Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Sąsiadka smaruje mi odchodami drzwi!
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PIRANHA



Dołączył: 28 Maj 2012
Posty: 46

PostWysłany: Pon Cze 09, 2014 11:12 am    Temat postu: Sąsiadka smaruje mi odchodami drzwi! Odpowiedz z cytatem

Nie wiedziałem gdzie to umieścić: kultura czy porady wiec lepiej tu.
Mam problem. Na działce mam sąsiadkę w podeszłym wieku która ostatnio ubzdurała sobie coś przeciwko mojej rodzinie i cóż, nie uwierzycie ale smaruje gównem kłódkę i bramkę mojej działki. Zrobiła to już kilka razy. Dziś rano minąłem ja w drodze na działkę, dochodzę do swojej i znowu reklamówka z odchodami i umazana cała bramka i kłódka. Dyskusja z nią nic nie daje. Co zrobić bo do jej poziomu zniżać się nie będę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
zonku



Dołączył: 29 Wrz 2007
Posty: 935
Skąd: Knurów City

PostWysłany: Pon Cze 09, 2014 11:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgłosić to na policję na początek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Plumowski



Dołączył: 13 Lis 2006
Posty: 1465
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Cze 09, 2014 12:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zonku napisał:
Zgłosić to na policję na początek.


Kobieta powie, że to nie ona i jeszcze dołoży, że ją wątkotwórczyni pomawia.
Z tego co pisze, nie złapała jej za rękę.
Jedynie co, to może kobieta odpuści jeśli to jej sprawka...
_________________
Pozdrawiam,
Heniek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Andante78



Dołączył: 04 Mar 2012
Posty: 25

PostWysłany: Pon Cze 09, 2014 12:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nieciekawa sprawa, żeby nie powiedzieć g...na... Ja bym ją tam na kawę lepiej, porozmawiać i po dobroci, bo inaczej, to nie wiadomo jakie jeszcze działa wystawi, jakiej amunicji użyje Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rotmistrz



Dołączył: 30 Lip 2013
Posty: 365

PostWysłany: Pon Cze 09, 2014 12:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W wyniku łaski, św. Teresa Hiszpańska uzyskała możliwość oglądania i fizycznego odczuwania piekła. Wedle Jej relacji, wejście do królestwa złego miało również postać ciemnej bramy, obsmarowanej cuchnącą mazią w której taplały się różnorakie gady. Motyw fekaliczny pojawia się także u innych mistyków, będąc ściśle związany albo z piekłem albo z pokutą. Uważam więc, że w ten właśnie sposób należy rozumieć opisywane przez Ciebie wydarzenia. Być może nie można oceniać tej kobiety, lecz zastanowić się dlaczego to właśnie Twoja furtka jest brudzona. Cóż takiego się dzieje na tej działce… Wreszcie co dzieje się w Twojej rodzinie… Dlaczego to właśnie Ciebie spotyka ów osobliwy dopust…

Francuska salezjanka Marguerite Alacoque, miała w zwyczaju wypełniać usta wydzieliną pacjentów chorych na biegunkę. Czyniła to w ramach pokuty. Może Ty w ramach ekspiacji wyczyść ową furtkę, zastanawiając się przy tym nad swoim życiem.

A może po prostu jest tak, że biedna kobiecina w ten sposób broni się przed wiecznym pijaństwem i rozróbami na działce. Może pragnie w spokoju pielęgnować rośliny, chcąc w ten sposób przypodobać się matce ziemi, zanim ta utuli ją ukwieconą i ulesioną kołdrą. Jesień życia to czas w którym miłuje się spokój. Wstrętne są wówczas pijackie okrzyki, ciągły hałas radia z którego wydziela się paskudna, prymitywna muzyka.


Ostatnio zmieniony przez Rotmistrz dnia Pon Cze 09, 2014 4:12 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
zonku



Dołączył: 29 Wrz 2007
Posty: 935
Skąd: Knurów City

PostWysłany: Pon Cze 09, 2014 1:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Plumowski, to niech zgłosi, że po prostu ktoś uprzykrza jej życie i niech się tym zajmą i znajdą winnego. Od czegoś oni są.

@Rotmistrz, przestań ćpać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
damkul1



Dołączył: 25 Mar 2011
Posty: 53

PostWysłany: Pon Cze 09, 2014 4:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

haha,dobre Wink
Ale to co napisał Rotmistrz,jest w tym trochę prawdy...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ala



Dołączył: 30 Paź 2006
Posty: 1102

PostWysłany: Pon Cze 09, 2014 8:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Idealna sprawa dla detektywa z kwadratową głową.
_________________
Jeśli nie rozumiesz treści tego postu, to znaczy nie jesteś adresatem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aneta Nowak



Dołączył: 09 Sty 2010
Posty: 224

PostWysłany: Pon Cze 09, 2014 10:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to się dzieje w Knurowie?

są jacyś świadkowie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Tomasz Magdziak



Dołączył: 27 Maj 2013
Posty: 96

PostWysłany: Pon Cze 09, 2014 11:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolega rotmistrz ostro pojechał. Nie do końca wydaje mi się, że Pani sąsiadka z reklamówką fekaliów ma rację z powodów wiary, (przytoczone przykłady z Pisma Świętego ??) Na swojej działce mogę sobie robić w ramach prawa co chce. A że czasem bywa głośniej bo goście albo małe dzieci.... Trudny temat i nie wciągał bym w to Boga i Pisma Świętego. Boję się, że rozmowa z sąsiadką niewiele pomoże. Mogę tylko współczuć sąsiadki i życzyć spokoju.
_________________
Instalacje elektryczne,pomiary
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PIRANHA



Dołączył: 28 Maj 2012
Posty: 46

PostWysłany: Sro Cze 11, 2014 12:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rotmistz napisał dosyć osobliwie bo rzeczywiście mam na działce radio które skrzeczy. No i to usprawiedliwia noszenie odchodów w reklamówce i smarowania nim czyjeś bramki bezcenne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lucjanszolajski



Dołączył: 10 Wrz 2006
Posty: 1070
Skąd: Corleone.

PostWysłany: Sro Cze 11, 2014 8:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masz przesrane !
_________________
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia". - W.E. Buffett
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pytam_sie



Dołączył: 28 Sty 2014
Posty: 1151
Skąd: pochodzą purupeny brazylijskie ?

PostWysłany: Czw Cze 12, 2014 3:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rotmistrz napisał:
W wyniku łaski, św. Teresa Hiszpańska uzyskała możliwość oglądania i fizycznego odczuwania piekła. Wedle Jej relacji, wejście do królestwa złego miało również postać ciemnej bramy, obsmarowanej cuchnącą mazią w której taplały się różnorakie gady. Motyw fekaliczny pojawia się także u innych mistyków, będąc ściśle związany albo z piekłem albo z pokutą. Uważam więc, że w ten właśnie sposób należy rozumieć opisywane przez Ciebie wydarzenia. Być może nie można oceniać tej kobiety, lecz zastanowić się dlaczego to właśnie Twoja furtka jest brudzona. Cóż takiego się dzieje na tej działce… Wreszcie co dzieje się w Twojej rodzinie… Dlaczego to właśnie Ciebie spotyka ów osobliwy dopust…

Francuska salezjanka Marguerite Alacoque, miała w zwyczaju wypełniać usta wydzieliną pacjentów chorych na biegunkę. Czyniła to w ramach pokuty. Może Ty w ramach ekspiacji wyczyść ową furtkę, zastanawiając się przy tym nad swoim życiem.

A może po prostu jest tak, że biedna kobiecina w ten sposób broni się przed wiecznym pijaństwem i rozróbami na działce. Może pragnie w spokoju pielęgnować rośliny, chcąc w ten sposób przypodobać się matce ziemi, zanim ta utuli ją ukwieconą i ulesioną kołdrą. Jesień życia to czas w którym miłuje się spokój. Wstrętne są wówczas pijackie okrzyki, ciągły hałas radia z którego wydziela się paskudna, prymitywna muzyka.


... stary masz świetne teorie. Szkoda, że w ramach pokuty za swoje piep... sam nie pójdziesz i nie wyczyścisz tej brameczki.

Językiem oczywiście. W ramach pokuty...

Rozumiem, że uderzasz w ton: Bo taka jest wola boska, Bo każdy ma to na co zasługuje.

To Mistrzu R. wyjaśnij mi czym sobie zasłużyli ludzie, którzy zginęli z rąk Andrzeja B. Breivika czy jak mu tam było ?

Czyżby wypełnił boską wolę...

Kobieta jest chora umysłowo i tyle w temacie. Nie dorabiajmy sobie teorii.
Nikt normalny gównem nie smaruje innych.

No chyba, że Ty lubujesz się w takich klimat to przyjmij moje szczerze gratulacje !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pytam_sie



Dołączył: 28 Sty 2014
Posty: 1151
Skąd: pochodzą purupeny brazylijskie ?

PostWysłany: Czw Cze 12, 2014 3:46 pm    Temat postu: Re: Sąsiadka smaruje mi odchodami drzwi! Odpowiedz z cytatem

PIRANHA napisał:
Nie wiedziałem gdzie to umieścić: kultura czy porady wiec lepiej tu.
Mam problem. Na działce mam sąsiadkę w podeszłym wieku która ostatnio ubzdurała sobie coś przeciwko mojej rodzinie i cóż, nie uwierzycie ale smaruje gównem kłódkę i bramkę mojej działki. Zrobiła to już kilka razy. Dziś rano minąłem ja w drodze na działkę, dochodzę do swojej i znowu reklamówka z odchodami i umazana cała bramka i kłódka. Dyskusja z nią nic nie daje. Co zrobić bo do jej poziomu zniżać się nie będę.


... jak wiesz gdzie mieszka... a chyba łatwo to znaleźć.
Zapakuj to gówienko do koperty ... niezbyt szczelnie zamkniętej i włóż jej do skrzynki. Możesz dopisać: "Dziękuję, wole kebaba."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rotmistrz



Dołączył: 30 Lip 2013
Posty: 365

PostWysłany: Czw Cze 12, 2014 5:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem działkowcem w Szczygłowicach od kilkudziesięciu lat. Nie było w dziejach tego ogrodu takiego zaprzaństwa jak wokół tej sprawy. Jest jest tyle niejasności, że nie wierzę w oficjalną wersję mówiącą o starszej kobiecie, która z własnej woli obsmarowuje furtkę.

Dlaczego natychmiast po zajściu, pospiesznie wykoszono całą alejkę zacierając w ten sposób wszelkie ślady!?

W jaki sposób na furtce pojawiły się ślady rzekomego kału od wewnątrz!?

Dlaczego nie zbadano pochodzenia tego kału? Skąd wiadomo że to kał, a nie substancja sztuczna!?

Dlaczego osoby odpowiedzialne za ogród nie poniosły ŻADNYCH konsekwencji? W każdym normalnym ogrodzie działkowym po takim zdarzeniu, natychmiast zdymisjonowany byłby prezes, zarząd oraz gospodarz!

Dlaczego plamy na furtce nie mają charakteru ciągłego, lecz rozpryskowy? Dlaczego kał tak mocno wnikł w strukturę furtki? W jaki sposób ta kobieta miałaby użyć kompresora, skoro ta część działek nie jest zelektryfikowana?

Czy były jakieś naciski z zewnątrz na tę kobietę, by smarowała konkretną furtkę!?

Czy w planie były wskazane furtki zapasowe, które mogłaby obsmarować, gdyby warunki wokół docelowej na to nie pozwalały!?

Dlaczego zupełnie ignoruje się relacje rybaka z „Zalanego” który twierdzi, że furtka była pomazana już na dwa dni przed podawaną oficjalnie datą zajścia!?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka