Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Niektóre matki powariowały
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Rotmistrz



Dołączył: 30 Lip 2013
Posty: 365

PostWysłany: Nie Lip 27, 2014 12:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panie Arc, mylisz się Pan sromotnie! Bowiem takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie! Więc jeśli ktoś niedomaga w wypełnianiu rodzicielskich obowiązków, wówczas musimy wykonać rozkaz wypływający z miłości do ojczyzny lub ( oraz) do kościoła powszechnego, by jego nieprawidłowości prostować. Jeśli ktoś źle wychowa dziecko, rzutować będzie nie tylko na rodzica, ale na osiedle, Knurów, całą Polskę i świat. Umysł małego dziecka jest najbardziej chłonny. Niestety przejawia się to również w absorpcji złych wzorców. Farbowanie włosów ma wyraźny podtekst erotyczny. Jestem pewien że z takiej dziewczynki wyrośnie nastolatka, która będzie traktować własną waginę jako multimedialne centrum rozrywki. To samo tyczy się małych chłopców, którzy wiedzę o świecie czerpią z brutalnych filmów na Polsacie. Ci mali ludzie kiedyś będą oddziaływać na życie każdego z nas. Powszechna obecnie tendencja pt „iebie mnie to” czyli niedostrzeganie niczego poza czubkiem własnego nosa prowadzi do tragedii. Dzieci są coraz głupsze, agresywne. Dlaczego takie są? Gdyż coraz głupsi są rodzice. Wielkim absurdem uważam to, że by prowadzić spelunę z podłym piwskiem potrzeba dziesiątek zezwoleń, by być notariuszem trzeba uczyć się ponad 20 lat. Tymczasem na bycie rodzicem, nie trzeba żadnych zezwoleń. Wystarczy ochota i stojące prącie.

Jesteś Pan Polakiem, więc obowiązuje Cię art. 82. naszej konstytucji:

Obowiązkiem obywatela polskiego jest wierność Rzeczypospolitej Polskiej oraz troska o dobro wspólne.

Na zło trzeba reagować!

A jeśli jesteś Pan katolikiem, to słowa Pisma nie pozostawiają złudzeń.
Szczególnie dobitnie w tym kontekście wybrzmiewają słowa zapisane przez Mateusza:

"Zaprawdę powiadam wam: Wszystko, czego nie uczyniliście jednemu z tych najmniejszych, tegoście i Mnie nie uczynili". I pójdą ci na mękę wieczną, sprawiedliwi zaś do życia wiecznego"


xmonekx napisał:

Tak mi się wydaje, że Rotmistrz to musi mieć na imię Głupek

Specjalnie dla Ciebie przyjacielu sprawdziłem przespaną księgę Karola Miarki „Żywoty świętych…”, nie znalazłem ani Leny, Maji, Andżeliki, Nikoli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
karolina1639



Dołączył: 23 Maj 2008
Posty: 332
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Nie Lip 27, 2014 1:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rotmistrz napisał:
Panie Arc, mylisz się Pan sromotnie! Bowiem takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie! Więc jeśli ktoś niedomaga w wypełnianiu rodzicielskich obowiązków, wówczas musimy wykonać rozkaz wypływający z miłości do ojczyzny lub ( oraz) do kościoła powszechnego, by jego nieprawidłowości prostować. Jeśli ktoś źle wychowa dziecko, rzutować będzie nie tylko na rodzica, ale na osiedle, Knurów, całą Polskę i świat. Umysł małego dziecka jest najbardziej chłonny. Niestety przejawia się to również w absorpcji złych wzorców. Farbowanie włosów ma wyraźny podtekst erotyczny. Jestem pewien że z takiej dziewczynki wyrośnie nastolatka, która będzie traktować własną waginę jako multimedialne centrum rozrywki. To samo tyczy się małych chłopców, którzy wiedzę o świecie czerpią z brutalnych filmów na Polsacie. Ci mali ludzie kiedyś będą oddziaływać na życie każdego z nas. Powszechna obecnie tendencja pt „iebie mnie to” czyli niedostrzeganie niczego poza czubkiem własnego nosa prowadzi do tragedii. Dzieci są coraz głupsze, agresywne. Dlaczego takie są? Gdyż coraz głupsi są rodzice. Wielkim absurdem uważam to, że by prowadzić spelunę z podłym piwskiem potrzeba dziesiątek zezwoleń, by być notariuszem trzeba uczyć się ponad 20 lat. Tymczasem na bycie rodzicem, nie trzeba żadnych zezwoleń. Wystarczy ochota i stojące prącie.

Jesteś Pan Polakiem, więc obowiązuje Cię art. 82. naszej konstytucji:

Obowiązkiem obywatela polskiego jest wierność Rzeczypospolitej Polskiej oraz troska o dobro wspólne.

Na zło trzeba reagować!

A jeśli jesteś Pan katolikiem, to słowa Pisma nie pozostawiają złudzeń.
Szczególnie dobitnie w tym kontekście wybrzmiewają słowa zapisane przez Mateusza:

"Zaprawdę powiadam wam: Wszystko, czego nie uczyniliście jednemu z tych najmniejszych, tegoście i Mnie nie uczynili". I pójdą ci na mękę wieczną, sprawiedliwi zaś do życia wiecznego"


xmonekx napisał:

Tak mi się wydaje, że Rotmistrz to musi mieć na imię Głupek

Specjalnie dla Ciebie przyjacielu sprawdziłem przespaną księgę Karola Miarki „Żywoty świętych…”, nie znalazłem ani Leny, Maji, Andżeliki, Nikoli.


Pełen szacunek Applause
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marro



Dołączył: 29 Lip 2007
Posty: 378

PostWysłany: Nie Lip 27, 2014 5:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:

Specjalnie dla Ciebie przyjacielu sprawdziłem przespaną księgę Karola Miarki „Żywoty świętych…”, nie znalazłem ani Leny, Maji, Andżeliki, Nikoli.


Nie będę się wdawał w żadne dyskusje - wkleję tylko pierwszy z linków jakie mi trafiły się w wyszukiwarce, który mówi wiele o jakości Pana wiedzy:

Błogosławiona Nicola Ludwika Paulina Amelia (1847-1889). Założycielka Córek Najsłodszego Serca Jezusa, opiekunka chorych i opuszczonych. Beatyfikował ją papież Paweł VI dnia 1.11.1975 r.

Więcej nie mam zamiaru podejmować dyskusji w wątkach w których się Pan wypowiada... Szkoda trochę tego forum Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rotmistrz



Dołączył: 30 Lip 2013
Posty: 365

PostWysłany: Nie Lip 27, 2014 5:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak czy inaczej, Nikola, Lena czy Dżesika brzmi pretensjonalnie i korzystają z takich imion głównie rodziny patologiczne.

Ostatnio zmieniony przez Rotmistrz dnia Nie Lip 27, 2014 6:31 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
parysada



Dołączył: 10 Sie 2009
Posty: 135
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Lip 27, 2014 6:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tym temacie akurat z Rotmistrzem się zgadzam. A w ogóle to nie musimy się nawzajem obrażać i wyzywać ,żeby prowadzić dyskusję .W końcu jesteśmy ludźmi na poziomie, no nie? Think
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marro



Dołączył: 29 Lip 2007
Posty: 378

PostWysłany: Nie Lip 27, 2014 6:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rotmistrz napisał:
Przepraszam, "kościołem" posoborowym mało się interesuję, trudno nadążyć za wyczynami panów "papieży".

Tak czy inaczej, Nikola, Lena czy Dżesika brzmi pretensjonalnie i korzystają z takich imion głównie rodziny patologiczne.

http://www.racjonalista.pl/pliki/forum/28/836778001277470175.pdf

Skoro tak wszystkim przeszkadzam, żegnam ekipę.


Wartościowanie i szufladkowanie ludzi tylko ze względu na ich imię, wygląd i inne nie zawsze zależne od nich cechy wiele o Panu mówi. Kim Pan jest żeby wydawać werdykty co jest "patologią" a co nie? Pewnie bieda to również dla Pana patologia - jak zapewne i miejsce zamieszkania może wskazywać na "patologiczne" pochodzenie... A już na pewno rodzaj słuchanej muzyki - bo przecież te szarpidruty to sama patologia... Tak jak mówiłem - nie mam zamiaru wdawać się w dyskusje na takim poziomie - pozdrawiam serdecznie i życzę dobrego samopoczucia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arc



Dołączył: 23 Cze 2006
Posty: 994
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Lip 27, 2014 9:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również obliguje się do niewkrecania w niskich lotów wątek. Jednak zdanie Rotmistrza i poklask w wąskim gronie raczej mnie zastanawia.

Rozumiem, że najważniejsze są przykazania, konstytucja i dobre wychowanie jednak czy to nie instytucje o których mowa również mówią o miłości wybaczaniu tolerancji i szacunku dla drugiego człowieka ??

Jak można klasyfikowac dziewczynkę 10 letnią z różowymi włosami o imionach przytoczonych do patologii i skazywać w klimatach najstarszego zawodu świata. Jakim że trzeba być złamasem, ignorantem i przedstawicielem ciemnogrodu , żeby pod swoje chore spostrzeżenia i postrzeganie rzeczywistości doklejać ideologię wiary ??

Warto może zauważyć, że i z tych którzy dlugie wlosy mieli, dredy i glany cz6 sandałki, wyrosli wartosciowi ludzie.

pozdr
arc
_________________
oj jo jo jo joj ! Smile

Reklama ---- arttelekom.pl ---- iknurow.pl -----
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
renatka33



Dołączył: 26 Paź 2009
Posty: 401
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Lip 27, 2014 10:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Arek chyba pierwszy raz w życiu popieram Twoją wypowiedź w 100% Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rotmistrz



Dołączył: 30 Lip 2013
Posty: 365

PostWysłany: Nie Lip 27, 2014 11:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybaczcie Państwo, ale mi np. popularne teraz imię Denis kojarzy się z Penis. Zaś różowe włosy u dziesięciolatki z brakiem mózgu jej matki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Jonas



Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 1235
Skąd: się wzieliśmy?

PostWysłany: Pon Lip 28, 2014 5:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rotmistrz napisał:
Panie Arc, mylisz się Pan sromotnie! Bowiem takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie! Więc jeśli ktoś niedomaga w wypełnianiu rodzicielskich obowiązków, wówczas musimy wykonać rozkaz wypływający z miłości do ojczyzny lub ( oraz) do kościoła powszechnego, by jego nieprawidłowości prostować. Jeśli ktoś źle wychowa dziecko, rzutować będzie nie tylko na rodzica, ale na osiedle, Knurów, całą Polskę i świat. Umysł małego dziecka jest najbardziej chłonny. Niestety przejawia się to również w absorpcji złych wzorców. Farbowanie włosów ma wyraźny podtekst erotyczny. Jestem pewien że z takiej dziewczynki wyrośnie nastolatka, która będzie traktować własną waginę jako multimedialne centrum rozrywki. To samo tyczy się małych chłopców, którzy wiedzę o świecie czerpią z brutalnych filmów na Polsacie. Ci mali ludzie kiedyś będą oddziaływać na życie każdego z nas. Powszechna obecnie tendencja pt „iebie mnie to” czyli niedostrzeganie niczego poza czubkiem własnego nosa prowadzi do tragedii. Dzieci są coraz głupsze, agresywne. Dlaczego takie są? Gdyż coraz głupsi są rodzice. Wielkim absurdem uważam to, że by prowadzić spelunę z podłym piwskiem potrzeba dziesiątek zezwoleń, by być notariuszem trzeba uczyć się ponad 20 lat. Tymczasem na bycie rodzicem, nie trzeba żadnych zezwoleń. Wystarczy ochota i stojące prącie.

Jesteś Pan Polakiem, więc obowiązuje Cię art. 82. naszej konstytucji:

Obowiązkiem obywatela polskiego jest wierność Rzeczypospolitej Polskiej oraz troska o dobro wspólne.

Na zło trzeba reagować!

A jeśli jesteś Pan katolikiem, to słowa Pisma nie pozostawiają złudzeń.
Szczególnie dobitnie w tym kontekście wybrzmiewają słowa zapisane przez Mateusza:

"Zaprawdę powiadam wam: Wszystko, czego nie uczyniliście jednemu z tych najmniejszych, tegoście i Mnie nie uczynili". I pójdą ci na mękę wieczną, sprawiedliwi zaś do życia wiecznego"


xmonekx napisał:

Tak mi się wydaje, że Rotmistrz to musi mieć na imię Głupek

Specjalnie dla Ciebie przyjacielu sprawdziłem przespaną księgę Karola Miarki „Żywoty świętych…”, nie znalazłem ani Leny, Maji, Andżeliki, Nikoli.
Jakim trzeba być dewiantem aby z normalnych dziecięcych zachowań robić aluzje do zboczeń seksualnych. Przecież wiadomo, że farbowanie włosów czyli czynność za sprawą technologii coraz prostszą bawią się coraz młodsi chcąc wyglądać jak postacie z bajek lub po prostu pokolorować sobie szary świat. My za komuny mieliśmy utrudnione zadanie ale jak widać zboczeńców o wizerunku terrorysty, którzy przemocą słowną uświadamiają innych nie brakuje i teraz. Na Dominikanie też pewnie tak umoralniano dzieci w odniesieniu do narządów płciowych i zboczeń seksualnych. fatalnie się to czyta na dotąd całkiem przyzwoitym forum. Jeszcze są tacy co bezmyślnie zboczeńca popierają. Szok!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zonku



Dołączył: 29 Wrz 2007
Posty: 935
Skąd: Knurów City

PostWysłany: Pon Lip 28, 2014 8:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdyby taki rotmistrz na żywo powiedział mi w twarz, że moje dziecko ma patologiczne imię czy też wywodzi się z patologicznej rodziny, dostałby w pysk bez żadnego ostrzeżenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
renatka33



Dołączył: 26 Paź 2009
Posty: 401
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Lip 28, 2014 11:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie Rotmistrzu-powiedz mi face to face że moja Nikola(wiedziałam, że tak właśnie będzie miała na imię moja córka nim stało się to"modne"imię )ma imię niezgodne z Twoim"kanonem"imion i pochodzi tylko dlatego z patologicznej rodziny to sobie porozmawiamy szczerze Very Happy
Tylko porozmawiaj ze mną a nie obrażaj mnie i moją córkę na tym portalu.

Najpierw sprawdź kim jestem i co zrobiłam w swoim życiu a potem oceniaj.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
renatka33



Dołączył: 26 Paź 2009
Posty: 401
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Lip 28, 2014 11:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Choć mam ochotę powiedzieć wprost"*** koleś głupoty" .... :p
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tvardy
Moderator


Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 2364
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Lip 29, 2014 7:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy mierzy swoja miarą... niestety
_________________
Pozdrawiam
-= tvardy =-

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lucjanszolajski



Dołączył: 10 Wrz 2006
Posty: 1070
Skąd: Corleone.

PostWysłany: Wto Lip 29, 2014 8:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czekajcie ide po popcorn ! Laughing
_________________
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia". - W.E. Buffett
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 2 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka