Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Przeterminowany towar w Tesco - trują swoich klientów
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nz9kxw



Dołączył: 24 Wrz 2006
Posty: 55
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Sie 05, 2014 12:50 pm    Temat postu: Przeterminowany towar w Tesco - trują swoich klientów Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie,
Chciałbym Wszystkich przestrzec przed zakupami żywności po obniżonych cenach !
Nie dość, że obsługa tego TESCO jest daremna – totalny bałagan oraz brak organizacji pracy i do tego arogancja sprzedawcy ( jednego pana co obsługuje kasy automatyczne ) przykład ? , ten Pan trzykrotnie odmówił mi zakupu papierosów pomimo tego iż były na sklepie , ale w dziale papierosów – tłumaczył się tym , „że nie może odejść „ ?????... jakoś inne panie nie mają tego problemu … ale wracając to tematu, szalę goryczy przelał dziś zakup przez moją żonę kiełbasy po obniżonej cenie . Kiełbasa ta dopiero w domu po skomplikowanym rozpakowaniu ( bo tak szczelnie była owinięta folią ) okazało się iż jej termin do spożycia wygasł 2 sierpnia 2014 !!!! – TESCO – TRUJE !! ( data ważności była zalepiona naklejką o zmianie ceny ) Bardzo uważajcie co kupujecie ! Temat dotyczy : TESCO , Knurów ul. Szpitalna .
Załączam zdjęcia z mojego odkrycia .
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f0e371abfd3543de.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c4545c19005a45e7.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
karolina1639



Dołączył: 23 Maj 2008
Posty: 332
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Wto Sie 05, 2014 12:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mąż pracował kiedyś w Tesco - nie dziwota, że to tak wygląda jak najpierw 2 dni stoi na dworze bo nie ma miejsca w chłodni.

Przez to ja nie kupuje w Tesco kiełbas, lodów itd.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nz9kxw



Dołączył: 24 Wrz 2006
Posty: 55
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Sie 05, 2014 1:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Finał całej sprawy rozegrał się przed chwilą , pojechaliśmy do tego TESCO i zażądaliśmy zwrotu pieniędzy oraz zaprzestania tego typu praktyk ! Usłyszeliśmy tylko wymuszone słowo - Przepraszam ... i oczywiście zwrot gotówki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
tasknw



Dołączył: 17 Lis 2011
Posty: 607
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Sie 05, 2014 6:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nikogo nie obrażając uważajcie na przecenione i TANIE kiełbasy/przetwory mięsne w marketach... Nikt ot tak tego nie przecenił. No i prawda jest taka, że jeżeli chcemy zjeść MIĘSO a nie 20% mięsa oddzielanego mechanicznie to trzeba troszkę zapłacić i to nawet kilka razy drożej niż w markecie.
_________________
>>>Krewetki to nasza pasja<<<
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
rfilo



Dołączył: 29 Wrz 2013
Posty: 144
Skąd: Świńskie Miasteczko

PostWysłany: Wto Sie 05, 2014 9:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nz9kxw napisał:
Przepraszam ... i oczywiście zwrot gotówki.


a oczekiwałeś czegoś więcej?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Driver MAN



Dołączył: 07 Sie 2013
Posty: 5
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Sie 05, 2014 9:53 pm    Temat postu: Re: Przeterminowany towar w Tesco - trują swoich klientów Odpowiedz z cytatem

Miałeś szczęście ze ci oddali kasę. kolego czego sie spodziewałeś po przeterminowanym towarze ciesz się że to nie przemówiło do ciebie.

Przecież jak sama nazwa wskazuje żółta kartka to jest nie do spożycia lub mu czegoś brak dziwię ci się ze w ogóle chwalisz się na forum tego rodzaju zakupami Brick wall Brick wall
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rss20



Dołączył: 02 Lut 2013
Posty: 544

PostWysłany: Sro Sie 06, 2014 8:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nawet towar przeceniony powinien mieć AKTUALNĄ datę ważności, ewentualnie kończącą się. nawet jeden dzień po terminie towar powinien być stratowany, nie ważne czy już zielenieje czy wygląda ok.


tak w temacie, kiedyś jak za szczyla chodziłem do tesco na wykładanie towaru to zdarzyło mi się sciągnąć z półki mleko sojowe przeszło 2 lata po terminie i metkę łososiową nieświeżą ponad 3 miesiące...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lucjanszolajski



Dołączył: 10 Wrz 2006
Posty: 1070
Skąd: Corleone.

PostWysłany: Sro Sie 06, 2014 8:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w Tesco (ogólnie) zawsze sprawdzam ceny i często tu za dużo 2 zł tam 50 gr. Trzeba uważać Mr. Green
_________________
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia". - W.E. Buffett
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arkadioss



Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 194
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Sie 06, 2014 9:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście w tesco kupuje tylko pojedyncze rzeczy jak już naprawdę potrzebuję i już niejednokrotnie cena na kasie była inna niż na metce. Raz poszedłem to zgłosić to dostałem torbę na "pocieszenie" bo była jakaś wizytacja i koleś mnie poparł ale kierowniczki tłumaczenie było karygodne "to nie ta cena, tego cena jest tu 2 regały niżej" to dlaczego nie dadzą ceny powiedzmy z mleka pod "perfumami" za kilka dych, może więcej osób dałoby się naciąć i nie będzie im się chciało "wracać" i marudzić a wytłumaczenie gotowe Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rfilo



Dołączył: 29 Wrz 2013
Posty: 144
Skąd: Świńskie Miasteczko

PostWysłany: Pią Sie 08, 2014 7:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lucjanszolajski napisał:
Ja w Tesco (ogólnie) zawsze sprawdzam ceny i często tu za dużo 2 zł tam 50 gr. Trzeba uważać Mr. Green

a w drugą strone też sprawdzasz Smile i rozumiem wtedy róźnice oddajesz Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
xmonekx



Dołączył: 29 Paź 2013
Posty: 93

PostWysłany: Pią Sie 08, 2014 8:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rfilo napisał:
lucjanszolajski napisał:
Ja w Tesco (ogólnie) zawsze sprawdzam ceny i często tu za dużo 2 zł tam 50 gr. Trzeba uważać Mr. Green

a w drugą strone też sprawdzasz Smile i rozumiem wtedy róźnice oddajesz Wink


ja w Tesco trafiłem na cenę inną niż na półce ok. 5 razy - pomyłka dziwnym trafem była tylko w jedną stronę..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rfilo



Dołączył: 29 Wrz 2013
Posty: 144
Skąd: Świńskie Miasteczko

PostWysłany: Pią Sie 08, 2014 10:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mi się zdarzało w obie...zresztą nie tylko w Tesco ale i w innych marketach;)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
renatka33



Dołączył: 26 Paź 2009
Posty: 401
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Sie 08, 2014 3:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałam problem z różnicą cen w Auchan-różnica wynosiła 24zł-kupowałam spódniczkę-zgłosiłam sprawę w punkcie obsługi klienta-poszłyśmy zobaczyć razem z pracownicą-faktycznie cena przy towarze była 24 zł niższa niż ta na kasie więc zwrócono mi te pieniądze.Nie pozwoliłam się zbyć tłumaczeniami ,że ktoś zapomniał ściągnąć cenę promocyjną-to problem sklepu-prawo konsumenta przewiduje, że mamy pełne prawo kupić towar w cenie jaka jest na półce o ile dotyczy tego właśnie towaru .
Inna sprawa gdy towar jest przestawiony-to akurat mi się nie przytrafiło ale wiem od znajomych że bywają i takie sytuacje.
Co do Tesco w Knurowie-kilka lat wstecz odbywałam tam rodzaj stażu po jakimś szkoleniu-przemetkowywanie dat ważności ,sprzedawanie krojonego sera żółtego po terminie przydatności to niektóre z przykładów-ja nie kupuję tam nic na stoisku wędliny-mięso-sery.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anowi123



Dołączył: 28 Kwi 2013
Posty: 2

PostWysłany: Pią Sie 15, 2014 2:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O co chodzi z tą datą ważności? na zdjęciu pierwszym widać, że pisze "zapakowano" i data 02.08.2014!!! To jest chyba istotna różnica, nieprawdaż? Poza tym przyłączam się do stwierdzenia, że jak się kupuje towar przeceniony to jest on na pewno o obniżonej jakości i trzeba być ostrożnym - nie tylko w Tesco! Ja chodzę po wielu sklepach małych i dużych, oczywiście zdarzają się pomyłki kasjera czy różnice w cenie, ale nie mogę powiedzieć, aby kiedykolwiek mi odmówiono zwrotu takiego towaru czy różnicy w cenie.
_________________
Anowi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Plumowski



Dołączył: 13 Lis 2006
Posty: 1465
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Sie 15, 2014 3:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie natomiast interesuje już od dłuższego czasu kiedy mają w sprzedaży świeże golonka Smile
Poważnie mówiąc wygląda to często tak, że widzę tak wysuszone jakby leżały na słońcu, a dzień wcześniej ich nie było.
Dobrze, że nie mają grilla...
_________________
Pozdrawiam,
Heniek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka