twoją zajadłością skierowaną przeciwko prezydentowi nazywasz jego trollem?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jackal



Dołączył: 02 Paź 2014
Posty: 296

PostWysłany: Sro Paź 29, 2014 2:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Andante78,parafrazując Ciebie - Twoja nad wyraz duża aktywność na "Tak" zastanawia już chyba tylko nielicznych, a tekst o obiektywizmie po analizie Twojej historii wpisów(postów) jest prymitywny. Ja krytykuję obecną władzę, Ty jej bronisz.Ja przedstawiam fakty, a Ty nie mam pojęcia co.... może przyjmujesz taktykę zaczepną, jeżeli ktoś krytykuję, należy od razu krytykanta ośmieszyć, poniżyć,zdezawuować. Ja mam prawo krytykować władzę, osoby publiczne i jest jak napisałem to moim prawem, więc wara od tego, Ty się zastanów kogo krytykujesz, bo jak na razie widzę bałwochwalstwo, a to już grzech "intelektualny" - tak fałszywie wierzyć.Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jackal



Dołączył: 02 Paź 2014
Posty: 296

PostWysłany: Sro Paź 29, 2014 2:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marysiaaa napisał:
Jackal napisał:
Gdzie ja kogoś uraziłem, chyba osobę, która jest trollem P Ramsa.


Szarmancki jesteś.
Wszystkich kto się nie zgadza z Twoją zajadłością skierowaną przeciwko prezydentowi nazywasz jego trollem?

Marysiu Ciebie nigdy nie nazwę Trollęm, Ty starasz się przytaczać fakty, i z Tobą można dyskutować, bo bierzesz udział w dyskusji.Andante78 nie napisał jeszcze do teraz czegoś co warte jest dyskutowania, on tylko zaczepia tego kto jest przeciwny władzy obecnej, jest jeszcze jeden taki Troll w moim mniemaniu.

Nie wiedziałem że krytykując władzę, pokazując jej błędy - jestem zajadliwy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tasknw



Dołączył: 17 Lis 2011
Posty: 607
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Paź 29, 2014 2:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wystarczy zobaczyć aktywność nicków którzy bronią w prymitywny sposób obecnej władzy...
Przeważnie to jest październik - listopad... 2007, 2010, 2014 ... Tyle w temacie Smile Ew. nowe nicki Smile
_________________
>>>Krewetki to nasza pasja<<<
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Jackal



Dołączył: 02 Paź 2014
Posty: 296

PostWysłany: Sro Paź 29, 2014 2:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tasknw napisał:
Wystarczy zobaczyć aktywność nicków którzy bronią w prymitywny sposób obecnej władzy...
Przeważnie to jest październik - listopad... 2007, 2010, 2014 ... Tyle w temacie Smile Ew. nowe nicki Smile

Jeszcze się do mnie doczepią Wink że ja też w październiku założyłem konto, jednak ja nie ukrywam że zrobiłem to właśnie z powodu wyborów, bo już mam dość tego co się dzieję, a w szczególności rozkopania dróg, i jak było można remontować w wakacje to stało nic nie robili, a teraz co zaczęło padać, robią się mrozy, tak na wybory wybudują, ale ile ten asfalt wytrzyma, 2 -3 lata, żeby potem znowu dać jakiemuś znajomkowi zarobić, a tak naprawdę robota spartaczona....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lolek



Dołączył: 29 Paź 2006
Posty: 233

PostWysłany: Sro Paź 29, 2014 3:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jackal to do jakiego komitetu nalezysz?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Andante78



Dołączył: 04 Mar 2012
Posty: 25

PostWysłany: Sro Paź 29, 2014 3:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jackal - to, że ktoś parafrazuje moje wypowiedzi wcale mnie nie nobilituje, ale dziękuję Smile. Apeluję jednak o to, żebyś się trzymał faktów, nie chcę wchodzić w polemiki co rozumiesz przez pojęcie dużej mojej aktywności (od marca 2012 - 20 wpisów), ale w porównaniu z Twoją, która rozpoczęła się jak widzę w tym miesiącu (!)... to nie wymaga chyba szerszego komentarza... Zresztą to nie ma znaczenia, masz prawo być jak najbardziej aktywny we wszystkich kampaniach, w żadnym momencie nie odmawiam Ci prawa do własnych poglądów, ale Ty mi nie możesz odmówić prawa do ich oceny, w końcu to forum publiczne Smile, tak samo ja się godzę, żeby moje wypowiedzi były oceniane przez innych, to chyba oczywiste. Nie próbuj mnie jednak wrzucać do jakiegoś worka wasali kogokolwiek, bo to mało wyszukany zabieg. Tak samo nie próbuj mnie wciągnąć w sparing na inwektywy, bo wiem, że jestem bez szans. Szczególnej egzaltacji dla obecnej władzy w mieście nie znajdziesz w moich wypowiedziach, nie wszystko mi się podoba, ale pewne rzeczy po prostu same się bronią, trudno przejść obok nich obojętnym i nie zaczarują ich żadne toksyczne i pełne zacietrzewienia wypowiedzi.

To Ty mnie próbujesz obrazić, ale marnie Ci to wychodzi. Kwestią smaku są Twoje wypowiedzi o miesiączce skierowane do kobiety (to nie forum medyczne), ale ja w żadnym miejscu Cię nie obraziłem - oceniłem Twoją konkretną wypowiedź jako chamską, ale nie Ciebie. Za to Ty w stosunku do mnie nie miałeś skrupułów nazywać mnie chamem czy chamem intelektualnym, insynuujesz mi, że kogoś zaczepiam (w którym miejscu?), insynuujesz mi próbę ośmieszenia, poniżenia, zdezawuowania Twojej osoby (w którym miejscu?), mówisz mi, że mam się zastanowić kogo krytykuję (nikogo nie krytykowałem), zarzucasz mi bałwochwalstwo. Wiesz co Ci powiem? Sam sobie wystawiasz świadectwo i w mojej ocenie mierzysz mnie swoją miarą, dlatego tak newralgicznie reagujesz na ocenę Twoich wypowiedzi. Jeśli chcesz naprawdę na tym poziomie dyskutować o sprawach ważnych dla miasta, to ja dziękuję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
OK



Dołączył: 19 Paź 2014
Posty: 213
Skąd: Koziełka

PostWysłany: Sro Paź 29, 2014 4:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tasknw napisał:

BTW.
Ja mam nadzieję, że mieszkańcy to pamiętają i przy urnie też będą pamiętać i nie dadzą się omamić 5 miesiącami kładzenia asfaltu... Choć to i tak jest o jakieś 3 miesiące za długo...

Ja jeszcze musiałem pół roku biegać do wodociągów bo doprowadzili wjazd do stanu poprzedniego. Na początku Klasztornej asfalt jest robiony chyba 4 czy 5 raz, teraz przy remoncie "babcia" wpadła do nie zabezpieczonej dziury to pokazuje nadzór inwestorski, ludzie powinni to wziąć pod uwagę 16.XI.

KWW OK
Krystian Gaczorek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
secundo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 2899
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Paź 29, 2014 6:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Andante78 napisał:
(...)nie wszystko mi się podoba, ale pewne rzeczy po prostu same się bronią, trudno przejść obok nich obojętnym i nie zaczarują ich żadne toksyczne i pełne zacietrzewienia wypowiedzi.

Proszę, opisz konkretnie te rzeczy, które w oczywisty sposób dowodzą, że prezydent dobrze gospodaruje miastem. Jak się dowiem, co masz na myśli, będę mógł sam ocenić, czy masz rację. Tylko mam nadzieję, że to będą prawdziwe zasługi, a nie osiągnięcia typu "dzień wstaje, dzieci chodzą do szkoły, mieszkańcy obchodzą imieniny, kukurydza rośnie itp."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jackal



Dołączył: 02 Paź 2014
Posty: 296

PostWysłany: Sro Paź 29, 2014 6:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lolek napisał:
Jackal to do jakiego komitetu nalezysz?

Do tego co ponad 30 mln mieszkańców tego Państwa.komitetu wyborców.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jackal



Dołączył: 02 Paź 2014
Posty: 296

PostWysłany: Sro Paź 29, 2014 6:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Andante78 doceniam Twój ostatni post , wreszcie wyłożyłeś, kawę na ławę. Moim zamiarem nie było obrażanie Ciebie, ale Ty swoim wcześniejszym postem tą sytuację sprowokowałeś.
Co do aktywności obecnej władzy, co zrobiła dobrze a co źle, trzymając się faktów, aby dyskurs miał realność, powiem tak ja oceniam władzę w kilku płaszczyznach. Władza pełni rolę służebną wobec obywateli, ma obowiązki ciężko mi chwalić władzę, która się chwali swoimi obowiązkami, to tak jakby rodzic miał mieć płacone za to że dobrze wychował dziecko. Mnie interesuje to co władza zrobiła dobrego dla obywateli, a nie było jej obowiązkiem. To jest sedno sprawy. I teraz wspomniane remonty ulicy i wiele innych spraw, są one obowiązkiem gminy czy czymś co władza zrobiła ponad obowiązek. Na przykład nowe miejsca pracy etc.
Co do tego czy forum jest medyczne czy nie, atakowałeś wypowiedź nie skierowaną do Ciebie, powiem tak nie jest to forum na pewno o bolących piersiach, dziwię się, że mój kontekst idealnie krytykujesz("miesiączka"), a Marysia o piersiach pisać może - jest to nieścisłość w Twojej polemice i nie dziw się że tak na nią zareagowałem. Jeżeli nie jesteś wasalem władzy to się cieszę, że wprost powiedziałeś.- "coś z Webera" więc się wycofuję z określeń typu bałwochwalstwo - dobrze że nie wierzysz w fałszywą władzę - co w końcu napisałeś.
Co do określeń typu "cham intelektualny" przecież to się odnosi tylko do kwestii "miesiączki", a nie do Ciebie. Dzieci chyba w 7 klasie teraz może w 1 gimnazjum, uczą się o cyklu miesiączkowania, więc nie jestem w stanie pojąć twojej polemiki w tej kwestii.Jak słowo miesiączka może być obraźliwe ja tego nie rozumiem, i tak samo nie uważam zdania Marysi o bolących piersiach za obraźliwe - bo idąc Twoim tokiem rozumowania Marysia mogła wiele kobiet obrazić które właśnie karmią, mają"ciężkie dni" - czy wprost, mają miesiączkę.
dobra koniec polemik, mam nadzieję że w tym miejscu kończymy owe polemiki, a rozpoczniemy dyskusję o radnych, władzy wykonawczej czy ich pracy, z której jestem niezadowolony, przejedź się tymi rozkopanymi ulicami 2 razy dziennie to zrozumiesz o co między innymi mi chodzi.
W żadnym komitecie nie jestem, nigdzie nie kandyduję, zawsze służę radą jak ktoś o nią prosi, jestem takim społecznym doradcą. Pozdrawiam.


Ostatnio zmieniony przez Jackal dnia Sro Paź 29, 2014 8:15 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 22, 23, 24  Następny
Strona 12 z 24

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka